اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
    یه سوال در مورد اسمارت کاور آیپد 2 داشتم.وقتی اسمارت کاور داری برای پشت دستگاه و جلوگیری از خط افتادنش چه فکری میشه کرد ؟ یا کاوری هست که هم پشت دستگاه رو بپوشونه و هم اسمارت کاور راحت رو دستگاه سوار شه؟ ممنون میشم پاسخ بدید چون برام خیلی مهمه.
    من 1 قاب سیلیکونیcapdaseخریدم جای پاییهی اسمارت کاور رو توش با تیغ در اوردم هم زد خش هست هم ضربه گیر در ضمن خیلی هم قشنگ شده همه فک میکنند یک تیکه هست و میپرسند از کجا خریدی

نظر

• نوشته اصلی توسط farzam_68 نمایش پست ها
      من امروز ويندوز عوض كردم بايد چه نكاتي رو رعايت كنم تا برنامه هام پاك نشن؟ بايد اتورايز بزنم؟ اونوقت ميشه ٢ از ٥ يا همون ١؟
      نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
      روی اسم گوشی که در آیتونز ظاهر میشه کلیک راست کنید و transfer purchases رو انتخاب کنید

اين كارو كردم اتورايز هم زدم . اما حالا ميخوام اپ سينك كنم ميگه كه همه ي اپ هاي ديگه پاك ميشن!!! راهي هست؟

نظر

• سلام من مالتی تسکینگ رو با استفاده از ایکس کد فعال کردم روی آی پد ۲ ولی دکمه home از کار افتاده چی کار باید بکنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein2540 نمایش پست ها
          سلام من مالتی تسکینگ رو با استفاده از ایکس کد فعال کردم روی آی پد ۲ ولی دکمه home از کار افتاده چی کار باید بکنم ؟
          خوب یه بار پاک کنید ببنید از مالتی تسکینگه یا نه بعدم میتونید از ifile میتونید این کار رو خیلی راحت تر انجام بدید

نظر

• سلام . من آیپدم جیلبریک شده و وقتی میخوام از app store اپلیکیشن هامو آپدیت کنم بجای یوزر پسورد خودم . یوزری با نام most_uniQue@apple.com میاد که من نمیدونم پسوردش چیه و بنابراین نمیتونم آپدیت کنم . ممکنه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم . ضمنا بگم که اپلیکیشن های مورد نظرم آپدیتش در installous نیست .

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_n_006 نمایش پست ها
              سلام . من آیپدم جیلبریک شده و وقتی میخوام از app store اپلیکیشن هامو آپدیت کنم بجای یوزر پسورد خودم . یوزری با نام most_uniQue@apple.com میاد که من نمیدونم پسوردش چیه و بنابراین نمیتونم آپدیت کنم . ممکنه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم . ضمنا بگم که اپلیکیشن های مورد نظرم آپدیتش در installous نیست .
              شما چون اپ کرک شده ریختید این اپ رو most_uniQue خریده و کرک کرده که شما داریدش پس برای اپدیت باید پسورد اون رو داشته باشید میتونید با اینستالوس اپدیت کنید اپ ها کرک شدتون رو

نظر

• سلام
                ببخشید من میخواستم ipad2 بگیرم ولی اصلا با تبلت اشنایی ندارم از دوستان عزیز چند سوال دارم اینکه با این تبلت میشه فارسی هم تایپ کرد و همچنین میشه فایلهای کتب فارسی pdf و word.doc را خواند.؟ وسوال دیگر اینکه برای انتقال فایلها به این تبلت با توجه به انکه usb ندارد به چه صورت باید عمل کرد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نظر

• نوشته اصلی توسط homaan نمایش پست ها
                  سلام
                  ببخشید من میخواستم ipad2 بگیرم ولی اصلا با تبلت اشنایی ندارم از دوستان عزیز چند سوال دارم اینکه با این تبلت میشه فارسی هم تایپ کرد و همچنین میشه فایلهای کتب فارسی pdf و word.doc را خواند.؟ وسوال دیگر اینکه برای انتقال فایلها به این تبلت با توجه به انکه usb ندارد به چه صورت باید عمل کرد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
                  Pdf و word رو میخونه و ساپورت میکن با استفاده از کابل خودش میتونید فایل هارو بریزید

نظر

• با تشکر از شما دوست عزیز لطفا بفرمایید تایپ فارسی هم میشه انجام داد؟ممنون

نظر

با تشکر از شما دوست عزیز لطفا بفرمایید تایپ فارسی هم میشه انجام داد؟ممنون
                      بله میشه

نظر

با تشکر از شما دوست عزیز لطفا بفرمایید تایپ فارسی هم میشه انجام داد؟ممنون
                        توی آی او اس 5 کلا فارسی ساپورت میشه(من اینطور شنیدم) و الآن هم میتونی از زبان عربی استفاده کنتی که اگر دستتو رو ب نگه داری پ هم میاد و غیره...البته اگر کلا آشنایی نداری خیلی باید مطالعه کنی که ببینی به دردت میخوره یانه.....حالا باز نظرات اساتید رو هم در نظر داشته باش..
                        ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 16-09-2011, 08:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
                          توی آس او اس 5 کلا فارسی ساپورت میشه و الآن هم میتونی از زبان عربی استفاده کنتی که اگر دستتو رو ب نگه داری پ هم میاد و غیره...البته اگر کلا آشنایی نداری خیلی باید مطالعه کنی که ببینی به دردت میخوره یانه.....
                          البته 5row persian keyboard رو هم میتونید نصب کنید

نظر

• سلام. من در آیپد دو یک مشکل دارم. وقتی سافاری رو باز میکنم بصورت دیفالت کرسر (نشانه) میره رو وب سرچ (گوگل) بجای اینکه بیاد روی آدرس بار! ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

نظر

• یه سوال من خودم یه مک دارم منتهی واس دفتر موندم دوباره مک بگیرم یا تبلت چون کار تو دفتر بیشتر با اینترنت و آفیس میخواسم ببینم ۱-دوربین داره؟؟؟*بیشتر واس چت میگم ۲-پورت یو اس پی فرق داره یا معمولی ۳-تنظیمات مک که خیی راحت و نصب برنامه هام که دیگه مثه آب خوردن حالا این تبلتم همینجوریه؟؟ یا قر و قور داره نسبت به مک؟؟ یه راهنمایی بمن بکنین تا تصمیم بگیرم ممنون میشم درضمن من میخوام ازش در چین استفاده کنم اونجا که با برنامه هاش به مشکل برنمیخورم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omidam نمایش پست ها
                                یه سوال من خودم یه مک دارم منتهی واس دفتر موندم دوباره مک بگیرم یا تبلت چون کار تو دفتر بیشتر با اینترنت و آفیس میخواسم ببینم ۱-دوربین داره؟؟؟*بیشتر واس چت میگم ۲-پورت یو اس پی فرق داره یا معمولی ۳-تنظیمات مک که خیی راحت و نصب برنامه هام که دیگه مثه آب خوردن حالا این تبلتم همینجوریه؟؟ یا قر و قور داره نسبت به مک؟؟ یه راهنمایی بمن بکنین تا تصمیم بگیرم ممنون میشم درضمن من میخوام ازش در چین استفاده کنم اونجا که با برنامه هاش به مشکل برنمیخورم؟؟
                                دوربین هم در پشت و هم درجلوش داره
                                پورت یو اس بی که کلا نداره ولی با خریدن یه سری چیز ها میشه از بعضی فلش ها استفاده کرد
                                تنظیماتش اسونه نصبشم با ایتونزه دیگه

نظر

صبر کنید ..
                                X