اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
    دوستان لطفا یکی جواب منو بده.لطفا کسی که اطلاعات کامل داره جواب بده.من امروز 20ابان 93 رفتم یه iphone5S بخرم به فروشنده گفتم قبل خرید سریال نامبر پشت جعبه رو تو سایت اپل قسمت ساپورت وارد کنه(( https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y )) تا مطمئن بشم قبلا گوشی اکتیو نشده باشه ..به شرط نواکتیو بودن بخرم....فروشنده قبول کرد ولی گفتش تو بازار الان ترفندی هستش که میشه کاری کرد گوشی که قبلا اکتیو شده ،،،رو کاری کرد تو سایت اپل وقتی سریال نامبرو میزنی نو اکتیو نشون بده؟!؟!؟! امکان این هستش؟!؟!؟ در ضمن من یه سوال دیگم برام پیش اومده الان اکثر iphone5S بازار اونا که اکتیو نشدن باید کدوم ورژن IOS روش نصب باشه!؟!؟!؟!.
    تا جایی که میدونم ترفندی نیست البته بشرطی چهارچشمی مراقب باشید که اولا واقعا اون سایت اپل باشه! دوم اینکه دقیقا شماره سریال خودتون رو وارد کنه و این شماره روی جعبه و گوشی و... یکسان باشه (از بشر دوپا هیچ چیز بعید نیست! ) و آیفون ۵ اس ها الان همه ios 7.1.1 هستن،

نظر

• دوستان چند تا فروشگاه خوب در پاساژ پایتخت معرفی کنن ؟؟؟؟این مرکز اپل داتیس امرتات خوبه برا خرید؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
        دوستان چند تا فروشگاه خوب در پاساژ پایتخت معرفی کنن ؟؟؟؟این مرکز اپل داتیس امرتات خوبه برا خرید؟؟؟؟
        اقا نمیشه فکر کنم فروشگاهی اینجا معرفی کرد
        من میدونم مدیرا ممکنه این پست من و پاک کنن
        ولی میگم
        چون اگه تبلیغ نمیکنیم واسه دوستای خوبی که اینجان حداقل راهنمایی کنیم که دچار کلاه بردارانی مثل

فروشگاه (لی لی) در طبقه همکف در مجتمع پایتخت نشن

۲ تا کلاه بردار حرفه ای به اسم جواد و مهدی

و یه تعمیر کاره داغون و ناشی

که گوشیه من و برای تعویض فقط دکمه پاور گرفتن
        و دوربین جلو ویبره و فلشِ دوربین اصلی و صفحه ال سی دی رو از بین بردن
        بعدم با تعویض ال سی دی بدون اینکه به من بگن
        با چسب قطره ای چسبوندن و دادن دستم

وقتی شبش دیدم گوشیم صفحش میره و میاد رفتم دیدم بلههههه چیزی از گوشیم نمونده

فردا رفتم سراغشون فک میکنن چی بخ من میگن

که ما دست به گوشیت نمیزنیم این اگه دوباره باز بشه دیگه ممکنه بالا نیاد

برو علایدین بده درستش کنن
        منم که مات مونده بودم فقط از مغازه اومدم بیرون رفتم ۳ جا تعمیر کار هر ۳ تا گفتن با چسب قطره ای چسبونده و احتمالا ال سی دی و عوض کرده و ما دست بهش نمیزنیم

رفتم گوشی و گذاشتم اونجا
        و بهشون گفتم یا گوشی و درست میکنین یا پولشو میدین و اومدم بیرون حالا فردا میرم اونجا

در زمانیکه داشت گوشیم و درست میکرد (قبل از خرابی) تو ۱ ساعت ۲ نفر اومدن و سره چیزای دیگه شاکی بودن و دعوا بود
        اون پشتم که یارو هر ۱۰ دقیقه میرفت چند دقیقه میشست و یه کارایی میکرد و بعد ۱۰ دقیقه میومد با ۲ تا گوشیه اکبند شده گلکسی بیرون

خلاصه حواستون به این شیادانِ ناشی باشه
        ویرایش توسط zamiar : https://i-phone.ir/forums/member/106497-zamiar در ساعت 13-11-2014, 05:31 AM

نظر

• با سلام
          شاید جای این پست اینجا نباشه
          آیفون 6 پلاس که اپل استور میفروشن نوشته Contract-free ولی زیرش نوشته T-Mobile
          قیمت 128 گیگابلیتیش 949 دلاره این آنلاک فکتوریه دیگه ؟
          روی جعبش iccid نداره ؟؟

نظر

• بله، آنلاک فکتوری است و بر روی جعبه iccid ندارد.
            بروی جعبه دارد هنوز بدون iccid در امریکا عرضه نشده

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEED KING نمایش پست ها
              با سلام
              روی جعبش iccid نداره ؟؟
              بله، آنلاک فکتوری است و بر روی جعبه iccid دارد.

نوشته اصلی توسط mars1920 نمایش پست ها
              بله ICCID دارد.

نظر

• دوستان کسی از این مه تل اطلاعاتی داره آیا دستگاه هاش آکبند اصل و اکتیو نشده؟؟؟

نظر

• وقايع گستر كه پك باز نشده بود ولي مه تل را نمي دونم

نظر

• شدیدا گیج شدم اصلا نمیدونم باید از کجا بگیرم همش میترسم از هر جا بگیرم دستگاه اکتیو شده باشه

دوستن سایت آل دیجیتال معتبره؟ آیا دستگاه هاش پلمپ و اکتیو نشده است؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
                      شدیدا گیج شدم اصلا نمیدونم باید از کجا بگیرم همش میترسم از هر جا بگیرم دستگاه اکتیو شده باشه

سلام
                      گیج شدن نداره دوست عزیز
                      شما با توجه به عکسهای پست اول همین تاپیک و رعایت نکات گفته شده زیر میتونید یک خرید مطمئن داشت باشید:
                      1 - اول از همه خونسردی خودتون رو حفظ کنید و طوری سئوال نکنید که فروشنده شما رو ... فرض کنه!
                      2 - به داستانهایی که بعضی فروشنده گان درباره پارت نامبر براتون میگند به هیچ وجه توجه نکنید...! ( فقط پارت نامبر امارات فیس تایم نداره همین...! ما بقی فقط از نظر آداپتور با هم اختلاف دارند و هیچ مزیتی نسبت به هم ندارند )
                      3 - قبل از باز کردن پک توسط فروشنده شرط بذارید که اول باید تو سایت اپل یا سایر سایتهای دیگه imei گوشی رو چک کنید و در صورت اکتیو نشدن گوشی رو خریداری کنید.
                      4 - به آدرس سایت هم دقت زیاد بکنید که سایت الکی نباشه و قبلش هم حتما یکی دو تا نمونه تصویری که تو پست اول هست توجه کنید.
                      5 - دقت داشته باشید که به بهانه قطع بودن نت از چک کردن سریال طفره نرند و شما رو نپیچونند...!
                      6 - موقع وارد کردن سریال هم خودتون حتما کنار اونها حضور داشته باشید. خودم دیدم که طرف بجای صفر اشتباهاً o وارد میکرد و میگفت که سایت اپل مشکل داره...!!!!
                      7 - یه چیزی که از همه مهم تره این هست که بعد از انجام تمام مراحل بالا و مطمئن شدن از اینکه گوشی قبلا اکتیو نشده ، هزینه گوشی رو پرداخت کنید.
                      8 - بعضی از فروشنده ها به بهانه آوردن گوشی از انبار از مشتری میخوان که مبلغ رو پرداخت کنه...!!!
                      9 - پول مفت بابت ریختن پک اورجینال و اینجور حرفها هم ندید ... چون اگر براتون برنامه ایی بریزند برای آپدیت کردن باید دوباره به سراغ همون فروشنده برید تا براتون آپدیت کنه...!
                      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 19-11-2014, 08:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mars1920 نمایش پست ها
                        اپل قصد داره بدون iccid عرضه کنه یا قراره همین فقط باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
                          شدیدا گیج شدم اصلا نمیدونم باید از کجا بگیرم همش میترسم از هر جا بگیرم دستگاه اکتیو شده باشه

در کنار توصیه های عالی جناب کریمی، سایت آل دیجیتال کاملا معتبره و آیفون پلمپ و اکتیو نشده میفرسته. دیجیکالا و چاره هم همینطور. فقط ببین کدوم ارزون تر میده.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEED KING نمایش پست ها
                            با سلام
                            روی جعبش iccid نداره ؟؟
                            در صورت درخواست مشتري، اپراتور T-Mobile تلفن هاي خريداري شده را در قبال دريافت هزينه آنلاك ميكنه.

نظر

• یعنی همین ایفونها که تو سایت اپل نوشته contract free انلاک نیست خودش و بعد از خرید به صورت دلیوری خریدار باید ببره اپل استور تا انلاک کنه؟

نظر

• من با اپل استور knox street در دالاس تگزاس تماس گرفتم و گفتن ای ایفونها انلاک هست و با هر سیم کارتی کار میکنه

نظر

صبر کنید ..
                                X