اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من تازه یک ipad mini گرفتم و بازی و نرم افزار هم فروشنده توش ریخت که فقط 4gbاز حافظش خالی مونده حالا دو سوال داشتم
    میشه بعضی از این نرم افزار ها رو پاک کنم ولی بعدا بتونم دوباره نصبشون کنم ( مثلا میشه بکاپ گرفت )؟
    و اینکه در بازی هایی مثل gta کمی لگ میزنه این طبیعیه یا نه ؟ ممنون می شوم پاسخ بدهید.

نظر

• نوشته اصلی توسط aislami نمایش پست ها
      سلام
      من تازه یک ipad mini گرفتم و بازی و نرم افزار هم فروشنده توش ریخت که فقط 4gbاز حافظش خالی مونده حالا دو سوال داشتم
      میشه بعضی از این نرم افزار ها رو پاک کنم ولی بعدا بتونم دوباره نصبشون کنم ( مثلا میشه بکاپ گرفت )؟
      و اینکه در بازی هایی مثل gta کمی لگ میزنه این طبیعیه یا نه ؟ ممنون می شوم پاسخ بدهید.
      سلام
      اگر Assistive Touch رو فعال کردین شاید لگتون بخاطر همین باشه
      تا جایی که من اطلاع دارم فکر نمی کنم بشه نصب کرد چون بعدا نیاز به آپل آی دی فروشنده خواهید داشت و ... البته شاید با بک آپ بشه اما من ندیدم کسی این کارو انحام بده
      با یک آپ یه سری از دیتا های نرم افزار های می پره!
      شاید لگ بخاطر حجم کمی که از حافظه خالی مانده نیز باشه
      اگر iPad mini retina خریدید اصلا لگ طبیعی نیست چون الان A7 کاملا از بازی ها پشتیبانی می کنه اما اگر iPad mini none retina (بدون صفحه ی نمایش رتینا) خریداری کردین تا حدی عادی هستش
      ویرایش توسط ESC Key : https://i-phone.ir/forums/member/169969-esc-key در ساعت 23-06-2014, 01:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
        سلام
        اگر Assistive Touch رو فعال کردین شاید لگتون بخاطر همین باشه
        تا جایی که من اطلاع دارم فکر نمی کنم بشه نصب کرد چون بعدا نیاز به آپل آی دی فروشنده خواهید داشت و ... البته شاید با بک آپ بشه اما من ندیدم کسی این کارو انحام بده
        با یک آپ یه سری از دیتا های نرم افزار های می پره!
        شاید لگ بخاطر حجم کمی که از حافظه خالی مانده نیز باشه
        اگر iPad mini retina خریدید اصلا لگ طبیعی نیست چون الان A7 کاملا از بازی ها پشتیبانی می کنه اما اگر iPad mini none retina (بدون صفحه ی نمایش رتینا) خریداری کردین تا حدی عادی هستش
        ببخشید من یکم تازه کارم
        Assistive Touch چیه ؟
        یه سوال دیگه هم داشتم اگه من بخوام نرم افزار دیگه ای نصب کنم باید اپل آیدی فروشنده را داشته باشم یا خودم هم می توانم با اپل آیدی خودم نرم افزار نصب کنم در این صورت مشکلی برای نرم افزار هایی که فروشنده نصب کرده پیش نمی آید؟

نظر

ببخشید من یکم تازه کارم
          Assistive Touch چیه ؟
          یه سوال دیگه هم داشتم اگه من بخوام نرم افزار دیگه ای نصب کنم باید اپل آیدی فروشنده را داشته باشم یا خودم هم می توانم با اپل آیدی خودم نرم افزار نصب کنم در این صورت مشکلی برای نرم افزار هایی که فروشنده نصب کرده پیش نمی آید؟
          در بخش settings >> accessibility می تونید فعالش کنید و دکمه های سخت افزاری دستگاهتون رو به شکل مجازی در اختیارتون می گذارد
          خودتون اپل آی دی بسازید و نصب کنید اما ممکنه بخواید بعد از یک مدت وارد اون اپلیکیشن ها بشید اپل آی دی بخواهد ، در iOS 6 اینطور بود اما در iOS 7 تجربش رو دقیقا ندارم

نظر

• دوستان سلام
            من امروز یه ipad mini 2 wifi 16g خریدم. ولی الان که دارم باهش کار میکنم بدنش گرم شده (پایینش). البته کار خاصی هم نیست، فعلا درست کردن setting و این جور چیزا.بعد 5 دقیقه حتی صفحشم یکم گرم شده!!
            طبیعه یه همچین چیزی؟ ترو خدا سریع جواب بدین استرس گرفتم!!

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad6990 نمایش پست ها
              دوستان سلام
              من امروز یه ipad mini 2 wifi 16g خریدم. ولی الان که دارم باهش کار میکنم بدنش گرم شده (پایینش). البته کار خاصی هم نیست، فعلا درست کردن setting و این جور چیزا.بعد 5 دقیقه حتی صفحشم یکم گرم شده!!
              طبیعه یه همچین چیزی؟ ترو خدا سریع جواب بدین استرس گرفتم!!
              طبیعی است و جای نگرانی نیست ( اگر احتیاجی به Photo Stream ندارید، Off کنید ).

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                طبیعی است و جای نگرانی نیست ( اگر احتیاجی به Photo Stream ندارید، Off کنید ).
                ممنون.
                ولی اگه اینجوری باشه که با استفاده سنگین ذوب میشه!!

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad6990 نمایش پست ها
                  ممنون.
                  ولی اگه اینجوری باشه که با استفاده سنگین ذوب میشه!!
                  خیر، با استفاده سنگین هم کمی داغ خواهد شد، ولی نه ذوب شود. ( گرم شدن هم بستگی به نوع استفاده و سرویس های فعال دارد، طبیعی و مشکل خاصی نیست )

نظر

• ببخشيد اگه من آيپدم رو از ios 7.0.6 به 7.1.1 آپديت كنم نرمافزارايي كه روش نصبه پاك ميشه ؟

نظر

ببخشيد اگه من آيپدم رو از ios 7.0.6 به 7.1.1 آپديت كنم نرمافزارايي كه روش نصبه پاك ميشه ؟
                      خیر ، با آپدیت هیچ چیزی حذف نمی شود.

نظر

• يه سوال ديگه
                        من تبلتم (ipad mini retina) تو gta لگ مي زنه و طبق گفته دوستان طبيعي نيست به نظر شما من آپديت كنم تبلتم رو اين مشكل حل مي شه يا نه ؟

نظر

يه سوال ديگه
                          من تبلتم (ipad mini retina) تو gta لگ مي زنه و طبق گفته دوستان طبيعي نيست به نظر شما من آپديت كنم تبلتم رو اين مشكل حل مي شه يا نه ؟
                          شما ریستور کنید بهتر است می شود مشکل را پیدا کرد. ورژن 7.1.1 را بگیرید و با آیتونز ریستور کنید . بکاپ رو هم برنگردونید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                            شما ریستور کنید بهتر است می شود مشکل را پیدا کرد. ورژن 7.1.1 را بگیرید و با آیتونز ریستور کنید . بکاپ رو هم برنگردونید.
                            به نظر شما مشكل سخت افزاري نيست يه هفته هم نميشه كه خريدم كار خاصي هم باهاش نكردم يكم نگرانم
                            راجع به ريستور كردن هم اگه يكم توضيح بدهيد ممنون مي شوم آخه من يكم تازه كارم

نظر

به نظر شما مشكل سخت افزاري نيست يه هفته هم نميشه كه خريدم كار خاصي هم باهاش نكردم يكم نگرانم
                              راجع به ريستور كردن هم اگه يكم توضيح بدهيد ممنون مي شوم آخه من يكم تازه كارم
                              شما یک ریستور کنید بدون برگردون بکاپ ! بعد دوباره بازی را نصب کنید .
                              خیر ، برای یک برنامه که مشکل سخت افزاری نمی شود.
                              فریمور 7.1.1 را مطابق با آیپد تون بگیرید ، به dfu ببرید . سپس ریستور در آیتونز را بزنید .

نظر

• سلام
                                برای ریستور firmware دستگاهتون(آخرین نسخه ی firmware) رو از thread12.html دانلود کنید
                                بعد وارید آیتونز بشید قسمت summary بعد شیفت رو نگه دارید و ریستور رو بزنید و فایل دانلود شده رو انتخاب کنید و صبر کنید تا نصب بشه
                                امیدوارم مشکلتون حل بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X