اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من قبل از باز کردن گوشی imei گوشیو تو سایت https://selfsolve.apple.com چک کردم کوشی تا حالا آپدیت نشده بود ولی بعد از اینکه روشن کردم و گوشی بالا اومد دوباره چک کردم تاریخ 1 ساله گارانتی با دو روز کمتر زده یعنی امروز که 26 آگوست فعال شد تاریخ گارانتی زد 24 آگوست 1 سال بعد داستان چی؟؟

نظر

• خب تا 24 اوت سال 2015 گارانتی داره. حالا یکی دو روز اختلاف فکر نکنم جای نگرانی داشته باشه. ایشالله که هیچ وقت لازم نشه ببرید گارانتی اپل.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
        خب تا 24 اوت سال 2015 گارانتی داره. حالا یکی دو روز اختلاف فکر نکنم جای نگرانی داشته باشه. ایشالله که هیچ وقت لازم نشه ببرید گارانتی اپل.
        ممنون . هدفم از طرح این سوال این بود که ببینم دوستانی بودن که تو این بازه زمانی خرید کرده باشن و با همچین موردی برخورد کرده باشند؟؟.ولی خودم مطمئنم که قبل از روشن کردن دیوایس اکتیو نشده بود مگر اینکه بشه ریف اکتیو کرد یعنی اکتیو کنی دوباره ریست کنی دیس اکتیو بشه که اینم بعید میدونم!؟!؟
        یک سوال دیگه ای که از محضر اساتید دارم در مورد این گزینه های که توی اسکرین شات مشخص کردم؟؟

نظر

• دکمه اولی برای ارتباط با پشتیبانی اپل هست و زیری هم برای استفاده از گارانتی در مشکلات سخت افزاری میشه.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان خسته نباشید
            یه سوال در مورد خرید آیفون 5اس داشتم
            میخواستم بدونم واسه خرید آیفون 5s نسخه چند گیگش بهتره؟که بعدا واسه پر شدن حاقظه نگرانی نداشته باشم
            خودم قبلا 4اس 16 گیگ داشتم و بعد یه سال ونیم با مراعات کامل تقریبا حافظش پر شد
            حالا 5اس با تکنولوژی خیلی بالاترش نسبت به 4س حافظه 16 گیگش زودتر پر نمیشه؟
            چون دست دوم نسخه 16 گیگ آیفون زودتر از بقیه تو بازار فروش میره واسه همین یکم واسه نسخه 32 گیگش مردد شدم
            اگه ممکنه راهنمایی کنید،خیلی ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein4494 نمایش پست ها
              دوستان خسته نباشید
              یه سوال در مورد خرید آیفون 5اس داشتم
              میخواستم بدونم واسه خرید آیفون 5s نسخه چند گیگش بهتره؟که بعدا واسه پر شدن حاقظه نگرانی نداشته باشم
              خودم قبلا 4اس 16 گیگ داشتم و بعد یه سال ونیم با مراعات کامل تقریبا حافظش پر شد
              حالا 5اس با تکنولوژی خیلی بالاترش نسبت به 4س حافظه 16 گیگش زودتر پر نمیشه؟
              چون دست دوم نسخه 16 گیگ آیفون زودتر از بقیه تو بازار فروش میره واسه همین یکم واسه نسخه 32 گیگش مردد شدم
              اگه ممکنه راهنمایی کنید،خیلی ممنون
              به نظر من 32 بگیرید و نگران نباشید.
              البته پیشنهاد میکنم فعلا 5s نگیرید و منتظر 6 باشید

نظر

• سلام خسته نباشید من میخوام یه ایفون لاکچری بخرم از مدل هایی که طلا هستش یدونه دست دوم تو سایت ایسام هستش اینم لینکشiPhone 5S Gold || شماره کالا:448824 به نظرتون ارزش خرید داره اورجینال هست یا نه اینم باید جعبه چوبی و شناسنامه دار باشه یا نه ؟
                من معمولا ایفون گلد واقعی که دیدم زیر ۷یا۸ تومن نیست این چرا انقدر ارزونتره اگه جواب بدین ممنون میشم
                ویرایش توسط lovemac : https://i-phone.ir/forums/member/174031-lovemac در ساعت 06-09-2014, 02:06 PM

نظر

• سلام
                  داشتن سوزن داخل پک گوشي الزاميه؟؟
                  يعني اگه سوزن نداشت ولي همه مواردي ک ذکر کرديد درست بود گوشي رو نخريم؟؟
                  ممنون ميشم سريع ج بدين...

نظر

• نوشته اصلی توسط freestyle0090 نمایش پست ها
                    سلام
                    داشتن سوزن داخل پک گوشي الزاميه؟؟
                    يعني اگه سوزن نداشت ولي همه مواردي ک ذکر کرديد درست بود گوشي رو نخريم؟؟
                    ممنون ميشم سريع ج بدين...
                    درود
                    فقط آیفون های آنلاک فکتوری دارای سوزن می باشند.
                    خیر ، ممکن هست آیفونی سوزن نداشته باشد ولی آنلاک اپراتور باشد و مشکلی هم ندارد.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• خيلي ممنونم!
                      راستي اون پلمب t شکلي ک فرموديد در مورد ايفون ۶ هم به همين صورته؟

نظر

خيلي ممنونم!
                        راستي اون پلمب t شکلي ک فرموديد در مورد ايفون ۶ هم به همين صورته؟
                        دیگر زیاد نمی شود به پلمپ T اعتماد کرد ، چون من کسانی را دیدم پلمپ T می زنند از شرکت اپل هم حرفه ای تر!

نظر

• بله در جريان هستم!
                          پس موقع تحويل گوشي ب همون دو سايتي ک در پست اول بيان کرديد بسنده کنيم؟؟
                          ضمنا از کجا مطمئن بشيم لوازم گوشي اورجيناله؟؟

نظر

بله در جريان هستم!
                            پس موقع تحويل گوشي ب همون دو سايتي ک در پست اول بيان کرديد بسنده کنيم؟؟
                            ضمنا از کجا مطمئن بشيم لوازم گوشي اورجيناله؟؟
                            بله
                            داداش هنوز آیفون 6 فراگیر نشده در ایران که بتوانند لوازمش را بردارند! ولی کابل گوشی اگر غیر اصلی باشد هنگام وصل کردن ارور می دهد. برای هدفون هم که از کیفیت صداش می شود متوجه شد.

نظر

• ببخشید دوستان این لینک کار نمی کنه
                              https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do
                              راه دیگه ای نیست واسه چک کردن زمان اولین استفاده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط leprutic نمایش پست ها
                                ببخشید دوستان این لینک کار نمی کنه
                                https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do
                                راه دیگه ای نیست واسه چک کردن زمان اولین استفاده ؟
                                فعلا این سیستم غیر فعال هست.بعدا تست کنید درست میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X