اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ehsan_07 نمایش پست ها
    آخه برای آیپد که آنلاکه فکر نمی کنم لازم باشه ها !
    یعنی من که الان سیم کارتشو ندارم هیچجوره نمی تونم اکتیو کنم ؟
    خوب شاید یکی گم کرده باشه سیم کارتشو , تکلیف چیه پس ؟!
    دوست عزیز آیپد اصلا لاک نداره هر سیم کارتی که آنتن میده بنداز داخلش و عمل اکتیو کردن رو توی ۲۰ ثانیه انجام بده

نظر

• دوست عزیز جواب سوال من رو میدی؟

نظر

• ok
        ولی مشکل من اینجاس که mini simcard ندارم
        ممنون

نظر

• قتی روی گزینه mute در جنرال میزنم در مولتی تسکینگ گزینه صدا کلا صفر میشه و امکان تغییر وجود نداره . (البته اینو بگم موسیقی پخش میشه ولی اپلیکیشن ها بی صدا هستن) ولی صفحه میچرخه ولی وقتی در جنرال گزینه lock rotation را میزنم در مولتی تسکینگ فقط اجازه میده صدا رو از حالت mote خارج کنم ولی نمیزاره rotation رو فعال کنم . من میخوام هم بچرخه و هم صدا داشته باشه ولی هرکاری میکنم نمیشه . بنظرتون چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_n_006 نمایش پست ها
            قتی روی گزینه mute در جنرال میزنم در مولتی تسکینگ گزینه صدا کلا صفر میشه و امکان تغییر وجود نداره . (البته اینو بگم موسیقی پخش میشه ولی اپلیکیشن ها بی صدا هستن) ولی صفحه میچرخه ولی وقتی در جنرال گزینه lock rotation را میزنم در مولتی تسکینگ فقط اجازه میده صدا رو از حالت mote خارج کنم ولی نمیزاره rotation رو فعال کنم . من میخوام هم بچرخه و هم صدا داشته باشه ولی هرکاری میکنم نمیشه . بنظرتون چیکار کنم؟
            توی ستینگ باید اون دو وظیفه رو برای آیپد تعریف بکنید، هر دو با هم نمیشه

نظر

قتی روی گزینه mute در جنرال میزنم در مولتی تسکینگ گزینه صدا کلا صفر میشه و امکان تغییر وجود نداره . (البته اینو بگم موسیقی پخش میشه ولی اپلیکیشن ها بی صدا هستن) ولی صفحه میچرخه ولی وقتی در جنرال گزینه lock rotation را میزنم در مولتی تسکینگ فقط اجازه میده صدا رو از حالت mote خارج کنم ولی نمیزاره rotation رو فعال کنم . من میخوام هم بچرخه و هم صدا داشته باشه ولی هرکاری میکنم نمیشه . بنظرتون چیکار کنم؟
              دكمه هوم رو دوبار بزن يه بار به چپ برو اون دكمه كه شكل چرخشي داره رو بزن

نظر

• دوست عزیز هردوباهم میشه . قبل از اینکه برادر کوچکتر بهش دست بزنه هم اپلیکیشن ها صدا داشت هم صفحه میچرخید . ولی من نمیدونم به چی دست زده

نظر

• نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
                  دكمه هوم رو دوبار بزن يه بار به چپ برو اون دكمه كه شكل چرخشي داره رو بزن
                  دوست عزیز اینکارو کردم و توو پست قبلی توضیح دادم ولی مشکل از جنراله نه مولتی تسکینگ

نظر

دوست عزیز اینکارو کردم و توو پست قبلی توضیح دادم ولی مشکل از جنراله نه مولتی تسکینگ
                    تو برو جنرال بزارش رو mute

بعد ببين اون دكمه كه كنار ولوم( كنترل صدا) هست رو زدي پايين

اگه نارنجيش معلوم بود بزنش بالا

نظر

• نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
                      تو برو جنرال بزارش رو mute

بعد ببين اون دكمه كه كنار ولوم( كنترل صدا) هست رو زدي پايين

اگه نارنجيش معلوم بود بزنش بالا

آقا دمت گرم . درست شد . خیلی لطف کردی

نظر

• درود بر شما.من دوتا سوال قبل از خرید داشتم.
                        سوال اول در مورد فریمور هست،از اونجایی کهمن قبلا آیفون 3g داشتم با اومدن مدل های جدید ایفون دیگه فریمور برای این مدل گوشی نیومد،حالا میخواستم بپرسم برای آیپد هم همچین چیز صدق میکنه یا نه؟؟؟
                        سوال دوم اینکه من یک گوشی دو هسته ای دارم که بعد از یه مدت کار باهاش خیلی داغ میکنه و از اونجایی که آی پد 2 هم دو هسته ای هست میخواستم ببینم مشکل داغ کردن رو داره یا نه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
                          درود بر شما.من دوتا سوال قبل از خرید داشتم.
                          سوال اول در مورد فریمور هست،از اونجایی کهمن قبلا آیفون 3g داشتم با اومدن مدل های جدید ایفون دیگه فریمور برای این مدل گوشی نیومد،حالا میخواستم بپرسم برای آیپد هم همچین چیز صدق میکنه یا نه؟؟؟
                          سوال دوم اینکه من یک گوشی دو هسته ای دارم که بعد از یه مدت کار باهاش خیلی داغ میکنه و از اونجایی که آی پد 2 هم دو هسته ای هست میخواستم ببینم مشکل داغ کردن رو داره یا نه؟؟
                          جواب سوال اول: بله ممكنه در اينده بعد از اومدن ٣-٤مدل ايپد جديد ديگه ايپد ٢ رو اپديت نكنن ولي فكر نكنم به اين زوديا اين اتفاق بيافته
                          جواب سوال دوم:خيلي به ندرت گرم ميكنه اونم اگه بازياي با گرافيك بالا بازي كني ولي ١٠ساعت بشين برو تو اينترنت ، فيلم ببين ، تايپ كن و... عمراً اگه گرم كنه

نظر

• نوشته اصلی توسط magnet0888 نمایش پست ها
                            جواب سوال اول: بله ممكنه در اينده بعد از اومدن ٣-٤مدل ايپد جديد ديگه ايپد ٢ رو اپديت نكنن ولي فكر نكنم به اين زوديا اين اتفاق بيافته
                            جواب سوال دوم:خيلي به ندرت گرم ميكنه اونم اگه بازياي با گرافيك بالا بازي كني ولي ١٠ساعت بشين برو تو اينترنت ، فيلم ببين ، تايپ كن و... عمراً اگه گرم كنه
                            ممنون از راهنماییت عزیز به نظر شما بهتر صبر کنم تا مدل جدید بیاد یا نه همین ای پد 2 خوبه؟؟؟از لحاظ گرافیک،قدرت و امثالهم

نظر

• هرچی باشه iPad 2 از آیپاد 5G هم سر تری که اپل تصمیمی برای آپدیت آیپاد تاچ به این زودی نداره چون 4S هم تغییر چندانی نداشت عرضه iPod Touch 5G به ضرر اپل تموم میشه پس شما اگر iPad 2 بخرید به صرفه تر هست ، یا اینکه صبر کنین تا iPad 3 یا iPad 2S بیاد

نظر

• درود.شاید جای مناسبی برای این سوال نباشه ولی نمیدونستم کجا بپرسم.من قصد خرید دارم ولی قیمت و مکانی که قیمت مناسب بدن رو نمیدونم.
                                آیپد 3جی 32 گیگ الان چه قیمتیه و کجا میتونم خرید مطمئن در تهران داشته باشم راستی از کجا میشه ای پد رو از ایپد 2 تشخیص داد و سوال دیگه اینکه شنیدم بعضی از ای پد ها پایین صفحه رنگ پریدگی دارن این قضیه صحت داره یا نه ممنون
                                ویرایش توسط q_azy : https://i-phone.ir/forums/member/4281-q_azy در ساعت 05-02-2012, 02:31 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X