اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
    اونایی که رایگانه که رایگانه از appstore راحت دانلود میکنید (چه جیلبریک کنی چه نه ) ولی پولی ها در صورتیکه که کرک شده باشه کرک شدش نصب می کنید ( اگه جیلبریک کرده باشین. )
    مرسی

ولی دستگاه من جیلبریک هست ولی نمیتونم که برنامه های پولی رو بگیرم فقط رایگان رو میتونم بگیرم

ورژن دستگاه من ۴.۳.۳ هست

نظر

• نوشته اصلی توسط milady2006 نمایش پست ها
      مرسی

ولی دستگاه من جیلبریک هست ولی نمیتونم که برنامه های پولی رو بگیرم فقط رایگان رو میتونم بگیرم

ورژن دستگاه من ۴.۳.۳ هست
      شما در صورت جیلبرک بودن آی دیوایس تان
      پولی ها را باید از سیدیا بگیرید نه از اپل استور

نظر

• نوشته اصلی توسط homaan نمایش پست ها
        با سلام
        ببخشید از دوستان میخواستم بپرسم کسی نرم افزار adobe flash cs5 script hd را استفاده کرده ؟ ایا برای دیدن سایتهایی که فلش داره هم کمکی میکنه؟کارایی هایش چی هست .ممنون
        من هم برای دیدین سایتهای فلش دار سوال کردم ، گفتن اگه sky fire یا Photon نصب کنید میشه ، البته من آیپدم رو به IOS5 آپگرید کردم و هیچکدوم ازاینها موثر نبود شما اگه آپگرید نکردید می تونید امتحانشون کنید.یکیش 2.5 دلاره یکی 5 دلار.

نظر

• دوستان سوال اگه تکراری باشه ببخشید، کسی میدونه بلاخره آیپد دو ios5 کیبرد فارسی / عربی داره یا نه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
            دوستان سوال اگه تکراری باشه ببخشید، کسی میدونه بلاخره آیپد دو ios5 کیبرد فارسی / عربی داره یا نه ؟
            عربی داره، فارسی خیر.

نظر

• آیپدم رو به ios5 آپ کردم الآن که بک آپ رو ریختم روش پسوورد رو میخواد که هرچی میزنم میگه اشتباهه، کمک کنید اگر باز نمیشه چجوری ریستش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                عربی داره، فارسی خیر.
                عربیش هم باز بهتر از هیچیه، تا آقای شفایی یه نظر لطفی به ما کنن .
                کجا باید تنظیمات رو انجام بدم که اکتیو شه؟ مرسی پیشاپیش.
                ویرایش توسط Nejatian : https://i-phone.ir/forums/member/50786-nejatian در ساعت 16-10-2011, 10:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                  عربیش هم باز بهتر از هیچیه، تا آقای شفایی یه نظر لطفی به ما کنن .
                  کجا باید تنظیمات رو انجام بدم که اکتیو شه؟ مرسی پیشاپیش.
                  اکتیو کردن نمی خواد عزیز جان، برید به ستینگ، جنرال، کیبورد، اینترنشنال کیبوردز، و عربی رو اضافه کنین.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhossein-ag نمایش پست ها
                    آیپدم رو به ios5 آپ کردم الآن که بک آپ رو ریختم روش پسوورد رو میخواد که هرچی میزنم میگه اشتباهه، کمک کنید اگر باز نمیشه چجوری ریستش کنم؟
                    به dfu mode ببريد و ريستور كنيد ولي بك آپ رو برنگردونيد

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                    عربیش هم باز بهتر از هیچیه، کجا باید تنظیمات رو انجام بدم که اکتیو شه؟ مرسی پیشاپیش.
                    Setting/general/international keyboard/add new keybord
                    در اين قسمت arabic رو انتخاب كنيد
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

اکتیو کردن نمی خواد عزیز جان، برید به ستینگ، جنرال، کیبورد، اینترنشنال کیبوردز، و عربی رو اضافه کنین.
                      بابا دست مریزاد، به این راحتی بود که عالی میشد من تو ستینگ اینها رو دارم:

About, software u, Usage, sounds, Network,Bluetooth,Itunes,spotlight search,Auto lock,passcode lock,I pad cover lock, restrictions.

دوست عزیز شما هم همین ها رو دارید؟ کیبرد ستینگ ندارم هیج جایی

نظر

• نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                        بابا دست مریزاد، به این راحتی بود که عالی میشد من تو ستینگ اینها رو دارم:

About, software u, Usage, sounds, Network,Bluetooth,Itunes,spotlight search,Auto lock,passcode lock,I pad cover lock, restrictions.

دوست عزیز شما هم همین ها رو دارید؟ کیبرد ستینگ ندارم هیج جایی
                        مگه میشه همچو چیزی؟ انگار صفحه تون نصفه س! نمی تونین به بالا حرکتش بدین؟ باید اینها رو زیرش ببینین:
                        Date & time
                        Keyboard
                        International
                        Accessibility
                        Reset

نظر

مگه میشه همچو چیزی؟ انگار صفحه تون نصفه س! نمی تونین به بالا حرکتش بدین؟ باید اینها رو زیرش ببینین:
                          Date & time
                          Keyboard
                          International
                          Accessibility
                          Reset
                          این بد جنسها این پایین قایم شده بودن ، پیداشون کردم مرسی
                          خداییش جاشون اون بالاس نه بعد از رستریکشن.باید به شرکت اپل نظرم رو اعلام کنم، حیف که استیو دیگه بین ما نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                            به dfu mode ببريد و ريستور كنيد ولي بك آپ رو برنگردونيد

Setting/general/international keyboard/add new keybord
                            در اين قسمت arabic رو انتخاب كنيد
                            چجوری میشه به dfu mode برد؟
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhossein-ag
                              چجوری میشه به dfu mode برد؟
                              ممنون
                              موقعی که به کامپیوتر متصل هست ۳ثانیه دکمه ی پاور+۱۰ثانیه پاور و هوم باهم+پاور رو رها کنید و همچنان هوم رو نگه دارید تا کامپیوتر دستگاه رو به نام apple dfu modeدر قسمت پایین ویندوز بشناسه.

نظر

• با سلام و تشکر از دوستان
                                سوال من اینه که فایلهای که در سافاری ایپد 2 رو لینکش میریم (مثلا pdf ) دانلود و با ز میشه کجا ذخیره میشه؟ و کدامیک از دانلودر ها از طریق خود سافاری میتونن دانلود را انجام بدهند؟lممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X