اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sahar.65 نمایش پست ها
    نه کلا نمیتونم آی دی پیش فرض رو عوض کنم و آی دی جدید بذارم؟
    به نظرم باید با این آی دی وارد شید بعد عوض کنید ، این هم مراحل تعویض، اگه پس ورد می خواید عوض کنید که لینک بالا.How to change the name you use for your Apple ID

نظر

• نوشته اصلی توسط sahar.65 نمایش پست ها
      نه کلا نمیتونم آی دی پیش فرض رو عوض کنم و آی دی جدید بذارم؟
      به settings>store برو, روی apple ID بزن و از اکانت قبلیت sign out کن بعد جدید رو وارد کن.
      ویرایش توسط mohsensarami : https://i-phone.ir/forums/member/56007-mohsensarami در ساعت 10-11-2011, 08:46 PM

نظر

• مشکل اینجاست که طرفی که اونو ساخته بوده هیچ چیزی یادش نیست. حالا من موندم و این آی دی. بازم ممنون. هر کاری میکنم آی دی عوض نمیشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
          به settings>store برو, روی appel id بزن و از اکانت قبلیت sign out کن بعد جدید رو وارد کن.
          اینکارو کردم. الان آی دی جدید نوشته شده اونجا ولی باز موقع دانلود همون آی دی قبلیه میاد.

نظر

• توی خوده appstore هم از قبلی sign out کن.

توی appstore گزینه Featured بزن , اسکرول کن پایین تا account رو ببینی. طبق عکسا عمل کن.

ویرایش توسط mohsensarami : https://i-phone.ir/forums/member/56007-mohsensarami در ساعت 10-11-2011, 09:03 PM

نظر

• من دقيقا همين كار رو كردم. الان همه جا ايميل جديد مياد جز يه جا. تو همين عكسا هست كه روى update عدد ١٠ نوشته. وقتى اونو وا ميكنم و يكى از اونارو واسه دانلود ميزنم باز ايميل قبلى مياد.

نظر

• شما توی خود آیتونز ازمنوی store - sign out و بعد sing in کنید و دستگاه رو یک بار sync کنید.

نظر

• سلام
                  یه سوال اورژانسی!!
                  من رو جزوه های pdf ام با برنامه upad نوت می نویسم سر کلاس
                  این برنامه تو نسخه پولیش هم حد اکثر 50 صفحه از فایلی که توش باز کردمو نوت نوشتمو اکسپورت به پی دی اف می کنه!!
                  یعنی راهی برا خارج کردن فایلهای بزرگ پی دی اقی که روشون نوت توشتم ندارم.
                  حالا وقتی من با آیتونز از آیپدم بک آپ می گیرم ، و ریستور کنم و بک آپم و دوباره رو آیپدم بریزم
                  اون فایل ها هم که تو برنامه upad بودن هم مثله قبل وجود خواهند داشت؟

ipad 2 3g ios4.3.3
                  میخوام برم ios5 تا دیر نشده، می ترسم این جزوه هام از بین بره

نظر

• نوشته اصلی توسط mse5602
                    سلام
                    یه سوال اورژانسی!!
                    من رو جزوه های pdf ام با برنامه upad نوت می نویسم سر کلاس
                    این برنامه تو نسخه پولیش هم حد اکثر 50 صفحه از فایلی که توش باز کردمو نوت نوشتمو اکسپورت به پی دی اف می کنه!!
                    یعنی راهی برا خارج کردن فایلهای بزرگ پی دی اقی که روشون نوت توشتم ندارم.
                    حالا وقتی من با آیتونز از آیپدم بک آپ می گیرم ، و ریستور کنم و بک آپم و دوباره رو آیپدم بریزم
                    اون فایل ها هم که تو برنامه upad بودن هم مثله قبل وجود خواهند داشت؟

ipad 2 3g ios4.3.3
                    میخوام برم ios5 تا دیر نشده، می ترسم این جزوه هام از بین بره
                    اگر برنامه رو خریدید بکاپتون بصورت کامل می تونید برگر دونید ولی اگر کرکه چون نمیتونید نصب کنید ممکنه بپره!
                    اگر هم پی دی افش کردید که راحت می تونید از طریق ایتونز کامپیوتر سیوش کنید!!! ؛)

نظر

• برنامه رو خریدم، پس محتویات برنامه هم تو بک اپ میاد؟!!
                      pdf می کنه اما همونطور که گفتم بعضی فایل هام بیش از 50 صفحه هستند که از صفحه 50 به بعد و نمیتونه pdf کنه
                      پس مشکلی نیست؟
                      ممنون از شما

نظر

• سلام
                        من رو دستگاه م ارور 1009 دارم هر کاری هم می کنم نمیره باید چکار کرد دستگاه هم خاموش نمیشه.
                        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi500 نمایش پست ها
                          سلام
                          من رو دستگاه م ارور 1009 دارم هر کاری هم می کنم نمیره باید چکار کرد دستگاه هم خاموش نمیشه.
                          ممنون
                          دستگاهت رو با گرفتن همزمان دگمه های هوم و پاور برای ۱۰ ثانیه خاموش کن و بعد دوباره روشن کن.
                          این ارور مربوط به تحریم آمریکاست. برای نصب برنامه هات از اپل استور از چیز پی ان استفاده کن.
                          ویرایش توسط rmshandi : https://i-phone.ir/forums/member/68700-rmshandi در ساعت 12-11-2011, 02:37 PM

نظر

• سلام
                            من رو هر ایکونی کلیک میکنم یه خانمی اسم اون برنامه را می گه چطوری غیر فعالش کنم؟یا خاموش روشن میکنم هر کاری میکنم این میگه
                            مممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi500 نمایش پست ها
                              سلام
                              من رو هر ایکونی کلیک میکنم یه خانمی اسم اون برنامه را می گه چطوری غیر فعالش کنم؟یا خاموش روشن میکنم هر کاری میکنم این میگه
                              مممنون
                              هک شدی

شوخی میکنم ، برو Setting>General> accessibility>VoiceOver رو off کن

نظر

• سلام دوستان
                                من میخوام فایل ipa یه برنامه که روی یه ایپد نصبه رو بردارم تا بتونم روی ایپد خودمم نصب کنم . با توجه به اینکه ایپد توسط فروشنه برنامه ریزی شده ممنون میشم تو این زمینه کمکم کنید ...

نظر

صبر کنید ..
                                X