اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
    صحبت کردن راجب به این مسئله تو انجمن ممنوعه لطفا تابع قوانین باشید!

نه روشتون درسته فقط قبل از همه ی اینکارا که انجام دادید رو گوشیتون تو ایتونز کلیک راست کنید و transfer purchases روبزنید تا دیگه بازی هاتون پاک نشه و با خیال راحت اپ هاتونو نصب کنید...
    دوست عزيز ممنون
    من با كامبيوتر تو ايتونز ميرم با ايبد نميرم
    ميشه بكين تو كامبيوتر جيكار بايد بكنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin1272 نمایش پست ها
      دوست عزيز ممنون
      من با كامبيوتر تو ايتونز ميرم با ايبد نميرم
      ميشه بكين تو كامبيوتر جيكار بايد بكنم؟
      فرقی نمیکنه وارد ایتونز که شدید و ایپدتونم وصل کردید در سمت چپ ایتونز (side bar) قسمتی مربوط به ایپدتون ظاهر میشه که اسمشم نوشته رویه اون قسمت کلیک راست کنید و Transfer Purchases رو بزنید با این کار برنامه ها و بازی های ایپدتون به پی سیتون منتقل میشه و موقع سینک دیگه اپ هاتون پاک نمیشه!

نظر

• اقا خيلي ممنون
        امتحان كردم جواب داد
        هميشه مشكلاته رو اينجا مطرح ميكنم:d

نظر

• سلام.
          میشه مثل گوشی چندتا دکمه رو گرفت تا آیپد ۲ مون هارد ریستارت بشه؟
          چه جوری میشه رفت تو حالت safe mode؟
          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط cascada نمایش پست ها
            سلام.
            میشه مثل گوشی چندتا دکمه رو گرفت تا آیپد ۲ مون هارد ریستارت بشه؟
            چه جوری میشه رفت تو حالت safe mode؟
            مرسی
            دوست من اول اینکه اسم مناسبی انتخاب کردید ! تبریک عرض میشه
            و درباره سوالتون ، امکانش نیست.
            و مورد دوم میتونید با SBSetting به سیف برید.
            موفق باشید.

نظر

• اميدوارم جواب بديد
              من چيزي از جيلبريك و اين حرفا نميدونم
              آيپدو بردم برام برنامه ريختن كه جزو اونا سيديا هم هستش يعني من خودم برنامه اي از اپل استور دانلود نكردم
              حالا نميدونم جيلبريك شده يا نه
              ميخوام آيپدو به ويدئو پروژكتور دانشگاه وصل كنم
              جايي خوندم برا اينكه كل صفحه آيپد فيت صفحه نمايش دانشگاه بشه بايد برنامه tv out رو از سيديا نصب كنم
              حالا اگه نصبش كنم بقيه برنامه هام ميپره؟ اصلا چطور بايد نصبش كنم؟
              جواب بديد ثواب داره

نظر

• صفحه نمایش جدید رتینا كه ميگن قراره رو آيپد3 بزارن كيفيتش در چه حديه؟و چقدر فرق داره با صفحه ايپد2؟در ضمن صفحه ايفون 4 با ايپد2 يكيه؟از لحاظ جنس و كيفيت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hypothalamus نمایش پست ها
                  اميدوارم جواب بديد
                  من چيزي از جيلبريك و اين حرفا نميدونم
                  آيپدو بردم برام برنامه ريختن كه جزو اونا سيديا هم هستش يعني من خودم برنامه اي از اپل استور دانلود نكردم
                  حالا نميدونم جيلبريك شده يا نه
                  ميخوام آيپدو به ويدئو پروژكتور دانشگاه وصل كنم
                  جايي خوندم برا اينكه كل صفحه آيپد فيت صفحه نمايش دانشگاه بشه بايد برنامه tv out رو از سيديا نصب كنم
                  حالا اگه نصبش كنم بقيه برنامه هام ميپره؟ اصلا چطور بايد نصبش كنم؟
                  جواب بديد ثواب داره
                  سلام دوست عزیز خوش اومید به انجمن.

ما هم اولش چیزی بلد نبودیم, یه چند روز توی همین انجمن بگردی حساب همه چی دستت میاد.

آیپدت جیلبریک شده ست , نشونش هم همون سایدیا هست که روی ایپد نصب شده ( سایدیا بعد از جیلبریک روی دستگاه نصب میشه از اپل استور دانلود نمی کنن )

سیستم سایدیا جدا از برنامه هایی که از اپل استور دانلود می کنی. از این آموزش شروع کن و سوال داشتی بپرس.

http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread22354.html
                  ویرایش توسط mohsensarami : https://i-phone.ir/forums/member/56007-mohsensarami در ساعت 23-08-2011, 03:26 AM

نظر

• سلام.من میخوام آی پد بگیرم ولی دو تا موضوع رو میخواستم قبلش بدونم.
                    اول اینکه بالاخره میشه یو اس بی رو به آی پد 2 وصل کرد یا نه؟(با استفاده از تبدیل،ظاهرا به آی پد یک میشه وصل کرد)
                    دوم اینکه،مدل wifi دارای gps هست یا نه؟اگه نه یعنی حتما باید از سیمکارت ایرانسل برای استفاده از gps استفاده کرد؟(میخوام بدونم می ارزه مدل 3g بگیرم یا نه.)
                    ممنون میشم کمکم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_saman77 نمایش پست ها
                      سلام.من میخوام آی پد بگیرم ولی دو تا موضوع رو میخواستم قبلش بدونم.
                      اول اینکه بالاخره میشه یو اس بی رو به آی پد 2 وصل کرد یا نه؟(با استفاده از تبدیل،ظاهرا به آی پد یک میشه وصل کرد)
                      دوم اینکه،مدل wifi دارای gps هست یا نه؟اگه نه یعنی حتما باید از سیمکارت ایرانسل برای استفاده از gps استفاده کرد؟(میخوام بدونم می ارزه مدل 3g بگیرم یا نه.)
                      ممنون میشم کمکم کنید.
                      اگه جیلبرک کنی میشه بهش فلش وصل کرد با کمرا کیت اما هر فلشی رو نمیشه چون باید ولتاژش به دستگاه بخوره در ضمن کمرا کیت شامل تبدیل کارت اس دس هم میشه که از اون هم میتونی استفاده کنی در ضمن موقع خرید دقتدکن iosدستگاه زیر ۴۰۳۰۳ باشه تا بتونی جیلبرکش کنی
                      ۲-مدل wifi -gpsنداره ولی حتما لازم نیست از سیمکارت برای gpsاستفاده کنی چون میشه از نقشههای آفلاین توی gps استفاده کنی و در غیر اینصورت سیمکارت فقط برای لود کردن نقشه ها.
                      من جای شما بودم پولم رو واسه وای فای هدر نمیدادم.حتما 3gبخر

نظر

• دوستان روشی هست که بشه اینترنت adsl روی لب تاپ رو برای آیپد share کرد? من برنامه mywi رو از سورس انجمن تو سیدیا نصب کردم اما آیپد رفت رو safe mode سریع پاکش کردم. اگه راهی هست لطف کنید توضیح بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
                          سلام دوست عزیز خوش اومید به انجمن.

ما هم اولش چیزی بلد نبودیم, یه چند روز توی همین انجمن بگردی حساب همه چی دستت میاد.

آیپدت جیلبریک شده ست , نشونش هم همون سایدیا هست که روی ایپد نصب شده ( سایدیا بعد از جیلبریک روی دستگاه نصب میشه از اپل استور دانلود نمی کنن )

سیستم سایدیا جدا از برنامه هایی که از اپل استور دانلود می کنی. از این آموزش شروع کن و سوال داشتی بپرس.

http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread22354.html

مرسى پست ها رو خوندم ولى راستش رو بخوايد هنوز متوجه نشدم اگه برنامه tv out رو اگه از سايديا اينستال كنم برنامه هاي أصلى كه دادم برام ريختن و چهل تومن هم پولشو دادم پاك ميشن يا نه؟ 
                          من به كل از نظر اطلاعات تعطيلم

نظر

• يك سؤال ديگه
                            من برا آيپدم فقط يدونه كيف چرم كه توش كيبورد هم داره گرفتم
                            لازمه اسمارت كاورم بگيرم؟آيا اسمارت كاور قسمت پشت آيپد رو ميپوشونه يا فقط روش رو ميگيره؟

نظر

• من احساس ميكنم شارژ آيپد ٢م زود تموم ميشه
                              با اينكه برنامه هايى كه باز ميكنم ميبندم و چيزايى هم كه استفاده نميكنم در حالت آف هست

نظر

• نوشته اصلی توسط hypothalamus نمایش پست ها
                                يك سؤال ديگه
                                من برا آيپدم فقط يدونه كيف چرم كه توش كيبورد هم داره گرفتم
                                لازمه اسمارت كاورم بگيرم؟آيا اسمارت كاور قسمت پشت آيپد رو ميپوشونه يا فقط روش رو ميگيره؟
                                لازم نیست چون اسمارت کاور محافظت ناچنانی نمیکنه از ایپد و فقط باعت خاموش و روشن شدن مانیتور میشه اما من توسیه میکنم که یک کیف که از کل آیپد محافظت کنه بگیری

نظر

صبر کنید ..
                                X