اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا اپل باید در مورد سیستم عامل iOS یک تغییر جهت بزرگ انجام دهد ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بحث سر اپلیکیشن های بومی هست، که اپل دیگه باید این کارو متوقف کنه
    حسام جان مگه میشه؟ مثلا ما بگیم برنامه preview توی مک خوب نیست٬ اپل باید از Adobe reader pro بصورت اپلیکیشن بومی pdf استفاده کنه
    این حرف خیلی عجیبی هست. ار سیستم عاملی یک سری اپلیکیشن دیفالت داره و یکسری تو استور
    اگر قراره توی هر سیستم عاملی بهتر ها جمع بشن دیگه کسی نمیره سراغ خرید اپلیکیشن
    این حرف نه تنها هیچ وقت برای اپل عملی نمیشه بلکه هیچ شرکتی در هیچ سیستم عاملی این کار رو پیاده نخواهد کرد

مثل نقشه اپل که شکست خرد
    منظورتون از شکست چی هست؟ یعنی شروع شکست آمیز؟ بله کاملا
    اما...
    بهتره به بخش نقشه ها در این تاپیک سر بزنی
    http://www.i-phone.ir/forums/thread79262.html

کلا به نظر من بحث عجیبی هست و یک خواسته غیر ممکن است
    مثلا بگیم فلان اپلیکیشن آب هوا بهتر از اپلیکیشن فعلی هست٬ بعد اپل اون رو بزاره بعد یکی دیگه میاد از اون بهتر٬ اپل بعدی بزاره و ...
    کلا اگر نگاهی به مک٬ ویندوز٬ لینوکس٬ آندروید٬ ios ٬ سیمبین٬ ویندوز فون و ... بندازی متوجه میشی که این کار غیر ممکن است
    کلا دیگه با این قضیه داستان اپلیکیشن های ُthird party کلا بی معنا میشه
    تقریبا با خوندن هر خط این بررسی بیشتر تعجب می کردم
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      حسام جان مگه میشه؟ مثلا ما بگیم برنامه preview توی مک خوب نیست٬ اپل باید از Adobe reader pro بصورت اپلیکیشن بومی pdf استفاده کنه

بله روزبه جان میشه، توی مک به کلی فرق داره. اصلاً مک یه چیز دیگه ست. شما که نباید فکر کنی همین برنامه های دیفالت مخصوص خود اپل هست، اونم داره از یه شرکت هایی مثل یاهو توی آب و هوا کمک میگیره دیگه، الان خودت به اپلیکیشن های دیفالت نگاهی بنداز، stocks که هیچ، weather هم هیچ، ماشین حساب هم هیچ، ساعت هم هیچ، notes هم هیچی، دوربین هم زیاد تغییری نکرده، اما نقشه با اینکه ابتدایی بود ، خوب بود، اما اپل اونو حذف کرد و خودشو عقب انداخت یکم. پس تا الان باید فهمیده باشه که چنین کارهایی باید محتاط تر انجام بشه، و یا باید از پالیکیشنی استفاده کنه که هزاران نقر در موردش فید بک دادند و الان یک اپلیکیشن کامل هست. می تونه با برنامه نویسش یا شرکتش معامله ای انجام بده و اونو در اختیار بگیره، چنین معامللاتی هم وجود داشته، اما جزئی، مثل استفاده از ساعت های مترو سوئیس در برنامه ساعت آیپد ، و اپل هم باهاشون معامله کرده دیگه.

تنها و تنها برای رونق دادن به یک اپلیکیشن. این خوبه. اما اگه به شکل بهتری این کارو بکنه، ۱۰۰٪ بهت قول می دم که خودت هم می تونی برنامه های دیفالت ios یکی دو درجه از برنامه های اپ استور سطحش پایین تره. ( یا باید به صورت گروهی با شرکت های دیگه انجام بده، یا کلاً معاملع ای انجام بده )

این حرف خیلی عجیبی هست. ار سیستم عاملی یک سری اپلیکیشن دیفالت داره و یکسری تو استور
      اگر قراره توی هر سیستم عاملی بهتر ها جمع بشن دیگه کسی نمیره سراغ خرید اپلیکیشن
      اینکه بگیم عجیبه استباه هست، پس نقشه های گوگل توی این ۵ سال چی بودند ؟ اسمش معامله و همکاری با یک شرکت نیست ؟ خب مگه داشتن یه سری برنامه دیفالت خوب، بده ؟ کاربر حتماً باید با یه سری برنامه بنجل رو به رو بشه، که حتماً بره گیفت کارت بخره و .... . نمی گیم که کاری کنه که هیچکس سراغ خرید اپلیکیشن نره، خودت هم می دونی چنین حرفی اشتباه هست. مگه میشه کسی اپلیکیشن نخره، برنامه دیفالت باید جامع باشه.

این حرف نه تنها هیچ وقت برای اپل عملی نمیشه بلکه هیچ شرکتی در هیچ سیستم عاملی این کار رو پیاده نخواهد کرد.
      پس نقشه های گوگل چی بودن روزبه جون ؟

منظورتون از شکست چی هست؟ یعنی شروع شکست آمیز؟ بله کاملا
      اما...
      بهتره به بخش نقشه ها در این تاپیک سر بزنی
      http://www.i-phone.ir/forums/thread79262.html
      شکست بود، اپل اون رو پذیرفت، منجر به اخراج اسکات هم شد، کسی که می تونست حتی جایگزین استیو بشه ! پس این یعنی شکست. و از نو همه چیز رو درست کردن.

کلا به نظر من بحث عجیبی هست و یک خواسته غیر ممکن است
      مثلا بگیم فلان اپلیکیشن آب هوا بهتر از اپلیکیشن فعلی هست٬ بعد اپل اون رو بزاره بعد یکی دیگه میاد از اون بهتر٬ اپل بعدی بزاره و ...
      کلا اگر نگاهی به مک٬ ویندوز٬ لینوکس٬ آندروید٬ ios ٬ سیمبین٬ ویندوز فون و ... بندازی متوجه میشی که این کار غیر ممکن است
      کلا دیگه با این قضیه داستان اپلیکیشن های ُthird party کلا بی معنا میشه
      تقریبا با خوندن هر خط این بررسی بیشتر تعجب می کردم

کجاش عجیبه روزبه جون. موضوع این نیست که اپل فرت و فرت برنامه هاشو عوض کنه، اپل باید اونارو آپدیت کنه، این کارو با به خدمت گرفتن یک برنامه اپ استوری راحت تر انجام میشه، چرا ؟ چون مثل نقشه هاش اپل نمیشه دیگه. بحث آپدیت نشدن و در حالت ساکن باقی ماندن هست. الان خودت دوربین های اندروید رو با دوربین ios مقایسه کن،، اندروید چقدر امکانات داره برای اپلیکیشن دوربین ؟ بیشتر از یک برنامه camera که توی اپ استور هست.

تعجب نکن روزبه جان، لینک زیر رو بخون، جای هیچ تعجبی نیست، مگر اینکه خودمون رو به تعجب بزنیم:

Why Apple Should Stop Making iOS Apps | Cult of Mac
      ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 08-01-2013, 03:19 PM

نظر

حسام جان قضیه نقشه های گوگل فرق می کنه. اون یک سرویس بود نه یک اپلیکیشن
        در هیچ سیستم عاملی از این رویه استفاده نمیشه
        درسته که رویایی میشه اما غیر ممکن است.

این یک قانون نا نوشته ای هست که هر شرکت اکثر برنامه های دیفالت خودش رو تولید می کنه٬ این اپلیکیشن ها هیچ وقت بهترین نیستند اما در سطح قابل قبولی هستند
        به همه سیستم عامل هایی که باشون کار کردی یه نگاه بنداز
        اپل یا هیچ شرکتی نمیاد صفحه اول سیستم عامل هاشو به اینو اون بسپاره
        مثلا در ویندوز٬*اینترنت اکسپلورر مزخرف ترین مرورگر ممکن است اما هیچ وقت عقلانی نیست که مایکروسافت مثلا کاری کنه کروم از لحظه اول روی ویندوز باشه ( به جای مرورگر خودش )*
        هر شرکتی که سیستم عامل داره اپلیکیشن های دیفالتش رو خودش تولید می کنه اما میتونه از سرویس های دیگر شرکت ها استفاده کنه
        مثل سرویس بورس٬ آب و هوا و نقشه های گوگل

مثلا اگر می گفتی که اپل به جای اپلیکیشن Photo از نرم افزار iPhoto استفاده کنه پذیرفتی بود چون محصول خودش هست. اپل با این همه ادعا بیاد صفحه اول خودشو رو بسپاره به یک سری برنامه نویس؟ به نظرت مضحک و خنده دار نیست؟
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

حسام جان قضیه نقشه های گوگل فرق می کنه. اون یک سرویس بود نه یک اپلیکیشن
          در هیچ سیستم عاملی از این رویه استفاده نمیشه
          درسته که رویایی میشه اما غیر ممکن است.

این یک قانون نا نوشته ای هست که هر شرکت اکثر برنامه های دیفالت خودش رو تولید می کنه٬ این اپلیکیشن ها هیچ وقت بهترین نیستند اما در سطح قابل قبولی هستند
          به همه سیستم عامل هایی که باشون کار کردی یه نگاه بنداز
          اپل یا هیچ شرکتی نمیاد صفحه اول سیستم عامل هاشو به اینو اون بسپاره
          مثلا در ویندوز٬*اینترنت اکسپلورر مزخرف ترین مرورگر ممکن است اما هیچ وقت عقلانی نیست که مایکروسافت مثلا کاری کنه کروم از لحظه اول روی ویندوز باشه ( به جای مرورگر خودش )*
          هر شرکتی که سیستم عامل داره اپلیکیشن های دیفالتش رو خودش تولید می کنه اما میتونه از سرویس های دیگر شرکت ها استفاده کنه
          مثل سرویس بورس٬ آب و هوا و نقشه های گوگل

مثلا اگر می گفتی که اپل به جای اپلیکیشن Photo از نرم افزار iPhoto استفاده کنه پذیرفتی بود چون محصول خودش هست. اپل با این همه ادعا بیاد صفحه اول خودشو رو بسپاره به یک سری برنامه نویس؟ به نظرت مضحک و خنده دار نیست؟
          چرا، اینطوری کمی از اپل بودن فاصله میگیره، اما با اینکه باید یک آپدیت واقعی توی همه اپلیکیشن ها انجام بده، موافق هستی ؟ فکر کنم کمی باید از حد قابل قبول خودش رو بکشه بالاتر. امیدوارم هم از نظر گرافیک و هم از نظر کاربردی بودن شاهد تغییر باشیم.
          ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 08-01-2013, 03:33 PM

نظر

مشکل بزرگ همه ما ایرانیا اینه که به چیزی که داریم راضی نیستیم اپلی ها حسرت home اندروید رو می خورن و اندرویدی ها حسرت برنامه ها و ui منظم اپل رو.
            به نظر من اپل فقط ui سافاری ایفون (نه ایپد) رو عوض کنه و امکان خاموش روشن کردن تنظیمات مثل وای فای و ... از نوتیفیکیشن بار بذاره کافیه.
            این که دوستان می گن امکان ویدجت و تغییر جای ایکن ها رو مثل اندروید بذاره به نظر من فایده نداره اولش قشنگه ولی بعد ۱ ماه اعصاب ادمو خورد می کنه (من خودم اندروید هم دارم و این تجربه من ازشه) که اخرش به اندروید میوی رفتم که اپ دراور نداره و همه چی مستقیم تو هومه و واقعا ساده و شکیل.
            امکان تغییر تم ایکون ها بد نیست ولی ضروری هم نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
              چرا، اینطوری کمی از اپل بودن فاصله میگیره، اما با اینکه باید یک آپدیت واقعی توی همه اپلیکیشن ها انجام بده، موافق هستی ؟ فکر کنم کمی باید از حد قابل قبول خودش رو بکشه بالاتر. امیدوارم هم از نظر گرافیک و هم از نظر کاربردی بودن شاهد تغییر باشیم.
              خوب اون یه بحث دیگست
              اما اینکه بیاد اپلیکیشن اینو اون رو جای اپلیکیشن های خودش بزاره واقعا مضحک میشه
              الان اگر با ویندوز فون کار کنی٬ مشکلات بزرگی در زمینه برنامه های دیفالت داره حتی یک اپلیکیشن نت نویسی برای خودش نداره اما با این حال منطقی نیست مایکروسافت بیاد از اینو اون برنامه بگیره٬ خودش باید کاری کنه

بخش از تاپیکت هم اصلا قبول ندارم. اونجا که گفتی
              پادکست می تواند یکی از بدترین برنامه های متعلق به اپل باشد
              نمی دونم منبعی که استفاده کردی با چه اساسی این حرف رو زده
              پادکست های آیتونز یک مجموعه بسیار بزرگی از برنامه های خبری٬ اموزشی و تفریحی رو داره که طرفداران زیادی توی دنیا داره
              تا قبل از ارائه اپلیکیشن پادکست٬ توجه زیادی به پادکست ها نمی شد اما بعد از ارائه اون٬ خیلی ها بصورت روزانه کاربر این اپلیکیشن شدند٬ مخصوصا بخش عضو شدن در یک مجموعه پادکست
              طراحی زیبا و کلاسیکی داره٬ البته طرحش٬ از طرح های اسکیومورفیسم اسکات فروستال هست که احتمالا با اومدن جاناتان ایو عوض میشه

این که دوستان می گن امکان ویدجت و تغییر جای ایکن ها رو مثل اندروید بذاره به نظر من فایده نداره اولش قشنگه ولی بعد ۱ ماه اعصاب ادمو خورد می کنه (من خودم اندروید هم دارم و این تجربه من ازشه) که اخرش به اندروید میوی رفتم که اپ دراور نداره و همه چی مستقیم تو هومه و واقعا ساده و شکیل.
              کاملا این درسته
              اگر قراره ویجت ها به ios اضافه بشه فقط و فقط باید حالتی مثل داشبورد مک رو داشته باشه٬ یعنی تمامی ویجت ها در یک صفحه خاص
              نه وسط آیکون ها
              نظم توی آندروید معنا نداره
              ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 08-01-2013, 03:43 PM
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

خوب اون یه بحث دیگست
                اما اینکه بیاد اپلیکیشن اینو اون رو جای اپلیکیشن های خودش بزاره واقعا مضحک میشه
                الان اگر با ویندوز فون کار کنی٬ مشکلات بزرگی در زمینه برنامه های دیفالت داره حتی یک اپلیکیشن نت نویسی برای خودش نداره اما با این حال منطقی نیست مایکروسافت بیاد از اینو اون برنامه بگیره٬ خودش باید کاری کنه

بخش از تاپیکت هم اصلا قبول ندارم. اونجا که گفتی

نمی دونم منبعی که استفاده کردی با چه اساسی این حرف رو زده
                پادکست های آیتونز یک مجموعه بسیار بزرگی از برنامه های خبری٬ اموزشی و تفریحی رو داره که طرفداران زیادی توی دنیا داره
                تا قبل از ارائه اپلیکیشن پادکست٬ توجه زیادی به پادکست ها نمی شد اما بعد از ارائه اون٬ خیلی ها بصورت روزانه کاربر این اپلیکیشن شدند٬ مخصوصا بخش عضو شدن در یک مجموعه پادکست
                طراحی زیبا و کلاسیکی داره٬ البته طرحش٬ از طرح های اسکیومورفیسم اسکات فروستال هست که احتمالا با اومدن جاناتان ایو عوض میشه
                به هر حال، کاری به پادکست نداشته، به اپلیکیشنش گیر داده که خیلی ضعیفه. این iOS به این منظمی شایسته بهتر از این هاست. مخصوصاً آیفون. با ویندوز فون هم کار کردم، وحشتناکه. من هیچ چیزی رو با آرامشی که توی iOS و OS X هست, عوض نمی کنم، حالا فکر کنم اون نویسنده کمی پدر کشتگی با ios داشته

اما با نهایت مقاله ای که داده بیرون باید موافق باشیم، به روز رسانی بهترِ برنامه های دیفالت.
                ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 08-01-2013, 03:51 PM

نظر

بحث سر اپلیکیشن های بومی هست، که اپل دیگه باید این کارو متوقف کنه و از برنامه های اپ استور کمک بگیره.

ios 7, ios 8...
                  اتفاقاً من نظرم اینه که هیچ اپلیکیشین تو اپ استور نمیتونه جایگزین اپلیکیشن های خود اپل بشه چه از بابت کارایی چه سادگی چه زیبایی
                  بطور مثال نمونش اپلیکیشن های weather, calculator,voice memo یا clock قبل از (ios 6 ) هستش تو آیفون که من هیچوقت نتونستم جایگزین خوبی براشون تو آپ استور برای آیپد پیدا کنم

نظر

نوشته اصلی توسط Rouzbeh نمایش پست ها
                    اتفاقاً من نظرم اینه که هیچ اپلکیشین تو اپ استور نمیتونه جایگزین اپلیکیشن های خود اپل بشه چه از بابت کارایی چه سادگی چه زیبایی
                    بطور مثال نمونش اپلیکیشن های weather, calculator,voice memo یا clock قبل از (ios 6 ) هستش تو آیفون که من هیچوقت نتونستم جایگزین خوبی براشون تو آپ استور برای آیپد پیدا کنم
                    درسته، بین اپلیکیشن پیش فرض و اونی که داخل اپ استور هست باید یه تفاوت هایی باشه، اما نه در حدی که توی ۶ سال تغییر خاصی نکنه، چه از نظر طراحی و چه کارایی. همیشه تغییر در حدی که همه چیز از حالت سکون بیاد بیرون ضروریه

نظر

جناب RedBull واقعا مقاله ي خوب و جالبي بود فقط چند نكته هست كه اين ها رو نميشه كاريشون كرد
                      اول اين كه شايد بعضي از اپليكيشن هاي ديفالت ، بهترين باشند ، مثلا من تو ايفون هرچقدر گشتم و هنوز هم دارم ميگردم ، جايگزيني براي Reminder پيدا نميكنم يا تو مك ، بهتر از سافاري ،مرورگر نيست ! تو ويندوز من كروم رو استفاده مي كنم ولي تو مك سافاري خيلي راحت تره !!
                      قبول دارم كه بعضي برنامه ها ميتونن خيلي بهتر باشن ، مثلا برنامه ي Note ولي همونطور كه جناب روزبه گفتند ، هر سيستم عاملي بايد ديفالت خودش رو داشته باشه . بعدشم به فرض كه هر سال اپل با هر iOS برنامه هاي ديفالت رو عوض كنه ، اون وقت اگه من تو iOS 6 با Box ( كه فرضا ديفالت شده ) ارتباط برقرار كنم و بهش عادت كنم و تو iOS ٧ Dropbox بياد ، اون وقت من ناراضي نميشم ؟
                      به نظر من اپل بايد همانند ويندوز و مك ، برنامه هاي پيشفرض خودش رو درست كنه ولي در عين حال به بقيه اجازه بده كه برنامه هاي خودشون رو درست كنن و كاري كنه كه كاربران در صورت نياز بتونن برنامه هاي ديفالت رو تغيير بدن . مثلا سر گوگل كروم براي آيفون ، اپل ان را در استور ارائه كرد( ولي نه تنها نگذاشت كه كروم واقعي باشه و كد هاي خود گوگل باشه ، بلكه قابليت نيترو جاوا رو نذاشت كه داشته باشه) . بعد به دليل محبوبيت اين اپ توييك هاي سايديا اومدند كه اجازه ميدادند كه اين اپ ديفالت iOS بشه ! به نظر من اپل بايد كاري كنه كه همه بتونن اين كار رو انجام بدن نه فقط جيلبريكي ها و همچنين ، جلو بقيه نگيره كه اپليكيشن بهتر از خودش درست كنند .

نظر

بله درسته كه هر سيستم عاملي بايد ديفالت خودش رو داشته باشه كسي منكر اين نيست
                        اما اگر اين ديفالت روز به روز بهتر نشه و جوابگوي نياز كاربر نباشه كه فايده اي نداره، ديفالت اگه بهتر از برنامه هاي ديگه نباشه ديگه نبايد خيلي از اونها بدتر باشه مثال بارز نقشه اپل بود علت شكستش اين بود كه يك نسخه بتا رو تحويل مشتري داد اين يعني چي؟ يعني مشتري بايد بره آزمايش كنه تا باگهاي برنامه برطرف بشه حالا شايد براي ما ايرانيها چيز عادي باشه ولي مردم جاههاي ديگه اينو قبول نميكنن و همين علت شكست نقشه ناكامل اپل شد! حالا شايد بگين اين چيزها براي هر شركتي پيش مياد ولي حواستون باشه شما در مورد هر شركتي صحبت نميكنيد در مورد اپل داريد صحبت ميكنيد كه كلاس كاريش ، مشتري مداريش و پيشرو بودنش زبانزد بوده ولي متاسفانه در فرمور 6 عملي برعكس هميشه رو انجام داد!
                        اتفاقا به نظر من در خيلي از برنامه هاي ديفالت ، اپل عقب تر از بقيه شركتهاست

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                          بله درسته كه هر سيستم عاملي بايد ديفالت خودش رو داشته باشه كسي منكر اين نيست
                          اما اگر اين ديفالت روز به روز بهتر نشه و جوابگوي نياز كاربر نباشه كه فايده اي نداره، ديفالت اگه بهتر از برنامه هاي ديگه نباشه ديگه نبايد خيلي از اونها بدتر باشه مثال بارز نقشه اپل بود علت شكستش اين بود كه يك نسخه بتا رو تحويل مشتري داد اين يعني چي؟ يعني مشتري بايد بره آزمايش كنه تا باگهاي برنامه برطرف بشه حالا شايد براي ما ايرانيها چيز عادي باشه ولي مردم جاههاي ديگه اينو قبول نميكنن و همين علت شكست نقشه ناكامل اپل شد! حالا شايد بگين اين چيزها براي هر شركتي پيش مياد ولي حواستون باشه شما در مورد هر شركتي صحبت نميكنيد در مورد اپل داريد صحبت ميكنيد كه كلاس كاريش ، مشتري مداريش و پيشرو بودنش زبانزد بوده ولي متاسفانه در فرمور 6 عملي برعكس هميشه رو انجام داد!
                          اتفاقا به نظر من در خيلي از برنامه هاي ديفالت ، اپل عقب تر از بقيه شركتهاست
                          اینکه بتا باشه امر مهمی هست، بهترین سیستم عامل ها هم برای کامل شدن نسخه های بتا منتشر می کنن، و پس از یک بازه زمانی، متوجه اشکالات میشن و بالاخره یک سرویس یا اپلیکیشن عالی ساخته میشه، شما فکر می کنید چرا سیری وقتی که توی آيفون اومد، از همون اول توی آیپد نیومد ؟ اما فقط دیکتیشن توی آيپد بود، برای اینکه فاصله ای که آیپد با دهان داره بیشتر از فاصله ای است که با آیفون داره، پس، اپل دید که کسی توی دیکتیشن مشکلی رو مطرح نکرده، سرانجام برای آیپد سیری هم منتشر شد. فکر کنم به احتمال۸۰٪ این اتفاق برای مک هم بیوفته، نقشه ها به ios اومدن برای کامل تر شدن ، بعد از اون احتمال اینکه به مک بیاد، البته به صورت کامل و بی نقض، خیلی زیاده. حالا به امید اینکه نرم افزارهای دیفالت در آينده بهتر بشن !

نظر

اینکه بتا باشه امر مهمی هست، بهترین سیستم عامل ها هم برای کامل شدن نسخه های بتا منتشر می کنن، و پس از یک بازه زمانی، متوجه اشکالات میشن و بالاخره یک سرویس یا اپلیکیشن عالی ساخته میشه، شما فکر می کنید چرا سیری وقتی که توی آيفون اومد، از همون اول توی آیپد نیومد ؟ اما فقط دیکتیشن توی آيپد بود، برای اینکه فاصله ای که آیپد با دهان داره بیشتر از فاصله ای است که با آیفون داره، پس، اپل دید که کسی توی دیکتیشن مشکلی رو مطرح نکرده، سرانجام برای آیپد سیری هم منتشر شد. فکر کنم به احتمال۸۰٪ این اتفاق برای مک هم بیوفته، نقشه ها به ios اومدن برای کامل تر شدن ، بعد از اون احتمال اینکه به مک بیاد، البته به صورت کامل و بی نقض، خیلی زیاده. حالا به امید اینکه نرم افزارهای دیفالت در آينده بهتر بشن !
                            نميگم بتا رو به برنامه نويسها يا افراد خاصي كه براي تست هستن ندن ولي به نظر من قابل قبول نيست كه يك شركت بياد نسخه بتا رو براي عموم بزاره توي جريان سيري هم نظر من همين بود
                            شما وقتي پول ميدي انتظار داري يه چيزي رو كامل بهت بدن نه اينكه يه سيستمي رو براي آدم بزاره كه بخواد آزمايشش كنه!(چيزي كه 4اس رو از 4 متمايز ميكرد و اپل روش مانور ميداد همين سيري بود)
                            اگه اينطوري باشه پس از فردا بايد نسخه هاي بتاي فرمورها رو هم عرضه عمومي كنه ما هم بگيم براي تكميل شدن و كامل شدن نيازه!

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                              نميگم بتا رو به برنامه نويسها يا افراد خاصي كه براي تست هستن ندن ولي به نظر من قابل قبول نيست كه يك شركت بياد نسخه بتا رو براي عموم بزاره توي جريان سيري هم نظر من همين بود
                              شما وقتي پول ميدي انتظار داري يه چيزي رو كامل بهت بدن نه اينكه يه سيستمي رو براي آدم بزاره كه بخواد آزمايشش كنه!(چيزي كه 4اس رو از 4 متمايز ميكرد و اپل روش مانور ميداد همين سيري بود)
                              اگه اينطوري باشه پس از فردا بايد نسخه هاي بتاي فرمورها رو هم عرضه عمومي كنه ما هم بگيم براي تكميل شدن و كامل شدن نيازه!
                              سیستم عامل رو که عرضه عمومی نمی کنه، امکانات داخلی اون رو نه به صورت بتا، به شکل اولیش عرضه می کنه، چرا ؟ چون چیزی به نام Update توی تکنولوژی هم موجوده، نمیشه که یک چیزی از همون اول عالی باشه. این کاربر هست که به قول معروف فیدبک میده. کلاً شرکت ها بر پایه کاربران و مشتریانی که دارن زنده هستن.

هیچ وقت هیچ چیزی کامل نیست.

نظر

سیستم عامل رو که عرضه عمومی نمی کنه، امکانات داخلی اون رو نه به صورت بتا، به شکل اولیش عرضه می کنه، چرا ؟ چون چیزی به نام Update توی تکنولوژی هم موجوده، نمیشه که یک چیزی از همون اول عالی باشه. این کاربر هست که به قول معروف فیدبک میده. کلاً شرکت ها بر پایه کاربران و مشتریانی که دارن زنده هستن.

هیچ وقت هیچ چیزی کامل نیست.
                                بله هيچوقت هيچ چيز كامل نيست ولي وقتي چيز كاملتري موجود هستش چه معني داره ناكاملش رو دست مشتري بديم ! تا مشتري باگهاش رو براي ما بگيره!
                                چرا چون توليد داخلي هستش! (نقشه اپل) بايد جورش رو مشتري بكشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X