اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hawir نمایش پست ها
    دوست عزيز براي گرفتن shsh ميتوني از برنامه ifaith. استفاده كني. آموزشش هم توي انجمن هست.
    موفق باشي!!
    متاسفانه این برنامه برای آیپد 2 کار نمیکنه
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• من تا چند روز پیش داشتم از اینترنت ایرانسل روی آیپد 2 استفاده میکردم. ولی از 2 روز پیش تا میخوام استفاده کنم، پیغام میده که:
      Can not activate cellular data

سیم کارت هم 4 تومان شارژ داره ولی نمیدونم مشکل از چیه؟
      ممنون میشم راهنمایی کنین.

نظر

• نوشته اصلی توسط khashayar581 نمایش پست ها
        من تا چند روز پیش داشتم از اینترنت ایرانسل روی آیپد 2 استفاده میکردم. ولی از 2 روز پیش تا میخوام استفاده کنم، پیغام میده که:
        Can not activate cellular data

سیم کارت هم 4 تومان شارژ داره ولی نمیدونم مشکل از چیه؟
        ممنون میشم راهنمایی کنین.
        از setting به cellular data برید و داخل apn بنویسید mtnirancell !
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
          از setting به cellular data برید و داخل apn بنویسید mtnirancell !
          ممنون از جواب. ولی من این رو نوشتم تو قسمت apn. در واقع از روز اول با همین داشت کار میکرد.

یه اتفاق جالب افتاد. الان که شما گفتی شک کردم دوباره رفتم چک کردم، دیدم این apn خالیه!!! در کمال تعجب. جالبتر اینکه وقتی پرش می کنم و میام بیرون، وقتی دوباره برمیگردم میبینم باز خالی شده!!!
          ویرایش توسط khashayar581 : https://i-phone.ir/forums/member/25556-khashayar581 در ساعت 30-11-2011, 05:24 PM

نظر

• سلام لطفا كمكم كنيد
            من فايل هاي پاورپوينت رو تو لپتاپ ميسازم و بعد از طريق آيتيونز فايل ساخته شده رو به برنامه Docs to go انتقال ميدم. با اين برنامه پاورپوينت رو به فرمت برنامه keynotes تبديل ميكنم. برنامه keynotes آيپد من دچار مشكله و حرف اول كلمات فارسي من خود به خود حذف ميشه و در فايل هاي پاورپوينت كه فقط اجراشون ميكنم هم اين مشكل هست.
            آيپد من جيل بريك شده ست و نميتونم برنامه رو نصب كنم چون برنامه هاي ديگه ميپره.
            به من گفتن اگه با آيتونز بك آپ بگيرم و بعد اسم آيپدم رو تو آيتيونز عوض كنم،ميتونم دوبارهkeynotes رو نصب كنم و بقيه برنامه ها هم نپره.
            آيا اين حقيقت داره؟
            لطفا سريع جواب بديد 
            ویرایش توسط hypothalamus : https://i-phone.ir/forums/member/66061-hypothalamus در ساعت 30-11-2011, 10:38 PM

نظر

• سلام لطفا كمكم كنيد
              من فايل هاي پاورپوينت رو تو لپتاپ ميسازم و بعد از طريق آيتيونز فايل ساخته شده رو به برنامه Docs to go انتقال ميدم. با اين برنامه پاورپوينت رو به فرمت برنامه keynotes تبديل ميكنم. برنامه keynotes آيپد من دچار مشكله و حرف اول كلمات فارسي من خود به خود حذف ميشه و در فايل هاي پاورپوينت كه فقط اجراشون ميكنم هم اين مشكل هست.
              آيپد من جيل بريك شده ست و نميتونم برنامه رو نصب كنم چون برنامه هاي ديگه ميپره.
              به من گفتن اگه با آيتونز بك آپ بگيرم و بعد اسم آيپدم رو تو آيتيونز عوض كنم،ميتونم دوبارهkeynotes رو نصب كنم و بقيه برنامه هم نپره.
              آيا اين حقيقت داره؟
              لطفا سريع جواب بديد 

نظر

• نوشته اصلی توسط khashayar581 نمایش پست ها
                ممنون از جواب. ولی من این رو نوشتم تو قسمت apn. در واقع از روز اول با همین داشت کار میکرد.

یه اتفاق جالب افتاد. الان که شما گفتی شک کردم دوباره رفتم چک کردم، دیدم این apn خالیه!!! در کمال تعجب. جالبتر اینکه وقتی پرش می کنم و میام بیرون، وقتی دوباره برمیگردم میبینم باز خالی شده!!!
                مشکل رو حل کردم. راه حل رو میگم برای دوستانی که احیانا با این مشکل برخورد کردن.
                اول iPad رو بردم رو Airplane Mode و بعدش Restart کردم و وقتی اومد بالا از Airplane Mode در اوردم. بعد از اون درست شد و APN رو Save کرد.

نظر

• سلام میخوام ایپد 2 3جی از 4.3.3 به 5.0.1 اپدیت کنم با چه برنامه ای shsh بگیرم و در ضمن جیلبریک ورژن 5.0.1 اومده؟

واینکه برنامه ای برای تماس تلفنی و اس ام اس هنوز نیومده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pejm@n0321 نمایش پست ها
                    سلام میخوام ایپد 2 3جی از 4.3.3 به 5.0.1 اپدیت کنم با چه برنامه ای shsh بگیرم و در ضمن جیلبریک ورژن 5.0.1 اومده؟

نميتونيد بگيريد اس اس جيلبريك هم نيومده و قرار نيست بياد
                    برنامه اى هم نيومده
                    خلاصش اينكه اصلا اپديت نكن

نظر

• نوشته اصلی توسط pejm@n0321 نمایش پست ها
                      سلام میخوام ایپد 2 3جی از 4.3.3 به 5.0.1 اپدیت کنم با چه برنامه ای shsh بگیرم و در ضمن جیلبریک ورژن 5.0.1 اومده؟

سلام
                      به هیچ وجه اپدیت نکن اگه می خواهی از برنامه ها ی کرک شده استفاده کنی.جیلبریک هم فقط برای 4.3.3 هست و برای بقیه ورژن ها نیومده.shsh هم برای 5 به بعد من که نتونستم بگیرم.
                      برنامه ی اصلی برای گرفتن shsh تاینی امبرلا هست و من از بقیه ی برنامه ها خبر ندارم.
                      تماس تلفنی برای ipad2 نیومده ولی برای sms از swirlysms استفاده کن که توی سورس bigboss هست.

نظر

• خاموش يا روين

باسلام خدمت دوستان،مي خواستم بدونم زماني كه با Ipad كار نمي كنم دستگاه بايد خاموش باشه يا در حالت آماده به كار بماند(معمولا شايد بك روز بدون استفاده بأشد)

نظر

• نه خاموشش نکنی بهتره من که کلا خاموشش نمیکنم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط enrick نمایش پست ها
                            باسلام خدمت دوستان،مي خواستم بدونم زماني كه با ipad كار نمي كنم دستگاه بايد خاموش باشه يا در حالت آماده به كار بماند(معمولا شايد بك روز بدون استفاده بأشد)
                            در فواصل زماني كم مثل يك روز نياز به خاموش كردن دستگاه نيست ولي در مواقعي كه براي مدت طولاني تر، مثلا يك هفته نيازي به دستگاهتون نداريد مي تونيد اون رو خاموش كنيد.

نظر

• سلام
                              یکی از دوستان من ایپد ۲ خریده ورژنش ۴.۳.۵ هست داده به من برا جیل و برنامه ریزی ...
                              جیلش که نیومده shsh هم که ندارم دانگریدش کنم ... پس چاره چیه ؟
                              ویرایش توسط nima12330 : https://i-phone.ir/forums/member/28493-nima12330 در ساعت 03-12-2011, 02:16 PM

نظر

• 2 تا راه داری
                                1-صبر کنی تا جیلبرکش بیاد.
                                2-1 گیفت کارت تهیه کنی و برنامه های مورد نیاز رو بخری یا لز رم افزارهای فری اپ استور استفاده کنی.

نظر

صبر کنید ..
                                X