اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا اپل باید در مورد سیستم عامل iOS یک تغییر جهت بزرگ انجام دهد ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیا اپل باید در مورد سیستم عامل iOS یک تغییر جهت بزرگ انجام دهد ؟

به نظر من هم نباي. به برنامه دوربين امكانات زيادي اضافه بشه همينطور ساده خوبه و نبايد اصلا شلوغ بشه
    اما نداشتن قابليت pause در فيلم برداري اي او اس رو يك ضعف بزرگ ميدونم
    و اگه تايمر اضافه بشه خيلي خوبه

نظر

• نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
      به نظر من هم نباي. به برنامه دوربين امكانات زيادي اضافه بشه همينطور ساده خوبه و نبايد اصلا شلوغ بشه
      اما نداشتن قابليت pause در فيلم برداري اي او اس رو يك ضعف بزرگ ميدونم
      و اگه تايمر اضافه بشه خيلي خوبه
      اینکه شلوغ بشه اصلاً اینطوری درست نیست، این برمی گرده به قدرتمندی اپل در طراحی اپلیکیشن، طوری طراحی کنه که با وجود امکانات زیاد، شلوغ به نظر نرسه

یادمه قبلاً نوکیل زیاد داشتم، دوربین 6230 nokia این قابلیت پاوس رو داشت، پس خوبه که همه قبول داریم که ساده ترین و پیشه پا افتاده ترین امکانات رو نداریم. هرچقدر هم این امکان برای بعضی ها بد باشه، اما برای بعضی ها مزیته.

نظر

همين قابليت پيش پا افتاده و ساده و معمولي pause براي من فوق العاده مهمه چون خيلي با ايفونم فيلم برداري ميكنم يه زماني نوكيا ان ٩٠ داشتم كه اين قابليت رو داشت ! با تمام علاقه اي كه به محصولات اپل دارم و مدتهاست كه ازشون استفاده ميكنم اما اگه اين قابليت در اي او اس ٧ اضافه نشه با تمام بي ميلي و ناراحتي تمام مجبودم به اندرويد برم

نظر

مثلا همين برنامه اب و هوا داده رو از ياهو ميگيره خود من تو كردستان زندگي ميكنم و برنامه اب و هوا اي او اس كردستان رو نداره ! اما فوركا و accuweather شهر من رو دارن اما هيچ كدوم وادجت مخصوص نوفيكشن سنتر رو ندارن چون اپل بهشون اجازه نميده و عملا چه برنامه اب و هواي اي او اس و برنامه هاي اپ استور براي من بيمصرفه ! اب و هوا يه امكان فوق ابتداييه كه به خاطر محدوديت اپل من از همچين امكان ساده اي محرومم !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
            همين قابليت پيش پا افتاده و ساده و معمولي pause براي من فوق العاده مهمه چون خيلي با ايفونم فيلم برداري ميكنم يه زماني نوكيا ان ٩٠ داشتم كه اين قابليت رو داشت ! با تمام علاقه اي كه به محصولات اپل دارم و مدتهاست كه ازشون استفاده ميكنم اما اگه اين قابليت در اي او اس ٧ اضافه نشه با تمام بي ميلي و ناراحتي تمام مجبودم به اندرويد برم
            من خودم اندروید هم دارم ولی تو هیچ برنامه فیلمبرداریش دکمه Pause نداره!

نظر

• نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
              اینکه شلوغ بشه اصلاً اینطوری درست نیست، این برمی گرده به قدرتمندی اپل در طراحی اپلیکیشن، طوری طراحی کنه که با وجود امکانات زیاد، شلوغ به نظر نرسه

یادمه قبلاً نوکیل زیاد داشتم، دوربین 6230 nokia این قابلیت پاوس رو داشت، پس خوبه که همه قبول داریم که ساده ترین و پیشه پا افتاده ترین امکانات رو نداریم. هرچقدر هم این امکان برای بعضی ها بد باشه، اما برای بعضی ها مزیته.
              این حرف کاملا درسته
              افزودن امکانات همیشه به معنی شلوغ شدن نیست
              مثلا شما اپ نقشه گوگل یا همین نسخه اپل رو نگاه کنید چند تا آپشن به صورت خیلی قشنگی تو صفحه جا داده شدن (با یه افکت بسیار زیبا گوشه صفحه رو بالا میکشی)

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
              مثلا همين برنامه اب و هوا داده رو از ياهو ميگيره خود من تو كردستان زندگي ميكنم و برنامه اب و هوا اي او اس كردستان رو نداره ! اما فوركا و accuweather شهر من رو دارن اما هيچ كدوم وادجت مخصوص نوفيكشن سنتر رو ندارن چون اپل بهشون اجازه نميده و عملا چه برنامه اب و هواي اي او اس و برنامه هاي اپ استور براي من بيمصرفه ! اب و هوا يه امكان فوق ابتداييه كه به خاطر محدوديت اپل من از همچين امكان ساده اي محرومم !!!
              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
              ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 12-01-2013, 11:55 PM

نظر

• به نظر من ا÷ل بتید تو ios7 باید چند تا از برنامه های کاربردی تو cydia رو خریداری کنه و به سیستم عامل خود اضافه کنه از جمله: iphone dilevery -intel screen X و امثال این جور برنامه ها-

نظر

بله دوست عزيز اب و هواي سنندج رو نداره كه مركز استانه ! برانامه اب و هوا كه يه چيز پيش و پ افتادس براي من بيمصرفه !
                  -----

به نظر من اپل بايد امكان تغيير اپليكيشن پيشفرض را فراهم كه و تغيير و تحولي در هوم اسكرين ايجاد كنه و مخصوصا لاك اسكرين كه بايد دوباره طراحي بشه و نوتيفيكشن سنتر هم بايد تقويت بشه
                  و از همه مهمتر امكان تغيير سريع تنظيمات
                  و واقعا قلم و امكاناتي مثل نوت سامسونگ براي ايپد خيلي مفيده
                  اپل توسعه برنامه نوت رو ديت كم گرفت در حالي كه سامسونگ با الهام و كپي برداري و افزودن امكانات مناسب به همين برنامه معركه اي او اس يكي از محبوب ترين محصولاتش راوايجاد كرد !

نظر

صبر کنید ..
                  X