اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
    همون توضیحات پست اول کفایت میکنه دوست عزیز
    این retail هم قاعدتا توسط همین خرده فروش ها انلاک شده و انلاک فکتوری نیست اما تفاوتی هم ندارن با انلاک فکتوری در هر صورت مهمترین نکته برای شما موقع خرید اینه که پلمپ دستگاه اصلی باشه و اکتیو نشده باشه اون بخش simlock هم که زده unlock دیگه کفایت میکنه.
    حالا اگه رو این قضیه حساس هستین میتونید ایفون بدون iccid بگیرین که انلاک فکتوری باشه.
    ممنونم پویا جان از توضیحاتتون این ایفون هم روی جعبه بدون iccid هستش ولی چک کردم retail unlock می زنه به هر حال ممنونم

نظر

• دوستان یک برنامه به نام iPhone Carrier and Unlock Checker V2.01 بود برا پیدا کردن اطلاعات با وارد کردن imei که این رو دانلود کردم ولی نمیدونم چرا ارور میده و جواب نمیده ؟؟ کسی این برنامه رو امتحان نکرده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jahan0311 نمایش پست ها
        سلام من تا حالا آیفون نداشتم و میخوام یه 5اس بخرم.طبق گفته های شما اگه iccid داشته باشه لاکه ولی میگن تی موبایل رو آنلاک ها هم سیم میذاره(البته بعضی هاش)حالا سوال من اینه اگه لاک باشه و آنلاک کرده باشن مشکلی پیش میاد و اینکه اگه پلمپ t شکل باشه (5اس)هنوز هم احتمال داره باز شده باشه؟اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم واقعا نگرانم
        کسی نبود جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jahan0311 نمایش پست ها
          کسی نبود جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          من ايفون ٥ دارم و لاك بوده و انلاك شده
          هيچ مشكلي نداره
          اگه پلمپ تي باشه يعني باز نشده.
          به دقت به جعبه نگاه كنيد كه پلاستيكش يك دست باشه.

Sent from my iPhone

نظر

• سلام دوستان تا حالا 2 تا آیفون گرفتم که یکیش مشکل سوختگی پیکسل داشت و اونیکی مشکل باطری الان قصد خرید دارم دودلم عجیب که بگیرم یا نه !!!!! سوال اصلیم اینه وقتی تو سایت self......خود اپل میزنم ببینم اکتیو شده یا نه .امکان داره اکتیو شده باaشه و بزنه اکتیو نشده؟ خیلی مهه واسم تو یه تایپیی دیدم گفته بود میشه و روش خاص خودشو داره میتونن بدون اکتیو کردن از دستگاه استفاده کنن بدون اکتیو کردن باسیمکارت آیا درسته دوستان؟ یکی دیگه از دوستان هم تو سایت ime چک کرده بود و جلوی سیم کارت خورده retail خوب اگه آنلاک اپل باشه چی میزنعه به جای retail?

نظر

• چه دشواری هایی بابا برای خودتون درست میکنید اخه....اینا چیه ....

شما سایت اپل رو قبول ندارید؟ امکان نداره گوشی بدون اکتیو شدن بشه ازش استفاده کرد به هیچ وجه...باید حتما حتما اولین بار اکتیو بشه وقتی هم بشه توی سایت اپل بلافاصله نوشته میشه......

بعد هم retail و این چیزها رو انقدر بزرگ نکنید به خدا همشون یکین...با iccid بدون iccid همه و همه یه کار میکنن....فقط کافیه سیم کارتتون رو بندازید تو دستگاه باهاش اکتیو کنید انتن داد یعنی انلاک هست و انلاک خواهد بود.....انتن نداد یعنی لاک هست....خیلی راحته به خدا....

نظر

• دوستان این پارت نامبر های هنگ کنگ برای 5c هم واسه چک کردن اینکه ببینیم آنلاک اپراتور یا فکتوری باید بدون iccid باشه؟
                ویرایش توسط 256reza : https://i-phone.ir/forums/member/103949-256reza در ساعت 17-01-2014, 04:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kimia2005 نمایش پست ها
                  دوست عزیزاینی که رویروی carrier نوشته RETAIL UNLOCK یعنی چی با UNLOCK چه فرقی داره؟؟

تو کدوم سایت باید بزنیم تا این مشخصات بده؟

نظر

• دوستان هنوز هم میشه به پلمب t اعتماد کرد؟؟؟؟
                    لطف کنید یک سایت مخصوص پارت نامبرهای آنلاک و لاک آیفون 5s معرفی کنید.

- - - - - - - - - -

دوستان هنوز هم میشه به پلمب t اعتماد کرد؟؟؟؟
                    لطف کنید یک سایت مخصوص پارت نامبرهای آنلاک و لاک آیفون 5s معرفی کنید.

نظر

• سلام
                      نمیدونم جای سوال اینجاست؟
                      اگه جعبه و کابل شارز مشکل داشته باشه جعیه اب خورده باشه و کابل زخم شده باشه چقد کم میکنن بخام بفروشم؟
                      ممنون

نظر

• سلام دوستان
                        من میخواستم iphone 5c بخرم نکته ای هست که باید رعایت کنم اخه اینجا فقط راجبع iphone 5 و 4s نوشته

نظر

• نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من میخواستم iphone 5c بخرم نکته ای هست که باید رعایت کنم اخه اینجا فقط راجبع iphone 5 و 4s نوشته
                          نکته خاصی نداره
                          چون سلفون دورش نیست و یک چسب دورشه که قاعدتا به این راحتی نمیشه بازش کرد و دوباره چسب روش زد.
                          میتونید چک کنید دستگاه اکتیو نشده باشه و از جای معتبر خرید کنید

نظر

• واقعا بعد از خوندن این تاپیک خیلی چیزل رو فهمیدم....
                            فروشنده ها واقعا دزد به تمام معنا شدن ....
                            دیروز رفتم 2-3تا مغازه و کامل با اون موارد بررسی کردم...
                            حداقل 7-8تایی 5s دیدم ، میتونم بگم ازینا فقط یکیش اون سلفونش اصل بود و الباقی....
                            اون شکل T بعضیاشون خیلی کوچیک بود و بعضیاشون هم خیلی بزرگ(بطوریکه تقریبا کل اون مقطع رو گرفته بود)

قیمت ها هم ک ماشالله پــــــــــــــــــــــرت...
                            16 اش رو یکی میگفت 19980 ، یکی میگفت 2140 ، یکی میگفت 2050 و ...

خلاصه به گمونم خیلی ازین گوشیایی ک با این تفاسیـــر میفروشن لوازماشون fake هستن...

نظر

• با سلام
                              من امروز یک 5S از پایتخت خریدم. پشت جعبه گوشی iccid نداشت. سریال نامبر گوشی را در سایت iPhoneFrom - Where is iPhone from? چک کردم جواب داد Your device is sim-locked از طرفی در سایت iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker باز imei را وارد کردم جواب داد SIM Lock: Unknown حالا موندم یعنی چی؟ مشخصات را وارد سایت http://iunlocker.net/check_imei.php کردم پاسخ گرفتم
                              SIM lock : Unlocked . حالا کدومشون درسته؟ میشه مگه پشت جعبه گوشی iccid نداشته باشه ولی گوشی لاک باشه؟ من به شرط انلاک فکتوری خریدم. ممنون میشم زود راهنماییم کنید تا اگه مشکل داره برم سراغ فروشنده. اونجا هم سیم انداخت انتن دادولی مهم ماهیت کاره که میخام بدونم.
                              ویرایش توسط آرش ایرانی : https://i-phone.ir/forums/member/88332-آرش-ایرانی در ساعت 05-02-2014, 12:52 AM

نظر

• مشكلي نداره دوست عزيز گوشيتون انلاكه خيلي هم به اين سايت ها اعتماد نكنيد همينكه گوشي پلمپ بوده و اكتيو نشده باشه كفايت ميكنه و قاعدتا وقتي iccid نداره انلاك فكتوري هست انتن هم كه دارين پس از گوشيتون لذت ببرين 😉

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X