اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
    بله، شما مي تونيد هر زمان كه خواستيد مجددا به اين فريمورها ريستور كنيد.
    ممنون دوست عزیز خیالم راحت شد

نظر

• سلام به مدیران و کاربران ارجمند. آی پد2 من موقعی که میخوام از App store یا iTunes چیزی دانلود کنم یه Apple ID نشون میده و از من پسوردش رو میخواد! آیا من باید پسورد رو با رجیستر کردن آی پد در سایت اپل بدست بیارم؟ اگه اینطوره، اگه برنامه ای کرک شده که قبلا در آی پد نصب شده وجود داشته باشه، حذف میشه؟
      از شما متشکرم بابت ایجاد این مکان کاربردی و مفید.

نظر

• بچها راهی* واسه دونگرد از ios ۵ به ۴.۳.۳ هست؟ sh sh دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
          بچها راهی* واسه دونگرد از ios ۵ به ۴.۳.۳ هست؟ sh sh دارم
          باید از ایتونز نسخه قدیمی تر 10.5 استفاده کنید...

در اینصورت امکان پذیزه...

نظر

• اين كارو كردم با ١٠،٤ امتحان كردم ولي نميشناسه ايپدو

نظر

• كسي نبود ما رو راهنمايي كنه؟

نظر

• سلام آقا چنتا سوال داشتم
                1-برنامه ها و بازی های کرک شده رو میشه از طریق آیتونز با درگ کردن ریخت؟ اگه نمیشه پس چی جوریه؟
                2-فیلم و موسیقی ها و ... رو " " " " " " " " " " " " "؟ (" ایضا است)
                3-اینکه زیرنویس فارسی srt راحت میشه دید و فونت زیرنویسش خوبه؟ با کدوم پلیر؟
                4- از طریق وایرلس میشه پرینت گرفت؟ مثلا آیپد رو ببریم توی خدمات کامپیوتری و وایرلس پرینت بگیریم؟ با کدوم برنامه آفیس؟
                5-کدوم برنامه آفیس با مایکروسافت آفیس سازگاره؟
                6-اگه همون اول بدم اونجا برام جیل بریک کنن؟ آیپد رو داغون نمی کنن؟ و وقتی به کامپیوتر خونه مون وصل کنم اتفاقی براش نمی افته؟
                7- اگه بخوام از لپ تاپ دوستم برای خودم فیلم و موسیقی(اون آیتونز نداره) بریزم باید چیکار کنم؟
                8- با آیپد همه ی کارهایی که توی اینترنت ویندوز میشه کرد رو میشه کرد؟(به جز فلش)
                9- یا چیز پی ان میشه از برنامه یوتیوب استفاده کرد؟
                10- یه جیلبریک برای چند سال بسه؟
                11- هر بازی یا برنامه چند دقیقه طول میکشه تا بریزیم؟
                12- خودش همون اول کیبرد فارسی رو داره؟ منظورم همون کیبردیه که ک > گ ج>چ و ...
                و آخرین سوال که برام مهمه اینکه mkv hd با زیرنویس فارسی راحت پخش میکنه؟

نظر

• من يك دستگاه ايپد ٢ با ورژن ٤٠٣٠٣ دارم كه جيلبريك كردم و ifile ر نصب كردم
                  از لپ تاپ با برنامه iPhone Explorer حدود ٦ گيگ فيل تصويري ريختم تا با پليري كه نصب كردم فايل هارو نگاه كنم
                  همه چيز اكي بود تا اينكه فايل ها رو با ifile پاك كردم ولي فضايي كه اشغال كرده ٦ گيگ خالي نشد
                  خاموش روشن هم كردم درست نشد ٠
                  لطفا كمك كنيد 

نظر

• سلام

برنامه imovie 1.2.1 را دانلود کردم و موقع نصبش پیام خطا داد به من
                    با برنامه ifunbox امتحان کردم پیام خطا رو نگاه کردم یه قسمتش نوشته ورژن مورد نیاز برای نصب ios5 هست

یعنی نمیشه دیگه کاریش کرد

نظر

• یه سایت که پر از برنامه های آی پد هست
                      حتما استفاده کنید

برنامه هایی مثل
                      imovie
                      garageband
                      و صدها برنامه برتر شرکت اپل که شما دوستان میتونید از این سایت رایگان دریافت کنید در ضمن سایت ***** نیست

FilesTube - Search & Download Files

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط sepidehlit نمایش پست ها
                        سلام به مدیران و کاربران ارجمند. آی پد2 من موقعی که میخوام از App store یا iTunes چیزی دانلود کنم یه Apple ID نشون میده و از من پسوردش رو میخواد! آیا من باید پسورد رو با رجیستر کردن آی پد در سایت اپل بدست بیارم؟ اگه اینطوره، اگه برنامه ای کرک شده که قبلا در آی پد نصب شده وجود داشته باشه، حذف میشه؟
                        از شما متشکرم بابت ایجاد این مکان کاربردی و مفید.
                        دوست عزیز نیاز نیست به سایت اپل، شما باید در App store رو یک برنامه free کلیک کرده و سپس از شما درخواست میکنه که نام کاربری بسازید طی این مرحله نام کاربری و پسورد خود را وارد کرده با اتمام این گام شما از این به بعد در صورت دانلود برنامه باید پسوردی که در این مرحله وارد کرده اید رو وارد کنید

با این روش شما نیازی نیست که حتما حساب بین المللی داشته باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidavani نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من پک فارسی ساز آی پد دو رو از سیدیا و از سورس موبایل فور نت نصب کردم دستشون درد نکنه فقط مشکل اینه که هر برنامه ای رو باز میکنم یه پیغام میاد مبنی بر اینکه فارسی ساز به صورسچت کاملا رایگان و اگه پولی به فروشنگچده دادید پس بگیرید
                          تو هم برنامه ها که باز بشن تکرار میکنه
                          راهی برای حذفش نیس؟
                          نوشته اصلی توسط saeidavani نمایش پست ها
                          سلام دوستان يه سوال داشتم
                          آيا ميشه از وب كم آيپد دو به عنوان وبكم كامپيوتر استفاده كرد؟
                          من يه نسخه ياهو مسنجر از آيتونز با قابليت تماس ويويي گرفتم دكمه ويدؤ كال داره ميزنم نميتونم بع عنوان وبكم استفاده كنم
                          آيا برنامه اي هست كه بشه با اون تو ياهو از وبكم استفاده كرد؟ 
                          ممنون میشم اگه یکی از دوستان جواب منو بده

نظر

• لطفا جواب من رو هم بدین ( سوالها در صفحه قبل اند)

نظر

• برنامه action menu pro تو سايديا نيست.چطور نصبش كنم؟

نظر

• دوستان یک سوال در مورد Skype و آیپد دارم : از وقتی که به اسکایپ آیپد لاگین شدم ، تمام افرادی که در لیست کانتکت من هستند ، من رو دو بار در لیستشون دارند و با دو تا آواتار مختلف! کسی میدونه چاره چیه؟ حتی وقتی از اسکایپ در آیپد خارج میشم همچنان مشکل باقی است!

نظر

صبر کنید ..
                                X