اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مثه اين

نظر

• دوستان ipad 2 4.3.3 jalbreak

الان نزدیک یه هفته هست برنامه های کرک شده با itunes سینک نمیکنه

چه از itunes به ipad
      چه از ipad به itunes

باید چی کار کرد؟؟؟

همtransfer purchase from ipad امتحان کردم
      هم sync

!!!!!!
      ?????

قبلا یه ۶،۷ ماهی که میکردم همه چی ok بود

در ضمن از سیدیاهم اینو هم نصب کردم ها
      appsync 4.0

نظر

• ببخشيد من الان رو 4.3.3 جيل هستم. ميخواستم ببينم با توجه به اينكه امكانش هست كه بزودي 5.1 بياد و ديگه نشه به 5.0.1 رفت و جيلي كه قراره بياد واسه 5.0.1 گفتن مياد بايد چيكار كنم كه بتونم بعدا برم به 5.0.1 . بايد shsh بگيرم؟ يا فايل آپديت 5.0.1 رو الان دانلود كنم. و بايد shsh بگيرم با چي بگيرم و اگه جايي آموزشش هست يا توضيح كامل بهم معرفي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط solaria نمایش پست ها
          ببخشيد من الان رو 4.3.3 جيل هستم. ميخواستم ببينم با توجه به اينكه امكانش هست كه بزودي 5.1 بياد و ديگه نشه به 5.0.1 رفت و جيلي كه قراره بياد واسه 5.0.1 گفتن مياد بايد چيكار كنم كه بتونم بعدا برم به 5.0.1 . بايد shsh بگيرم؟ يا فايل آپديت 5.0.1 رو الان دانلود كنم. و بايد shsh بگيرم با چي بگيرم و اگه جايي آموزشش هست يا توضيح كامل بهم معرفي كنيد
          با تاینی آمبرلا اس اچ اس اچ ۵.۰.۱ رو بگیرید.

نظر

• دوستان سلام .كسي با اين iTunes wifi syncمشكل نداره؟؟!!!!براي من يه بار سينك ميشه يه با رنميشه اعصاب داره خورد ميكنه؟؟!!!!!كسي راه حل نداره؟؟!!!با اين وضيت اگه روزي ٢يا ٣بار به لب تاپ وصل كنم براي استفاده از ايتونز مشكلي پيش نمياد براي باتري؟؟!!!ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

• كسي نبود جواب منو بده؟ پست ١٧٥٩

نظر

• نوشته اصلی توسط sardar_saeed نمایش پست ها
                سلام من يه مشكلي با تقويم ايپد دارم. براي وارد كردن برنامه هاي روزانه چيكار بايد بكنم؟ اين مشكل رو قبلا نداشتم. توي ورژن ٥.٠.١ اينطوري شده
                ممنون
                دوسته عزیز
                مشکلتون چیه؟

Goes around Comes around.

نظر

• گفتم كه؛
                  مشكل من نحوه ي وارد كردن اطلاعات و برنامه هاي هفتگي م هست كه نميتونم وارد كنم

نظر

• سلام آقایون میشه کمکم کنید میخام یه آیپد 3g بگیرم و همونطور که شنیدم میگن که تماس و اس ام اس نمیشه با آیپد زد. حالا سوالم اینه که آیا نرم افزاری چیزی هست واسه تماس و اس ام اس برای آیپد یا نه؟

نظر

• بله هست . اما بايد ايپدتون جيلبريك باشه كه هنوز واسه ايپد ٢ وژن ٤.٣.٣ بالا تر نيومده و به احتمال بالا تا اومدن وژن ٥.١نخواهد امد يعني خوشبينانه بگم يه ماهي طول ميكشه تا بياد .بعدش هم واسه اس ام اس ميتوني از برنامه ي swirly message كه تو سيديا هست استفاده كني . واسه تماس هم يه برنامه به نام phoneit هست كه فقط رو ايپد ١ جيلبريك شده كار ميكنه و تا امروز واسه ايپد ٢نيومده .البت فك كنم با اومدن جيلبريك ايپد تو فريمور ٥ ،دولوپر ًphoneit برنامشونو اپديت كنن تا واسه ايپد ٢ هم بشه كار كرد .

نظر

• سلام من ریستور کردم به ios 5.0.1 قبلش backup هم گرفته بودم
                        ولی الان ریستور می کنم فقظ تنظیمات بر می گرده و برنامه هام نمیاد

بدبخت شدم رفت

نظر

• نوشته اصلی توسط forrest gump نمایش پست ها
                          سلام من ریستور کردم به ios 5.0.1 قبلش backup هم گرفته بودم
                          ولی الان ریستور می کنم فقظ تنظیمات بر می گرده و برنامه هام نمیاد

بدبخت شدم رفت
                          منظورتون اينه كه اپگريد كرديد به ورژن 5.0.1 يا تو ورژن 5.0.1 سيستم رو ريستور كرديد . با خود ديوايس ريستور كرديد يا با ايتونز .در هر صورت شما اگر هم برنامه اي تو ديوايستون با ايتونز ريخته باشيد و حتي در صورت رسيت يا پاك كردن برنامه ها رفته باشن چون برنامه ها تو ايتونز هستن فقط كافي كه سينس كني تا برگردن .

نظر

• نوشته اصلی توسط dooroozz نمایش پست ها
                            منظورتون اينه كه اپگريد كرديد به ورژن 5.0.1 يا تو ورژن 5.0.1 سيستم رو ريستور كرديد . با خود ديوايس ريستور كرديد يا با ايتونز .در هر صورت شما اگر هم برنامه اي تو ديوايستون با ايتونز ريخته باشيد و حتي در صورت رسيت يا پاك كردن برنامه ها رفته باشن چون برنامه ها تو ايتونز هستن فقط كافي كه سينس كني تا برگردن .
                            من ریستور کردم
                            با ایتونز
                            الان یا یک اپ که گرفته بودم توسط ایتونز ---- ریستور کردم فقط تنظیمات بر گشت

من برنامه ها رو از app store دانلود کرده بودم

نظر

• اي بابا كسي بلد نيست خوب بگين من برم جايي ديگه بپرسم

نظر

• نوشته اصلی توسط sardar_saeed نمایش پست ها
                                اي بابا كسي بلد نيست خوب بگين من برم جايي ديگه بپرسم
                                خوب دوستمون قبل از من خدمتتون گفتن. وقتی دیوایس رو وصل کردید به آیتونز از قسمت چپ آیتونز، آیکون دیوایستون رو انتخاب کنید و بعدش از بالا app رو انتخاب کنید، بعدش تیک sync رو بزارید و هر برنامه ای رو خواستید تیکشو بزارید و دست آخر apply رو بزنید و کار تمام.
                                موفق باشید😉

نظر

صبر کنید ..
                                X