اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا اپل باید در مورد سیستم عامل iOS یک تغییر جهت بزرگ انجام دهد ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چند روز پيش رفتيم براي يكي از دوستان آيفون پنج بخريم كه با هزار زور و زحمت تونسته بودم پرزنتش كنم. اما با كمال ناباوري وقتي با چند دقيقه (حدود بيست دقيقه) پرزنت فروشنده براي گوشي Note II كه مواجه شديم كم مونده بود خودمم تصميم بگيرم گوشي 4S رو بدم اندرويدي بشم... (مزاح).
    ولي خارج از همه اين ها؛ اينقدر يوزرفرندلي بود كه ديگه نتونستم كاريش كنم و دوستم به رغم مخالفت من رفت سراغ Note II...
    آيفون همه چيزش خوب. اما سخت گيري هايي كه انجام مي ده بعضي وقتا يوزرهاش را خاص مي كنه. يعني فقط يك سري افراد سراغ امنيت و پايداري سيستم عامل را مي گيرند نه همه...
    يكي از دوستان بالاتر گفته بود كه راه اپل راه نوكيا براي سيمبيان هست. هر چند كه اين موضوع را قبول ندارم...

نظر

یه بار دیگه هم گفتم که اپل ای او اس ۶ را. برای مبارزه با اندروید ۴.۱ نفرستاد بلکه با تو جه به سرعت رشد اندروید اون رو برای مبازه با اندروید ۵ یا ۵.۱ فرستاده که توجه به تحولات سریع اندروید دیگه واقعا بدون تعصب ای او اس ۶ کاملا شکست میخوره
      اپل داره راه نوکیا رو میره اگه امسال در کنفرانس wwdc تحولات شدیدی در ای او اس و او اس تن. نبینیم دیگه شکست اپل قطعیه
      من یه کاربر اپلم امیدوارم اپل به روزهای طلایی برگرده و دوباره ای او اس و مک بی رقیب بشه مثل قبل

نظر

نمی خوام وارد بحثتون بشم فقط امکان داره اینا رو واسه من بیشتر توضیح بدید.

ای او اس ۶ کاملا شکست میخوره
        شکست اپل قطعیه
        چون بالاخره روی این حرف شما به عنوان یک تحلیل حساب باز میشه. هر تحلیل هم بدون منبع و آمار و ارقام ها یک تحلیل بی اساس است. خیلی دوست دارم در این مورد برای من کمی بیشتر صحبت کنید

مثلا من الان بگم Hp داره شکست می خوره می تونن با اعداد و ارقام اینو ثابت کنم. ایا شما می تونید
        متاسفانه توی این تاپیک و هرازان تاپیک دیگه٬ تحلیل ها٬ ادعا ها و ... بی اساس و بی منبع منتشر میشه که یا باید مقابل اونا ایستاد که میگن تعصبی هستی یا باید ولشون کرد که به راهشون ادامه بدن. مثل کاری که من میکنم. اما واقعا دوست دارم دلایلتون + منبع + اعداد و ارقام و آمار هاتون رو در این زمینه ببینم
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دليلم اينه كه من يه كاربرم كه روي راحتي خودم تعصب دارم و به فكر سود هيچ كمپاني نيستم و از چيزي بت نميسازم

نظر

همين جمله اي كه گفتم در بالا از هر عدد رقم و منبعي بهتره
            من تعصب و بت سازي ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
              همين جمله اي كه گفتم در بالا از هر عدد رقم و منبعي بهتره
              من تعصب و بت سازي ندارم
              خیلی خوبه که بدون هیچ منبع٬ آمار و ارقامی تحلیل می کنید و یک محصول حالا هر محصول یا کمپانی ای رو شکست خورده و یک محصول یا یک کمپانی رو بالا میبرید
              در کل بحث اپل یا تعصب یا بت سازی نیست.
              شما وقتی فرضا در دوره دکترا تو تز نهایی حرفی یا ادعایی می کنید٬ باید به یک منبع علمی معتبر اون رو ریفر بدید و وقتی ادعایی بدون منبع یا نتایج آزمایشگاهی بدست میاد جاش رو کاغذ هایی هست که با عنوان چک نویس ازش استفاده می کنند. توی همین تاپیک از ۳۶ پست٬ بیش از ۳۰ پست اینجوری هست
              البته همیشه افرادی هستند که شیفته اینجور تحلیل ها هستن
              ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 07-01-2013, 11:29 PM
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                خیلی خوبه که بدون هیچ منبع٬ آمار و ارقامی تحلیل می کنید و یک محصول حالا هر محصول یا کمپانی ای رو شکست خورده و یک محصول یا یک کمپانی رو بالا میبرید
                در کل بحث اپل یا تعصب یا بت سازی نیست.
                شما وقتی فرضا در دوره دکترا تو تز نهایی حرفی یا ادعایی می کنید٬ باید به یک منبع علمی معتبر اون رو ریفر بدید و وقتی ادعایی بدون منبع یا نتایج آزمایشگاهی بدست میاد جاش رو کاغذ هایی هست که با عنوان چک نویس ازش استفاده می کنند. توی همین تاپیک از ۳۶ پست٬ بیش از ۳۰ پست اینجوری هست
                البته همیشه افرادی هستند که شیفته اینجور تحلیل ها هستن
                روزبه جان تحلیل که نباید منبعی داشته باشه، هر کاربری می تونه هر نظری به فکرش می رسه بیان کنه. اگر خبر بود درست ، باید منبع بیارن،اما برای تحلیل خبر، هر شخصی می تونه هر تحلیلی رو انجام بده.

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
                  روزبه جان تحلیل که نباید منبعی داشته باشه، هر کاربری می تونه هر نظری به فکرش می رسه بیان کنه. اگر خبر بود درست ، باید منبع بیارن،اما برای تحلیل خبر، هر شخصی می تونه هر تحلیلی رو انجام بده.
                  نه نه اصلا اینجور نیست

من یه روز میام میگم به نظر من مثلا اپل قراره ورشکست بشه
                  خوب این میشه نظر شخصی من ( هرچند که نظر بدون منطق و منبع درست نیست )

اما وقتی من از یک تریبون عمومی حرفی میزنم که به شکل تحلیل یا بررسی چیزی باشه بهتره پشتش یه چیزی باشه
                  این دقیقا همون چیزیه که جامع ما ازش رنج میبره
                  تو همین انجمن هزاران بار تحلیل های بی پایه و اساس که منبع اون تنها احساسات بود مطرح شده و وقتی کسی میاد میگه عزیز من اشتباه می کنی
                  میگن بت ساختی و تعصب این چیزا

در همین تاپیک من گفتم که اپل امنیت ios رو برقرار کرد ( بر کمتر کسی هست که این موضوع پوشیده باشه )
                  و دوستی گفت که من تعصبی هستم و دارم بت میسازم و ... اینجوری نیست و

اما من وقتی از دوستمون که حرف من رو رد کرد یک منبع معتبر یا حتی یک مثال خواستم ایشون دیگه جوابی ندادن
                  این میشه یک تحلیل بی پایه
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                    نه نه اصلا اینجور نیست

من یه روز میام میگم به نظر من مثلا اپل قراره ورشکست بشه
                    خوب این میشه نظر شخصی من ( هرچند که نظر بدون منطق و منبع درست نیست )

اما وقتی من از یک تریبون عمومی حرفی میزنم که به شکل تحلیل یا بررسی چیزی باشه بهتره پشتش یه چیزی باشه
                    این دقیقا همون چیزیه که جامع ما ازش رنج میبره
                    تو همین انجمن هزاران بار تحلیل های بی پایه و اساس که منبع اون تنها احساسات بود مطرح شده و وقتی کسی میاد میگه عزیز من اشتباه می کنی
                    میگن بت ساختی و تعصب این چیزا

در همین تاپیک من گفتم که اپل امنیت ios رو برقرار کرد ( بر کمتر کسی هست که این موضوع پوشیده باشه )
                    و دوستی گفت که من تعصبی هستم و دارم بت میسازم و ... اینجوری نیست و

اما من وقتی از دوستمون که حرف من رو رد کرد یک منبع معتبر یا حتی یک مثال خواستم ایشون دیگه جوابی ندادن
                    این میشه یک تحلیل بی پایه
                    خب تنها منبع ایشون ، دیدگاهشون هست، بعد یه چیزی رو بگم، نباید هرکسی رو به خاطر حرفی که زد بگیم تعصبی هست، همون طور که می دونید ، زاویه دید هر شخصی همیشه فرق می کنه، پس سعی کنید تنها نظر خودتون رو بیان کنید و هیچ وقت نگین نظر کسی اشتباه هست.

نظر

روزبه جان میتونیم واژه منبع رو به "دانش لازم" تغییر بدیم.
                      اینطوری برای تحلیل و یا نقد ملموس تره ...

منبع برای خبر یا اطلاعیه به کار میره.

و الا اصل ماجرا رو داری درست میگی !!!

نظر

روزبه جان اینجا بحث سلیقه ست و علاقه، نه مجله ی ساینتیفیک امریکن! من هم تا قبل از خرید گالاکسی نوت - به صرف اینکه فکر می کردم اپل بی رقیبه - آندرویید رو پر اشکال، ناامن، و پر از باگ می دونستم. بعد که از نوت استفاده کردم، راحتی و آزادی عمل فوق العاده ش خیلی نظرم رو جلب کرد. بعد نکسوس ۷ خریدم که (به کسی نگید!) حالا کاملا جای آیپد ۳ منو گرفته، بعد گالاکسی نکسوس، و تو همین سفر هم یه نکسوس ۴ گوگل خریدم که (متاسفانه) کم کم داره جای آیفون ۴ اس منو می گیره!
                        اینجا (الان آمریکا هستم) بیش از نیمی از اسمارت فون ها آندروییدی اند. همه هم براشون امنیت خیلی مهمه. اگه واقعاً اینطور بود که تو می گی، آندرویید این همه محبوب نبود.
                        به نظرم کسانی می تونن درباره ی ارجحیت آی اُ اس یا آندرویید نظر بدن که بدون تعصب با هر دو برای برای مدت کافی کار کرده باشن.

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
                          خب تنها منبع ایشون ، دیدگاهشون هست، بعد یه چیزی رو بگم، نباید هرکسی رو به خاطر حرفی که زد بگیم تعصبی هست، همون طور که می دونید ، زاویه دید هر شخصی همیشه فرق می کنه، پس سعی کنید تنها نظر خودتون رو بیان کنید و هیچ وقت نگین نظر کسی اشتباه هست.
                          بهرحال متاسفانه کیفیت بحث ها هر روز پایین تر میاد چون تحلیل های عملی و با منابع جای خودشونو به تحلیل های احساسی دادند و چیزی که این قضیه رو خیلی خیلی بدتر می کنه این هست که هر نظر مخالف ( تاکید می کنم هر نظر مخالفی ) رو بشنوم با یک کلمه اون رو رد می کنند. شما تعصبی هست
                          اگر کسی با تعصب هم جلوی شما میاد. اون رو با حرف ها + تحلیل ها معتبر با منابع و اعداد ارقام بزنید کنار نه فقط با یک کلمه
                          بهرحال همه ما به نوعی قشر تحصیل کرده هستیم و از این قشر انتظار نمیره حرفی بزنند که مطلقا هیچ چیزی پشتش نیست.

بطور مثال آمار هایی مثل این
                          22% of Android Users Will Buy iPhone 5 | The Big Picture

یا

Why are Apple iPhone users more platform loyal than Android users are? | Computerworld Blogs

نشون میدن که در یک جامعه آماری ۹ درصد کاربران آیفون تو فکر خرید دیوایس های آندروید هستند و ۲۲ درصد کاربران آندروید در فکر خرید آیفون
                          یعنی ۲.۴ برابر آندرویدی ها بیشتر علاقه دارند به آیفون سوئئچ کنند

تو همون منبع دوم اعداد آرقام زیادی هست
                          پس اصلا بحث تعصب یا بت سازی نیست. بحث این هست که تو جامع امروز٬ بدون منبع نباید حرف زد. شاید ۱۰۰۰ سال پیش هرکس هرچیزی میخواست میگفت اما الان فرق کرده
                          من با یک لینک ساده که کمتر از ۳۰ ثانیه واسه پیدا کردنش وقت گذاشتم نصف پست های این تاپیک رو اشتباه نشون دادم. چون عملا چیزی جز احساسات پشتشون نبود
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

البته عنوان تاپیک هم گویاست: تبادل نظر، نه تبادل اطلاعات و ارقام.

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                              اینجا (الان آمریکا هستم) بیش از نیمی از اسمارت فون ها آندروییدی اند. همه هم براشون امنیت خیلی مهمه. اگه واقعاً اینطور بود که تو می گی، آندرویید این همه محبوب نبود.
                              به نظرم کسانی می تونن درباره ی ارجحیت آی اُ اس یا آندرویید نظر بدن که بدون تعصب با هر دو برای برای مدت کافی کار کرده باشن.
                              برای همین میگم منبع دوست من
                              الان شما خیلی ساده گفتی
                              اینجا (الان آمریکا هستم) بیش از نیمی از اسمارت فون ها آندروییدی اند.
                              اما این منبع و خیلی منابع دیگه میگه شما کاملا برعکس گفتید
                              Apple's iPhone big in the States, Android dominating everywhere else

Apple iPhone takes 53.3% of U.S. smartphone sales, Android falls to 41.9% – MacDailyNews - Welcome Home

منم هیچوقت جسارت نمی کنم که بگم کسی نظر شخصیش رو نگه. من میگم اگر تحلیلی می کنید ( نه نظر ) بی منبع نباشه
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

این هم ببینید بد نیست:
                                http://www.ibtimes.com/google-androi...-survey-288117

نظر

صبر کنید ..
                                X