اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی رتینا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مگه میشه نداشته باشه
    من دارم و خیلی خوب جواب میده

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
      مگه میشه نداشته باشه
      من دارم و خیلی خوب جواب میده
      پس چرا تو منوى نوتيفيكيشن تبلتم فقط ايردراپ وجود دارد؟
      چيكار بايد كنم كه درست بشه؟
      اي او اس 8.0.2 هست

نظر

• دوست عزيز توي منوي نوتيفكيشن نيست توي منوي كنترل سنتر هست
        منويي كه از پايين باز ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
          دوست عزيز توي منوي نوتيفكيشن نيست توي منوي كنترل سنتر هست
          منويي كه از پايين باز ميشه
          بله منظور من هم همون منويي هست كه از پايين باز ميشه و فقط گزينه ايردراپ وجود دارد و ايرپلى هم وجود ندارد!!

نظر

• من الان تست كردم كه ديدم كار ميكنه و ايكونش كنار اير دراپ اومد
            فقط در صورتي مياد كه كه هر دو وسيله روي يك شبكه باشن و هر دو روشن باشن
            در ضمن اين رو هم در نظر باشيد كه روتر يا اكسس پوينت تون بايد بايد قابليت انتقال سريع ديتا از طريق وايرلس رو دارا باشه

نظر

• من مودمم Tp-link مدل TD-W8901N هست و من برنامه Air Server رو رو کامپیوترم نصب کردم ولی بازم گزینه ایرپلی نمیاد!
              میشه مشکل از مودمم باشه؟
              چون هم مودم روشنه هم فای وای مودم و هم وای فای فای تبلت
              راهنمایی کنید
              ویرایش توسط Amin1376 : https://i-phone.ir/forums/member/173497-amin1376 در ساعت 08-10-2014, 08:21 PM

نظر

• سلام اساتید
                من تا الان فقط اندروید داشتم هم گوشی و هم تبلت نوت سامسونگ و یه کاربر حرفه ای اندرویدم
                اما الان چند وقته میخوام تبلتم رو عوض کنم ممنون میشم تو موارد زیر راهنماییم کنید؟
                اول اینکهمیخوام ببینم چه چیزی تو این تبلت هست که منو از خرید یه تبلتی مثل تب اس سامسونگ منصرف کنه در واقع این تبلت چه خصوصیتی داره که من براش قیمت بیشتری بپردازم در حالی که امکانات بیشتر و استفاده راحت تر رو در تب اس با قیمت کمتر رها کنم ، خیلیا میگن هنگ نکردن و سرعت و ... درحالی که تو همین انجمن موارد متعددی از مشکلات حتی هنگ کردن رو از طرف کاربرا خوندم
                دوم اینکه میشه تو این تبلت با جیلبریک کردن هم نرم افزار های کرک شده نصب کرد و هم ارجینال با گیفت کارت خریداری کرد یعنی مشکلی پیش نمیاد ؟یا اینکه باید فقط یه راه رو انتخاب کرد یاهمشون کرک شده یا همشون ارجینال
                با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط dahe60ia نمایش پست ها
                  سلام اساتید
                  من تا الان فقط اندروید داشتم هم گوشی و هم تبلت نوت سامسونگ و یه کاربر حرفه ای اندرویدم
                  اما الان چند وقته میخوام تبلتم رو عوض کنم ممنون میشم تو موارد زیر راهنماییم کنید؟
                  اول اینکهمیخوام ببینم چه چیزی تو این تبلت هست که منو از خرید یه تبلتی مثل تب اس سامسونگ منصرف کنه در واقع این تبلت چه خصوصیتی داره که من براش قیمت بیشتری بپردازم در حالی که امکانات بیشتر و استفاده راحت تر رو در تب اس با قیمت کمتر رها کنم ، خیلیا میگن هنگ نکردن و سرعت و ... درحالی که تو همین انجمن موارد متعددی از مشکلات حتی هنگ کردن رو از طرف کاربرا خوندم
                  دوم اینکه میشه تو این تبلت با جیلبریک کردن هم نرم افزار های کرک شده نصب کرد و هم ارجینال با گیفت کارت خریداری کرد یعنی مشکلی پیش نمیاد ؟یا اینکه باید فقط یه راه رو انتخاب کرد یاهمشون کرک شده یا همشون ارجینال
                  با تشکر
                  مقایسه این 2 تبلت یه جورایی چون سیستم عامل های متفاوتی دارن اشتباه از نظر من
                  اما برای اینکه به نتیجه درست برسی باید بررسی های مربوط به هر کدوم رو بخونی و بعد تصمیمتو بگیری
                  بله میشه جیلبریک کرد البته جیلبریک نسخه 8 هنوز نیومده اما 7 جواب میده!
                  بله از گیفت کارت هم میتونید استفاده کنید و ارجینال بخرید
                  و در اخر اینو بگم جواب شما نباید داده میشد به خاطر اینکه جای درستی پست ندید
                  در سوالات قبل خرید باید بپرسید و اگر سوالی هم در این باره داشتید دیگه اینجا ادامه ندید و در بخش مناسب بپرسید
                  ممنون
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان ارور ١٠٠٩ دريافت ميكنم تو تبلتم
                    جيلبريكم نميتونم بكنم حالا چه جوري قند شكن بريزم روش تا وصل شم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dahe60ia نمایش پست ها
                      دوستان ارور ١٠٠٩ دريافت ميكنم تو تبلتم
                      جيلبريكم نميتونم بكنم حالا چه جوري قند شكن بريزم روش تا وصل شم؟
                      صحبت در این مورد خلاف قوانین انجمن هست

نظر

• من یک آیپد مینی 2 گرفتم روش چند تا نرم افزار هست که ایکونهاش تو حالت waiting مونده باید چکار کنم برن چون دانلود هم نمیشه ؟ دیوایس جیلبریک هم هست

نظر

• دیوایستو خاموش روشن کن ؛)

نظر

• اینکارو به فکرم رسید کردم نشد !

نظر

• روی دیوایس من فایلهایی از اپل ایدی قبلی هست که من پسوردش رو ندارم چجوری میتونم پاک کنمشون ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_m2011 نمایش پست ها
                                روی دیوایس من فایلهایی از اپل ایدی قبلی هست که من پسوردش رو ندارم چجوری میتونم پاک کنمشون ؟
                                منظورتون برنامه هست که با یک اپل ایدی نصب شده؟
                                برای پاک کردن نرم افزار ها،چند ثانیه دستتون رو روی آنها نگه دارید تا علامت x بیاد بعد حذف کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X