اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط 4lireza نمایش پست ها
    ممنون از جواب به نظرتون بعد از خرید لوازم جانبی چی بگیرم که واجبه ؟ تو دی جی کالا یه مدل محافظ صفحه و بامپر دیدم هر کدوم 100 تومن. ارزش داره بخرم ؟ میشه یه مدل خوب بهم معرفی کنید d:
    این مورد هم به سلیقه شخصی بر میگرده. خیلیا دوست دارن از زیبایی و جنس بدنه و صفحه آیفون لذت ببرن و خیلیا هم ترجیح میدن با آرامش خاطر و بدون نگرانی از خط و خش و ضربه با گوشیشون کار کنن.

خودم همیشه از بامپر و محافظ صفحه استفاده میکنم. بامپرهای گریفین، موشی و اسپیجن کیفیت خوبی دارن. برای محافظ صفحه هم دو نوع مات و شفاف داره که اگر دستت مثل من زیاد اثر انگشت میندازه بهتره از مات استفاده کنی ولی دقت کن که کیفیت صفحه رو شدیدا میاره پایین. برندهای موشی و اسپیجن خیلی خوبن.

مابقی لوازم جانبی مثل هندزفری بلوتوث، قلم و … هم متناسب با نیازه ولی بهتره یه مدت با گوشیت کار کنی بعد اگه احساس کردی لازمه هزینه کنی.

نظر

• سلام selfsolve بسته شده انگار میگه
      We're sorry, our system is not available at this time.

کی درست میشه به نظرتون؟؟؟؟

نظر

• نظر

• ممنونم واقعا مطلب مفيدي بود ، ايشالله توي خريد iPhone 5S به دردم ميخوره

نظر

• دوستان برای اطمینان از لاک نبودن چطور میشه توی مغازه گوشی رو ریستور کرد؟ یعنی به فروشنده بگم خودش ریستور کنه؟ راهی غیر از وصل کردن گوشی یه لپتاپ و آیتونز برای ریستور نیست؟ یعنی مثلا خود گوشی رو factory reset کنم یا چیزی شبیه اون؟

نظر

• سلام. با تشکر از مطلب مفیدتون، یک سوالی داشتم:
              حدود 2 ماهه آیفون6 خریدم، اسفاده ی خاصی از هندزفری نکردم، فقط یکی دو بار آهنگ گوش دادم. امروز دیدم رنگ سیم هندزفریم تغییر کرده و از حالت سفید به صورتی کمرنگ در اومده! میتونید علتش را بهم بگید؟ یعنی تقلبی بوده؟

نظر

• دوستان
                1)این ظاهر t شکل پلمپ رو باید در هر 4 وجه کناری جعبه ببینیم؟
                2)در هر وجه یک شکل t هست یا دوتا؟ اصلا لازمه تمام وجوه کناری جعبه ظاهر t رو داشته باشن؟ یا فقط یک دونه t روی کل جعبه ببینیم کافیه؟
                3) اون خطی که از وسط وجه های کناری جعبه میگذره، باید دورتادور در تمام وجوه کناری باشدش، یا ممکنه در یکی از وجوه اصلا نباشدش؟

ببخشید زیاد شدن، پیشاپیش ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mahag نمایش پست ها
                  سلام. با تشکر از مطلب مفیدتون، یک سوالی داشتم:
                  حدود 2 ماهه آیفون6 خریدم، اسفاده ی خاصی از هندزفری نکردم، فقط یکی دو بار آهنگ گوش دادم. امروز دیدم رنگ سیم هندزفریم تغییر کرده و از حالت سفید به صورتی کمرنگ در اومده! میتونید علتش را بهم بگید؟ یعنی تقلبی بوده؟
                  خیلی بعیده این اتفاق! به نظر من اصل نیست مگر خودتون در یکی دو روز بلایی سرش آورده باشید! هندزفری سامسونگ من که قیمتش یک پنجم هندزفری اپله بعد از یکسال استفاده مداوم فقط دو سه جاش صورتی شد! الان هندزفری اپل خودم آخ نگفته! از کجا خریدید؟
                  ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 28-03-2015, 01:37 PM

نظر

بله به نظرم ! مام الان حدوده ۲ ساله مدام استفاده میکنیم اصن صورتی نمیدونسم چیه!

____
                    Send from tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
                      سلام selfsolve بسته شده انگار میگه
                      We're sorry, our system is not available at this time.

کی درست میشه به نظرتون؟؟؟؟
                      نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                      دوستان برای اطمینان از لاک نبودن چطور میشه توی مغازه گوشی رو ریستور کرد؟ یعنی به فروشنده بگم خودش ریستور کنه؟ راهی غیر از وصل کردن گوشی یه لپتاپ و آیتونز برای ریستور نیست؟ یعنی مثلا خود گوشی رو factory reset کنم یا چیزی شبیه اون؟
                      نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                      دوستان
                      1)این ظاهر t شکل پلمپ رو باید در هر 4 وجه کناری جعبه ببینیم؟
                      2)در هر وجه یک شکل t هست یا دوتا؟ اصلا لازمه تمام وجوه کناری جعبه ظاهر t رو داشته باشن؟ یا فقط یک دونه t روی کل جعبه ببینیم کافیه؟
                      3) اون خطی که از وسط وجه های کناری جعبه میگذره، باید دورتادور در تمام وجوه کناری باشدش، یا ممکنه در یکی از وجوه اصلا نباشدش؟

ببخشید زیاد شدن، پیشاپیش ممنون
                      یکی به این بنده خدا ها جواب بده

____
                      Send from tapatalk

نظر

سلام دوست عزيز
                        سال نوي شما مبارك
                        اين مشكل شما در مورد هدست آيفون 5s بنده هم به وجود اومده و به نظرم ربطي به اصل بودن يا نبودن نداره، اين تغيير رنگ كابل هدست براي من بعد از گذاشتن توي جيب سوئيشرتم به وجود اومد ولي نميدونم دليلش چيه، هدست شما هم به نظر بنده اصل هست و جاي نگراني نيست، با كشيدن آهسته ي يه دستمال مرطوب ميتونين امتحان كنين كه از شدت رنگ صورتي كم ميشه يا نه، ولي در هر صورت به نظر من حساس نباشين و ازش با لذت استفاده كنين
                        موفق باشين

- -
                        ویرایش توسط SaeedSh3 : https://i-phone.ir/forums/member/119241-saeedsh3 در ساعت 29-03-2015, 08:46 PM

نظر

• نه من همیشه داخل یک کیف تمیز و سفید نگهش میداشتم، مطمئنم بلایی سرش نیووردم. ولی متاسفانه دیگه مثل روز اولش سفید و تمیز نیست... سفید ته صورتی شده! راه دیگه ای نیست که بفهمم اصله یا تقلبی؟!

نظر

• سال نوی شما هم مبارک.
                            همینطور که گفتم حدود 2 ماهه خریدم که مدت زیادی نیست و تو این مدت هم توی یک کیف سفید و تمیز نگهش میداشتم، مطمئنم که خوب ازش نگهداری کردم ولی نمیدونم چرا این اتفاق افتاده؟! :-( منظورم از صورتی، سفیدِ مایل به صورتی کمرنگ هست. دیگه اون سفیدی و تمیزی اولیه را نداره! با دستمال مرطوب هم کشیدم فایده نداشت، خود پلاستیکش تغییر رنگ داده! اگه به قول شما تقلبی نباشه پس واقعا برام عجیبه که شرکت اپل محصولاتش رو با این کیفیت پایین عرضه میکنه! راهی نیست که بتونیم بفهمیم اصله یا تقلبی؟؟

نظر

سال نوی شما هم مبارک.
                              همینطور که گفتم حدود 2 ماهه خریدم که مدت زیادی نیست و تو این مدت هم توی یک کیف سفید و تمیز نگهش میداشتم، مطمئنم که خوب ازش نگهداری کردم ولی نمیدونم چرا این اتفاق افتاده؟! :-( منظورم از صورتی، سفیدِ مایل به صورتی کمرنگ هست. دیگه اون سفیدی و تمیزی اولیه را نداره! با دستمال مرطوب هم کشیدم فایده نداشت، خود پلاستیکش تغییر رنگ داده! اگه به قول شما تقلبی نباشه پس واقعا برام عجیبه که شرکت اپل محصولاتش رو با این کیفیت پایین عرضه میکنه! راهی نیست که بتونیم بفهمیم اصله یا تقلبی؟؟
                              نه دوست عزیز. اینطوری که شما نگهداری کردید خیلی بعیده اصل باشه و اینجوری بشه.

نظر

• نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

نوشته اصلی توسط mahag نمایش پست ها
                                سال نوی شما هم مبارک.
                                به نظر من براي اطمينان و اسودگي خيال يدونه هدست اصلي پيدا كنين و روي يك اهنگ هر دو رو تست كنين...فكنم تنها راهي هست كه بشه تشخيصشون داد...
                                در ضمن كابل هد ست تقلبي نسبت به اصلي خشكتر هستش هر چند اين روزا هدستاي تقبلي خيلي پيشرفت كردن...
                                راه ديگه محل هاي اتصال كابل به فيش و گوشي ها رو هم چك كنين مثل كابل شارژر اصلي بايد باشه چون كابل اصل رو راحت ميشه تشخيص داد.
                                اين بدبختيا تا وقتي كه اپل استور تو مملكت نداشته باشيم گريبان گير هممون هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                ویرایش توسط kambizonline : https://i-phone.ir/forums/member/21389-kambizonline در ساعت 30-03-2015, 05:41 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X