اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا اپل در خطر شکست قرار دارد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
    با نظرتون كاملا مخالفم
    اين 4s و 5 و آيفون هاي آينده قبلا برنامه ريزي شده
    و ربطي به بودن و نبودن نداره
    آيفون 2g تا 3gs تغييرات زيادي نداشت و 4 هم انقلابي نبود
    هميشه كه نمي شه انقلاب ساخت
    توي يك زمان مشخص انقلاب رخ مي ده
    همونطوري كه بايد يك تكنولوژي رو توي زمانش معرفي كرد و اگر زود يا دير معرفي بشه ديگه انقلابي نمي شه
    منم با نظر شما مخالفم أيا اي او إس جديد هم از قبل پيش بيني شده بود؟!

نظر

يعني شما بر اين عقيده نيستي اگه جابز بود اپل پيشرفتش بيشتر بود.

نظر

نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
        روزبه جان به سليقه ي مردم احترام گذاشتن بد نيست يعني شما فكر ميكني سامسونگ برأي سرگرميه اگه اينجوري بود مردم همش اپل ميخريدن.

- - - - - - - - - -

و سامسونگ هيچ درامدي نداشت.
        سامسونگ ده ها برابر اپل گوشی میفروشه. از گوشی های ارزون تا پرچمدار ها ( البته پرچم دارانش کمتر از آیفون به فروش میرسن )
        اما به حساب کلی٬ درآمد سامسونگ از بخش موبایل و تبلتش چیزی حدود ۳-۴ میلیارد دلار هست ( با اینکه ۹۰ درصد بازار هند و چین رو در دست داره )
        اما اپل در حدود ۹ میلیارد دلار. یعنی بیش از دو برابر
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
          سامسونگ ده ها برابر اپل گوشی میفروشه. از گوشی های ارزون تا پرچمدار ها ( البته پرچم دارانش کمتر از آیفون به فروش میرسن )
          اما به حساب کلی٬ درآمد سامسونگ از بخش موبایل و تبلتش چیزی حدود ۳-۴ میلیارد دلار هست ( با اینکه ۹۰ درصد بازار هند و چین رو در دست داره )
          اما اپل در حدود ۹ میلیارد دلار. یعنی بیش از دو برابر
          شما درست ميگيد ولي ٤ ميليارد دولار كم نيست.

نظر

بعد هم فقط سامسونگ نيست ده ها شركت ديگه هم سيستم عامل موبايلشون انرويده مثلا سوني.

نظر

بقیه شرکت های آندرویدی که فقط ضرر میدن

چهار میلیارد دلار اصلا کم نیست. اما در مقایسه با داشتن ۹۰ درصد بازار چین و هند که میشه میلیارد ها نفر٬ کم میشه!
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

آیا اپل در خطر شکست قرار دارد؟

دوست عزیز این چه نوع برداشتی هست که می کنید.
                الان میلیون ها نفر از مردم ایران صاحب پراید هستند. آیا این پراید رو یک اتومبیل خوب نشون میده؟
                به نظر من شما با این طرز فکر هیچ احترامی برای سلیقه مردم و طرز فکرشون قایل نیستید
                در مورد حرف دیگتون من هم بسیار زیاد سراغ دارم که اپل رو فقط میخرن برای پز دادن و کلاس گذاشتن و هیچ کاری جز زنگ زدن با گوشی انجام نمیدن و هیچ اطلاعی هم از کارایی گوشی ندارن
                من با گوشی های اندرویدی تو رده های مختلف کار کردم و اطلاعات زیادی دارم در موردشون شما گوشی های تقلبی رو میارید مقایسه میکنید با گوشیهای رسمی؟؟؟؟
                با حرف شما که پرچمداران کم فروشن کاملا مخالفم و در ضمن با هر ۴ موردشون کار کردم و یکیش رو هم دارم پس مطمین باشید از همشون اطلاع کافی دارم و کاربردی و روان کار میکنن اما از نظر شما اونها بی ارزش هستن حتی گوشیهای رده متوسط هم کاربردی هستن برای کسی که میره از اون رده گوشی میخره چون کار اون شخص رو راه میندازه همه مطمینا قبل از خرید فکر میکنن بعد میخرن و در ضمن هرکسی سلیقه ای داره که قابل احترامه اما این قابل قبول نیست که حرف هیچکس رو قبول نکنیم و فقط بخوایم بگیم فلان شرکت بهترینه و لا غیر...
                ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 02-07-2013, 08:56 PM

نظر

روزبه جان شما همرو از بحث موضوع خارج كرديد ما الان سره اين بحث ميكنيم كه كدوم سيستم عامل يا كدوم گوشي بهتره.

نظر

من با گوشی های اندرویدی تو رده های مختلف کار کردم و اطلاعات زیادی دارم در موردشون شما گوشی های تقلبی رو میارید مقایسه میکنید با گوشیهای رسمی؟؟؟؟
                    گوشی های تقلبی؟ اینها از نسخه اصل آندروید استفاده می کنند و دقیقا هنگام آمار گیری مورد شمارش قرار میگرند. پس باید حسابشون آورد

شما یه نگاهی هم به فروش گالکسی اس۴ بندازید با حرف شما که پرچمداران کم فروشن کاملا مخالفم
                    الان اس ۴ پرفروش ترین پرچم دار تاریخ آندروید هست٬ اما هنوز تا رسیدن به آیفون کلی فاصله داره
                    جز اس ۴ نظرت درباره میزان فروش بقیه گوشی های چیه؟ htc one به نظرت خوب فروخته؟ یا مدل های سونی؟

در ضمن هرکسی سلیقه ای داره که قابل احترامه
                    دوست عزیز چه ربطی داره؟ یعنی من بگم فلان گوشی خوب نیست یعنی به مردم بی احترامی کردم؟ یعنی بگم پراید ماشین خوبی نیست یعنی به ۲۰-۳۰ میلیون ایرانی بی احترامی کردم؟
                    دوست عزیز منطقی باشید لطفا
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

در ضمن روزبه جان ما حتي گوشي هاي تقبلي اپل رو هم داريم.

- - - - - - - - - -

گوشی های تقلبی؟ اینها از نسخه اصل آندروید استفاده می کنند و دقیقا هنگام آمار گیری مورد شمارش قرار میگرند. پس باید حسابشون آورد

الان اس ۴ پرفروش ترین پرچم دار تاریخ آندروید هست٬ اما هنوز تا رسیدن به آیفون کلی فاصله داره
                      جز اس ۴ نظرت درباره میزان فروش بقیه گوشی های چیه؟ htc one به نظرت خوب فروخته؟ یا مدل های سونی؟

دوست عزیز چه ربطی داره؟ یعنی من بگم فلان گوشی خوب نیست یعنی به مردم بی احترامی کردم؟ یعنی بگم پراید ماشین خوبی نیست یعنی به ۲۰-۳۰ میلیون ایرانی بی احترامی کردم؟
                      دوست عزیز منطقی باشید لطفا
                      بله روزبه جان خيلي ها رو من ميشناسم كه ميگن سامسونگ از اپل بهتره.

نظر

در ضمن روزبه جان ما حتي گوشي هاي تقبلي اپل رو هم داريم.
                        دوست عزیز کسی که گوشی های آیفون رو نمیشماره. آمار ها از سایت ها هست و سایت ها هم ios رو تشخیص میدن. پس گوشی تقلبی ios نداریم

بله روزبه جان خيلي ها رو من ميشناسم كه ميگن سامسونگ از اپل بهتره.
                        خوب موفق باشن
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

دوست عزیز کسی که گوشی های آیفون رو نمیشماره. آمار ها از سایت ها هست و سایت ها هم ios رو تشخیص میدن. پس گوشی تقلبی ios نداریم

خوب موفق باشن
                          پس روزبه جان شما هم به سليقه ي ديگران احترام بگذاريد

نظر

پس روزبه جان شما هم به سليقه ي ديگران احترام بگذاريد
                            منظور شما رو واقعا نمی فهمم. یعنی باید بگیم مثلا پراید بد نیست چون خیلی ها اونو دارند؟ چون اگر بگیم بد هست یعنی به سلیقه اونها احترام نذاشتیم؟
                            بگیم کره شمالی بهترین کشور هست چون چند میلیون نفر اونجا زندگی می کنن و اگر بگیم بد٬ به زندگی چند میلیون نفر بی احترامی کردیم

من از سیستم عامل و گوشی می گم٬ کاری به کسی ندارم

این حرف شما قابل درک برام نیست!
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

منم با نظر شما مخالفم أيا اي او إس جديد هم از قبل پيش بيني شده بود؟!
                              نمي شه گفت كاملا
                              ولي اپل بالاخره مجبور مي شد كمي از طراحي اندرويد رو اضافه كنه
                              شايد اگر جابز بود برنامه اي براي تغيير تم گذاشته مي شد
                              در ضمن اين كاملا حرف بچه گونه اي هست كه بگيم اونوقت اپ اضافه مي شد حالا تم جديد مي ياد
                              بعدم اگه اپ هم اضافه مي شد كاربرا از طراحي قبلي خسته مي شدند
                              من نمي دونم در زمان جابز چه اپ هايي اضافه شده كه شما اينو مي گيد
                              اپ هاي مورد نياز اضافه شده كه اونم بخاطر نياز هست و نياز بالاخره به پايان مي رسه

نظر

منظور شما رو واقعا نمی فهمم. یعنی باید بگیم مثلا پراید بد نیست چون خیلی ها اونو دارند؟ چون اگر بگیم بد هست یعنی به سلیقه اونها احترام نذاشتیم؟
                                بگیم کره شمالی بهترین کشور هست چون چند میلیون نفر اونجا زندگی می کنن و اگر بگیم بد٬ به زندگی چند میلیون نفر بی احترامی کردیم

من از سیستم عامل و گوشی می گم٬ کاری به کسی ندارم

این حرف شما قابل درک برام نیست!
                                حرف شما مشکلی نداره ولی موقع حرف زدن از سیستم عامل و گوشی شما بقیه برندها و دیوایسهارو به سخره میگیرید انگار که اونها جلوی دیوایس مورد استفاده شما اسباب بازی هستن با اینجور حرف زدنه که به استفاده کنندگان از همون دیوایسها دارید بی احترامی میکنید وگرنه هر کسی ازاده که حرفشو بزنه اما تا وقتی که فقط نقد کنه نه کار دیگه

نظر

صبر کنید ..
                                X