اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kafar2713 نمایش پست ها
    اامروز از دیجی کالا تحویل گرفتم ولی ورژن9.0.2هست نمیشه این ورزن رو جیلبریک کرد چون واسه اکسمود حتما لازم دارم کمک کنید لطفا تو برخی فرومها گذاشتند جیلبریک 9.0.2ولی من فقط اینجا اطمینان دارم اگر نمیشه من ایپد رو باز گردونم چون تا7روز میشه عوض کرد
    برنامه رو از این سایت دانلود کنید:
    PanGu iOS 9 jailbreak tool - pangu.io
    با این اموزش جیلبریک کنید(قبل از جیلبریک حتما اخرین نسخه ایتونز رو نصب کنید و از ایپد بکاپ بگیرید):
    http://www.i-phone.ir/forums/thread103849.html

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
      برنامه رو از این سایت دانلود کنید:
      PanGu iOS 9 jailbreak tool - pangu.io
      با این اموزش جیلبریک کنید(قبل از جیلبریک حتما اخرین نسخه ایتونز رو نصب کنید و از ایپد بکاپ بگیرید):
      http://www.i-phone.ir/forums/thread103849.html
      خیلی سپاسگزارم ولی نمیتونم اپل ایدی بسازم صبح تا حالا دارم روش کار میکنم به همه روشها از کجا اپل ایدی تهیه کنم

نظر

خیلی سپاسگزارم ولی نمیتونم اپل ایدی بسازم صبح تا حالا دارم روش کار میکنم به همه روشها از کجا اپل ایدی تهیه کنم
        تو انجمن بگردید هم اموزش هست هم تاپیک ساخت اکانت.
        حتما باید از قند شکن و و ای پی امریکا استفاده کنید.

نظر

تو انجمن بگردید هم اموزش هست هم تاپیک ساخت اکانت.
          حتما باید از قند شکن و و ای پی امریکا استفاده کنید.
          [IMG][/IMG]

همه رو میرم با قندشکن وای امریکا ولی اخرش این پیام مباد

نظر

[img][/img]

همه رو میرم با قندشکن وای امریکا ولی اخرش این پیام مباد
            با یه p.n./\ و ای پی دیگه تکرار کنید. اگر کار نکرد دوباره باید ای پی رو عوض کنید. (سرور رو مطابق با آدرسی که وارد میکنید انتخاب کنید)

نظر

• مرسی تبلت رو به کامپیوتر وصل نکرده بودم درست شد و الان طبق اموزش میخام جیلبریک کنم مرسی از راهنمایی شما

نظر

• نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
                با سلام
                سوالي كه دارم يه سوال كلي هست.
                من تمام عكسها و ويديو ها رو توي دراپ باكس و ايكلود آپلود ميكنم.
                اگر سورس اصلي رو از ايپد پال كنم و فقط توي درايو هاي مجازي داشته باشم و اونا رو از اون درايوها ببينم، آيا باز هم فضاي ديوايس رو اشغال ميكنن؟
                ( اميدوارم منظورم رو رسونده باشم)

دوستان ميشه در مورد سوالم منو راهنمايي كنيد؟

نظر

• درود دوستان يه سوال داشتم چرا قندشكن در ايپد من كار نميكنه هرچي اپ قندشكن بوده نصب كردم ولي فايده نداره حتي مرورگرهايي مثل puffinمشكل از كجاست در صورتيكه در اندرويد بدىن هيچ مشكلي وصل ميشدند ايا راه حل وقلقي داره كه من بلد نيستم متشكر من تازه به سيستم iosرسيدم ولي در اندرويد واردم ولي برنامه نويسي اندرويد در مقابل iosهيچي نيست

نظر

درود دوستان يه سوال داشتم چرا قندشكن در ايپد من كار نميكنه هرچي اپ قندشكن بوده نصب كردم ولي فايده نداره حتي مرورگرهايي مثل puffinمشكل از كجاست در صورتيكه در اندرويد بدىن هيچ مشكلي وصل ميشدند ايا راه حل وقلقي داره كه من بلد نيستم متشكر من تازه به سيستم iosرسيدم ولي در اندرويد واردم ولي برنامه نويسي اندرويد در مقابل iosهيچي نيست
                    دوست عزيز قاعدتا نبايد مشكلي باشي. به قسمت VIPIEN بريد و هر چي اكانت ساختيد پاك كنيد. سپس به آدرس زير بريد و تنظيمات شبكه رو به حالت اول برگردونيد.

Settings/General/Reset/ Reset Network Settings

مشكل بايد حل بشه. اگر نشد إعلام بفرماييد.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                      دوست عزيز قاعدتا نبايد مشكلي باشي. به قسمت VIPIEN بريد و هر چي اكانت ساختيد پاك كنيد. سپس به آدرس زير بريد و تنظيمات شبكه رو به حالت اول برگردونيد.

Settings/General/Reset/ Reset Network Settings

مشكل بايد حل بشه. اگر نشد إعلام بفرماييد.
                      مرسي ولي من اكانت vipienنساختم و فقط اپليكيشنهاي رايگان رو نصب كردم كه وصل نميشند و اگر بدانم اكانت vipienكار ميكنه يكي ميخرم تنظيمات نت رو هم ريست كردم

نظر

مرسي ولي من اكانت vipienنساختم و فقط اپليكيشنهاي رايگان رو نصب كردم كه وصل نميشند و اگر بدانم اكانت vipienكار ميكنه يكي ميخرم تنظيمات نت رو هم ريست كردم
                        احتمالا يه جا رو اشتباه كرديد، وگر نه قلق خاصى نداره، دوتا كه الان من ازش بدون مشكل استفاده ميكنم open v.... و any connect هستند،

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• متاسفانه ابليكيشنهاي قندشكن freedon,hotspot,open door,puffinو غيره وصل نميشوند وفقط تونستم از طريق اوپن ويپي ان اپليكيشنprivate tunell وصل شوم كه فعلا كارمو راه انداخت شايد مشكلي در جيلبريك بوده شايدم از جايي ديگه حالا يك سوال ديگه اگر از دوتا اپل ايدي براي اجراي دو اكانت بازي كلش استفاده كنم به مرور زمان به سيستم من اسيب ميزنه يا نه ؟

نظر

• سلام به مشكل خوردو رفتم از طريق سيدياstbsetingرو نصب كردم ولي مشكلساز بود وكارنميكرد رفتم از طريق سيديا پاك كنم كه متاسفانه خود برنامه سيديا محو شد وايكونactivatorبه دستگاه اضافه شده حالا نميدونم چه كنم كه سيديا برگرده واين برنامه لعنتيstbseting وactivatorرو پاك كنم خواهشن كمك كنيد

نظر

سلام به مشكل خوردو رفتم از طريق سيدياstbsetingرو نصب كردم ولي مشكلساز بود وكارنميكرد رفتم از طريق سيديا پاك كنم كه متاسفانه خود برنامه سيديا محو شد وايكونactivatorبه دستگاه اضافه شده حالا نميدونم چه كنم كه سيديا برگرده واين برنامه لعنتيstbseting وactivatorرو پاك كنم خواهشن كمك كنيد
                              شما sbsettings رو iOS 9 نصب کردید؟؟
                              اکتیویتور کار میکنه؟
                              openssh یا apple file conduit رو نصب کردید؟
                              تو سافاری بزنید
                              کد:
                              cydia://
                              دستگاه رو با ولوم اپ بالا بیارید ببینید چی میشه.

نظر

شما sbsettings رو iOS 9 نصب کردید؟؟
                                اکتیویتور کار میکنه؟
                                openssh یا apple file conduit رو نصب کردید؟
                                تو سافاری بزنید
                                کد:
                                cydia://
                                دستگاه رو با ولوم اپ بالا بیارید ببینید چی میشه.
                                openssh یا apple file conduitفکر نکنم نصب کرده باشم ولی ifilleرو نصب کردم و کلمه سیدیا رو هم ت سافاری زدم پیام میادcannot open page

نظر

صبر کنید ..
                                X