اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من الان یه موضوعی متوجه شدم ذهنم درگیر کرده
    روی جعبه گوشی چیزی از iccid ننوشته ولی در قسمت about گوشی که میرم این کد هست!!!!

شماره سریال و مدل گوشی در این قسمت دقیقا با روی جعبه یکی هست

حالا خواستم بدونم این کد iccid که نوشته یعنی گوشی من آنلایک اپراتور هس یا فکتوری؟
    مشکلی داره این نمونه گوشی ها؟

کلا راهنمائیم کنید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط yekdost نمایش پست ها
      دوستان من الان یه موضوعی متوجه شدم ذهنم درگیر کرده
      روی جعبه گوشی چیزی از iccid ننوشته ولی در قسمت about گوشی که میرم این کد هست!!!!

شماره سریال و مدل گوشی در این قسمت دقیقا با روی جعبه یکی هست

حالا خواستم بدونم این کد iccid که نوشته یعنی گوشی من آنلایک اپراتور هس یا فکتوری؟
      مشکلی داره این نمونه گوشی ها؟

کلا راهنمائیم کنید ممنون میشم
      دوست عزیز iccid یک شماره مربوط به سیمکارت هست که هر سیمکارت یک شماره انحصار به فرد داره.
      اگه روی جعبه iccid نباشه یعنی آنلاک فکتوری هست.
      Iccid توی منو هم برای سیمکارت خودتون هست که درون گوشی قرار دادین.

نظر

• دوستان میخوام یه آیپد ایر ۲ ۱۲۸ بگیرم رنگ طلاییش
        چیز خاصی هست که بخوام دقت کنم بغیر از t و رجیستر نبودنش!!!؟

نظر

• سلام دوستان. بنده تازه عضو شدم.
          ببخشید خواستم بدونم برای خرید آیفون 6 خرید از دیجی کالا باید به چه مواردی دقت کنم؟ اصلا دیجی کالا معتبر هست و گوشی و متعلقاتش اصله؟
          من میخواستم گوشی الانمو (5s) بخرم به چیز خاصی دقت نکردم و فقط آنلاک فکتوری رو میدونستم که پرسیدم هست از فروشنده و گفت آره و آنلاک فکتوریه.
          حالا مثل اینکه باید به چیز های دیگه ای هم دقت کرد که گوشی اصله و سالم. ممنون میشم کامل توضیح بدید.
          یا علی...

نظر

• نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
            سلام دوستان. بنده تازه عضو شدم.
            ببخشید خواستم بدونم برای خرید آیفون 6 خرید از دیجی کالا باید به چه مواردی دقت کنم؟ اصلا دیجی کالا معتبر هست و گوشی و متعلقاتش اصله؟
            من میخواستم گوشی الانمو (5s) بخرم به چیز خاصی دقت نکردم و فقط آنلاک فکتوری رو میدونستم که پرسیدم هست از فروشنده و گفت آره و آنلاک فکتوریه.
            حالا مثل اینکه باید به چیز های دیگه ای هم دقت کرد که گوشی اصله و سالم. ممنون میشم کامل توضیح بدید.
            یا علی...
            دیجی کالا که معتبر هست و نیازی به نگرانی نیست.
            در ضمن بعضی از آیفون ها آنلاک اپراتور هستند.یعنی با واریز پول به اپراتور به صورت قانونی و دائمی آنلاک شدند که هیچ فرقی با آنلاک فکتوری ندارند.
            تاپیک زیر رو مطالعه کنید:
            http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

• دوستان من میخوام گوشیرو از سایت دیجی کالا سفارش بدم و میدونم که معتبره اما یه چیزی منو به شک انداخته اونم اینه که
              در شهر ما تحویل اکسپرس دی جی کالا وجود نداره و سایت بسته رو از طریق پست واسه شهر ما میتونه بفرسته حالا میترسم که سفارش بدم و تو پست واسه محصول مشکلی پیش بیاد
              به نظرتون ممکنه اینجوری بشه چون اصلا معلوم نیست که گوشی در پست چه شرایطی رو طی کنه و در صورت خرابی هم قطعا سایت دی جی کالا زیره بار مسئولیت نمیره و پست هم همینطور
              به نظرتون چیکار کنم؟

نظر

• باسلام

یک راهنمایی میخواستم از اساتید ممنون میشم کمکم کنید، من برای اولین بار میخوام یک گوشی اپل بگیرم و اطلاعات دقیق ندارم قبلا گوشی آندرویدی داشتم ولی الان مجذوب آیفون 6 شدم. مشکلی که دارم هیچ جای مطمعنی سراغ ندارم برم بگیرم. الان یک شرکت هست کر-سی رایانه با اینا قبلا کار کردم تا الان چیز بدی ازشون ندیدم ولی باز اطمینان ندارم. ممنون میشم یک مقدار منو راهنمایی کنید موقع خرید چیارو باید در نظر بگیرم من شنیدم میگن باید آنلاک فکتوری باشه یا ایکه چندین مدل نسخه متفاوت داره با سفارش های مختلف. خیلی گیج شدم لطفا کمک کنید و بی زحمت یخورده راجبع اپل آیدیو اینکه حتما باید یه واسطه برات بخره ! و اینکه راسته میگن اگه میخوای برنامه بریزی حتما باید از طریق آی تونز با کامپیوتر این کارو کنی یعنی مثل آندروید نمیشه مستقیم از طریق اپ استور ( مثل بازار ) برنامه رو نصب کرد یا تو حافظه گوشی این کارو کنی برنامه رو باید حتما پول بدی !؟

ببخشید سوال هام زیباد شد ولی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید سرم کلاه نره منم به جمع خانواده اپل اضافه بشم

نظر

• نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

نوشته اصلی توسط 4lireza نمایش پست ها
                  باسلام

یک راهنمایی میخواستم از اساتید ممنون میشم کمکم کنید، من برای اولین بار میخوام یک گوشی اپل بگیرم و اطلاعات دقیق ندارم قبلا گوشی آندرویدی داشتم ولی الان مجذوب آیفون 6 شدم. مشکلی که دارم هیچ جای مطمعنی سراغ ندارم برم بگیرم. الان یک شرکت هست کر-سی رایانه با اینا قبلا کار کردم تا الان چیز بدی ازشون ندیدم ولی باز اطمینان ندارم. ممنون میشم یک مقدار منو راهنمایی کنید موقع خرید چیارو باید در نظر بگیرم من شنیدم میگن باید آنلاک فکتوری باشه یا ایکه چندین مدل نسخه متفاوت داره با سفارش های مختلف. خیلی گیج شدم لطفا کمک کنید و بی زحمت یخورده راجبع اپل آیدیو اینکه حتما باید یه واسطه برات بخره ! و اینکه راسته میگن اگه میخوای برنامه بریزی حتما باید از طریق آی تونز با کامپیوتر این کارو کنی یعنی مثل آندروید نمیشه مستقیم از طریق اپ استور ( مثل بازار ) برنامه رو نصب کرد یا تو حافظه گوشی این کارو کنی برنامه رو باید حتما پول بدی !؟

ببخشید سوال هام زیباد شد ولی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید سرم کلاه نره منم به جمع خانواده اپل اضافه بشم
                  دوست من
                  شما اولا به پلمپ دستگاه كه گذاشته شده توجه كن
                  و چند مغازه رو سر بزن و چندين پلمب رو ببين تا دستت بياد
                  الان در ايران همه انلاك هستن فقط براى اينكه خيالتون راحت باشه
                  به فروشنده بگيد توى فاكتور قيد كنه انلاك فكتورى
                  بهتره از پايتخت بگيريد ، اونجا مغازه اپل زياد هست كه خوب باشه مورد اطمينان
                  قبل باز كردن توي سايتى كه پست اول گذاشتن چك كنيد يا از فروشنده بخواين اين كار رو براتون بكنه كه ببينيد اكتيو نشده باشه
                  روش چك كردن و اگه نفهميدين بگيد توضيح بدم
                  وقتي گوشي رو خريدين نه برنامه بخريد و نه پول ساخت اپل اي دي
                  فقط يه محافظ صفحه و يك بامپر و با قابى كه دوست داريد
                  بعد از خريد در انجمن همه اينها رو ياد خواهيد گرفت
                  اپل ايدى و خودت ميسازى و خودت برنامه ميگيري
                  پول برنامه ريختن و اپل اي دى ساختن رو بديد ،ضرر كردين

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 20-01-2015, 04:15 AM

نظر

• البته میگفت مدل امریکایه از اونجا اوردن Lmn همچین چیزی هست مرسی از راهنمایت

نظر

• نوشته اصلی توسط 4lireza نمایش پست ها
                      البته میگفت مدل امریکایه از اونجا اوردن lmn همچین چیزی هست مرسی از راهنمایت
                      البته ll/a هست :d
                      شما سیمکارت رو بذارید و اگه آنتن داد با خیال راحت استفاده کنید.

نظر

• سلام به دوستان عزیز شب همگی خوش

من قبلا یه آیفون 2g داشتم که واقعا محشر بود الان میخوام دوباره بعد از انروید دوباره بیام سمت اپل اما راهنمایی میخوام از کجا میشه فهمید گوشی آنلاک هست؟ غیر مشخصات روی جعبه(صرفا جهت اطمینان که جعبه با گوشی یکی هست چون احتمالا گوشی کار کرده بخرم) در ضمن سایر مشخصات آیفون برای خرید رو لینک بدید مممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi2278 نمایش پست ها
                          سلام به دوستان عزیز شب همگی خوش

من قبلا یه آیفون 2g داشتم که واقعا محشر بود الان میخوام دوباره بعد از انروید دوباره بیام سمت اپل اما راهنمایی میخوام از کجا میشه فهمید گوشی آنلاک هست؟ غیر مشخصات روی جعبه(صرفا جهت اطمینان که جعبه با گوشی یکی هست چون احتمالا گوشی کار کرده بخرم) در ضمن سایر مشخصات آیفون برای خرید رو لینک بدید مممنون میشم
                          ریستور کنید و اگه انتن داد و تونستین تماس بگیرید انلاک هستش

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام
                            یه سوال در مورد LLA داشتم . آیا گوشی هایی که دیجی کالا میفروشه LLA هستند . ممنون میشم از دوستانی که کسی خرید کرده جواب بده .
                            یه سوال دیگه در مورد رنگ تیره آیفون هست . تیره ترین رنگش space gray هست که خاکستری است . یه رنگی توی 5s ها من تو دست دوستام دیدم که خیلی تیره تره و نزدیک به مشکیه . البته نه مشکی مشکی ولی از Space gray خیلی تیره تره . کسی میدونه اسم اون رنگ چیه ؟ چون تو سایتها هر دو مدل 5s و 6 فقط رنگهای گلد ، نقره ای و خاکستری دارند .
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
                              سلام
                              یه سوال در مورد LLA داشتم . آیا گوشی هایی که دیجی کالا میفروشه LLA هستند . ممنون میشم از دوستانی که کسی خرید کرده جواب بده .
                              یه سوال دیگه در مورد رنگ تیره آیفون هست . تیره ترین رنگش space gray هست که خاکستری است . یه رنگی توی 5s ها من تو دست دوستام دیدم که خیلی تیره تره و نزدیک به مشکیه . البته نه مشکی مشکی ولی از Space gray خیلی تیره تره . کسی میدونه اسم اون رنگ چیه ؟ چون تو سایتها هر دو مدل 5s و 6 فقط رنگهای گلد ، نقره ای و خاکستری دارند .
                              با تشکر
                              اون احتمالا ۵ بوده
                              چون ۵ مشکی داره
                              ۵ اس گری

ویرایش توسط PsychoX : https://i-phone.ir/forums/member/180179-psychox در ساعت 08-02-2015, 05:18 PM

نظر

• http://upload7.ir/uploads//92d1e8c4a...082e9a19f6.jpg

نظرتون راجع به این گوشی چیه

توی چه سایت هایی چک کنم

فروشنده اش میگه چون آیفون سیکس خریده میخواد اینو بفروشه

نظر

صبر کنید ..
                                X