اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طرحی جدید برای iPhone 5S

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    تغییرات چه فرقی با آپدیت می کنه ؟
    پردازش دو برابری اطلاعات٬ کنتراست بهتر صفحه
    اینا رو نمیشه جز تغییر حساب کرد؟

به این حرفت جواب نمی دونم چون می دونم جو خراب میشه
    سوال های منطقی بپرس

خوب این به همون استاندارد ها برمیگرده
    مثلا پشت فرمون ماشین خیلی سخت که فرمون رو ول کنی واسه استفاده از گوشیت!

خب این از روی همون منطقی میاد که گفتی کیبورد نت با ایفون ۵ فرق داره ؟

خوبه که با بزرگ شدن صفحه حال می کنی
    من عموما با پردازش بهتر اطلاعات حال می کنم و البته قابل حمل بودن
    وگرنه ۱۰ سال پیش هم میشد گوشی هایی زد که ۶ اینچ اندازه داشته باشن

خوب اینش خنده داره که سایز گالاکسی اس رو با آیپد مقایسه می کنی
    بله ولی با این استاندارد سامسونگ که داره شما رو به هیجان میاره تا یه مدت دیگر بهتره جیبتو بشکافی که گوشیت بره تو جیبت
    یا همیشه یک کیف همراهت باشه
    بیخیال...

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
      اینطوری شما همیشه برنده میشی روزبه جان ! ( البته پیش خودت )

اینکه بگی فلانی اطلاعی نداره و فقط من عقل کل هستم.
      من اصلا و ابدا چنین حرفی نزدم
      اما حداقل تو مسائلی که میام تو بحث اطلاعات دارم

من نت ۲ ندارم ولی ندید گفتم که اندازه کیبورد ها یکی هست چون نسبت تصویر رو میشناسم
      اما شما که به قول خودت با نت کاری کردی و محشره گفتی اینجور نیست

این عکس میگه که من ندیده درست گرفتم یا شما که با نت کار کردی

این به همون برمیگرده که چقدر روی موضوعی که داری بحث می کنی اشراف داری
      وگرنه من میتونم از راه برسم و هرچی رو که دوست ندارم بکوبم.
      این کوبیدن فقط دل خودم رو راضی می کنه اما درست بودن یا نبودن حرف هام یه بحث دیگست

به طور مثال همین امروز یک تاپیک در مورد یکی از توییک های جیلبرک بود که کاربر جواب نگرفته بود
      من به دیگر مدیران گفتم رسیدگی کنند چون خودم اطلاعاتی نداشتم چون جیلبرک نمی کنم

پس قرار نیست همه٬ همه جا اطلاعات داشته باشن و صاحب نظر باشن. پس من الان که از توییک های جیلبرک اطلاعات درستی هیچ وقت نمیرم جایی بحث کنم که بگم نه توییک های جیلبرک بد هستند به این دلیل ها ...
      ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 26-12-2012, 01:15 AM
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

به نظر من که این طرحی که برای ۵س،تو پست ۱ زده شده،انجام پذیر نیست!

نظر

به نظر منم همینطور ، تو این طرح اصلا دوربین عقب وجود نداره! فلت نمایشگر هم همینطور ، علاوه بر اون هم تکنولوژی پروژکتور+تاچ یکجا خیلی پیش رفتس به نظر من به این زودی اطلاعات سوخته سیستم های اطلاعاتی نمیشه که در اختیار مردم عادی قرار بگیره ، ولی از یه طرف هم معقول هست چون نسبت این امکانات به بدنه آیفون های قبلی نمیخورد اما به آیفون ۵ میخوره ، ولی آیفون هم یه امتیازشو از دست میده اون هم سبکی خیلی خوب آیفون ۵ هست که اولین بار باعث میشه آدم حتی فکر کنه آیفون ۵ باتری نداره.

نظر

ی من واقعا لذت بردم این همه صفرو خوندم صرفا به خاطر جوابای منطقی اقای روزبه
            عزیزان یک گوشی یه سری استاندارد داره مثل اینکه با یک دست بتونی کاملا ازش استفاده کنی این ۱۰۰ بار گفته شده حالا دوستمون میاد می گه خب اصلا با ۲ تا دست بشه چی میشه!!!
            خب این میشه اینکه سامسونگ برای عوام فریبی اومده استاندارد هارو تغییر داده اما اپل دستخوش این تغییرات نشده و استاندارد ها سرچاشن
            من معتقدم اگه این سامسونگ نبود ملت بازم مثل همیشه شروع به تعریف و تمجید می کردن از ۵ اما این سامسونگ مثل این جنس چینی ها سلیقه مردم و خراب کرده که میرن سراغ سامسونگ
            ویرایش توسط saeed4012 : https://i-phone.ir/forums/member/89695-saeed4012 در ساعت 27-12-2012, 07:08 AM

نظر

طرحی جدید برای iPhone 5S

نوشته اصلی توسط saeed4012 نمایش پست ها
              عزیزان یک گوشی یه سری استاندارد داره مثل اینکه با یک دست بتونی کاملا ازش استفاده کنی این ۱۰۰ بار گفته شده حالا دوستمون میاد می گه خب اصلا با ۲ تا دست بشه چی میشه!!!
              خب این میشه اینکه سامسونگ برای عوام فریبی اومده استاندارد هارو تغییر داده اما اپل دستخوش این تغییرات نشده و استاندارد ها سرچاشن
              من معتقدم اگه این سامسونگ نبود ملت بازم مثل همیشه شروع به تعریف و تمجید می کردن از ۵ اما این سامسونگ مثل این جنس چینی ها سلیقه مردم و خراب کرده که میرن سراغ سامسونگ
              ميشه لطفاً زمان و مكان و مرجع تعيين و تصويب استانداردهاى گوشى رو به همراه متن مصوبه اعلام بفرمائيد تا ما هم با استاندارد هاى گوشى آشنا بشيم؟ اگر مرجع اپل هست كه شما هم جز افراد مطيع بى چون و چرا هستيد كه هرچى مرجع متبوع شما بفرمايند مى گيد درسته و وحى منزل. من 3gs 4 4s 5 ipad2 newipad داشتم و يا دارم اما تعصب كوركورانه و مقاومت در برابر طرح هاى نوين ديگر شركتها درست نيست.ما مصرف كننده هستيم و همين شركت اپل منافع محور فردا اگر منافع ايجاب كنه همين ٤ اينچ رو ميكنه ٤٠ اينچ و صدتا دليل مياره صد نفر هم ميان اينجا ميگن بله استاندارد همينه كه گوشى بايد در آغوش جا بشه ونه دست.

By ASHF@

نظر

به برکت این فروم قسم میخورم همه اینایی که میان بد و بیاره میگن از نسل جدید آیفون ، یکمی که قیمت ها پایین بیاد زیر پستشون اینه :

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

چیزی که به عینه دیدم این بود:

سال 2009 : چرا بلوتوث و دوربین نداره
                سال 2010 : چرا شکلش مکعب مستطیلی شده (مثل 3gs نیست که قوس داشته باشه و تو دست بیاد)
                2011 : چرا شکلشو عوض نکرد و همونطوری موند + چرا سیری تو ایران جواب نمیده
                2012 : چرا شکلشو عوض کرد و چرا سیستم عاملش فرقی نکرد

از اینجا به بعد پیش بینی من

2013 : چرا نقشه درست شد ولی 3D نداره تو ایران + چرا سیستم عاملش توییک های cydia توش نیست
                2014 : چرا مینی آپید جدید فرقی ظاهری نکرد
                2015 : چرا چرا چرا چرا چرا ...

و در عین حال الان در انجمن تخصصی آیفون فعالیت بالایی دارند و در همه موضوعات نقدی شرکت میکنند

[ البته تولیدات انواع مک رو لحاظ نکردم و الّا ... ]

نظر

طرحی جدید برای iPhone 5S

اگر این کانسبت به واقعیت تبدیل یک شاهکار بی نظیر حساب میشه ولی ولی قیمت نجومی واسه ما داره مثلا ۵ تا ۱۰ میلییییییون تومان.

نظر

طرحی جدید برای iPhone 5S

اخه جان من پروژكتور تو موبايل به چه دردمون ميخوره؟!
                    نه واقعا ميخوام بدونم!
                    وقتي ميخواي تو ماشين يا بيرو اس ام اس بدي ميخواي از كيلورد مازي استفاده كني؟!
                    به نظر من پيشرفت سيستم عامل كه اپل هميشه رو اين كار ميكنه از پيشرفت ظاهر مهمه.
                    من خودم يه مدتي اد اس ١ و اس ٢ استقاده كردم اكا باور كنيد هيچكدوم به قشنگي و سادگي در عين حال پيشرفتگي ايفون نمشيه.
                    من كه خيلي از ٤ اينچ راضيم از ٣.٥ هم بودم ولي صفحه نمايش اس٢ اذيت ميكرد چون به نظر من خيلي بزرگ بود چه برسه اس٣ و نوت ها
                    به هر حال كار رو سيستم عامل خيلي مهم تر از ظاهره.
                    اپل تنها برند گوشي هست كه من رو راضي كرده و تمام نياز هاي منه كاربر رو رفع كرده.

Sent from my iphone 5 using tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط alisanie
                      شرمنده دیدم لایک کافی نیست گفتم حضوری بگم خدا بود!
                      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

شما هم جز اون افرادی هستی که هر کاری اپل کرد بهش میگی استاندارد. اگر اپل ۱۰ سال بعد از سایز ۴ اینچ خودشو تغییر داد، من میام پیش شماهایی که میگین سایز بالای ۴ اینچ خوب نیست صحبت حضوری می کنم.

سامسونگ باعث فریب نشده، بلکه شما اون رو فریب میبینین، فکر می کنید اپل خیلی مارو دوست داره و برای بازار گرمی خودش دست به هیچ کاری نمی زنه ؟؟؟ ساسونگ هم اینجا میشه آدم بده یعنی سامسونگ هر ساله برای فروش بیشتر صفحه رو بزرگ تر می کنه ؟ هر چند که اینطور نیست، اما مثالی بزنم برای اپل که هرساله همین کارو می کنه.

یکی از دلسوزی و استانداردهای اپل هم اینکه چند سال یک محصول رو با کیفیت عادی صفحه نمایش عرضه کنه، و چند سال بعد بگه retina display و قند تو دل بعضی ها آب بشه و محصول قبلی رو می فروشند و محصول رتینا رو می خرند. الان همین موضوع برای آیپد مینی داره اتفاق میفته. عجب استانداردهایی. همش قدم به قدم، آهسته تر از تکامل سلول ها میاد به محصولاتش چیز میز اضافه می کنه. اسم محدودیت رو که نمیشه گذاشت متفاوت و یا استاندارد.

ویدجت که خدا می دونه کی می خواد آپدیت شه و کمی تکامل پیدا کنه، switcher هم همینطور، کارایی دوربین هم که هیچ. ....

بیاید کمی متفاوت فکر کنیم، تا اینکه فقط یه سری چیزارو متفاوت ببینیم.
                        ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 27-12-2012, 03:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
                          شما هم جز اون افرادی هستی که هر کاری اپل هست بهش میگی استاندارد. اگر اپل ۱۰ سال بعد از سایز ۴ اینچ خودشو تغییر داد، من میام پیش شماهایی که میگین سایز بالای ۴ اینچ خوب نیست صحبت حضوری می کنم.

سامسونگ باعث فریب نشده، بلکه شما اون رو فریب میبینین، فکر می کنید اپل خیلی مارو دوست داره و برای بازار گرمی خودش دست به هیچ کاری نمی زنه ؟؟؟ ساسونگ هم اینجا میشه آدم بده یعنی سامسونگ هر ساله برای فروش بیشتر صفحه رو بزرگ تر می کنه ؟ هر چند که اینطور نیست، اما مثالی بزنم برای اپل که هرساله همین کارو می کنه.

یکی از دلسوزی و استانداردهای اپل هم اینکه چند سال یک محصول رو با کیفیت عادی صفحه نمایش عرضه کنه، و چند سال بعد بگه retina display و قند تو دل بعضی ها آب بشه و محصول قبلی رو می فروشند و محصول رتینا رو می خرند. الان همین موضوع برای آیپد مینی داره اتفاق میفته. عجب استانداردهایی. همش قدم به قدم، آهسته تر از تکامل سلول ها میاد به محصولاتش چیز میز اضافه می کنه. اسم محدودیت رو که نمیشه گذاشت متفاوت و یا استاندارد.

ویدجت که خدا می دونه کی می خواد آپدیت شه و کمی تکامل پیدا کنه، switcher هم همینطور، کارایی دوربین هم که هیچ. ....

حسام جان با حرفات خیلی خیلی موافقم
                          بعد هم واقعا از بعضی چیزا آدم تعجب میکنه
                          ما هیچ وقت نگفتم آیفون بده یا چیز دیگه، ما هم از محصولات اپل استفاده میکنیم و راضی هم هستیم ولی اگه این تعصب رو بزاریم کنار خیلی خیلی خوب میشه
                          این تعصب هم اینطوری میگه همه شرکت ها بجز اپل نشستن و منتظر اپلن که از روش کپی کنن یا شرکتای بزرگی مثل سامسونگ و htc اصلا یه اتاق فکری یه چیز جدیدی اصلا هیچی ندارن همه چی فقط اپل و اپل یعنی برتر مطلق
                          اپل هم یه برند مثل برندای دیگه هیچ فرقی هم نداره فقط تو کشور ما یه چیزی شده واسه پز دادن
                          بله اینم درسته اگه فردا قیمت آیفون ۵ بیاد پایین من اونو میخرم ۱۰۰٪ میخرم، منم عاشق اپلم و مکبوکم رو با هیچی عوض نمیکنم ولی این دلیل نمیشه آیفون یا محصولات اپل هیچ کمبودی نداشته باشه و برتر مطلق باشن.سامسونگ و گالاکسی هم همینطور
                          مثلا یکی از امکانات اضافه شده به ios 6 : چ دادن با اس ام اس هنگامی که گوشی زنگ میزنه و شما جلسه ای، یا بهر دلیل نمیخوای تلفن رو جواب بدی
                          واقعا این یه امکان جدیده؟ نه خداییش واقعا؟ این اکمان رو ۱۱۰۰ حدود ۸ سال پیش داشت
                          همه شرکت ها چه سامسونگ و چه اپل و چه ... همه به دنبال منافع خودشونن. این وسط مای مصرف کننده باید حقمون رو بدونیم و تعیین کنیم چی میخواییم که متاسفانه این تعصبات بی جا نمیزاره. شرکت اپل نه مال بابای منه نه شما. از این همه پولی که داره پارو میکنه نه ۱ گرونش به من میرسه نه شما. پس کاربران عزیز حق خودتون رو بدونید
                          مشتری حقشه که نسبت به پولی که پرداخت میکنه امکانات دریافت کنه که تو این زمینه اپل از اون طرف گاز گرفته شدش استفاده میکنه، میری ۴ تومن میدی لپ تاپ ولی یدونه HDMI ساده نداره، این چی رو میرسونه؟ که شرکت فقط به فکر خودشه
                          درسته که این مشکل با یه تبدیل ساده حل میشه ولی چرا باید از یه چیز اضافی تر استفاده بشه؟ نه واقعا چرا؟ چرا باید پول اضافه پرداخت بشه؟
                          احترام به حق مشتری این رو میگن که این تبدیل رو خود دستگاه باشه حالا یا اینترنال یا اکسترنال به اینجاش کار ندارم
                          این نظر من بود

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                            ما هیچ وقت نگفتم آیفون بده یا چیز دیگه، ما هم از محصولات اپل استفاده میکنیم و راضی هم هستیم ولی اگه این تعصب رو بزاریم کنار خیلی خیلی خوب میشه
                            این تعصب هم اینطوری میگه همه شرکت ها بجز اپل نشستن و منتظر اپلن که از روش کپی کنن یا شرکتای بزرگی مثل سامسونگ و htc اصلا یه اتاق فکری یه چیز جدیدی اصلا هیچی ندارن همه چی فقط اپل و اپل یعنی برتر مطلق
                            آفرین حالا اگر سامسونگ هم به قول خودشون از مثل آیفون صفحه رو تغییر می داد می گفتن تقلید کرده، حالا خوبه که گالاکسی ۴ اینچ هم داریم.

اپل هم یه برند مثل برندای دیگه هیچ فرقی هم نداره فقط تو کشور ما یه چیزی شده واسه پز دادن
                            بله اینم درسته اگه فردا قیمت آیفون ۵ بیاد پایین من اونو میخرم ۱۰۰٪ میخرم، منم عاشق اپلم و مکبوکم رو با هیچی عوض نمیکنم ولی این دلیل نمیشه آیفون یا محصولات اپل هیچ کمبودی نداشته باشه و برتر مطلق باشن.سامسونگ و گالاکسی هم همینطور
                            مثلا یکی از امکانات اضافه شده به ios 6 : چ دادن با اس ام اس هنگامی که گوشی زنگ میزنه و شما جلسه ای، یا بهر دلیل نمیخوای تلفن رو جواب بدی
                            واقعا این یه امکان جدیده؟ نه خداییش واقعا؟ این اکمان رو ۱۱۰۰ حدود ۸ سال پیش داشت
                            همه شرکت ها چه سامسونگ و چه اپل و چه ... همه به دنبال منافع خودشونن. این وسط مای مصرف کننده باید حقمون رو بدونیم و تعیین کنیم چی میخواییم که متاسفانه این تعصبات بی جا نمیزاره. شرکت اپل نه مال بابای منه نه شما. از این همه پولی که داره پارو میکنه نه ۱ گرونش به من میرسه نه شما. پس کاربران عزیز حق خودتون رو بدونید
                            مشتری حقشه که نسبت به پولی که پرداخت میکنه امکانات دریافت کنه که تو این زمینه اپل از اون طرف گاز گرفته شدش استفاده میکنه، میری ۴ تومن میدی لپ تاپ ولی یدونه HDMI ساده نداره، این چی رو میرسونه؟ که شرکت فقط به فکر خودشه
                            درسته که این مشکل با یه تبدیل ساده حل میشه ولی چرا باید از یه چیز اضافی تر استفاده بشه؟ نه واقعا چرا؟ چرا باید پول اضافه پرداخت بشه؟
                            احترام به حق مشتری این رو میگن که این تبدیل رو خود دستگاه باشه حالا یا اینترنال یا اکسترنال به اینجاش کار ندارم
                            این نظر من بود

موافقم. هیچ چیزی اینجا کوبیده نمیشه، مگر اینکه خودتون فکر کنید داره این بلا سرش میاد. نیازی هم به این کارها نیست، چون اگه خوبش رو بگم نه حقوق من اضافه میشه، نه کم. بهتره همیشه جنبه بحث کردن را داشته باشیم.

نظر

صولا این کسایی که این کانسپت های مسخره رو درست میکنن میخوان به اپل ضربه بزنن. چون هر این طرح های ژول ورنانه(!) حالا حالا ها ممکن نیست و به هیچ دردی هم نمیخوره. اینا انتظارات رو الکی افزایش میده. مثل همون کانسپت خنده داری که برای ایفوون فایو درست کرده بودن. یادمه حتی پسر خالم که اصلا با اپل کار نکرده بود و هیچ اطلاعاتی هم نداشت به من میگفت اپل یه ایفون خوف میخواد بزنه!!!! اینا همش توطئش. وگر نه اینو به هر کی یه کم از خد و خدود تکنولوژی اگاهه نشون بدی میخنده!!
                              اخه مگه ایفوم 5 کدوم انتظارات رو بر اورده نکرد؟ اخه من هر چی حساب میکنم همه چیش عوض شد. واقعا نمیفهمم چرا بعضیا انقدر ایراد میگیرن و میگن اپل بعد از استیو فقید دیگه نمیتونه کاری از پیش ببره. من از طراحی ایفون 5 خیلی کیف کردم و واقعا عالی بود. گزارش مجله ی Time رو هم که دیدین. بنچ مارک ها رو هم که دیدین. گزارش های display mate و iFixit هم روش. هشدار FBI در مورد اندروید رو هم که دیدین. پس دیگه واقعا نمیفهم اندرویدی ها چه حرفی برای گفتن دارن؟!!!
                              مثلا میگین وقتی با کلید میفتیم به جون ایفون خش بر میداره؟!!! یا چرا صفحه نمایش اندازه ایپد نشده؟!!!!!
                              بس کنین بابا قبول کنین در اینده ای نه چندان دور اپل هم جای ویندوز رو میگیره هم دیگه اندروید از دور خارج میشه. امار ها هم که اینو نشون میده. همین چند روز پیش بود بازار امریکا رو از دست اندروید گرفت. دلیلش هم اینه که مردم برا وقتشون ارزش قائلن و نمیخوان کلی وقت صرف یاد گیری کار با دسنگاهشون بکنن یا این که مثلا دوره ی ICDL برن تا بتونن از چند تا برنامه ی بد قلق و افتضاح استفادده کنن. خوب معلومه که به سمت مک و برنامه های میرن که مطلقا به هیچ اموزشی نیاز نداره و نتیجه ی کارشون رو هم بسیار بهتر میکنه.
                              یه کم به خودتون بیاین!!!!
                              ویرایش توسط Am.M : https://i-phone.ir/forums/member/68562-am-m در ساعت 28-12-2012, 12:42 AM

نظر

من تا حالا علاقه ای به شرکت در هیچ بحثی نداشتم٬ ولی فکر می کنم سطح معلومات در این تاپیک خیلی داره میاد پایین

شما هم جز اون افرادی هستی که هر کاری اپل کرد بهش میگی استاندارد. اگر اپل ۱۰ سال بعد از سایز ۴ اینچ خودشو تغییر داد، من میام پیش شماهایی که میگین سایز بالای ۴ اینچ خوب نیست صحبت حضوری می کنم
                                جناب با توهین به حرف افراد نمی تونید نظر خودتون رو به کرسی بشونید. من از اول این تاپیک رو خوندم. ندیدم کسی بگه استاندارد رو اپل تعیین می کنه بلکه فقط دیدم گفته شد که هر شرکت استانداردی برای خودش داره
                                من عقیده دارم استاندارد رو خرد آدمیت تعیین می کنه. یعنی من با خرد خودم باید بشینم و تصمیم بگیریم که یک گوشی میخوام به بزرگی کف دست که نتونم با یک دست باش کار کنم یا یک گوشی در اندازه ای که نه کوچک باشد که نشه باهاش کاری کرد نه بزرگ باشه که نشه درست توی دست نگه داشت
                                اپل هم تو اوج کمال نیست اما فکر می کنم افرادی در امروز در اپل هستند که به خیلی چیزا اهمیت میدن حتی به راحتی در دست گیری گوشی
                                بنابراین اگر اپل روزی آیفون رو هم بزرگ کنه٬ تا اندازه کمی مثلا ۴.۳ اینچ این کار رو می کنه.
                                خیلی دور از ذهن هست که یک گوشی ۵.۵ اینچی از اپل ببینیم چون اپل یک شرکت خردگراست و بر پایه هنر های علوم انسانی بنا شده . یاد اون حرف استیو جابز بیوفتیم که گفت که تکنولوژی تنها کافی نیست. اپل در تقاطع هنر و تکنولوژی ایستاده
                                الان اگر شما آیفون ۵ رو توی دست بگیرید اونقدر درون دست راحت و مناسب هست که به هنر اپل پی می برید و اونقدر کاراست که به تکنولوژی درون اپل

سامسونگ باعث فریب نشده، بلکه شما اون رو فریب میبینین، فکر می کنید اپل خیلی مارو دوست داره و برای بازار گرمی خودش دست به هیچ کاری نمی زنه ؟؟
                                هیچ کس تو این دنیا کسی رو دوست نداره
                                اما بعضی از شرکت ها هستند مثل اپل یا مرسدس بنز بر پایه مشتری های ثابتی که دارند زنده هستند. این شرکت ها بیشتر از سایرین به مشتریان اهمیت میدن چون اونها سرمایه های شرکت هستند
                                برای همین هست که شما می توانید آیفون رو بردارید و مستقیما به شخص تیم کوک ایمیل بزنید. شاید شخص دیگری ایمیل شما رو جواب دهد ولی حرف شما به تیم کوک خواهد رسید. اما آبا برای سامسونگ می تونید این کارو کنید
                                با در مورد دیگری٬ در داستان آیفون ۵ ٬ نارضایتی مشتریان باعث شد استیو جابز یک کنفرانس برای آنتن آیفون ۴ برگزار کنه و اونجا علاوه بر معذرت٬ قول حل مشکل رو داد
                                به نظرتون دستگاه های بقیه شرکت ها کاملا عالی کار می کنند؟ نه اینجور نیست گالاکسی نت ۱۰.۱ پر از اشکالات بزرگ سخت افزاری هست ولی آیا سامسونگ حتی برای این مشکلات یک بیانه هم داد؟ خیر
                                یا حتی مشکلات نقشه. خیال می کنید نقشه های اپل بدترین سرویس جهانی نقشه هاست؟ سرویس پر اشکال زیادی هستند و کدوم رئیس یک شرکت بصورت رسمی برای سرویسش معذرت خواست. اینها رو فقط در اپل میتونید پیدا کنید

یکی از دلسوزی و استانداردهای اپل هم اینکه چند سال یک محصول رو با کیفیت عادی صفحه نمایش عرضه کنه، و چند سال بعد بگه retina display و قند تو دل بعضی ها آب بشه و محصول قبلی رو می فروشند و محصول رتینا رو می خرند.
                                لان همین موضوع برای آیپد مینی داره اتفاق میفته. عجب استانداردهایی. همش قدم به قدم، آهسته تر از تکامل سلول ها میاد به محصولاتش چیز میز اضافه می کنه. اسم محدودیت رو که نمیشه گذاشت متفاوت و یا استاندارد.
                                متاسفانه علم کمی پیچیده تر از این چیزی هست که شما می فرمایید.
                                فرمول نسبت انیشتین هم یک فرمول سادست اما به همین سادگی به دست آمده

شما از ثابت موندن کیفیت صفحه حرف می زنید و بگید بعد چند سال رتینا میاد
                                دوست من شما از فناوری صفحه نمایش ها چقدر اطلاع دارید؟ اپل که سازنده صفحه نمایش نیست بنابراین هرزمان که علم اجازه استفاده از چیزی رو به یک شرکت بده اون شرکت می تونه استفاده کنه
                                اپل حتی تولید کننده باطری هم نیست

اپل یا هر شرکت دیگه زمانی میتواند کیفیت صفحه اش رو بالا ببرد که
                                ۱- علم صفحه نمایش اونقدر رشد کرده باشد که بتواند یک صفحه با کیفیت رو در با یک قطر نازک عرضه کند
                                ۲- علم باطری ها هم باید رشد کرده باشد که قدرت بیشتر را در اندازه کوچکتر ارائه کند

برای مک بوک رتینا٬ اپل باید اونقدر صبر می کرد که بتواند یک صفحه نمایش با کیفیت که نازک باشد و باطری قوی ای که کوچک باشد که بتواند آن صفحه نمایش را هندل کند استفاده کند٬ پس این نیست که اپل برای بازار گرمی محدودیت میزاره و پشت خیلی چیز های توی این دنیا منطق وجود داره و باید اون رو متوجه بشید

برای آیپد مینی هم همینطور. نمی دونم تا حالا نیو آیپد باز شده دیدید یا نه
                                اما بحش بزرگی از اون رو باطری تشکیل میده و برای همین قطور شده
                                چون این باطری باید اون صفحه رو ساپورت کند

اما در آیپد مینی به خاطر قطر کمش امکان استفاده از باطری کلف تر نبود و اگر هم بود احتمالا در سال ۲۰۱۲ این تکنولوژی گرون از آب در میومد.

به نظر من باید کمی مطالعه کنید.

جناب هیتچر با پوزش که اینجوری می گم اما در پست های قبلی متوجه شدم که شما اطلاعات کافی برای زیر سوال بردن یا طرفداری از محصولی رو ندارید
                                آدم از این کمی تعجب می کنه که چرا اینقدر سرسختانه دفاع می کنید از نظری که پشتش هیچی رو ندارید

پز دادن؟ یعنی شما از محصولات اپل برای پز دادن استفاده می کند؟

شرکت اپل نه مال بابای منه نه شما. از این همه پولی که داره پارو میکنه نه ۱ گرونش به من میرسه نه شما. پس کاربران عزیز حق خودتون رو بدونید
                                شرکت اپل برای بابای من هم نیست و سامسونگ هم برای دشمنم نیست اما اگر شخص شما از فرضا صفحه آیفون ایراد بگیرد حتما باید اطلاعات بالای ۷۰ درصد از صفحه نمایش ها داشته باشید که ظاهرا ندارید
                                اصلا این وسط بحث دفاع از آیفون ۵ یا رد اون از نظر من نیست
                                این وسط موضوعی شده که با اطلاعات غلط چند نفر٬ اطلاعات اشتباه منتشر میشه
                                اگر کسی میومد به درستی مشکلاتی رو مطرح می کرد خوب حرف حساب جواب نداره
                                اما ایراد های بنی اسرائیلی کمی ناراحت کنندست

یری ۴ تومن میدی لپ تاپ ولی یدونه hdmi ساده نداره، این چی رو میرسونه؟
                                این متاسفانه کمبود اطلاعات شما رو میرسونه
                                اون تبدیل که کامل hdmi بش وصل میشه مصارف دیگری هم دارد. این خیلی خوبه که از یک پورت چند کار بتوانید انجام دهد
                                ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 28-12-2012, 01:25 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X