اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
    به نظرم مصرف باتری طبیعی میاد. برای دقت بیشتر درصدش خوبه یه بار کالیبره کنید.
    منظورتون از کالیبره همون یکبار خالی کردن کامل باطری و شارژ 100 درصدیش هست؟
    الان تست کردم باتری رو،بلوتوث و وای فای روشن و نور صفحه 100 درصد در یک ساعت پخش فیلم 1080p بیست درصد باتری مصرف شد و با نور صفحه نصف(50درصد) و وای فای و بلوتوث خاموش در یک ساعت پخش حدود 10 درصد مصرف شد
    به نظر عادیه
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط .Master. نمایش پست ها
      منظورتون از کالیبره همون یکبار خالی کردن کامل باطری و شارژ 100 درصدیش هست؟
      الان تست کردم باتری رو،بلوتوث و وای فای روشن و نور صفحه 100 درصد در یک ساعت پخش فیلم 1080p بیست درصد باتری مصرف شد و با نور صفحه نصف(50درصد) و وای فای و بلوتوث خاموش در یک ساعت پخش حدود 10 درصد مصرف شد
      به نظر عادیه
      ممنون
      بله طبيعي هست

نظر

• سلام دوستان

چطوری در آیپید رتینا برنامه رو از مولتی تسکین ببندم یعنی کلا برنامه بسته بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iKiavash نمایش پست ها
          سلام دوستان

چطوری در آیپید رتینا برنامه رو از مولتی تسکین ببندم یعنی کلا برنامه بسته بشه
          وقتی که ۲بار دکمه همو رو زدید و به مولتی تسکین رفتین برنامه ها رو به سمت بالا بکشین
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوباره

من یه برنامه از سایتی با مرورگر Safari دانلود کردم با پسوند .ipa میخواستم بدونم کجا میره و چطوری باید اونو به کامپیوتر منتقل یا کپی کنم

سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط iKiavash نمایش پست ها
              سلام دوباره

من یه برنامه از سایتی با مرورگر Safari دانلود کردم با پسوند .ipa میخواستم بدونم کجا میره و چطوری باید اونو به کامپیوتر منتقل یا کپی کنم

سپاس
              ميخوايد اين برنامه رو نصب كنيد؟شما جيليبريك كردين آيپدتون رو؟اگر نكردين شما نميتونين اين كارو انجام بديد،شما بايد اپل ايدي بسازيد و از appstore برنامه دانلود كنيد و يا از ماركت هايي همچون سیبچه - نصب و يا sibapp.comاستفاده كنيد
              ولي اگه فقط ميخوايد اون فايل رو به كامپيترتون منتقل كنيد،اول با برنامه هاي مديريت دانلود اون رو دانلود كنيد بعد در كامپيوتر از نرم افزار هايي مانند itools استفاده كنيد و بعد ميتونيد اون فايل رو منتقل كنيد به كامپيوتر
              ویرایش توسط Ho3eyn : https://i-phone.ir/forums/member/130840-ho3eyn در ساعت 15-09-2014, 11:10 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
                ميخوايد اين برنامه رو نصب كنيد؟شما جيليبريك كردين آيپدتون رو؟اگر نكردين شما نميتونين اين كارو انجام بديد،شما بايد اپل ايدي بسازيد و از appstore برنامه دانلود كنيد و يا از ماركت هايي همچون سیبچه - نصب و يا sibapp.comاستفاده كنيد
                ولي اگه فقط ميخوايد اون فايل رو به كامپيترتون منتقل كنيد،اول با برنامه هاي مديريت دانلود اون رو دانلود كنيد بعد در كامپيوتر از نرم افزار هايي مانند itools استفاده كنيد و بعد ميتونيد اون فايل رو منتقل كنيد به كامپيوتر

نخیر دوست عزیز دستگاه من جیلبریک نشده و بازی هامو از طریق دستگاه از همین دو سایتی که دادید ( سیبچه و سیب اپ ) دانلود میکنم و حالا من میخوام این برنامه هایی رو که از طریق

دستگاه از این دو سایت دریافت کردم به کامپیوتر منتقل کنم اما نمیدونم چطور ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• با سلام ،كسي از دوستان به ios8 آپديت كرده؟ مشكلات جدي يا لگ ديده ميشه؟ به نظرتون اپديت كنم يا تا 8.0.1 صبر كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط i-homi نمایش پست ها
                    با سلام ،كسي از دوستان به ios8 آپديت كرده؟ مشكلات جدي يا لگ ديده ميشه؟ به نظرتون اپديت كنم يا تا 8.0.1 صبر كنم؟
                    تاپیک زیر رو ببینید.
                    کاربران نظر خودشون رو دادن
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread97660.html
                    ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 19-09-2014, 05:22 PM

نظر

• مشکل با واتس اپ
                      سلام دوستان
                      جدیدا وقتی دیواس در حالت لاک هستش واسم نوتیفیکش نمیاد برای وانساپ
                      برای وایبر میاد یا تلگرام یا لاین
                      ولی برای واتس اپ و هایک نمیاد
                      کسی راه حلی داره
                      هم تنظیمات نوتیفیکشن دستگاه و هم اپ ها چک شده
                      پاک و نصب هم کردم بازم نشده
                      ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• [QUOTE=i-homi;967997]با سلام ،كسي از دوستان به ios8 آپديت كرده؟ مشكلات جدي يا لگ ديده ميشه؟ به نظرتون اپديت كنم يا تا 8.0.1 صبر ك
                        salaaam nakon agha ma be ios8 kardiim. blue screen mishe restart mishe(

نظر

• [QUOTE=Armansabz;969562]
                          نوشته اصلی توسط i-homi نمایش پست ها
                          با سلام ،كسي از دوستان به ios8 آپديت كرده؟ مشكلات جدي يا لگ ديده ميشه؟ به نظرتون اپديت كنم يا تا 8.0.1 صبر ك
                          salaaam nakon agha ma be ios8 kardiim. blue screen mishe restart mishe(

لطفا قوانین رو رعایت کنید و فارسی تایپ کنید.

در ضمن شاید راه ریستور به 7.1.2 بسته نشده باشه.
                          امتحان کنید

نظر

• سلام ، من وقتی میخوام به 8.0.1 ریستور کنم این ارور رو میده مشکلش چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ga..heidar نمایش پست ها
                              سلام ، من وقتی میخوام به 8.0.1 ریستور کنم این ارور رو میده مشکلش چیه ؟
                              8.0.1 حذف شده.
                              8.0.2 رو دانلود کنید

نظر

• سلام يه سوال داشتم و اونم اين است كه ميخواستم ببينم ايپد مينى دو قابليت ايرپلى را دارا است؟
                                اخه واسه من نداره شك كردم!!

نظر

صبر کنید ..
                                X