اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farzam_68 نمایش پست ها
    دوستان من مدتيه كه از برنامه ي جسچر استفاده مي كنم ديگه كمتر از دكمه ي هوم استفاده ميكنم. حالا دكمه ي هومم زود زود سفت :d ميشه ميخواستم ببينم طبيعيه؟ مال شما هم اينجوريه؟  
    آره دوست عزیز گرد و غبار ریز داخل فاصله دکمه با بدنه جمع میشه و با استفاده مکرر از دکمه هوم این گرد و غبار در میاد ولی شما که دیر به دیر ازش استفاده میکنی طبیعیه که یکم سفت بشه و بعد از چند بار زدن دوباره نرم شه

نظر

• سلام

آقا ریستور یعمی چی ؟
      یعنی برگردیم به حالت کارخونه ؟؟؟؟؟؟

متلا کسی که از 4.3.3 رفته 4.3.4 میتونه ریستور کنه برگرده به ورژن قبلی ، یا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط leo8613187 نمایش پست ها
        سلام

آقا ریستور یعمی چی ؟
        یعنی برگردیم به حالت کارخونه ؟؟؟؟؟؟

متلا کسی که از 4.3.3 رفته 4.3.4 میتونه ریستور کنه برگرده به ورژن قبلی ، یا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون
        دوست عزیز، ریستور به معنای بازگرداندن فیرم ویرهستش، نه بازکگرداندن تنظیمات. یعنی شما الان مثلا گوشیتون روی فیرم ویر 4.3.4 هستش و قصد داری فیرم ویر اونو به یه ورژن دیگه برگردونی ( حالا میتونه 4.3.5 یا 4.3.3 باشه، یعنی فرقی نداره که بخوای آپگری کنی یا دانگرید کنی، کلا به عوض کردن ورژن فیرم ویر ریستور میگن. حالا اگه بخوای ورژن فیرم ویر رو بالاتر ببری میشه آپگرید، اگر بخوای ورژن فیرم ویر رو پائین تر ببری میشه دانگرید )

برای ریستور به ورژنی غیر از آخرین ورژن فیرم ویر ارائه شده توسط اپل، باید SHSH اون فیرم ویر که قصد دارید به اون ورژن برید رو داشته باشید. برای چک هم میتونید در هنگام اتصال به اینترنت Cydia رو باز کرده و در قسمت بالای صفحه، با رنگ سیز میبینید که نوشته شده، برای گوشی شما چه ورژن هایی از SHSH ذخیره شده. اگر فیرم ویری که قصد دارید به اون برید، داخل این اعداد سیز رنگ بود، از آموزش زیر استفاده کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread43964.html

نظر

• دوستان یه سوال دارم. من می خوام اینترنت روی آیپدم رو با ویندوز لب تاپ شیر کنم. راهی هست که بشه با آیپد شبکه addhoc ساخت? برنامه mywi کمکی میکنه? از کدوم سورس باید نصب کنم چون یه بار از یه سورسی نصب کردم اما آیپد رفت رو safemod مجبور شدم پاکش کنم. کمکم کنید چون واسه چند دقیقه اینترنت روی لب تاپم لازم دارم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط isamweb نمایش پست ها
            سلام دوستان. من یک آیپد 2 وای فای دارم و یک موبایل نوکیا e5. من روی موبایلم با سیم کارت اینترنت دارم و میخوام این اینترنتو به روشی بندازم روی آیپد تا بتونم در سفر با آیپد وبگردی کنم. آیا این امکان پذیر هست؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
            دوستان لطفا یکی نیم نگاهی هم به بنده بندازه. ممنون.

نظر

• فکر نکنم نوکیا e5 این قابلیت رو داشته باشه
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                دوستان یه سوال دارم. من می خوام اینترنت روی آیپدم رو با ویندوز لب تاپ شیر کنم. راهی هست که بشه با آیپد شبکه addhoc ساخت? برنامه mywi کمکی میکنه? از کدوم سورس باید نصب کنم چون یه بار از یه سورسی نصب کردم اما آیپد رفت رو safemod مجبور شدم پاکش کنم. کمکم کنید چون واسه چند دقیقه اینترنت روی لب تاپم لازم دارم

کسی جوابی واسه سوال من نداشت?

نظر

• سلام

تو اپ استو نمیشه کاری کرد که مثلا فیلم ها یا کتاب ها رو سرچ نکنه
                  یا اینکه من که ipod ندارم نرم افزار و ... مربوط به ipod رو نیاره ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• خیر فکر نمیکنم که بشه کاری کرد نیاد

نظر

• سلام با این ifunbox میشه مثلا فایل های فیلم .mkv رو وارد ipad کرد و با good player فیلم دید؟

نظر

• واسه فرستادن SMS با برنامه swirly SMS از Edge یا GPRS هم استفاده میکنه؟!
                        چون یادمه آیفون که داشتم موقع فرستادن مسیج هیچوقت دور E دایره نمیچرخید!
                        ولی با این وقتی SMS میفرستم Eدورش دایره میچرخه...مثل وقتیکه با GPRS به اینترنت وصل شدی!

نظر

• آقا سلام !

ببخشید میخواستم ببینم مشکل دانلود از fileape تو installous 4 رو همه دارن ؟ چون تو کامپیوتر هم نیومد ولی با چیز پی ان سوییس اومد . مشکل از کجاس ؟ وقتی میزنم fileape نمیاد ولی کرش نمیکنه . ممنون میشم کمک کنید چون 4/3 برنامه ها لینک دانلودشون ماله این سایته .

نظر

• سلام
                            دوستم الان زنگ زده میگه دارم ایپد2 می خرم! چطوری بفهمم فریمورش چیه؟!
                            کسی از دوستان میدونه چطور باید از پارت نامبر فهمید؟
                            پیشاپیش متشکر
                            ویرایش توسط milad_b : https://i-phone.ir/forums/member/5506-milad_b در ساعت 08-09-2011, 09:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
                              سلام
                              دوستم الان زنگ زده میگه دارم ایپد2 می خرم! چطوری بفهمم فریمورش چیه؟!
                              کسی از دوستان میدونه چطور باید از پارت نامبر فهمید؟
                              پیشاپیش متشکر
                              بريد تو settings دستگاه و بخش about رو نگاه كنيد.

نظر

• پاک کردن bytesms از ifunbox

سلام امیدوارم همه خوب وخوش باشید
                                یک سوال داشتم :
                                منوهایی که میتونم بایت اس امس رو توسط ifunbox پاک کنم کجاست؟
                                اخه بایت اس ام اس رو روی ایپد 2 نصب کردم و همه منو ها رو بهم ریخته و در واقع مربوط به ایفون بوده بایت اس ام اسی که نصب کردم.
                                حالا از طریق نرم افزار ifunbox به root اید دسترسی دارم چندین فایل مربوط به بایت اس ام اس هم دیدم و پاک کردم ولی هنوز مشکل حل نشده و فکر میکنم هنوز جاهایی مونده باشه که پاک نکرده باشم.
                                درضمن سیدیا هم نمیتونم اجرا کنم و دستکاه ریست میشه.
                                ممنون میشم راهنمایی کنید
                                مرسی
                                ویرایش توسط mamalti : https://i-phone.ir/forums/member/3726-mamalti در ساعت 09-09-2011, 04:37 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X