اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان يك سوال من رو خواهشاً جواب بدين. تو appstore نرم افزاري هست كه بشه باهاش مثل ifile سيديا با فايلها كار كرد؟ پولي هم باشه مهم نيست
    ویرایش توسط archipay : https://i-phone.ir/forums/member/61575-archipay در ساعت 23-10-2011, 04:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Iphone qwert
      سلام

اقا مثه اينكه اپل ديگه مارو از تحريم برداشته

درسته

من بدون چيز پي ان ميرم توش !!!!!!!
      یه چیزی باش دانلود کن ببین میشه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Iphone qwert
        سلام

اقا مثه اينكه اپل ديگه مارو از تحريم برداشته

درسته

من بدون چيز پي ان ميرم توش !!!!!!!
        اجازه دانلود نميده دوست من. ما هميشه تاريخ تحريم بوديم

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
          دوستان يك سوال من رو خواهشاً جواب بدين. تو appstore نرم افزاري هست كه بشه باهاش مثل ifile سيديا با فايلها كار كرد؟ پولي هم باشه مهم نيست
          خیر. اپل در این مورد خیلی سختگیره.

نظر

• سلام
            من دانش آموز سال سوم دبیرستان رشته انسانی هستم.خیلی دوست دارم که آیپد2 بخرم .از بابت هزینش هم مشکلی ندارم اما هرچی فکر میکنم می بینم که اصلا نیازی به آیپد ندارم اما از طرفی عاشق تکنولوژی و به خصوص محصولات اپل هستم
            شما کمکم کنید .

نظر

• سلام
              سیدیا چیه و به چه درد می خوره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinass نمایش پست ها
                سلام
                سیدیا چیه و به چه درد می خوره؟
                سیدیا بعد از جیلبرک به ios اضافه میشه
                در سیدیا نرم افزار هایی که توسط اپل تایید نمیشه ٬ قرار داره مثل تم ها یا نرم افزار هایی که بطور مستقیم با فایل های سیستمی سر کار دارند
                بطور مثال بعد از جیلبرک با نصب پکیج appsync از سیدیا امکان نصب برنامه های کرک شده رو پیدا می کنید
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• برای دوستانی که با imessage مشکل دارن برید توی wifi setting بعد تو قسمت dns اینو وارد کنید
                  8.8.8.8,.8.8.4.4 بعد یه سایت تو safari باز کنید اگه کار کرد احتمال خیلی* زیاد imessage و facetime کار می*کنن
                  یه سوال هم خودم از اساتید داشتم اینکه facetime فقط با wifi کار می*کنه چون من با 3g امتحان کردم نشد???

نظر

• ايا راهي هست كه از دو تا ايتونز با دو تا اپل اي دي مختلف برنامه رو يه ايپد ريخت؟
                    جيلبريك هم نيستم.
                    ویرایش توسط Am.M : https://i-phone.ir/forums/member/68562-am-m در ساعت 23-10-2011, 10:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط am.m نمایش پست ها
                      ايا راهي هست كه از دو تا ايتونز با دو تا اپل اي دي مختلف برنامه رو يه ايپد ريخت؟
                      جيلبريك هم نيستم.
                      خير، ايتونز اين اجازه رو به شما نميده.

نظر

• سلام . من چند روز پیش یک Ipad2 64 از پایتخت خریدم و فروشنده به من گفت که برنامه های اوریجنال بدون جیلبریک برام میریزه و 40 تومن ازم گرفت من با اکانت خودم یه بار وصل شدم برنامه هاش از کار افتاد و بردم پبشش و گفت نباید با اکانت خود وصل شی ! بعد از اون روز آیپدم رو خاموش نکردم و امروز امتحانی خاموش و روشن کردم باز هم از کار افتاد ! آقا یکی به من بگه قضیه چیه ؟ طرف جیلبریک کرده و خالی بسته ؟ ورژن آیپدم 4.3.5 است

نظر

• نوشته اصلی توسط february نمایش پست ها
                          سلام . من چند روز پیش یک ipad2 64 از پایتخت خریدم و فروشنده به من گفت که برنامه های اوریجنال بدون جیلبریک برام میریزه و 40 تومن ازم گرفت من با اکانت خودم یه بار وصل شدم برنامه هاش از کار افتاد و بردم پبشش و گفت نباید با اکانت خود وصل شی ! بعد از اون روز آیپدم رو خاموش نکردم و امروز امتحانی خاموش و روشن کردم باز هم از کار افتاد ! آقا یکی به من بگه قضیه چیه ؟ طرف جیلبریک کرده و خالی بسته ؟ ورژن آیپدم 4.3.5 است
                          دوست عزیز نگفتین که چه مشکلی پیش میاد؟
                          ولی با توجه به ورژن آیپدتون احنمالا جیلبریک تتر بوده که با خاموش کردن از بین میره .
                          برای ورژن شما جیلبریک دائمی وجود نداره
                          باید صبر کنید که جیلبریک ورژن ۵بیاد و ریستور کنید به ۵ و جیلبریک آنتتر کنید

نظر

• سلام بچه ها
                            من آيپد٢ واي فاي جيلبريك شده فرمور ٤.٣.٣ دارم
                            الان تصميم دارم به ٥ آپگريد كنم
                            يكم تحقيق كردم ديدم اپل جلوي ذخيره كردن shsh 4.3.3 رو گرفته
                            من ورژن جديد تايني آمبرلا رو هم دانلود كردم و سعي كردم shsh رو ذخيره كنم و همونطور كه گفتم نشد
                            حالا ٢ تا سؤال دارم ازتون:
                            ١-اگر بعدا خواستم به فرمور الانم دانگريد كنم ميتونم ببرم بيرون برام بريزن؟
                            ٢-شما پيشنهاد ميكنيد از چه طريقي ٥ رو بريزم؟ منظور اينه كه از لينكايي كه تو همين سايت يا سايتاي ديگه هست بگيرم و بريزم يا موقعي كه وارد آيتونز ميشم و بهم پيغام ميده براي آپگريد بگيرم؟اگر از آيتونز بگيرم بعدا كه ميتونم جيلبريك آنتدرش كنم؟
                            ممنون

نظر

• من یکpcخیلی خوب دارم
                              به نظر شما آیپد بخرم یا لپ تاپ
                              برای حرف خودتون دلیل بیاورید
                              جون من جواب ندین ناراحت میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
                              ویرایش توسط sinass : https://i-phone.ir/forums/member/76321-sinass در ساعت 24-10-2011, 06:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط armin1272 نمایش پست ها
                                سلام بچه ها
                                من آيپد٢ واي فاي جيلبريك شده فرمور ٤.٣.٣ دارم
                                الان تصميم دارم به ٥ آپگريد كنم
                                يكم تحقيق كردم ديدم اپل جلوي ذخيره كردن shsh 4.3.3 رو گرفته
                                من ورژن جديد تايني آمبرلا رو هم دانلود كردم و سعي كردم shsh رو ذخيره كنم و همونطور كه گفتم نشد
                                حالا ٢ تا سؤال دارم ازتون:
                                ١-اگر بعدا خواستم به فرمور الانم دانگريد كنم ميتونم ببرم بيرون برام بريزن؟
                                ٢-شما پيشنهاد ميكنيد از چه طريقي ٥ رو بريزم؟ منظور اينه كه از لينكايي كه تو همين سايت يا سايتاي ديگه هست بگيرم و بريزم يا موقعي كه وارد آيتونز ميشم و بهم پيغام ميده براي آپگريد بگيرم؟اگر از آيتونز بگيرم بعدا كه ميتونم جيلبريك آنتدرش كنم؟
                                ممنون
                                بله مي تونيد دانگريد كنيد.
                                بهتر است فريمور رو دانلود كنيد بعد ريستور كنيد.
                                Shshاز پنج به بعد نميتزنيد دانگريد كنيد پس ميتزنيد دوباره به ٤.٣.٣ برگرديد.

نظر

صبر کنید ..
                                X