اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط lion71 نمایش پست ها
    به نظر شما ارزش داره من شکایت کنم از فروشنده که گوشی باز شده و پلمپ شده دوباره با توجه به نوع بسته بندی و همون شکل قرار گیری خط t روی سلفون گوشی؟و با توجه به اینکه گوشی باز شده خاموش بوده؟
    البته 8 روز گذشته از زمان خرید.
    جایی میتونم شکایت کنم که رسیدگی بشه؟
    اصلا نیازی به شکایت کردن نیست، طبق گفته بنده در پست های قبلی، بعضی از فروشگاه ها برای تست محصول از پلمپ اصلی خارج کرده تا آیفونی بدون مشکل به شما تحویل دهند.
    آیفون شما که مشکی ندارد. زیاد وسواس و انرژی منفی نداشته باشید و از آیفونی که در اختیار دارید، لذت ببرید.

نظر

• باسلام
      برای آیپد گارانتی مه تل بهتره یا سازگار؟
      به نظر شما خرید از دیجی کالا مطمئنه واسه اصل بودنش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sidah نمایش پست ها
        باسلام
        من يكي از ديوايس هام گارانتي مهتل داشت،يه مشكلي پيش اومده بود،اصلا خوب سرويس دهي نمي كنن،
        به نظر من بدون گارانتي بهتره چون در قبال پولي كه براي گارانتي ميديد،سرويس نميدن بهتون،(من از ٣ تا ديوايسم،١ دونشون فقط گارانتي شركت هاي ايراني رو داره)
        ديجي كالا هم كه خيلي وقته فعاليت ميكنه......
        همچنين گزارش هاي سخت افزاري اپل نسبت به بقيه كمتر هست،پس اين گارانتي شركت هاي ايراني چيزي نيست كه شما رو نگران كنه

نظر

• نوشته اصلی توسط sidah نمایش پست ها
          باسلام
          کلا گارانتی های ایرانی گارنتی شون درست و حسابی نیست ! اگر هیچ کدوم از اون هم بود ایرادی نداره چون در لحظه ی آخر می زنن زیر همه چی
          دیجی کالا هم توی ضمانتش عالیه و یا دیوایس هاش موردنداره یا اگر هم مورد داشته باشه برات تعویض می کنن !

نظر

• ممنون از راهنماییتون

نظر

• نوشته اصلی توسط alirez7a
              سلام من می‌خوام آیفون 5s اینترنتی خرید کنم به نظرتون البسکو.کام مطمئن‌تر هست یا آل دیجیتال؟
              و سوالِ دیگه این‌که فکر نمی‌کنم قبل از خرید و ارسال سفارش شماره سریال و پارت نامبر رو بدن که چک کنم، به نظرتون از این نظر قابلِ اطمینان هستن یا ممکنه آیفونِ اکتیو شده و دستِ دوم تحویل بدن؟
              متشکر
              تجربه خرید از هر دو فروشگاه و داشته، آل دیجیتال و برای خرید آیفون پیشنهاد میکنم.
              قبل از خرید میتوانید بپرسید، آیفونی که خریداری میکنید، چه پارت نامبری، آنلاک فکتوری و پلمپ t اپل است. ولی سریال دستگاه و در اختیار شما قرار نداده و بعد از خرید، ۴۸ ساعت هم میتوانید تست کنید.

نظر

• سلام دوستان

من تازه واردم و اولین آیفونی هست که میخوام بخرم و چیزی از محصولات اپل نمیدونم...

من امروز رفتم پایتخت؛یه مغازه ای که فکر کنم طبقه ی 2 بود؛یه آیفون 5s داشت که خیلی چشمم رو گرفت...پشتش زده بود limited edition و مغازه داره گفت روکش طلاست؛ولی قیمتش رو که گفت من تعجب کردم...گفت 16 رو 3600 اینا...به نظر قیمتش عجیب نیست اگه واقعا روکش طلا باشه؟!!!

امکان داره که قابی چیزی روش گذاشته باشه که ظاهرش اونجوری شده باشه؟آخه رنگش هم اگه اشتباه نکنم یکیشون سیاه بود و و اون قسمت وسط ش(پشت گوشی) طلایی بود +نگین های دورتادورش///اون یکی هم یک دست طلایی بود و نگیناش کمتر بود...

اگه امکان داره زودتر پاسخ بدید؛با تشکر از لطف شما به این حقیر...

-----------------------------------------------------------------------
                شکلاشون شبیه اینا بد(من فقط اینارو که شبیه بود و تو نت پیدا کردم)
                پشت یکیش این چیزا رو نوشته بود:
                limited edition
                LONDON
                001/300
                UK gold co
                Apple Iphone 5s 2014
                و یه سری چیزا تو این مایه ها...

------------------------------------------
                لطف کنید بگید به نظرتون ارجینال بوده یا فیک؟؟یا یه قابی چیزی انداختن روش؟؟کلا گیج شدم..

ببخشید اگه طولانی شد...
                ویرایش توسط tums311 : https://i-phone.ir/forums/member/171743-tums311 در ساعت 18-07-2014, 05:01 AM

نظر

• دوست من کلا این قابها اصل و فیک بودنشون وابسته هست به شرکتی که اینارو درست میکنه٬ چون همونطور که میدونید این قابها برای شرکت اپل نیست.

ممکنه آب طلا باشه٬ ممکنه طلا کاری شده باشه٬ و ممکنه فقط رنگ طلایی باشه. معروف ترین کمپانی در این زمینه فکر میکنم این باشه : http://www.goldgenie.com/us/gold-iphone5s-edition.php

یه نگاهی به قیمتش بندازید متوجه میشید که اون چیزی که شما دیدید دیگه نهایتش توی بعضی جاها آب طلا خورده باشه ( که اونم بعید میدونم ) اون نگین ها و ... هم همشون تزئینی هست و چیزی به اسم نگین اگه روی آیفون باشه٬ قیمتش چندین برابر میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                    دوست من کلا این قابها اصل و فیک بودنشون وابسته هست به شرکتی که اینارو درست میکنه٬ چون همونطور که میدونید این قابها برای شرکت اپل نیست.

ممکنه آب طلا باشه٬ ممکنه طلا کاری شده باشه٬ و ممکنه فقط رنگ طلایی باشه. معروف ترین کمپانی در این زمینه فکر میکنم این باشه : Gold iPhone 5S Edition | 24 CT | Goldgenie USA

یه نگاهی به قیمتش بندازید متوجه میشید که اون چیزی که شما دیدید دیگه نهایتش توی بعضی جاها آب طلا خورده باشه ( که اونم بعید میدونم ) اون نگین ها و ... هم همشون تزئینی هست و چیزی به اسم نگین اگه روی آیفون باشه٬ قیمتش چندین برابر میشه
                    پس با توجه به حرف شما این باید قاب باشه که روی گوشی گذاشتن؟و فیک هست؟

به نظر شما با این قیمت ارزش خرید رو داره یا نه؟

من متوجه نشدم که این قاب هست یا اینکه نه؟اگر قاب باشه پس احتمالا باید بشه بازش کزد؟(اگه ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح بدید...)

نظر

• نوشته اصلی توسط tums311 نمایش پست ها
                      پس با توجه به حرف شما این باید قاب باشه که روی گوشی گذاشتن؟و فیک هست؟
                      به نظر شما با این قیمت ارزش خرید رو داره یا نه؟
                      من متوجه نشدم که این قاب هست یا اینکه نه؟اگر قاب باشه پس احتمالا باید بشه بازش کزد؟(اگه ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح بدید...)
                      لطف کنید پرسش خود را در یک تاپیک مطرح کنید.
                      بدنه چنین دیوایس هایی به دو صورت ساخته میشود. ۱. لایه ای بر روی بدنه اصلی ۲. بدنه جداگانه ای ساخته و جایگزین بدنه اصلی میشود. بنابراین قاب نیست و جدا نمیشود.
                      با برند ها، متریال ها و در کشور های مختلف ساخته شده ( چین، تایوان، آمریکا و ... ) و قیمت و کیفیت های متفاوتی دارد.
                      نمونه ای که شما با چنین قیمتی دیده اید، معمولی ترین نوع از limited edition است با برند و کیفیت ناشناخته.
                      پیشنهاد بنده، اگر از نظر مالی مشکلی ندارید سعی کنید چنین دیوایس هایی و با برند شناخته شده ( شروع قیمت از ۲۴۰۰ دلار ) و از مکان مناسبی خریداری کنید. اگر هم نمیخواهید اینقدر هزینه کرده، آیفون اصلی خریداری کنید.

نظر

• سلام دوستام
                        میخوام یه 5اس کارکرد بگیرم
                        فروشنده میگه iccid نداره و انلاک فاکتوریه
                        ولی پارت نامبرو اینجا چک کردم این نتیجش بود
                        نظرتون چیه؟

- - - - - - - - - -

سلام دوستام
                        نظرتون چیه؟
                        http://up2www.com/uploads/3021iphone.png

نظر

• نوشته اصلی توسط cheric1986 نمایش پست ها
                          سلام دوستام
                          نظرتون چیه؟
                          پارت نامبر me299ll/a آیفون ۵ اس، آنلاک فکتوری است.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                            پارت نامبر me299ll/a آیفون ۵ اس، آنلاک فکتوری است.
                            ممنون پس چرا اونجا زده سیم کارت شما دارای قفل میباشد؟
                            من این گوشیو کارکرد میخوام بخرم حقیقتشم اولین تجربه ایفونم هست4اگه ممکنه راهنماییم کنید تا به مشکل نخورم بعد از مدتی
                            شنیدم موقع خرید باید بررسی بشه find my iphone و icould خاموش باشه
                            و اگر رو گوشی apple id باشه موقع ریستور به مشکل میخوریم
                            چطور میتونم اینارو چک کنم
                            و در کل دیگه چیارو باید بررسی کنم
                            5s 32
                            به قیمت 1150

نظر

من این گوشیو کارکرد میخوام بخرم حقیقتشم اولین تجربه ایفونم هست4اگه ممکنه راهنماییم کنید تا به مشکل نخورم بعد از مدتی
                              5s 32
                              به قیمت 1150
                              بنده همین مدل و از امریکا خریداری کردم و آنلاک فکتوری است.
                              بطور معمول آیفون و تست کنید. ( صفحه نمایش، اسپیکر، برقراری تماس، WiFi و بلوتوث، دوربین و فلاش، حسگر اثر انگشت و باقی دکمه ها، خروجی هندزفری )
                              برای شما ریستور کرده، Apple ID و ست نکنند. اگر هم ریستور نکردند، توجه کنید در قسمت تنظیمات iCloud غیر فعال باشد.
                              مشخصات جعبه ( سریال نامبر، مدل و ... ) با گوشی، بررسی کنید تا هماهنگ باشد.

ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 19-07-2014, 07:37 PM دلیل: تصویر

نظر

5s 32
                                به قیمت 1150
                                به این جور سایتها نمیشه اعتماد کرد چون بروز نیستند ، برای چک کردن اپراتور شما باید هزینه کنید و اینکه گوشی که شما می خواهید بگیرید آنلاک فکتوری می باشد.
                                شما می توانید به settings - iCloud بروید و ببینید که find my iphone روشن هست یا نه!

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X