اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایپد ۲ جیلیش خبری نشد ؟؟؟

نظر

• سلام
      بچه ها من ایپدم هم 3g هم wifi حالا کدوم نسخه رو واسه آپدیت دانلود کنم ؟

ipad 2 gsm ?
      ipad2 wifi ?
      ipad 2 cmda ?

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
        سلام
        منظور شما ذخيره ى shsh هستش، با استفاده از برنامه ى iFaith ميتونيد shsh اين ورژن رو ذخيره كنيد، اموزش كار با اين برنامه در انجمن هست.
        دوست عزیز ifaith از آیپد 2 پشتیبانی نمی کنه !

نوشته اصلی توسط aligamer نمایش پست ها
        سلام
        بچه ها من ایپدم هم 3g هم wifi حالا کدوم نسخه رو واسه آپدیت دانلود کنم ؟

ipad 2 gsm ?
        ipad2 wifi ?
        ipad 2 cmda ?
        iPad2 GSM .... توجه داشته باشید iPad2 فعلا روی 5 جیلبریک نمیشه حتی tethered !
        ویرایش توسط mohsensarami : https://i-phone.ir/forums/member/56007-mohsensarami در ساعت 15-10-2011, 03:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها

Ipad2 gsm .... توجه داشته باشید ipad2 فعلا روی 5 جیلبریک نمیشه حتی tethered !
          +

ممنون دوست عزیز .
          یه سوال دیگه من تونستم فیلم و موزیک از طریق ای تونز توی آیپد بریزم . ولی عکس نمیشه .
          یه راه دیگه ای داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها

Ipad2 gsm .... توجه داشته باشید ipad2 فعلا روی 5 جیلبریک نمیشه حتی tethered !
            درسته، اما دوست عزیزمون نوع دیوایسشون رو مشخص نکردن، منم یادم رفت که این موضوع رو بگم، ممنون از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط aligamer نمایش پست ها
              +

ممنون دوست عزیز .
              یه سوال دیگه من تونستم فیلم و موزیک از طریق ای تونز توی آیپد بریزم . ولی عکس نمیشه .
              یه راه دیگه ای داره ؟
              شما میتونید از قسمت photos برنامه ی iTunes به دیوایستون عکس بریزید.
              یا در صورت جلیبریک بودن از برنامه یiFunBox، در غیر اینصورت (اگه جلیبریک نبود) از برنامه ی iSpirite استفاده کنید.

نظر

• مشکل home ipad2

با سلام دکمه home آیپد 2 من کار نیمی کنه و باید حدود 2 تا 3 دقیقه روش کلیک کنم تا کار کنه و دوباره هم ممکنه وسط کار به مشکل بر بخوره لطف کنید منو راهنمایی کنید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ario barzan نمایش پست ها
                  با سلام دکمه home آیپد 2 من کار نیمی کنه و باید حدود 2 تا 3 دقیقه روش کلیک کنم تا کار کنه و دوباره هم ممکنه وسط کار به مشکل بر بخوره لطف کنید منو راهنمایی کنید ممنون
                  بهترین کار استفاده از این برنامه ست:
                  Activator
                  از سیدیا به رایگان نصب کنید، و راههای مختلف جایگزین برای دگمه هوم خواهید داشت: مثل دو بار تپ کردن روی ساعت بالای صفحه...

نظر

• نوشته اصلی توسط ario barzan نمایش پست ها
                    دوست من به انجمن خوش آمدی یک قطره آب روی انگشتت بریز و روی دکمه ی هوم فشار بده تاثیر داره

نظر

• دوستان کسی میدونه توی آیپد دو، چجوری میشه وب سایتهایی که فلش دارن رو باز کرد؟ sky fire
                      هم خریدم ولی مشکل همچنان باقی است.
                      آیپدم جیل برک نشده و سیستمش به 5 آپ شده. از هر گونه راهکاری استقبال میشه .( به جز جیلبرک)

کسی نمی خواد کمکی به من بینوا کنه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                        دوستان کسی میدونه توی آیپد دو، چجوری میشه وب سایتهایی که فلش دارن رو باز کرد؟ sky fire
                        هم خریدم ولی مشکل همچنان باقی است.
                        آیپدم جیل برک نشده و سیستمش به 5 آپ شده. از هر گونه راهکاری استقبال میشه .( به جز جیلبرک)

کسی نمی خواد کمکی به من بینوا کنه؟؟؟
                        Photon Flash Web Browser هست... ولی 5 دلار قیمتشه... اگر جیلبریک کردید کرک شدش هم هست.

Photon Flash Tabbed Web Browser plus Cloud Player on iPad for iPad on the iTunes App Store

نظر

• سلام
                          من دادم آيپدمو جيل كردن و برنامه keynote رو هم ريختن. براي كاراي دانشگاه و ارائه سمينار به اين برنامه احتياج دارم.
                          چند وقته وقتي تو برنامه keynote فارسي تايپ ميكنم و كليد return رو ميزنم كه بره خط پايين، حرف اول جمله بالايي ميپره! مثلا مينويسم 'مريم'
                          وكليد return رو ميزنم مريم ميشه 'ريم'
                          چيكار بايد كنم درست شه؟ لطفا سريع بگيد كلافه شدم

نظر

• نوشته اصلی توسط hypothalamus نمایش پست ها
                            سلام
                            من دادم آيپدمو جيل كردن و برنامه keynote رو هم ريختن. براي كاراي دانشگاه و ارائه سمينار به اين برنامه احتياج دارم.
                            چند وقته وقتي تو برنامه keynote فارسي تايپ ميكنم و كليد return رو ميزنم كه بره خط پايين، حرف اول جمله بالايي ميپره! مثلا مينويسم 'مريم'
                            وكليد return رو ميزنم مريم ميشه 'ريم'
                            چيكار بايد كنم درست شه؟ لطفا سريع بگيد كلافه شدم
                            انگشتتون رو روی کلمه ی فارسی نگه دارید تا گزینه های کپی، پیست،... بالا بیان. تو همون منو، دو تا فلش می بینید، روی اونا کلیک کنید تا نوشته تون راست به چپ بشه. مشکلتون حل میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                              انگشتتون رو روی کلمه ی فارسی نگه دارید تا گزینه های کپی، پیست،... بالا بیان. تو همون منو، دو تا فلش می بینید، روی اونا کلیک کنید تا نوشته تون راست به چپ بشه. مشکلتون حل میشه.
                              نه واسه من اين فلشا رو نداره. فقط copy,paste و more كه تو اون هم فلش نبود
                              ديگه چيكار كنم؟
                              ویرایش توسط hypothalamus : https://i-phone.ir/forums/member/66061-hypothalamus در ساعت 15-10-2011, 09:35 PM

نظر

• من الان به 5 ويستورد كردم اما نمي دونم چرا كيبورد فارسي نداره. چرا؟ يه چيز ديگه بكاپ أسيتون مؤ نميل ند مجبور شدم start a new ipad رو بزنم حالا همه اپ هام از اول شده. راهي نيست دوباره رو 5 اپ هام مثل اولش بشه؟
                                محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

صبر کنید ..
                                X