اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله قاعدتا باید بشه. باید ببینی این هاردها ftp دارند یا خیر که اگه داشته باشن با برنامه ای مثه ftp manager که نسخه رایگان هم داره میشه بهش دسترسی داشت. av player هم امکان پخش فیلم از شبکه وای فای رو هم داره.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان عزیز

من یه ایپد مینی رتیتا 32 گیگ وای فای دارم. ورژن 7.1.1
      از اپ استور برنامه بادو Badoo رو دانلود میکنم و دانلود انجام میشه و بعد از باز کردن برنامه، کرش کرده و از برنامه میپره بیرون.
      چندین بار دانلود کردم و همین مشکل رو داشته. بعد که توجه کردم موقع دانلود کردن خیلی زود و زودتر از برنامه های دیگه دانلود میشه.

اومدم که لینک برنامه اش رو از سایتش بگیرم، مثل این که با قوانین کشور ما مغایرت دارد و از داخل ایران با IP ایران باز نمی شود.

دوستان راهی و کمکی می توانند کنند؟؟؟
      ویرایش توسط zabih1443 : https://i-phone.ir/forums/member/167601-zabih1443 در ساعت 09-06-2014, 12:42 PM

نظر

• با استور آیتونز دانلود و سینک کنید شاید جواب بده.
        یه بار ریست گوشی هم ممکنه مفید باشه.

نظر

• دوستان سلام
          من میخوام یکی دوروز دیگه یه آيپد مینی رتينا 32 وای فای بگیرم ...
          خواستم اگه ممکنه بدونم که راه های تشخیص آيپد اصلی و تقلبی چیه ؟ و اینکه از ظاهر ديوايس چطور فرق آيپد مینی نسل اول رو با رتينا بدونم ... ؟؟
          ببخشید یه سوال دیگه اینکه آیا آيپد هم مثل آیفون پارت نامبر های مختلف و لاک و آنلاک داره ؟ اگه جوابتون مثبته یه توضیح هم درباره لاک و آنلاک بودن و پارت نامبر هاش بدین ممنون میشم ...
          پیشاپیش تشکر بابت جوابتون ...
          مرسی ...

Sent from my HTC One using Tapatalk

نظر

• سلام
            میشه گفت محصولات اپل تقلبی ندارن چون نمونه های کپی تفاوت بسیار و مشخصی دارن و برای آیپد که تا حالا کپی هم ندیدم. کافیه از فروشگاه معتبر بخرید.
            آیپد لاک وجود نداره و هر پارت نامبری رو میتونید بخرید.

نظر

• نوشته اصلی توسط aloneeee نمایش پست ها
              دوستان سلام
              من میخوام یکی دوروز دیگه یه آيپد مینی رتينا 32 وای فای بگیرم ...
              خواستم اگه ممکنه بدونم که راه های تشخیص آيپد اصلی و تقلبی چیه ؟ و اینکه از ظاهر ديوايس چطور فرق آيپد مینی نسل اول رو با رتينا بدونم ... ؟؟
              ببخشید یه سوال دیگه اینکه آیا آيپد هم مثل آیفون پارت نامبر های مختلف و لاک و آنلاک داره ؟ اگه جوابتون مثبته یه توضیح هم درباره لاک و آنلاک بودن و پارت نامبر هاش بدین ممنون میشم ...
              پیشاپیش تشکر بابت جوابتون ...
              مرسی ...

راه های تشخیص با نسل اول:1-نسل دوم یک میکروفون اضافی در پشت داره
              2-به دلیل قرار گرفتن صفحه ی رتینا،کمی ضخیک تر هم هست

پارت نامبر ها هیچ فرقی ندارند فقط پارت نامبر امارات فیس تایم نداره

نظر

• به توضیحات عزیزم این مطلب رو هم اضافه میکنم که اگه خواستید از روی جعبه هم تشخیص بدید رتینا هست یا نه
                روی جعبه رتینا ایپد همراه با ios 7 هست ( عکسش) اما ایپد نسل اول ios 6
                البته حتما به مورد بالا که دوست عزیزم گفت دفت کنید چون ممکنه سرتونو کلاه بزارن و ایپد نسل اول و بزارن تو جعبه ایپد نسل دوم
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان ممنون از اینکه جواب دادين ...
                  درباره گارانتی چیکار کنم ؟ اصن ارزش داره که بابت گارانتی یه مقدار بیشتر هزینه کنم ؟ اگه آره ، با کدوم گارانتی بگیرم ؟ ...
                  یه سوال هم داشتم درباره بیمه کردن دستگاه که چجوری باید بيمش کنم ؟ فروشنده خودش بیمه میکنه یا باید به جای دیگه ای مراجعه کنم ؟؟
                  بازم ممنون از پاسخ تک تک دوستان

نظر

• گارانتی نقش و جدیدا وقایع گستر فارس تو بازار بیشتر مطرحه. احتمال خرابی اولیه خیلی خیلی کمه. دیگه بستگی به نظر شما داره.
                    فروشنده ها اغلب بیمه نمیکنن. میتونید به یکی از شرکتهای بیمه مراجعه کنید.

نظر

• بازم مرسی
                      بیمه کنم بهتره یا اینکه با گارانتی بگیرم ؟؟

نظر

• ببخشید سوالام زیاد شد :
                        موقع روشن کردن آيپد باید اپل آيدي رو وارد کنم ؟؟ یعنی قبل از اینکه برم بگیرم باید اپل آيدي بسازم ؟؟ ...
                        بعد یه سری نکات که درباره نحوه پلمپ آیفون هست ، درباره آيپد هم صدق میکنه ( همون پلمپ T شکل ) ... ؟؟؟
                        و یه سوال دیگه که میدونم خلاف قوانین انجمنه اما متاسفانه نميدونستم باید کجا بپرسم اینکه قضیه چیز پی ان چیه ؟؟ چطور باید رو آيپد داشته باشمش که همون لحظه روشن کردن اولیه اپل آيديمو قبول کنه ؟؟
                        بازم ببخشید بابت طولانی شدن سوالاتم ... و ممنون از پاسخگوييتون ...

نظر

• نوشته اصلی توسط aloneeee نمایش پست ها
                          ببخشید سوالام زیاد شد :
                          موقع روشن کردن آيپد باید اپل آيدي رو وارد کنم ؟؟ یعنی قبل از اینکه برم بگیرم باید اپل آيدي بسازم ؟؟ ...
                          بعد یه سری نکات که درباره نحوه پلمپ آیفون هست ، درباره آيپد هم صدق میکنه ( همون پلمپ t شکل ) ... ؟؟؟
                          و یه سوال دیگه که میدونم خلاف قوانین انجمنه اما متاسفانه نميدونستم باید کجا بپرسم اینکه قضیه چیز پی ان چیه ؟؟ چطور باید رو آيپد داشته باشمش که همون لحظه روشن کردن اولیه اپل آيديمو قبول کنه ؟؟
                          بازم ببخشید بابت طولانی شدن سوالاتم ... و ممنون از پاسخگوييتون ...

Sent from my htc one using tapatalk
                          باسلام
                          نه، موقع روشن کردن نیاز حتما به اپا آیدی نیست و میتونید اون مرحله رو رد کنید.
                          بله، پلمپ تمام محصولات اپل شبیه به هم است.(آیفون و آیپاد و آیپد)
                          در مورد چیز پی ان باید بگم که شما نباید حتما اونو رو آیپدتون داشته باشید،در واقع بعد از اینکه اپل آیدی رو ساختید اگه اپراتوری که اینترنت رو به شما ارائه میده ip اپل رو نبسته باشه، نیازی به چیز پی ان نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط mjsma نمایش پست ها
                            باسلام
                            نه، موقع روشن کردن نیاز حتما به اپا آیدی نیست و میتونید اون مرحله رو رد کنید.
                            بله، پلمپ تمام محصولات اپل شبیه به هم است.(آیفون و آیپاد و آیپد)
                            در مورد چیز پی ان باید بگم که شما نباید حتما اونو رو آیپدتون داشته باشید،در واقع بعد از اینکه اپل آیدی رو ساختید اگه اپراتوری که اینترنت رو به شما ارائه میده ip اپل رو نبسته باشه، نیازی به چیز پی ان نیست.
                            دوست عزیز ممنون از کمکتون

نظر

• دوستاني كه مدل 4g دارن جطور از سيم كارت رايتل يا ايرانسل براي اتصال به اينترنت استفاده مي كنن؟ يعني براي وارد كردن كدهاي فعال سازي بسته هاي اينترنتي جيكار مي كنن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sphere نمایش پست ها
                                دوستاني كه مدل 4g دارن جطور از سيم كارت رايتل يا ايرانسل براي اتصال به اينترنت استفاده مي كنن؟ يعني براي وارد كردن كدهاي فعال سازي بسته هاي اينترنتي جيكار مي كنن؟
                                توی آیپد نمیشه دستور های موجود رو وارد کرد ( همون کد ها منظورمه )

اگر رایتل دارید می تونید از توی سایت خود رایتل بسته های خریداری کنید ! اگر هم ایرانسل دارید می تونید سیم کارتتون رو توی یه دوایس دیگه مثل آیفون بندازید و بسته های مورد نظر تون رو فعال کنید !

البته اگر جیلبریک باشید فکر کنم میشه با نصب یک توییک این مشکل رو حل کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X