اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان سلام

میخواستم ببینم آیپد 2 رو چجوری میشه ریکاوری کرد ؟؟؟

نظر

• از موقعی که itunes اپدیت کردم دیگه ای پدمو سینک نمیکنه !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
        از موقعی که itunes اپدیت کردم دیگه ای پدمو سینک نمیکنه !!!!
        چه اروری میده ؟

نظر

• هیچی، ولی نرم افزارایی که با itunes دانلود کردم اپ دیت کردم، یا بالعکس با instalous نصب کردم sync نمیشن

عجب اشتباهی کردم itunes اپدیت کردم

نظر

• با سلام
            ببخشید دوستان میخواستم ببینم کتابی یا سیدی برای اموزش استفاده کار کردن از ipad2 و برنامه ریختن و انتقال فایلها ..از ابتدا تا سطوح بالاتر هست؟ و اگه هست از کجا باید تهیه کرد.ممنون از لطف شما

نظر

• نوشته اصلی توسط homaan نمایش پست ها
              با سلام
              ببخشید دوستان میخواستم ببینم کتابی یا سیدی برای اموزش استفاده کار کردن از ipad2 و برنامه ریختن و انتقال فایلها ..از ابتدا تا سطوح بالاتر هست؟ و اگه هست از کجا باید تهیه کرد.ممنون از لطف شما
              شرکت نقش یدونه داره واسه ایپد من تا حالانخوندم ولی فک کنم خوب باشه
              http://www.naghsh.net/

نظر

• با سلام و تشکر از دوستان
                من یه سوال دیگه هم دارم که خیلی برام فوری و ضروری است امیدوارم دوستان لطف کنند ر راهنمایی کنند
                یکی از دوستان قراره از دبی برای من ایپد2 64گیگ بگیره میخواستم بدونم 1 اینها که از دبی میاد حتما کیپد عربی که میشه فارسی نوشت روش هست و2 -اینکه باید حتما روش برنامه باید ریخته بشه تا بشود استفاده کرد یا خودم هم میتونم روی اون برنامه بریزم و اصلا این کار ضروری هست 3- بدون برنامه ریختن فایلهای pdf و word را میشه خوند؟ ممنون میشم از راهنمایی شما

نظر

• نوشته اصلی توسط homaan
                  با سلام و تشکر از دوستان
                  من یه سوال دیگه هم دارم که خیلی برام فوری و ضروری است امیدوارم دوستان لطف کنند ر راهنمایی کنند
                  یکی از دوستان قراره از دبی برای من ایپد2 64گیگ بگیره میخواستم بدونم 1 اینها که از دبی میاد حتما کیپد عربی که میشه فارسی نوشت روش هست و2 -اینکه باید حتما روش برنامه باید ریخته بشه تا بشود استفاده کرد یا خودم هم میتونم روی اون برنامه بریزم و اصلا این کار ضروری هست 3- بدون برنامه ریختن فایلهای pdf و word را میشه خوند؟ ممنون میشم از راهنمایی شما
                  کیپد عربی در همه ی آیپد ها هست بنابراین چه از دبی بیاد چه از آمریکا قطعا روش خواهد بود ولی اگر بخواهید کیبرد فارسیداشته باشید می توانید کیبرد فارسی که در همین انجمن توسط Alirezaنوشته شده را خریداری نمایید.
                  برای اینکه بتوانید برنامه بریزید یا باید برنامه هارو از اپ استور بخرید یا دستگاه خود را جیلبرک نمایید که آموزش های جیلبرک و ریختن برنامه و... در انجمن در بخش آموزش ها موجود می باشد.
                  برای خوندن فایل pdf وwordباید روش نرم ا,فزار های مربوطه نصب شود.
                  پی دی اف.........ibooks or goodreader
                  ورد..................office2hd. Or. Pages

نظر

• نوشته اصلی توسط hmalekny نمایش پست ها
                    کیپد عربی در همه ی آیپد ها هست بنابراین چه از دبی بیاد چه از آمریکا قطعا روش خواهد بود ولی اگر بخواهید کیبرد فارسیداشته باشید می توانید کیبرد فارسی که در همین انجمن توسط alirezaنوشته شده را خریداری نمایید.
                    برای اینکه بتوانید برنامه بریزید یا باید برنامه هارو از اپ استور بخرید یا دستگاه خود را جیلبرک نمایید که آموزش های جیلبرک و ریختن برنامه و... در انجمن در بخش آموزش ها موجود می باشد.
                    برای خوندن فایل pdf وwordباید روش نرم ا,فزار های مربوطه نصب شود.
                    پی دی اف.........ibooks or goodreader
                    ورد..................office2hd. Or. Pages

خیلی خیلی از لطف شما متشکرم
                    در مورد کیپد فارسی که فرمودین حتی رو ی ورژن های جدید هم میشه نصب کرد؟ و لطفا میشه ادرس یکی از این اپ استورها را در صورتی که در ایران هست بفرمایید ممنون میشم

نظر

خیلی خیلی از لطف شما متشکرم
                      در مورد کیپد فارسی که فرمودین حتی رو ی ورژن های جدید هم میشه نصب کرد؟ و لطفا میشه ادرس یکی از این اپ استورها را در صورتی که در ایران هست بفرمایید ممنون میشم
                      دوست عزيز اپ استور يا در حقيقت اپليكيشن استور فروشگاه واقعي نيست كه پاشي بري فلان آدرس خريد كني. در واقع يك سايت براي خريد برنامه و بازي هستش. وقتي آيپد رو ميخري بصورت پيش فرض يك برنامه صفحه اول هست به نام app store كه با داشتن 1- ارتباط اينترنتي 2- قند شكن 3- اپل آي دي ميتوني از اونجا برنامه فري دانلود و نصب كني و اگر برنامه پولي بخواي بايد گيفت كارت بخري و به آي دي مخصوص خودت اعتبار اضافه كني. اگرم جيلبريك باشي كه ميتوني با 2 تا برنامه سيديا و اينستالوس مجاني برنامه دانلود كني. اينم اضافه كنم كه حتماً مجبور نيستي با خود آيپد برنامه دانلود كني با برنامه آيتونز روي مك يا ويندوز هم ميتوني از سايت اپل برنامه دانلود كني و بعد روي آيپدت نصب كني
                      ویرایش توسط archipay : https://i-phone.ir/forums/member/61575-archipay در ساعت 18-09-2011, 08:21 AM

نظر

• دوست عزيز اپ استور يا در حقيقت اپليكيشن استور فروشگاه واقعي نيست كه پاشي بري فلان آدرس خريد كني. در واقع يك سايت براي خريد برنامه و بازي هستش. وقتي آيپد رو ميخري بصورت پيش فرض يك برنامه صفحه اول هست به نام app store كه با داشتن 1- ارتباط اينترنتي 2- قند شكن 3- اپل آي دي ميتوني از اونجا برنامه فري دانلود و نصب كني و اگر برنامه پولي بخواي بايد گيفت كارت بخري و به آي دي مخصوص خودت اعتبار اضافه كني. اگرم جيلبريك باشي كه ميتوني با 2 تا برنامه سيديا و اينستالوس مجاني برنامه دانلود كني. اينم اضافه كنم كه حتماً مجبور نيستي با خود آيپد برنامه دانلود كني با برنامه آيتونز روي مك يا ويندوز هم ميتوني از سايت اپل برنامه دانلود كني و بعد روي آيپدت نصب كني

سلام و تشکر
                        دوست عزیز ایپد2 های فعلی را میگن جلبریک نمیشه4.3.5 پس میتونم فقط برنامه های فری را دانلود و نصب کنم چون اکانت اونطرفی ندارم؟ 2 .فرمودین میشه با برنامه آيتونز روي مك يا ويندوز هم ميتونم دانلود کنم انوقت چطور باید روی ایپد انتقال بدم؟ایا باید تبدیل usb بخرم یا راه دیگری هم هست؟ممنون از شما دوستان که مبتدی بودن بنده را تحمل میفرمایید

نظر

دوست عزيز اپ استور يا در حقيقت اپليكيشن استور فروشگاه واقعي نيست كه پاشي بري فلان آدرس خريد كني. در واقع يك سايت براي خريد برنامه و بازي هستش. وقتي آيپد رو ميخري بصورت پيش فرض يك برنامه صفحه اول هست به نام app store كه با داشتن 1- ارتباط اينترنتي 2- قند شكن 3- اپل آي دي ميتوني از اونجا برنامه فري دانلود و نصب كني و اگر برنامه پولي بخواي بايد گيفت كارت بخري و به آي دي مخصوص خودت اعتبار اضافه كني. اگرم جيلبريك باشي كه ميتوني با 2 تا برنامه سيديا و اينستالوس مجاني برنامه دانلود كني. اينم اضافه كنم كه حتماً مجبور نيستي با خود آيپد برنامه دانلود كني با برنامه آيتونز روي مك يا ويندوز هم ميتوني از سايت اپل برنامه دانلود كني و بعد روي آيپدت نصب كني

سلام و تشکر
                          دوست عزیز ایپد2 های فعلی را میگن جلبریک نمیشه4.3.5 پس میتونم فقط برنامه های فری را دانلود و نصب کنم چون اکانت اونطرفی ندارم؟ 2 .فرمودین میشه با برنامه آيتونز روي مك يا ويندوز هم ميتونم دانلود کنم انوقت چطور باید روی ایپد انتقال بدم؟ایا باید تبدیل usb بخرم یا راه دیگری هم هست؟ممنون از شما دوستان که مبتدی بودن بنده را تحمل میفرمایید
                          سلام و تشکر

نظر

• دوستان یک سوال تخصصی شایدم برای اساتید محترم خنده دار ...

من آیپدم ورژنش 4.3.3 هست و جیلبریک شده و کلی هم برنامه براش گرفتم ولی به خاطر اینکه از هیچ طریقی shsh رو نتونستم سیو کنم یکم نگرانش هستم که اگر برنامه خرابی بود مجبورم ریستور کنم و زیاد باش ور نمیرم ( 2 هفته هست از امریکا خریداری شده و شانسی این ورژن بوده ) ...

منظورم از ور رفتن استفاده از سدیا و برنامه های کاربردی اونه و بیشتر از اپترکر برنامه میگیرم .

حالا سوال :

برنامه هایی که از عکس اتچ شده معلومه برنامه هایی که از اپترکر گرفته میشه اکانت نیم کسی که اونو گرفته در اون ثبت شده ولی در آپ استور که میرم این برنامه جز برنامه های دانلودی توسط خود من downloaded هست و مشکل این جاست بر عکس برنامه فری که خودم از آپ استور گرفتم این جور برنامه ها اگر براشون آپ دیتی بیاد مشخص نیست

حال اگر برنامه ای باشه که بشه این اطلاعات اکانت نیم رو تغییر داد و اپل آیدی رو روی اون گذاشت شاید برنامه برای همیشه به نام شما ثبت بشه و حتی اگر هم ورژن فریمور رو عوض کردی اونو به نام خودت داشته باشی .

ممکنه یکم ساده و مسخره به نظر بیاد ولی کلا راه اینجوری وجود داره ؟ امکان همچین تغییراتی هست ؟
                            ویرایش توسط kelark : https://i-phone.ir/forums/member/66831-kelark در ساعت 18-09-2011, 12:45 PM

نظر

• سلام. یه سوال. من یه فایل word دارم، چه جوری میتونم توی notes نمایشش بدم؟ یا چه جوری میشه یه جوری خلاصه توی آی پد نشونش داد یا ویرایشش کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط id_nabood
                                سلام. یه سوال. من یه فایل word دارم، چه جوری میتونم توی notes نمایشش بدم؟ یا چه جوری میشه یه جوری خلاصه توی آی پد نشونش داد یا ویرایشش کرد؟
                                توسط برنامه ی office2hd شما می توانید نمایش دهید وهم ویرایش کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X