اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mahag نمایش پست ها
    سال نوی شما هم مبارک.
    همینطور که گفتم حدود 2 ماهه خریدم که مدت زیادی نیست و تو این مدت هم توی یک کیف سفید و تمیز نگهش میداشتم، مطمئنم که خوب ازش نگهداری کردم ولی نمیدونم چرا این اتفاق افتاده؟! :-( منظورم از صورتی، سفیدِ مایل به صورتی کمرنگ هست. دیگه اون سفیدی و تمیزی اولیه را نداره! با دستمال مرطوب هم کشیدم فایده نداشت، خود پلاستیکش تغییر رنگ داده! اگه به قول شما تقلبی نباشه پس واقعا برام عجیبه که شرکت اپل محصولاتش رو با این کیفیت پایین عرضه میکنه! راهی نیست که بتونیم بفهمیم اصله یا تقلبی؟؟
    در گوشی به مسیر زیر بروید :

Settings>General>About
    اطلاعات خواسته شده را در همین تاپیک پست کنید :

Carrier
    Model
    Serial Number

نظر

• Carrier 18.0
      Model MG4H2LL/A
      Serial Number F17NXCCRG5MT

نظر

• دو تا ایفون دیدم با سریال های زیر
        sn: Dnpp1bcwg5mf
        و
        sn : Dnpp3qvrg5mf
        که جفتشون روی جعبه iccid دارن.
        اینا یعنی لاک هستن؟ و نمیشه با سیم کارت کشور ازشون استفاده کنیم؟

- - - - - - - - - -

دو تا ایفون دیدم با سریال های زیر
        SN: DNPP1BCWG5MF
        و
        SN : DNPP3QVRG5MF
        که جفتشون روی جعبه ICCID دارن.

نظر

• توی سایت زیر سریالشون رو چک کردم
          کد:
          http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html
          Production year: 2015
          Production week: 1 (January)
          اینا مال ژانویه هستن
          ورژن های جدید تر هم توی بازار پیدا میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vmollz نمایش پست ها
            sn: Dnpp1bcwg5mf
            و
            sn : Dnpp3qvrg5mf
            که جفتشون روی جعبه iccid دارن.

- - - - - - - - - -

SN: DNPP1BCWG5MF
            و
            SN : DNPP3QVRG5MF
            که جفتشون روی جعبه ICCID دارن.
            نه دوست عزیز لزوما به این معنی نیست که لاک هستند شاید با پرداخت هزینه به اپراتور گوشیها رو انلاکشون کرده باشندکه هیج مشکلیم نداره باید به شرط بخری .....
            ویرایش توسط hesamo : https://i-phone.ir/forums/member/9093-hesamo در ساعت 07-04-2015, 09:27 PM

نظر

• دوستان عزیز من الان بخوام آیپد مینی بخرم بصورت آکبند
              ورژنش چنده؟ و سوال مهمتر اینکه میتونم جیلبریکش کنم یا نه؟
              و از همه مهمتر اینکه با توجه به اینکه یکی از دوستان گفته بود دیگه به سلفون نمیشه زیاد اعتماد کرد بفرمایید چطور تشخیص بدم ریفرش هست یا نه؟

ممنونم

نظر

• سلام دوستان گلمممممم اقا خیلی خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم و بعد از حدود 1 هفته ناراحتی و استرس بلخره جایی رو پیدا کردم که درست جواب سوالمو بفهمم . دوستان من ایفون 6 64 گلد رو خریدم ولی پس دادم و20رهزار تومن هم زرر کردم . الان خیلی حساس شدم چون اولین خریدم با مشکلاتی بود شاید سوالات تکراری و پیش پا افتاده باشه ولی خیلی برام مهمه . 3 4 تا سوال دارم که منو گیج کرده ممنوم میشم راهنمایی کامل و جامعی بدید
                1. imei رو جعبه گوشی باید یکی کمتر باشه از imei تو گوشی یعنی وقتی کد *#06# میرنیم باید یکی بیشتر باشه تو گوشی ؟؟؟؟!!!! یا باید دقیقا یکی باشه ؟؟؟ تو سایت اپل باید imei جعبه رو بزنیم یا خود گوشی رو اخه بره جعبه رو زدم ارور میداد ولی بره خود گوشی رو میزدم مشکلی نداشت ولی یه مشکل دیگه من گوشیرو بدون iccid گرفتم ولی اونجا زده بود که گوشی لاکه !!!!!!!!!!!
                قبل از خرید imei گوشیو بزنم بازم ارور میده دیگه پس چطوری بفهمم اطلاعات گوشیو و انلاک بودنشو ؟ یا اصلا نباید imei زد باید کد زیر اونو زد یه کدی هست زیر imei ?
                سایت که باید کدو بزنم https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y یاااااااااااااااا iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker کدومش بهتره ؟
                2. شرینک t اپل که دیگه نیست ولی کلا باید سوزن داخل جعبه باشه یا نه ؟
                3. باید تاریخ اکتیو شدن گوشی با روز خریدم یکی باشه ؟ اگه دیر تر بود یعنی اینکه قبلا باز شده اره ؟
                اقا من 3 تا مغازه رفتم اونم تک برند فقظ اپل میفروختن یکیشون میگفت imei باید یکی باشه دقیقاااااااا نه یکی بیشتر نع یکی کمتر ولی یکی دیگه میگفت که نه یدونه فرقش اشکال نداره بره سری ساختشه
                اگه جای خوب و مطمعن بلدید تو تهران پایتخت یا بازار موبایل یا علاالدین بهم پی ام بدید یا هر کی خریده راضی بوده و مشکلی نداشته شماره چایی کع خریده رو بده ممنون میشم
                راستی یادم رفت بگم ios 8.1.2 بود میگن باید 8.2 باشه ایا درسته ؟
                ویرایش توسط alitalaa : https://i-phone.ir/forums/member/183354-alitalaa در ساعت 01-05-2015, 09:15 PM دلیل: قققق

نظر

• نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

نوشته اصلی توسط alitalaa نمایش پست ها
                  سلام دوستان گلمممممم اقا خیلی خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم و بعد از حدود 1 هفته ناراحتی و استرس بلخره جایی رو پیدا کردم که درست جواب سوالمو بفهمم . دوستان من ایفون 6 64 گلد رو خریدم ولی پس دادم و20رهزار تومن هم زرر کردم . الان خیلی حساس شدم چون اولین خریدم با مشکلاتی بود شاید سوالات تکراری و پیش پا افتاده باشه ولی خیلی برام مهمه . 3 4 تا سوال دارم که منو گیج کرده ممنوم میشم راهنمایی کامل و جامعی بدید
                  1. imei رو جعبه گوشی باید یکی کمتر باشه از imei تو گوشی یعنی وقتی کد *#06# میرنیم باید یکی بیشتر باشه تو گوشی ؟؟؟؟!!!! یا باید دقیقا یکی باشه ؟؟؟ تو سایت اپل باید imei جعبه رو بزنیم یا خود گوشی رو اخه بره جعبه رو زدم ارور میداد ولی بره خود گوشی رو میزدم مشکلی نداشت ولی یه مشکل دیگه من گوشیرو بدون iccid گرفتم ولی اونجا زده بود که گوشی لاکه !!!!!!!!!!!
                  قبل از خرید imei گوشیو بزنم بازم ارور میده دیگه پس چطوری بفهمم اطلاعات گوشیو و انلاک بودنشو ؟ یا اصلا نباید imei زد باید کد زیر اونو زد یه کدی هست زیر imei ?
                  سایت که باید کدو بزنم https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y یاااااااااااااااا iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker کدومش بهتره ؟
                  2. شرینک t اپل که دیگه نیست ولی کلا باید سوزن داخل جعبه باشه یا نه ؟
                  3. باید تاریخ اکتیو شدن گوشی با روز خریدم یکی باشه ؟ اگه دیر تر بود یعنی اینکه قبلا باز شده اره ؟
                  اقا من 3 تا مغازه رفتم اونم تک برند فقظ اپل میفروختن یکیشون میگفت imei باید یکی باشه دقیقاااااااا نه یکی بیشتر نع یکی کمتر ولی یکی دیگه میگفت که نه یدونه فرقش اشکال نداره بره سری ساختشه
                  اگه جای خوب و مطمعن بلدید تو تهران پایتخت یا بازار موبایل یا علاالدین بهم پی ام بدید یا هر کی خریده راضی بوده و مشکلی نداشته شماره چایی کع خریده رو بده ممنون میشم
                  راستی یادم رفت بگم ios 8.1.2 بود میگن باید 8.2 باشه ایا درسته ؟
                  من تا اونجایی که اطلاعاتم میکشه راهنمایت میکنم

کد که فکر کنم باید یکی باشه و اونی که رو جعبه هست نباید متفاوت باشه
                  ۲ منم خیلی قبل خرید سرچ کردم و مثل اینکه دیگه اون علامت T نیست سوزن هم برا یکی هست برا یکی نیست مسله مهمی نیست
                  ۳ تاریخ اکتیو فکر کنم برای حدود ۳ ۴ هفته قبل هم باشه مشکلی نداره یا برای بعضی میگفتن تاریخ جلو تر رو نشون میده
                  و بنظر من بهترین جا دی جی کالا هست که با گارانتی وقایع گستر میده و دی جی تضمین شدس الان هم قیمت امده پایین بگیری خوبه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  ویرایش توسط 4lireza : https://i-phone.ir/forums/member/179593-4lireza در ساعت 01-05-2015, 09:59 PM

نظر

• سلام. دوستان با 1600 میشه آیفون6 گیر آورد؟؟ بیشتر برام مقدور نیست. به نظر شما همون 5s بگیرم بهتره ؟

نظر

• دوستان سلام یک گوشی آيفون 5 هست رنگ گلد و کلیدش هم طرح 5s. ولی کمی شک دارم کارکردس از کجا بفهمم وسایل رو عوض نکردن یا سالمه خواهشا زود جواب بدید

- - - - - - - - - -

دوستان سلام یک گوشی آيفون 5 هست رنگ گلد و کلیدش هم طرح 5s. ولی کمی شک دارم کارکردس از کجا بفهمم وسایل رو عوض نکردن یا سالمه خواهشا زود جواب بدید

نظر

• با سلام خدمت دوستان

من 3ساعت پیش بازار موبایل ایرانیان بودم یدونه آیفون6 16 گیگ خریدم با توجه به راهنمایی هایی که اینجا گفته شد گوشیرو چک کردم سلفون جعبه صاف و یکدست به همراه اون شیار تی شکل بود پشت جعبه همiccid نداشت فقط نتونستم با اینترنت گوشیم اکتیو بودنشو چک کنم فروشنده هم ادعا کرد سرعت اینترنتشون خیلی پایینه و به قول خودش بچه های نرم افزاریشون نبودن خلاصه بهانه آورد منم یه 20 دقیقه با گوشیم وررفتم اما نشد که اکتیو بودنشو چک کنم آخر مجبور شدم گوشیرو بخرم اما به فروشنده گفتم تو فاکتور تضمین کن که گوشی از امروز اکتیو شده
                        هیچی دیگه اومدم خونه الان رفتم اینتر نت دیدم تاریخ اتمام گارانتی مال 6 می هست اما امروز 28 می هست یعنی این گوشی22 روز پیش اکتیو شده؟؟؟ حالا سوالم اینه که آیا مشکلی پیش نمیاد برام ؟؟؟ یا ببرم گوشیو پس بدم؟؟؟ لطفا زود راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

• با سلام خدمت دوستان

من 3ساعت پیش بازار موبایل ایرانیان بودم یدونه آیفون6 16 گیگ خریدم با توجه به راهنمایی هایی که اینجا گفته شد گوشیرو چک کردم سلفون جعبه صاف و یکدست به همراه اون شیار تی شکل بود پشت جعبه همiccid نداشت فقط نتونستم با اینترنت گوشیم اکتیو بودنشو چک کنم فروشنده هم ادعا کرد سرعت اینترنتشون خیلی پایینه و به قول خودش بچه های نرم افزاریشون نبودن خلاصه بهانه آورد منم یه 20 دقیقه با گوشیم وررفتم اما نشد که اکتیو بودنشو چک کنم آخر مجبور شدم گوشیرو بخرم اما به فروشنده گفتم تو فاکتور تضمین کن که گوشی از امروز اکتیو شده
                          هیچی دیگه اومدم خونه الان رفتم اینتر نت دیدم تاریخ اتمام گارانتی مال 6 می هست اما امروز 28 می هست یعنی این گوشی22 روز پیش اکتیو شده؟؟؟ حالا سوالم اینه که آیا مشکلی پیش نمیاد برام ؟؟؟ یا ببرم گوشیو پس بدم؟؟؟ لطفا زود راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

• سلام یه سوال دارم لطفا با دلیل جواب بدید، آیفون 6 بهتره یا گلکسی اس 6 هم از لحاظ سخت افزار هم سیستم عامل چون آندروید قابلیت سفارشی سازی بالایی داره آزادیاش بیشتره ولی آی او ای محدوده و حتی برا دانلود موزیک باید از برنامه های دانلود منیجر استفاده کرد و برنامه هم که نخوایی جلبریک کنی باید پول بدی ؟

نظر

• مسلما ایفون 6 خیلی بهتره
                              1: من اصلا به ویجت اعتقاد ندارم، حتی توی ویندوز که انواع اقسام ویجت هارو داریم هم هیچ موقع وجود ویجت را ضروری ندید
                              2: ios جوری طراحی شده که اصلا نیاز نیست به طراحیش دست ببرید.
                              3: این روزها همه روی گوشی ها و کامپیوترهایشان چند web browser مختلف دارند، شما هم می تونید از google chrome یا mercury و یا صدها اپلیکیشن دیگه بجای سافاری استفاده کنید، این صحت نداره که حتما باید از دانلود منیجر استفاده کنید.
                              4: در مورد برنامه هم روشهای مختلفی هست برای نصب بدون جیلبرک، باید حوصله بخرج بدید و یاد بگیرید، در ضمن من تجربه کار با اندروید را دارم و خوب می دونم برتری ios بخاطر برنامه های appstore هست، اساسا خیلی برنامه برای اندروید نیست و یا اگرم هست فقط با بعضی از گوشی ها سازگار شده و تازه اگر اجرا هم شه و شانس بیارید و برنامه کرش نده.
                              هیچ چیز قابل مقایسه ای نیست جز برتری دوربین s6 همین و هیچ

نظر

• نوشته اصلی توسط SIABALA نمایش پست ها
                                با سلام خدمت دوستان

اگه iccid داشت می گفتیم احتمالا برای صحت از انلاک شدن دستگاه باز شده و تست کردن ولی اینکه iccid نداره به هیچ عنوان قابل قبول نیست، لطفا به اون سلفون که این روزا تو بقالی هم پیدا می شه اکتفا نکید، ملاک اکتیو نبودن هست، شما هم اگر می تونید گوشی را مرجوع کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X