اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طرحی جدید برای iPhone 5S

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط i-Tech نمایش پست ها
    ۱۰۰ درصد اپل رقیبی در تبلت ها ندارد
    اما بازارش رو طی یک سال گذشته ۱۰ درصد از دست داد
    فروش آیپد در سه ماهه آخر ۱۴ میلیون بود٬ که بسیار کمتر از پیش بینی های سرمایه گذاران بود
    اپل واقعا احتیاج داشت چیزی رو معرفی کنه که دوباره مردم برای خریدش کیلومتر ها صف بکشن اما برای آیپد ۴ اینجوری نشد و نرخ فروشش معمولی دنبال شد
    از نظر روانشناسی چند میلیمتر کمتر و کمی سبک تر می تونست صف های طولانی جلوی اپل استور ها بیاره
    از نظر اقتصادی هم کاملا عالی بود
    اما اپل نکرد
    چرا؟
    این استدلال رو شما دارین
    شما میگید اپل باید آیپد 9.7 اینچی رو نازک تر می کرد تا مردم برای خریدنش صف بکشن
    اما همین الان هم کسایی که طالبش باشن میرن میخرن
    اما از دید کارشناس های اقتصادی اون ها این کار فعلا اشتباهه
    الان 4 رو نازک میکردن واسه بعدی میخواستن چیکار کنن!!
    ذره ذره تو دهن مشتری میذارن
    از بحث اصلی کاملا دور شدیم
    بحث آیپد مینی بود و رتینا
    امیدورام تا یه چند ماه دیگه زنده بمونیم و پارادوکس آیپئ مینی و رتینا رو به شما نشون بدیم
    خیلی جالبه شما دارین این حرف رو میزنین تو یکی از دادگاههای اپل و سامسونگ که سامسونگ اپل رو محکوم به کپی از یه مدل قدیمی سونی کرده بود در طراحی آیفون 4
    اپل یه طرحی از آیفون 4 نشون داد که در سال 2006 طراحی شده بود
    بعد دارندگان آیفون که یه انقلاب بود در خیلی از جهات نمیتونستن یه والپیپر بذارن یا خیلی چیزای دیگه که از کارهای خیلی ساده ای بودن

نظر

این استدلال رو شما دارین
      شما میگید اپل باید آیپد 9.7 اینچی رو نازک تر می کرد تا مردم برای خریدنش صف بکشن
      اما همین الان هم کسایی که طالبش باشن میرن میخرن
      بله اما با یک نرخ فروش معمولی به نسبت آیپد ۳
      این یعنی اپل و سرمایه گذاران رو راضی می کنه؟

الان 4 رو نازک میکردن واسه بعدی میخواستن چیکار کنن!!
      مشخصه
      یک طراحی کاملا متفاوت ( مثل آیپد مینی ) با پردازنده قوی تر

امیدورام تا یه چند ماه دیگه زنده بمونیم و پارادوکس آیپئ مینی و رتینا رو به شما نشون بدیم
      هیچ پاردوکسی نبود
      من خیلی روشن گفتم که یا اونقدر امکانات نبود که آیپد مینی رو با این نازکی و با رتینا بدن
      یا اگر هم میشد بسیار با قیمت بالایی برای اپل تمام میشد که این مساوی با قیمت بیشتر آیپد مینی بود

خیلی جالبه شما دارین این حرف رو میزنین تو یکی از دادگاههای اپل و سامسونگ که سامسونگ اپل رو محکوم به کپی از یه مدل قدیمی سونی کرده بود در طراحی آیفون 4
      اپل یه طرحی از آیفون 4 نشون داد که در سال 2006 طراحی شده بود
      بله اون یک طرح بود. من هم گفتم که اپل روی آینده محصولاتش کار می کنه٬ روی کلیات نه اینکه پردازنده چه فرکانسی داشته باشه یا چه رزولوشنی
      چون اون به شرکت های ساخت پردازنده یا صفحه نمایش مربوط میشه

بعد دارندگان آیفون که یه انقلاب بود در خیلی از جهات نمیتونستن یه والپیپر بذارن یا خیلی چیزای دیگه که از کارهای خیلی ساده ای بودن
      منظورتون والپیپر پشت آیکون هاست دیگه
      من در آیفون نسل اول یکبار در ورژن ۲.۱ به استفاده از اینستالر پشت آیکون ها والپیپر گذاشتم٬ به وضوح پرفرمنس اومد پایین
      به نظر من در اون نسخه ها شاید به دلیل سنگین بودن خود سیستم عامل اپل اون رو ساده طراحی کرده بود

دیگه دیر شده و بهتره بحث رو تمام کنید برای ختم کلام خودم
      من زیاد در توییتر خبر ها رو چک می کنم. بعد از معرفی آیپد ۴ و آیپد مینی هیچ خبری مبنی بر موفقیت فروش آیپد ۴ مخابره نشد و فقط از آیپد مینی می گفتند
      نه که نرخ فروش آیپد ۱۰ اینچی کم شده اما ثابت مونده

اپل اگر می توانست یک آیپد سبک تر و نازک تر رو معرفی کنه حتی بدون تغییر در ظاهر فروش بسیار بیشتری داشت + سود بیشتر + وضعیت بهتر در بازار بورس
      برای آیپد بعدی هم تغییر در ظاهر رو میزاشت که سود بعدی هم حفظ بشه

اما عملا آیپد ۴ به فروش آیپد کمک نکرد و فقط مانع از سقوط آمار فروش شد

از مصاحبت با شما لذت بردم
      شبتون بخیر
      ویرایش توسط i-Tech : https://i-phone.ir/forums/member/110820-i-tech در ساعت 28-12-2012, 03:37 AM

نظر

پست قبلی آپدیت شد

نظر

مشخصه
          یک طراحی کاملا متفاوت ( مثل آیپد مینی ) با پردازنده قوی تر
          طراحی تغییر میکنه
          به همراه ضخامت

از مصاحبت با شما لذت بردم
          شبتون بخیر
          اپل مشکلی براش پیش نمیاد جایی نمی شینه که خیس باشه
          بهتره ما به عنوان مشتری حق خودمون رو بشناسیم

همچنین
          شب شما هم بخیر
          ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 28-12-2012, 03:43 AM

نظر

صبر کنید ..
          X