اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
    مسلما ایفون 6 خیلی بهتره
    1: من اصلا به ویجت اعتقاد ندارم، حتی توی ویندوز که انواع اقسام ویجت هارو داریم هم هیچ موقع وجود ویجت را ضروری ندید
    2: ios جوری طراحی شده که اصلا نیاز نیست به طراحیش دست ببرید.
    3: این روزها همه روی گوشی ها و کامپیوترهایشان چند web browser مختلف دارند، شما هم می تونید از google chrome یا mercury و یا صدها اپلیکیشن دیگه بجای سافاری استفاده کنید، این صحت نداره که حتما باید از دانلود منیجر استفاده کنید.
    4: در مورد برنامه هم روشهای مختلفی هست برای نصب بدون جیلبرک، باید حوصله بخرج بدید و یاد بگیرید، در ضمن من تجربه کار با اندروید را دارم و خوب می دونم برتری ios بخاطر برنامه های appstore هست، اساسا خیلی برنامه برای اندروید نیست و یا اگرم هست فقط با بعضی از گوشی ها سازگار شده و تازه اگر اجرا هم شه و شانس بیارید و برنامه کرش نده.
    هیچ چیز قابل مقایسه ای نیست جز برتری دوربین s6 همین و هیچ
    بله میشه برنامه از طریق tongbu و غیره نصب کرد ولی سینک با آیتونز رو از دست میدی و من آیفون داشتم می دونم باید از دانلود منیجر برای دانلود فایل استفاده کرد در کل من خودم تالا بین آیفون 6 و گلکسی اس 6 نظرم رو گلکسی اس 6 هست چون آیفون خیلی محدوده سیستم عاملش بنظرم امکانات نرم افزاری اس 6 خیلی بیشتره و با وجود سیستم روی چیپش و پردازنده ی قدرتمندش خبری هم از لگ نیست حتی فک کنم اس 5 هم مثه سریای قبلی لگ نداشته باشه چه برسه اس 6،،، و من این حرفتون رو قبول ندارم تقریبا هر برنامه ای تو اپ استور باشه تو گوگل پلی هم هست جز یه سری برنامه که کاربرد چندانی ندارن و خود من به شخصه ازشون استفاده نمی کنم
    ویرایش توسط Anonymous 87 : https://i-phone.ir/forums/member/168970-anonymous-87 در ساعت 01-06-2015, 03:37 PM

نظر

• باسلام
      دوستان گوشی من 16 گیگی هست اما تو خود گوشی حافظه رو 12 گیگ نوشته چرا اینجوریه؟؟؟؟

مال بقیه هم همینجوریه؟ مثلا 64 گیگیا هم تو خود گوشی کمتر زده؟؟؟

نظر

• بله
        حافظه ی در دسترس با حافظه ی اصلی فرق داره
        یه مقدار از حافظه صرف سیستم عامل میشه

- - - - - - - - - -

بله
        حافظه ی در دسترس با حافظه ی اصلی فرق داره
        یه مقدار از حافظه صرف سیستم عامل میشه
        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
          مسلما ایفون 6 خیلی بهتره
          1: من اصلا به ویجت اعتقاد ندارم، حتی توی ویندوز که انواع اقسام ویجت هارو داریم هم هیچ موقع وجود ویجت را ضروری ندید
          3: این روزها همه روی گوشی ها و کامپیوترهایشان چند web browser مختلف دارند، شما هم می تونید از google chrome یا mercury و یا صدها اپلیکیشن دیگه بجای سافاری استفاده کنید، این صحت نداره که حتما باید از دانلود منیجر استفاده کنید.
          4: در مورد برنامه هم روشهای مختلفی هست برای نصب بدون جیلبرک، باید حوصله بخرج بدید و یاد بگیرید، در ضمن من تجربه کار با اندروید را دارم و خوب می دونم برتری ios بخاطر برنامه های appstore هست، اساسا خیلی برنامه برای اندروید نیست و یا اگرم هست فقط با بعضی از گوشی ها سازگار شده و تازه اگر اجرا هم شه و شانس بیارید و برنامه کرش نده.
          اطلاعات غلط ندهید. این مشکل نرم افزارها که گفتید من تا حالا در اندرویدیها باهاش مواجه نشدم. ضمن اینکه فروشگاه اندروید کمبود چندانی نداره نسبت به ios . حتی الان نرم افزارهای فارسی اندروید شاید بشه گفت خیلی بیشتر از ios هست . (در استورهای ایرانی مثل بازار)

بزرگترین ایراد ios نسبت به اندروید ، محدودیت های آزار دهندشه. نمونه : در اندروید عین ویندوز میتونید یک فایل صوتی دانلود کنید (با دانلود منیجر یا براوزرهای مختلف یا ...) بعد میتونید اون فایل صوتی رو به هر فولدری خواستید نتقل کنید یا با نرم افزارای مختلف پخشش کنید. اما در آیفون اصلا یک همچین چیزی وجود نداره و با هر نرم افزاری فایل رو دانلود کردید ، با همون هم باید پخشش کنید !!! (اون گزینهٔ اشتراک گذاریشم تنها به نرم افزارهای چت و ... منتهی میشه!)
          همین محدودیت در مورد فایل های ویدیویب و متنی و ... وجود داره .
          محدودیت های دیگری هم ios داره اما چیزی که گفتم شاید مهمترینشه.

اما سامسونگ سیاستهای توهین آمیزی داره که باعث شد بنده قید خرید گوشیاشو بزنم و آیفون ۶ رو بخرم.

نمونه : چند ماهی میشه که اندروید لالیپاپ اومده روی نکسوسها (از جمله نکسوس ۷ ساخت سال ۲۰۱۲ خودم که به تازگی حتی جدیدترین آپدیت یعنی ۵.۱.۱ هم دریافت کرد) اما تبلت گلکسی اس تب ۸.۴ lte سامسونگ بنده ، هنوز به همون ۵.۰.۱ هم آپدیت نشده. با اینکه یک ماه پیش برای کشورهای اروپایی آپدیت داده اما هنوز برای ایرانیها (و شاید کل این منطقه) آپدیت نداده. در گوشی گلکسی اس۲ خودم هم دیدم که هیچ وقت اخرین آپدیتش رو برای مشتریهای ایرانی که اینهمه هم براش سینه چاک میدن ارائه نداد...
          ضمن اینکه ارائهٔ صد مدل گوشی با انواع و اقسام تجهیزات دیگه غیرقابل تحمل بود. همین تنوع سرسام آور مساویه با عدم پشتیبانی آدموار ، حتی از محصولات های اندش.
          دیگه اینکه سامسونگ محصول جدید که میده ، اغلب ، با مشتریای قبلیش مثل شهروند درجه دو یا مشتری درجه ۲ برخورد میکنه. به همین دلیل آپدیتهای جدیدش رو اول برای گوشیهای جدیدترش ارائه میکنه که کاملا توهین آمیزه .
          مواردی از این دست باعث شد قید خرید گلکسی ها رو بزنم و آیفون بخرم. (چون به محصولات اندرویدی سایر شرکت ها هم کمترین علاقه ای نداشتم و البته اونها هم اغلب مشکلات مشابهی دارند ...)

Sent from my iPhone using Tapatalk
          ویرایش توسط Jahandar : https://i-phone.ir/forums/member/21325-jahandar در ساعت 03-06-2015, 02:39 AM

نظر

• نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

البته از اشكالات ديگه اندرويد اينه كه با آي پي ايران نميتونيد برنامه اصلي نصب كنيد و آخرين آپديت ها رو داشته باشيد
            مجبوريد از منابع متفرقه دانلود كنيد
            در نهايت ويروسي بشيد

ولي آيوس تو اكانت خودتونو پر از برنامه كنيد
            رو هر دستگاهي كه خواستيد نصب كنيد!
            ویرایش توسط pakquantum : https://i-phone.ir/forums/member/84626-pakquantum در ساعت 03-06-2015, 10:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
              مسلما ایفون 6 خیلی بهتره
              در مورد دوربین، شک نکن دوربین آیفون 6 از دوربین گلکسی اس 6 بهتره

نظر

• سلام من میخام آیفون بخرم ولی تا حالا اصلا آیفون نداشتم.
                سوالاتی راجع به ای او اس و یک سری مسائل دیگه دارم که ممنون میشم پاسخ بدید(ببخشید اگه زیاده)
                1-احتمال آنلاک شدن ایفون لاک چقدره؟
                2-انلاک شدن 6s چه مدت بعد از عرضه ممکن میشه؟
                3-بهترین اپراتور برای انلاک کردن چیه؟(چه از نظر قیمت و چه از نظر احتمال انلاک شدن)
                4-نرمال و بلاک بودن ایفون چیه و موقع خرید معلومه که نرماله یا بلاک؟

5-من یک بار در سایت اپل ثبت نام کردم ادرس و سوال های متفرقه ازم نپرسید و سوالای عادی بود بعد ازون یک ایمیل فعالسازی اپل ایدی برام اومد.الان اپل ایدی من هیچ مشکلی نداره؟

6-مزیت های جیلبریک چیه و واقعا جیلبریک لازمه؟
                7-مهم ترین و کاربردی ترین برنامه هایی که فقط در جیلبریک ممکنه چیا هستن؟
                8-جیلبریک باعث کرش و افزایش مصرف باتری و.. میشه؟
                9-نصب کردن اپلیکشین در حالت عادی روش خاصی داره؟(چون که خیلی هارو دیدم میدن بیرون که براشون برنامه نصب کنن)چ

پیشاپیش از پاسختون ممنون

ویرایش توسط Aflm10 : https://i-phone.ir/forums/member/184545-aflm10 در ساعت 05-06-2015, 01:52 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط pakquantum نمایش پست ها
                  البته از اشكالات ديگه اندرويد اينه كه با آي پي ايران نميتونيد برنامه اصلي نصب كنيد و آخرين آپديت ها رو داشته باشيد
                  مجبوريد از منابع متفرقه دانلود كنيد
                  در نهايت ويروسي بشيد

ولي آيوس تو اكانت خودتونو پر از برنامه كنيد
                  رو هر دستگاهي كه خواستيد نصب كنيد!
                  بنده یک فبلت اندرویدی دارم و نه تنها از پلی استور هر چی میخوام دانلود میکنم بلکه نرم افزارهای پولی هم با گیفت کارت گوگل میخرم.
                  نقدا مشکا آی پی وجود نداره و حتی اگه پیش بیاد چند مدل فیل‌کش رایگان برای اندروید هست که براحتی مشکل آی پی رو حل میکنند.

بنابراین ، تصور شما کاملا غلطه. مشابه همین تصورو خیلیها در مورد آیفون دارند و زیاد دیدم که میگن آیفون به درد ایران نمیخوره !!!!!! در صورتیکه شاید فقط apple pay در ایران غیر قابل استفاده باشه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Aflm10 نمایش پست ها
                    سلام من میخام آیفون بخرم ولی تا حالا اصلا آیفون نداشتم.
                    سوالاتی راجع به ای او اس و یک سری مسائل دیگه دارم که ممنون میشم پاسخ بدید(ببخشید اگه زیاده)
                    1-احتمال آنلاک شدن ایفون لاک چقدره؟
                    2-انلاک شدن 6s چه مدت بعد از عرضه ممکن میشه؟
                    3-بهترین اپراتور برای انلاک کردن چیه؟(چه از نظر قیمت و چه از نظر احتمال انلاک شدن)
                    4-نرمال و بلاک بودن ایفون چیه و موقع خرید معلومه که نرماله یا بلاک؟

5-من یک بار در سایت اپل ثبت نام کردم ادرس و سوال های متفرقه ازم نپرسید و سوالای عادی بود بعد ازون یک ایمیل فعالسازی اپل ایدی برام اومد.الان اپل ایدی من هیچ مشکلی نداره؟

6-مزیت های جیلبریک چیه و واقعا جیلبریک لازمه؟
                    7-مهم ترین و کاربردی ترین برنامه هایی که فقط در جیلبریک ممکنه چیا هستن؟
                    8-جیلبریک باعث کرش و افزایش مصرف باتری و.. میشه؟
                    9-نصب کردن اپلیکشین در حالت عادی روش خاصی داره؟(چون که خیلی هارو دیدم میدن بیرون که براشون برنامه نصب کنن)چ

پیشاپیش از پاسختون ممنون

جیلبریک کاربردایی مثه نصبه برنامه های کرک شده و یه سری توییک هایی مثلا برای اضافه کردن دیلیوری ریپورت به بخش پیام رسانی داره و باعث کرش و افزایش مصرف باتری هم میشه در کل بهتره پول بدی یه گیفت کارت بگیری برنامه ها رو بخری و اگه بدی بیرون بریزن اونوقت آپدیتشون نمی تونی بکنی که الکی پول خرج کردن هست بهترین کار خرید برنامه هست نه جیلبریک و غیره مثه tongbu و امثالهم در مورد لاک و آنلاک هم گوشی رو اگه ایرانی آنلاک تهیه کن آنلاک دو جوره یا آنلاک فکتوری هست یا یه پولی دادن به اپراتور و آنلاک تحویل داده اپراتور بهشون که هیچ فرقی ندارن و قیمتشون یکی هست فقط مواظب باش اگه از بازار تهیه می کنی بهت نندازن مثلا ممکنه صفحه نمایش گوشی رو برداشته باشن جاش فیک انداخته باشن که سود بیشتری کنن این اتفاق برای آیفون 5 اس من افتاده بود بهتره از دیجیکالا تهیه کنی
                    ویرایش توسط Anonymous 87 : https://i-phone.ir/forums/member/168970-anonymous-87 در ساعت 05-06-2015, 08:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous 87 نمایش پست ها
                      جیلبریک کاربردایی مثه نصبه برنامه های کرک شده و یه سری توییک هایی مثلا برای اضافه کردن دیلیوری ریپورت به بخش پیام رسانی داره و باعث کرش و افزایش مصرف باتری هم میشه در کل بهتره پول بدی یه گیفت کارت بگیری برنامه ها رو بخری و اگه بدی بیرون بریزن اونوقت آپدیتشون نمی تونی بکنی که الکی پول خرج کردن هست بهترین کار خرید برنامه هست نه جیلبریک و غیره مثه tongbu و امثالهم در مورد لاک و آنلاک هم گوشی رو اگه ایرانی آنلاک تهیه کن آنلاک دو جوره یا آنلاک فکتوری هست یا یه پولی دادن به اپراتور و آنلاک تحویل داده اپراتور بهشون که هیچ فرقی ندارن و قیمتشون یکی هست فقط مواظب باش اگه از بازار تهیه می کنی بهت نندازن مثلا ممکنه صفحه نمایش گوشی رو برداشته باشن جاش فیک انداخته باشن که سود بیشتری کنن این اتفاق برای آیفون 5 اس من افتاده بود بهتره از دیجیکالا تهیه کنی

من ایرانم ولی اگه احتمال انلاک شدن 100 درصد باشه اگه از خارج از کشور لاک تهیه کنم ارزونتر تموم میشه برام
                      فقط سوالم اینه که میشه گفت آیفون لاک 100 درصد انلاک میشه یا نه؟

نظر

من ایرانم ولی اگه احتمال انلاک شدن 100 درصد باشه اگه از خارج از کشور لاک تهیه کنم ارزونتر تموم میشه برام
                        نمی دونم

نظر

• نوشته اصلی توسط aflm10 نمایش پست ها
                          این موردی که شما میفرمایی رابطه مستقیم با اوپراتوری که گوشی رو لاک کرده داره
                          بله بعضی اوپراتورا مثل مثلا at&t صد درصد آنلاک میشن ولی بعضی دیگه 50 50 هست و بعضی ها فعلا امکانش صفره
                          شما باید بفرمایید از کدوم کشور و کدوم اوپراتور میخواید خرید کنید تا بشه دقیق تر توضیح داد

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                            این موردی که شما میفرمایی رابطه مستقیم با اوپراتوری که گوشی رو لاک کرده داره
                            بله بعضی اوپراتورا مثل مثلا at&t صد درصد آنلاک میشن ولی بعضی دیگه 50 50 هست و بعضی ها فعلا امکانش صفره
                            شما باید بفرمایید از کدوم کشور و کدوم اوپراتور میخواید خرید کنید تا بشه دقیق تر توضیح داد
                            من اگه از خارج بخرم از آمریکا میخرم و با توجه حرف شما at&t میخرم قیمت آنلاکشم پایینتره.
                            فقط یک سوال دیگه. آیفون 6s رو حدودا چقدر بعد از عرضه میشه انلاک کرد.

نظر

من اگه از خارج بخرم از آمریکا میخرم و با توجه حرف شما at&t میخرم قیمت آنلاکشم پایینتره.
                              فقط یک سوال دیگه. آیفون 6s رو حدودا چقدر بعد از عرضه میشه انلاک کرد.
                              عرضه که شده عزیز
                              الان 6 ماهه عرضه شده
                              اون چیزی که شما میگی برا اول اومدنش بود
                              الان همون لحظه که دستتون برسه میتونید آنلاکش کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                                عرضه که شده عزیز
                                الان 6 ماهه عرضه شده
                                دوست عزیز آیفون 6s که ایشون پرسیدن٬ کی عرضه شده که شما خبر دارید؟ هنوز معرفی نشده ... !

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                                عرضه که شده عزیز
                                الان 6 ماهه عرضه شده
                                دوست عزیز آیفون 6S که ایشون پرسیدن٬ کی عرضه شده که شما خبر دارید؟ هنوز معرفی نشده ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X