اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا اپل در خطر شکست قرار دارد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    کمی دامنه سرچتون رو گسترده تر کنید
    این نرم افزار در آندروید یک تروجان بوده٬ اما درباره عملکرد اون روی ios هنوز کسی مطمئن نیست که واقعا تونسته باشه نقش یک تروجان رو بازی کنه

Find and Call – is it *really* the first malware in the iOS App Store? | Naked Security

دوست من٬ جواب سوالم رو ندادی
    گفتی آندروید بی نظم نیست. پس اینا چین؟
    ظاهر نامناسب همين چند لحظه پيش يك برنامه ي كلاه برد اري رو معرفي كردين با ظاهري زيبا.

نظر

نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
      ظاهر نامناسب همين چند لحظه پيش يك برنامه ي كلاه برد اري رو معرفي كردين با ظاهري زيبا.
      اون واژه ظاهر زیبا من یک طعنه بود. ظاهر اون برنامه واقعا مضحک بود
      بهر روی٫ از صحبت با شما لذت بردم. امیدوارم موفق باشید
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

پس معلومه شما واقعا کاربر آندروید نیستند یا احتمالا یکی از بهترین مدل ها رو دارید
        چون اگر مدل کمی قدیمی رو داشتید امکان اپدیت به آخرین نسخه رو اصلا نداشتید
        حتی اگر دیوایس جدیدی هم داشته باشید احتمالا آخرین نسخه نیستید

البته خودتون گفتید که به google play زیاد سر نزدید. بهتر هست کمی سر بزنید و کمی اپلیکیشن از اونجا نصب کنید

در کل٬ به نظر من بهتره یک چیز رو کاملا بشناسید بعد اون رو نقد کنید٬ یا ازش انتقاد کنید یا حتی بکوبیدش
        به نظر من ٬ شما اونقدر در عمق آندروید وارد نشدید که بتونید ازش دفاع کنید

در کل٬ از صحبت با شما لذت بردم. موفق باشید
        بله من یکی از همون پرچم دار هارو دارم ولی اسم نمیارم اینجا بخاطر همین هم مشکلی از اون جهت باهاش ندارم که اذیتم کنه اما منکر این نیستم که از نظر منظمی اپدیت و پشتیبانی اپل چند سر و گردن بالاتر از اندروید هست اما اندروید هم در نسخه های نکسوس اپدیت های بسیار منظمی داره اما دیوایس من روی اخرین نسخه اندروید هست الان 4.2.2
        ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 02-07-2013, 11:36 PM

نظر

شما هم موفق باشيد ولي شما يدد يد كه چقدر اعتراض شد به اي او إس ٧ همين تو انجمن.

نظر

اون واژه ظاهر زیبا من یک طعنه بود. ظاهر اون برنامه واقعا مضحک بود
            بهر روی٫ از صحبت با شما لذت بردم. امیدوارم موفق باشید
            پس چرا گفتيد اين ظاهر كاربرايه انرويدو جذب ميكنه. ؟!

نظر

شما هم موفق باشيد ولي شما يدد يد كه چقدر اعتراض شد به اي او إس ٧ همين تو انجمن.
              این عادیه. اینجا به آیفون ۴ ٬ آیپد ۲ ٬ آیپد مین٬ آیپد ۴ و آیفون ۵ هم کلی اعتراض شد
              یادمه یه زمانی می گفتند آیفون ۴ زشت ترین گوشی بازار هست

پس چرا گفتيد اين ظاهر كاربرايه انرويدو جذب ميكنه. ؟!
              این یک طعنه دیگه بود

بهرحال٬ از صحبت با شما لذت بردم و موفق باشید. شبتون خوش
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

و بله
                http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post865507
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

دوستان عزیزی که تو این بحث طرفداری از آندروید کردین چرا همه احساسی برخورد میکنید؟
                  آقا این درست نیست مخاطبان آندروید رو بکوبین و
                  آقا شما داری یه طرفه به قاضی میری و
                  آقا احترام نمیزارین و دوستان آمار و ارقام اینقدر بده که بی احترامی محسوب میشه؟؟؟
                  دوستان گل روزبه هم یه طرفدار و یوزر شرکت اپل تمام حرفاش نه 99% حرفاش با دلیل و مدرکه. اگر شما هم طرفدار آندروید هستین و قصد دفاع و ثابت کردن سیستم عاملتون رو دارین ما سر تا پا گوشیم. به شرط کنار گذاشتن احساسات و نظر شخصی.
                  دوستانی که میگن iOS ویروس پیدا کردن به نظر شما iOS دشمن کم داره که فقط شما بودین که این موضوع رو افشا کردین؟ ینی iOS انقدر دشمن کم داره که کسی این موضوع رو به رو نیاورده؟

نظر

iOS از اندزوید بهتره. خوب واقعا بحثی توش نیست! آقا روزبهم گفتن. اما این دلیل نمیشه که به iOS بگیم عالی البته به iOS 7. تا iOS 6 بله عالی بود و واقعا هیچ حرفی روش نبود. اما iOS 7 کاملا یک فاجعه اس. درسته که هنوز بهترینه اما برای اپل یک فاجعه!
                    در ضمن تا حالا تقریبا هیچ کس به این صورت به iOS اعتراض نکرده و اعتراضات بیشتر به سخت افزار ها بوده

نظر

• تجربه ثابت کرده خیلی از محصولات اپل رو تا از نزدیک لمس نکنی نمیتونی نظر بدی...
                      زمانیکه آیفون5 معرفی شد همه گفتن زشته...داغونه...درازه...طرحش مسخره هستش و...
                      ولی تو بازار ایران حداقل جزو پرفروشترین آیفونها شد(البته قیمتش بی تاثیر نبود)
                      ولی خود من کسی بودم که وقتی از نزدیک گرفتمش و باهاش کار کردم و دیدمش لذت بردم...
                      قبلش هم S3 داشتم...
                      یکسری محدودیتهای اپل رو نداشت...راحت هرچیزی رو میشد روش ریخت و...ولی واقعا مارکتش ضعیف بود...
                      اشکال اندروید اینه که واسه گوشی تک هسته ای 600گیگاهرتز گوشی داره تا 8هسته ای 1.5 وبالاتر و...
                      برنامه هاش واقعا کیفیت ندارن
                      اکثر اندرویدیها که برادر خود من هم شاملش میشن مشکلش کند شدن بیش از حد گوشی بعد از مدتی استفاده هست!
                      همین IOS6 که خیلیها میگن عالی بود وقتی اومد همه گفتن چقدر تکراری هست...فقط یه Reject با SMS بهش اضافه شده...چقدر باگ داره و...

چیزیکه کره بهش رسیده اینه که با قیمت کم تونسته بازار رو بگیره...چند نفر رو اطراف خودتون میشناسید که توان خرید محصولات اپل رو براحتی داشته باشن...؟!
                      چند نفر رو میشناسین که همین الان اراده کنن میتونن یه محصول اندرویدی داشته باشن؟!!
                      بنظرم اپل شکست نخورده این رقبا هستن که با همچین طرفندهایی دارن میکشن خودشون رو بالا...
                      کاری که نوکیا میکرد یه زمانی...

الانم گوشی ارزون اپل شاید دلیلش همین باشه که این سهم عظیم بازار رو از دست نده...مطمئنا قشر متوسط خیلی بیشتر هستن...کما اینکه بیشتر فروش اپل از طریق اپراتورهاست...
                      اگه بخواد خاص بمونه بازار رو از دست میده...
                      شاید بتونه بازار S4ها یا HTC Oneها رو تو دست بگیره
                      ولی تا وقتی انواع گلکسی مینی و گلکسی وای و گلکسی Z و....هستن خب...
                      شما با پول آیفون 4 کارکرده میتونی یه گوشی سونی،HTC یا سامسونگ نو و قویتر(روی کاغذ)داشته باشی...

نظر

• نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                        دوستان عزیزی که تو این بحث طرفداری از آندروید کردین چرا همه احساسی برخورد میکنید؟
                        آقا احترام نمیزارین و دوستان آمار و ارقام اینقدر بده که بی احترامی محسوب میشه؟؟؟
                        دوستان گل روزبه هم یه طرفدار و یوزر شرکت اپل تمام حرفاش نه 99% حرفاش با دلیل و مدرکه. اگر شما هم طرفدار آندروید هستین و قصد دفاع و ثابت کردن سیستم عاملتون رو دارین ما سر تا پا گوشیم. به شرط کنار گذاشتن احساسات و نظر شخصی.
                        دوستانی که میگن iOS ویروس پیدا کردن به نظر شما iOS دشمن کم داره که فقط شما بودین که این موضوع رو افشا کردین؟ ینی iOS انقدر دشمن کم داره که کسی این موضوع رو به رو نیاورده؟
                        تا وقتی کسی تو توهم توطعه باشه بحث فایده ای نداره من قبلا هم گفتم هیچ سیستمی بی عیب و ایراد نیست در مورد ای او اس هم همینه در ای او اس ۷ به نظر من فقط تغیرات ظاهری بوده و در مورد کنترل سنتر و نوتیفیکیشن الان دیگه کاملا شبیه اندروید شده حتی قسمت مولتی تسکینگ کامل شبیهه فقط به جای عمودی افقی هست به نظر شما شبیه کردن ای او اس به اندروید پیشرفت و عالی بودن حساب میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                          ميشه خواهش كنم قسمت هايي از حرف هام رو كه احساسي هست مشخص كنيد؟
                          بنده آماري از شاخص سهام اپل گذاشتم
                          نميدونم اين كجاش مشكل داشت؟
                          خب اين آمار نيست به نظر شما؟
                          يعني شاخص سهام اينقد موضوع بي ارزشيه؟

تو يه قسمتي گفتين نظر شخصي رو كنار بذاريم
                          خب نظر شخصي رو كنار بذاريم كه ديگه نبايد نظر بديم يعني چي اين حرف

این هم آمار

این آمار سه ماهه اول 2013 هست که با سه ماهه اول 2012 مقایسه شده

آمار : IDC Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker, May 2013.

در سه ماهه اول 2013 اپل 37.4 میلیون فروخته که در مدت مشابه سال قبل 35.1 بوده
                          اندروید در سه ماهه اول 2013 162.1 ملیون فروخته که در مدت مشابه سال قبل 90.3 بوده
                          ios در این آمار 6.6 درصد رشد داشته اندروید 79.5 درصد رشد
                          که قطعا آمار سه ماهه دوم این درصد بیشتر هم میشه با توجه به ارائه پرچم دارهای اندرویدی
                          ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 03-07-2013, 11:15 PM

نظر

• در مورد ای او اس هم همینه در ای او اس ۷ به نظر من فقط تغیرات ظاهری بوده و در مورد کنترل سنتر و نوتیفیکیشن الان دیگه کاملا شبیه اندروید شده حتی قسمت مولتی تسکینگ کامل شبیهه فقط به جای عمودی افقی هست به نظر شما شبیه کردن ای او اس به اندروید پیشرفت و عالی بودن حساب میشه؟
                            از روزی که 7 اومد هی خیلیا گفتن شبیه اندروید شده! هرچی بهش دقت میکنم نه کنترل سنتر نه نوتیفیکیشن شباهت کاملا درستی به اندروید نداره جز اینکه با حرکت از بالا به پایین هر دو ظاهر میشن. میشه دقیق بگید کجای این دو سیستم عامل در اینجا شبیه هم هستن. صادقانه میگم شاید اشتباه کنم. مولتی تسکینگ رو میشه گفت شبیه هرچند تو محصولات اپل اصلا جدید نبوده و فقط به این شکل وارد ورژن 7 شد.
                            تغییرات هم فقط ظاهر نیست چون غیر ظاهر رو چشم نمیبینه. هسته که دیدنی نیست!
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• نمی خواستم این بحث ادامه پیدا کنه باز. چون هر حرفی بود زدیم
                              بهرحال شروع شد باز

نوتیفیکیشن الان دیگه کاملا شبیه اندروید شده
                              میشه یک عکس از نوتیفیکشن آندروید و ios بزارید که ببینیم چقدر شبیه هستند؟ لطفا این لطف رو به من کنید

در سه ماهه اول 2013 اپل 37.4 میلیون فروخته که در مدت مشابه سال قبل 35.1 بوده
                              اندروید در سه ماهه اول 2013 162.1 ملیون فروخته که در مدت مشابه سال قبل 90.3 بوده
                              ios در این آمار 6.6 درصد رشد داشته اندروید 79.5 درصد رشد
                              که قطعا آمار سه ماهه دوم این درصد بیشتر هم میشه با توجه به ارائه پرچم دارهای اندرویدی
                              اشکان جان فکر کنم در این مورد با هم صحبت کردیم؟ فکر کنم یادت رفته
                              بیش از ۹۰ درصد این آماری که میگی متعلق به دیوایس های کاملا ارزونی هست که ازشون به عنوان یک دیوایس آندرویدی استفاده نمی کنند٬ اصلا نمیشه ازشون استفاده کرد و فقط میشه باشون زنگ زد
                              آمار آندروید ۱۰ برابر این هم بشه٬ از نظر کیفیت ذره ای اهمیت نداره

مهم این هست که پرچمداران آندروید٬ هنوز به گرد پای آیفون هم نرسیدند !

این یک سری از گوشی هایی هستند که آندروید به لطف اونا رشد کرده. تا با یه سرچ ساده تو گوگل اینا پیدا شدند وگرنه خیلی خیلی خیلی بدتر از اینا هم هستند
                              یعنی شما این ها رو جزیی از آمارتون حساب کردید و با اینا می خواین بگین آندروید موفق هست؟
                              موفق باشید شما بدون شک خونتون رو روی آب ساختید

عکس ها در اسپویلر
                              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

متاسفانه یک حقیقتی هست. دوستانی که به نوعی اپل زده شده٬ سعی می کنن به هر نحوی که شده آندروید بالا نشون بدن حتی بدون داشتن اطلاعات کافی٬ یا با استفاده از آمار هایی که واقعا ارزشی ندارند

اشکان جان میدونی چه آمار هایی ارزش دارند؟ آماری که استفاده کاربران رو نشون میده
                              آیپد ۹۴ درصد سهم استفاده از اینترنت رو داره و آیفون ۵ به تنهایی ۴۵ درصد استفاده از سرویس LTE
                              اگر میتونی از این آمار ها بیار٬ که چقدر در استفاده های کاربردی٬ کدوم سیستم عامل برتری داره

پس ملت با گوشی های آندرویدیشون چکار می کنن؟ فقط زنگ می زنن؟

بزار اشکان٬ من یکم آمار ها رو نشون بدم
                              برخلاف آمار هایی که شما نشون دادی که اعداد در فروش کشور هایی مثل چین٬ هند٬ پاکستان٬ بنگلادش٬ سومالی و ... شامل میشه٬ من آمار هایی که میزارم برای آمریکاست٬ اونجا خیلی بعید هست گوشی های مزخرف چینی یا هندی فروخته بشه و درصد زیادی از گوشی های خوب آندرویدی استفاده می کنند

به طور مثال

در آمریکا جایی که همه تقریبا٬ بهترین گزینه های دیوایس ها رو دارند٬ کاربران آیفون٬ استفاده بیشتری از آندرویدی های می کنن

منبع:
                              http://www.comscore.com/ger/Insights...w#imageview/0/

براساس گفته همین سایت Comescore , که یکی از معتبر ترین هاست٬ ۸۰ درصد کاربرای آیفون پیش از این هم آیفون داشتند و معمولا کاربرای آیفون درآمد بسیار بالاتری نسبت به آندرویدی ها دارند و معمولا جوان تر ها بیشتر سمت آیفون میرن

باز در آمریکا٬ کاربران آیفون ۲۶ دقیقه بیشتر از آندرویدی ها با گوشی هاشون وقت می گذرونن و اگر دقیق تر بخوای

براساس
                              http://www.cultofandroid.com/30048/i...android-users/

کاربران ios ٬ ۳۰ درصد بیشتر از آندرویدی ها با گوشی هاشون خرید اینترنتی می کنن
                              البته فکر کنم این آمار جهانی باشه

این سایت معتبر
                              http://blogs.computerworld.com/ios/2...-android-users
                              میگه کاربرای آیفون٬ کاربران اکتیو تری هستند٬ مثالی میزنه که کاربران آیفون ( حتی در صفحات کوچکتر دیوایس هاشون ) بیش از دو برابر آندرویدی ها با دیوایس هاشون فایل های تصویری نگاه می کنند
                              این سایت هم دقیقا حرف من رو میزنه و میگه !

Market reports don't tell the story

براساس معتبر ترین سایت در زمینه آمار ها٬ یعنی
                              http://www.netmarketshare.com
                              در زمینه استفاده اینترنت در مقیاس جهانی٬ در مرورگر های موبایل٬ آندروید حتی نزدیک ios هم نیست. واقعا آندرویدی ها با گوشی هایشون چکار می کنن؟ ویجت تماشا می کنند؟

حالا بیا یه حساب سر انگشتی کنیم. اگر در سه ماهه پیش به قول خودت آیفون 37.4 میلیون دیوایس فقط فروخته و آندروید 162 میلیون دیوایس٬ پس واقعا باید برای گوگل و تمامی شرکت های آندروید متاسف شد که با وجود فروش تقریبا چهار برابری٬ هنوز نتونستن از نظر کاربردی به آیفون برسند. میبنی که چهار برابر آندرویدی ها بیشتر فروختند اما هنوز کاربران ios هستند که بیشتر از گوشی هاشون خرید می کنن یا از اینترنت استفاده می کنند٬ ویدیو تماشا می کنند و ...
                              و این سوال بزرگ پیش میاد که واقعا کاربران آندرویدی با دیوایس هاشون چکار می کنند؟
                              از این آمار ها خیلی دیگه هست. اگر قانع نشدی ادامه بدیم!

این هم یک جایزه ویژه برای دوستان عاشق آندروید
                              شما برنده یک دستگاه آندرویدی شد. لطفا قبل از روشن کردن دیوایستون٬*لینک زیر رو بخونید
                              http://appleinsider.com/articles/13/...otnet-takeover
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

• با حرف شما 100% موافقم چون انسان بی نقصی وجود نداره. ولی رفیق گلم تقلید iOS از آندروید؟؟؟؟ شما مطمئنی تقلید از طرف اپل بوده؟؟؟؟ دوست گل آندروید با تقلید از iOS به دنیا اومد درست مثل ویندوز ماکروسافت و مسایل فراگیری اون

نظر

صبر کنید ..
                                X