اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من ipad 2 3g دارم که خواستم به ios 5 ریستور کنم که ارور 21 یا 14 میده از دو اینترنت و سیستم استفاده کردم

لطفا کمکم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
      جیل بریک اصلا خوب نیست برای خرید از اپ استور ابتدا یک گیفت کارت برای برنامه های پولی تهیه کنید!!!!
      سلام دوست عزيز من چطور ميتونم گيفت كارت تهيه كنم ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط karbar20 نمایش پست ها
        سلام من ipad 2 3g دارم که خواستم به ios 5 ریستور کنم که ارور 21 یا 14 میده از دو اینترنت و سیستم استفاده کردم

لطفا کمکم کنید.
        دوست عزيز ارور ١٤ واسه زمانيه كه فايل .ipsw كه شما دانلود كرديد مشكل داره. اگه از سايتي غير از apple دانلود كرديد از لينك زير دانلود كنيد و دوباره امتحان كنيد.
        اما ارور ٢١ تا جايي كه من اطلاع دارم به خاطر انتي ويروس. ترجيحا اگه انتي ويروس دارين غير فعالش كنين.
        اينم لينكي كه خودم ازش دانلود كردم و بدون مشكل ios5 رو روي ipad 2 3g اجرا كردم.
        http://appldnld.apple.com/iPhone4/04...4_Restore.ipsw

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudrbd نمایش پست ها
          سلام دوست عزيز من چطور ميتونم گيفت كارت تهيه كنم ؟!
          هست...بستگی داره کجا زندگی میکنی...!!!!!
          اما تو اینترنت هم بگردی میتونی پیدا کنی اما مواظب باش پولتو نخورن بهترین راه حل اینه که همین جا از بچه ها در این مورد سیوال کنی...متاسفانه در این مورد اطلاعات ندارم!!!!!
          اما مطمین باش که هست!
          یک کم پرس و جو کنی پیدا میکنی....توی بازارچه هم بعضی وقتا میفروشن(بازارچه خود سایت)
          ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 17-10-2011, 11:15 PM

نظر

• سلام
            من ایپدم2 جیلبریک نیست و برنامه ها را از ایتونز میخرم حالا برنامه safary download manager را میخواستم که در app store نیست ایا راه دیگه نیست چون از سیدیا که نمیتونم استفاده کنم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نظر

• سلام به دوستان عزیز
              من قبلا آیپدم 2 روی 4.3.3 جیلبریک کردم
              سوالم اینه که چطور میتونم shsh 4.3.3 رو سیو کنم
              ببخشید اگه سوال مبتدیانه است
              لطفا راهنمایی کنین یا لینک راهنمایی بدین
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
                سلام به دوستان عزیز
                من قبلا آیپدم 2 روی 4.3.3 جیلبریک کردم
                سوالم اینه که چطور میتونم shsh 4.3.3 رو سیو کنم
                ببخشید اگه سوال مبتدیانه است
                لطفا راهنمایی کنین یا لینک راهنمایی بدین
                ممنون
                در صورتي كه از قبل shsh 4.3.3 رو در سيديا ذخيره نكرده باشيد در حال حاضر ديگه امكان ذخيره اون در ايپد 2 نيست.

نظر

• نوشته اصلی توسط homaan نمایش پست ها
                  سلام
                  من ایپدم2 جیلبریک نیست و برنامه ها را از ایتونز میخرم حالا برنامه safary download manager را میخواستم که در app store نیست ایا راه دیگه نیست چون از سیدیا که نمیتونم استفاده کنم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

خیر،راه دیگه ایی نیست مگه اینکه جیلبریک بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudrbd نمایش پست ها
                    دوست عزيز ارور ١٤ واسه زمانيه كه فايل .ipsw كه شما دانلود كرديد مشكل داره. اگه از سايتي غير از apple دانلود كرديد از لينك زير دانلود كنيد و دوباره امتحان كنيد.
                    اما ارور ٢١ تا جايي كه من اطلاع دارم به خاطر انتي ويروس. ترجيحا اگه انتي ويروس دارين غير فعالش كنين.
                    اينم لينكي كه خودم ازش دانلود كردم و بدون مشكل ios5 رو روي ipad 2 3g اجرا كردم.
                    http://appldnld.apple.com/iphone4/04...4_restore.ipsw

سلام دانلود کردم ولی باز ارور 14 میده!!!!

نظر

• سلام
                      2تا سوال داشتم
                      اول اینکه آنلاک فکتوری که میگن یعنی چی؟ که میگن دستگاه من آنلاک فکتوری هستش
                      دوم اینکه من از کجا بفهمم که دستگاه من ساخت چه کشوریه؟؟ part No:MC982HN/A

نظر

• دوستان من رفتم به iOS5.0 الان فیس تایم و نه iMessage اکتیو نمیشن!!
                        حتی با چیز پی ان هم امتحان کردم، مثلا App Store رو باز کردم و دارم الان iBook رو میگیرم ولی اون دوتا اکتیو نشدن!!!
                        یه چیز دیگه! از کیبورد فارسی هم خبری نیست!!!
                        موقع بالا اومدن کشور ایران رو داشت ولی الان تو ستینگ خبری از ایران نیست!؟؟

مشکل کجاست؟؟
                        -------------------------
                        مشكل iMessage و FaceTime بايه ريستارت حل شد.
                        الان از كيبورد فارسي خبري نيست!! اين كيبورد عربي هم تقريبا بهم ريخته است!!!
                        يعني نداره؟؟؟
                        ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 18-10-2011, 11:03 AM

نظر

• شما بعد از رفتن به ios 5 ، بک آپ قبلی رو ریستور کردی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhosein نمایش پست ها
                            شما بعد از رفتن به ios 5 ، بک آپ قبلی رو ریستور کردی ؟
                            نه كاري به بك آپ قبليم نداشتم!!

نظر

• هکرا چی کار میکنن ؟ ای پد ۲ ios5 جیل نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط karbar20 نمایش پست ها
                                سلام دانلود کردم ولی باز ارور 14 میده!!!!
                                اخرين نسخه ايتونز رو دانلود كرديد ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X