اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط fast5 نمایش پست ها
    سلام
    آیپد 2 دارم که 4.3.5 ه، کلا می دونم بعده 4.3.3 هیچی جیل آنتتری نیومده، می خوام تتر جیل کنم، فرقی هم نمی کنه واسم الان 4.3.5 باشه یه برم 5، میشه کلا تتر جیل کرد؟
    آیپد 2 فقط در فرمور 4.3.3 جیلبریک میشه . در فرمورهای دیگه شما حتی tetherd هم نمیتونید جیلبریک کنید
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• پس الان که هیچ کاری نمیتونم با آیپدم بکنم فرقی نمی کنه که به 5.0.1 برم یا نه دیگه؟
      به 5 هم که حتما نمیشه رفت؟ باید حتما به 5.0.1 برم؟
      یعنی اگه 5 رو دانلود کنم از تو انجمن و بعد شیفت ریستور بزنم توی آیتونز باز میره به 5.0.1؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fast5 نمایش پست ها
        پس الان که هیچ کاری نمی تونم با آیپدم بکنم فرقی نمی کنه که به 5.0.1 برم یا نه دیگه؟
        به 5 هم که حتما نمیشه رفت؟ باید حتما به 5.0.1 برم؟
        یعنی اگه 5 رو دانلود کنم از تو انجمن و بعد شیفت ریستور بزنم توی آیتونز باز میره به 5.0.1؟
        نه دیگه فرقی نمیکنه ، شما الان دیگه نمیتونید به 5 برید . باید به 5.0.1 برید که اونم فعلا پیشنهاد نمیشه .
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
          نه دیگه فرقی نمیکنه ، شما الان دیگه نمیتونید به 5 برید . باید به 5.0.1 برید که اونم فعلا پیشنهاد نمیشه .
          مگه فرقی بین 4.3.5 با 5.0.1 توی موقعیتی که من هستم میکنه!!؟؟

نظر

• منظور اينه كه ٥.٠.١ هنوز خبري از جيلبريك انتدرش نيست
            شما بايد تمام سعيتو ميكردي كه تو اين موقعيت قرار نگيري!حالا هم كه اينجور شده با مسؤليت خودت ميتوني بري ٥.٠.١
            منم ايپد ٤.٣.٣ جيلبريك دارم هيچي جز ياهو مسنجر ندارم چون منتظرم راهي پيدا شه كه بتونم shsh ش رو بگيرم

نظر

• نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
              اولی غلطه (خیلی!)، ولی دومی درسته.
              منظورم این بود که بعد از اپ سینک و کارهای دیگر به apptrackr.org میرویم و ...
              حالا درست شد؟
              اگه غلطه کجاش غلطه؟
              اگر میشود یه بار توضیح دهید چون در سایت های مختلف و همچنین همین انجمن رفتم بیشتر از این دستگیرم نشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط alich نمایش پست ها
                منظورم این بود که بعد از اپ سینک و کارهای دیگر به apptrackr.org میرویم و ...
                حالا درست شد؟
                اگه غلطه کجاش غلطه؟
                اگر میشود یه بار توضیح دهید چون در سایت های مختلف و همچنین همین انجمن رفتم بیشتر از این دستگیرم نشد.
                عزیز جان، برای جیل بریک کردن شما کاری به اپ سینک و اپترکر و اینستالوس و این حرفها نداری. اینا بعد از جیل بریک کردن و برای ریختن برنامه های کرک شده س.
                برای جیلبریک آیپد ۲ باید از سایت جیلبریکمی استفاده کنی که فقط و فقط برای ورژن ۴.۳.۳ جواب میده. برای سایر دستگاهها میشه از برنامه هایی مثل رد اسنو یا اسنو بریز استفاده کرد...؛

نظر

• دوستان سلام
                  من چند روز پيش يه آي پد 2 گرفتم و از فروشگاهي كه خريدم برام حدود 150 نرم افزار ارجينال ريخت.راستش هنوز جرات نكردم كه دستگاه رو به پي سي وصل كردم.چون خيلي از پاك شدن نرم افزار ها شنيدم. به طور كلي چه كارهايي بايد انجام بدم كه بتونم روي آي پدم فيلم موزيك و نرم افزار بريزم بدون اينكه نرم افزار هاي قبلي پاك بشن؟ ممنون ميشم اگر بطور كامل و دقيق راهنمايي كنيد چون من تازه كارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mharm نمایش پست ها
                    دوستان سلام
                    من چند روز پيش يه آي پد 2 گرفتم و از فروشگاهي كه خريدم برام حدود 150 نرم افزار ارجينال ريخت.راستش هنوز جرات نكردم كه دستگاه رو به پي سي وصل كردم.چون خيلي از پاك شدن نرم افزار ها شنيدم. به طور كلي چه كارهايي بايد انجام بدم كه بتونم روي آي پدم فيلم موزيك و نرم افزار بريزم بدون اينكه نرم افزار هاي قبلي پاك بشن؟ ممنون ميشم اگر بطور كامل و دقيق راهنمايي كنيد چون من تازه كارم.
                    ipad وصل کن به دستگاه itunes باز کن سمت چپ تو قسمت device روی گزینه ipad کلیک راست کن دکمه trancfer purchases
                    بزن از کل نرم افزار ها و .... رو itunes میریزه و قتی خواستی نرم افزار بریزی دوباره نرم افزار ها رو دیگه پاک نمیکنه (یعنی پاک میکنه دوباره نصب میکنه) قبلش بکاپ هم بگیری بد نیست

نظر

• ولي نرم افزار ها با اكانت مغازه دانلود و ريخته شدن. منظورتون اينه كه من ميتونم با اكانت خودم نرم افزار دانلود كنم و با آي تونز كنار نرم افزار هاي قبليقرارشون بدم؟
                      فكر مي كردم تنها راهم براي پاك نشدن نرم افزارهاي اون مغازه اينه كه با اكانت خودم و با اي پد از آپ استور دانلود كنم.

نظر

• بعد از نصب 5.0.1 خود گوشی Region رو روی ایران تعیین میکنه
                        من اشتباه کردم عوضش کردم الان دیگه نیست!!
                        چیکار کنم؟
                        خیلی باحال بود بالای صفحه بقل ساعت {بعد از ظهر} {قبل از ظهر} می زد

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr_Peyman نمایش پست ها
                          بعد از نصب 5.0.1 خود گوشی Region رو روی ایران تعیین میکنه
                          من اشتباه کردم عوضش کردم الان دیگه نیست!!
                          چیکار کنم؟
                          خیلی باحال بود بالای صفحه بقل ساعت {بعد از ظهر} {قبل از ظهر} می زد
                          این مسیر مورد نظر شماست عزیز:
                          setting>general>international>region format

نظر

• دوستان من دنبال یه office خوب برای Ipad 2 با پشتیبانی از فارسی میخواستم
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Farnet.ir نمایش پست ها
                              دوستان من دنبال یه office خوب برای Ipad 2 با پشتیبانی از فارسی میخواستم
                              ممنون
                              بهترین نرم افزار آفیس Quickoffice pro هست که اتفاقا تو این روز ها تخفیف هم خورده
                              ولی روش فارسی رو تست نکردم
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• سلام خدمت دوستان محترم، یه سوالی داشتم، برنامه هایی orcad ,PCB, Matlab روی آیپد2 اجرا میشه، راستش من به این برنامه ها نیاز دارم، میخوام ببینم اگر از این برنامه ها روش اجرا میشه برم و بخرم وگرنه به فکر یه چیز دیگه باشم، ازهمه دوستانی که متخصص این کارن خواهش میکنم جواب بدن، ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X