اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طرحی جدید برای iPhone 5S

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

هر استانداردی تا یه زمانی استاندارد میمونه
    یه زمانی که گوشی هایی مثله ۱۱۰۰ بودن استاندارد اجازه نمیداد صفحه ۴ اینچ یا بیشتر باشه چون معنی نمیداد چون امکاناتی نداشتن که صفحه بزرگ داشته باشن
    ولی الان که امکانات رفته بالا همه میخوان تو گوشیشون وب گردی کنند و فیلم ببیند که این نیاز میطلبه به صفحه ۴ اینچ یا بالاتر که اصلا هم اذیت نمیکنه و صفحه نمایش ۴-۴.۸ الان استاندارد گوشی های هوشمنده
    که اینطور که داره میره استاندارد میرسه به ۵-۶
    پس به این نتیجه میرسیم زمان و امکاناته که استاندارد رو تعریف میکنند
    صفحه نمایش s3 یا note 2 هم از یه "نسبت تصویر ایده آل" برخورداره همانطور که صفحه نمایش 1.5 اینچی 1100 در زمان خودش از یه نسبت تصویر ایده آل برخوردار بود
    ویرایش توسط hm_hitcher : https://i-phone.ir/forums/member/35595-hm_hitcher در ساعت 25-12-2012, 11:25 PM

نظر

در مورد صحبت هایی که بعضی از دوستان می کنند که اگر اینجوری نشه اپل شکست می خوره یا از قافله عقب میمونه این چیزا موافق نیستم

هر برندی مشخصاتی خاصی داره که بر طبق اون مشخصات مشتری های خودشو داره. هیچ الزامی نیست که با کپی کردن از استاندارد های دیگر برند ها یک شرکت در کورس رقابت باقی بمونه

روشن هست که خریداران سامسونگ دنبال گوشی های بزرگ هستند و هر گوشی بزرگتری که میاد اونها رو بیشتر هیجان زده میکنه و باور کنید روزی اگر گالاکسی اس ۷ اینچی بشه و با گالاکسی تب فرقی نداشته باشه باز عده زیادی هستند که قند تو دلشون آب میشه
      این استاندارد سامسونگ هست و هیچ تضمینی نیست که اپل هم اگر از این فرهنگ کاملا غلط پیروی کنه موفق تر از الان باشه
      شما به همین آیفون ۵ دقت کنید! یا اصلا آیفون ۴ اس که خیلی از شما اون رو دلیلی برای نابودی اپل می دونستند نگاه کنید
      اپل توی همه مدل هاش استاندارد های خودشو حفظ کرده و این باعث موفقیتش شده
      اپل همیشه وفتی به یک طرح ایده آل می رسید اون طرح رو برای جندین سال حفظ می کرد و فقط اون رو تکامل میداد.
      نمونش آیمک ها هست٬ مک بوک پرو حتی اپل تی وی یا مک مینی ها
      هیچ وقت هر سال یا حتی چند سال یکبار یک طرح رو کامل دگروگون نمی کرد

در مورد نرم افزار ها هم همینطور٬ مک سالهاست که فرمت ثابتی داره و فقط طرحش تکامل پیدا می کنه

این چیزی هست که مشتری های قدیمی اپل می خوان برای همین هست که کاربران مک نتونستند با تحولات زیاد ویندوز ۸ کنار بیان

اینها استاندارد های همیشگی اپل هستند و به قول استیو جابز DNA اپل هستند

بنابراین هیجوقت اپل تو راه سامسونگ قدم نمیزاه چون مشتری هایی که داره براساس استاندارد های خود اپل کنارش جمع شدند
      و هیچ وقت ios رنگ لعاب شلوغ آندروید رو پیدا نمی کنه چون اون هم برخلاف DNA اپل هست. طرح مینیمالیستی مک سالهاست تغییر نکرده٬*در مورد ios هم منتظر یک تغییر بزرگ نباشید و فقط شاید جاناتان ایو٬ طرح ios رو تکامل بده
      در کل اگر این روند مطابق نظرت نیست خیلی ساده بگم شما استانداردتون رو اشتباه انتخاب کردید و به اشتباه از روز اول سمت اپل اومدید. این شرکت بد یا خوبش همینطوری هست با یک استاندارد خاص
      بنابراین این حرفی که بخواد اپل هم رنگ جماعت بشه هیج وقت عملی نمیشه
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
        هر استانداردی تا یه زمانی استاندارد میمونه
        این استاندارد رو کی تعیین می کنه؟ شرکت ها یا علم ؟
        اینکه سامسونگ هر سال اندازه گوشی هاش رو تقریبا ۱ اینچ بالا برده یعنی استاندارد هر سال داره بالا میره؟ استاندارد سال ۲۰۱۱ و سال ۲۰۱۲ چه فرقی با هم کرد که یک اینچ اندازه گوشی ها بالا رفت؟

ولی الان که امکانات رفته بالا همه میخوان تو گوشیشون وب گردی کنند و فیلم ببیند که این نیاز میطلبه به صفحه ۴ اینچ یا بالاتر که اصلا هم اذیت نمیکنه
        امکان فیلم یا وب گردی که سالهاست روی گوشی هاست٬ چه بخشی از این امکانات بالا رفته ؟ که تو گوشی سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ چند اینچ گوشی های بزرگتر شدن؟
        اگر با استاندارد سامسونگ پیش بریم یعنی من سال ۲۰۱۰ با گوشی ۳.۵ اینچی از دیدن فیلم لذت میبردم. سال ۲۰۱۱ با گوشی ۴.۳ اینچی هم لذت می بردم٬ سال ۲۰۱۲ با گوشی ۵ اینچی هم لذت می برم تا ... خوب این رشد تا کی می خواد ادامه پیدا کنه
        فیلم تو این دو سال تغییر بزرگی نکردند حتی بازیگر هاشون هم همونا هستند. چرا استاندارد فیلم دیدن دو سال پیش ۳.۵ اینچی بود حالا شده ۶ اینچی؟
        نه دوست من این بالاتر رفتن ربطی به فیلم یا وب گردی نداره. همونقدر که وب گردی با فیلم دیدن تو ۳.۵ اینچی جالب نیست تو ۵ اینچی هم نیست و حداقل ۷ اینچی میخواد
        و صرفا بالاتر رفتن هر ساله اندازه صفحه٬ برای خام کردن مشتریان ساده هست.

پس به این نتیجه میرسیم زمان و امکاناته که استاندارد رو تعریف میکنند
        اصلا اینجوری نیست. اگر امکانات استاندارد رو تعریف می کنه پس تا ۴ سال دیگه باید گوشی های ۱۰ اینچی داشته باشیم و تبلت های ۱۸ اینجی

صفحه نمایش s3 یا note 2 هم از یه "نسبت تصویر ایده آل" برخورداره همانطور که صفحه نمایش 1.5 اینچی 1100 در زمان خودش از یه نسبت تصویر ایده آل برخوردار بود
        بله نسبت تصویر اس ۳ و آیفون ۵ کاملا یکی است و دوستانی که میگن نسبت تصویر آیفون ۵ بد هست و اس ۳ خوبه خیلی برای من عجیبه٬ چون نسبت تصویر هر دو یکی هست
        ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 25-12-2012, 11:42 PM
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

جناب روزبه من با حرفتون کلا مخالفم
          الان شما یطوری داری میگی که انگار خدا گفته اپل تمام و کماله و هر کی غیر اپل انتخاب کنه انتخابش اشتباهه
          شما داری نظر خودت رو تحمیل میکنی چون فکر میکنی چیزی که انتخاب کردی درسته و تمام و کماله
          این انتخاب مردمه که بازار رو مشخص میکنه نه نظر شما

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            فرهنگ صفحه بزرگ کردن رو سامسونگ به راه انداخته و به نظر من اصلا منطقی نیست
            هرچیزی حد و مرزی داره
            من اگر چیزی رو به عنوان یک تلفن همراه میدونم باید یک سایز مشخص داشته باشه
            با این روند سامسونگ تا یه مدت دیگه سایز تلفن های همراه و تبلت های ۷ اینچی تقریبا یکی میشه و این مسخرست
            ایده عال ترین سایز برای تلفن های همراه به نظر من بین ۳.۵ تا ۴.۳ اینچ هست
            بزرگتر از اون من ترجیح میدم سمت یک دیوایس ۷ اینچی برم

اپل هم خیلی خیلی خیلی بعیده حداقل تا ۵ یا ۶ سال آینده دست به این ۴ اینچی بزنه. الان صفحه نمایش آیفون ۵ از یک نسبت تصویر ایده عال برخورداره و فقط اپل با رزولوشنش بازی می کنه در سال های آینده
            تا ۵ یا ۶ سال آینده هم علم اونقدر پیشرفت کرده که شاید خیلی چیزا عوض بشه
            ۴ اینچ با نسبت تصویر ۱۶ به ۹ کاملا عالیه و اگر بزرگتر از این رو می خواین٬ ترجیحا یک تبلت بهتره بخریم
            بزرگ تر کردن یک صفحه نمایش که نمیشه یک فرهنگ، حالا اگه اپل اینکارو کرده بود میشد پیشرفت تکنولوژی ؟ سایز گالاکسی که من دیدم و باهاش کار کردم، خبری از اینکه نتونیم با یک دست باهاش کار کنیم نبود. راستش خیلی هم عالی بود، ۴.۸ اینج تا ۷ اینچ از نظر شما تفاوت به حساب نمیاد ؟ چطور وقتی اپل نیم اینچ صفحه رو بزرگ کرد گفتیم خیلی هوشمندانه بود... اینکه اپل هم دست به صفحه نمایش بزنه، بستگی به آینده رقبا داره، الان اگر نگاه به آمارهای مختلف بکنیم، می بینیم گالاکسی از آيفون خیلی سر تر هست. اعم از فروش.

کاملا امیدوارم اپل در مورد آیفون در مورد این فرهنگ غلط هیچوقت تصمیم نگیره
            شما به روند حرکتی سامسونگ نگاه کن٬ هر ساله سایز گوشی هاش بزرگ شده و برای s4 هم شایعاتی هست که باز قراره بزرگ بشه
            منطقی بخوای نگاه کنی برای لذت وب گردی صفحه زیر ۷ اینچی واقعا الکیه و فقط بزرگتر شدن صفحه یه ترفندی هست برای گول زدن ملت که ظاهرا جواب هم داده
            بزرگ تر شدن صفحه که نشد گول زدن ملت، الان شما آيفون ۵ رو توی حالت Landscape بزار، نمی تونی چت کنی توی یاهو !، نصف بیشتر صفحه متعلق به کیبورد هست، برای وبگردی هم فاجعه هست. به نظر من صفحه نمایش بزرگ تر یعنی لذت وبگردی رو چندین برابر می کنه.
            گالاکسی نوت هم تلفیقی از یک گوشی و تبلت هست، با صفحه نمایش عالی برای وبگردی.

ملاً اینکه بگیم صفحه نمایش بزرگ بده، متعصبانه فکر کردیم. نمیشه که هرکاری اپل کرد، بگیم این کار استاندارد هست.
            ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 25-12-2012, 11:50 PM

نظر

الان شما یطوری داری میگی که انگار خدا گفته اپل تمام و کماله و هر کی غیر اپل انتخاب کنه انتخابش اشتباهه
              من همچین حرفی نزدم. اما بطور یقیین معتقد هستم همراه شدن با بزرگ شدن اندازه گوشی اونم هر سال تقریبا یک اینچ کار اشتباهی هست

شما داری نظر خودت رو تحمیل میکنی چون فکر میکنی چیزی که انتخاب کردی درسته و تمام و کماله
              تحمیل؟ دوست عزیز من چه تحمیلی به شما کردم. شما نظرت رو گفتی منم نظرم رو گفتم

این انتخاب مردمه که بازار رو مشخص میکنه نه نظر شما
              مسلما٬ به نظرت آیفون بیشتر فروش رفته یا گوشی صفحه بزرگ سامسونگ؟
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

شما به بازار جهانی نگاه کن نه امریکا، چون همه امریکایی ها یه تعصب خاصی رو محصول خودشون دارن
                یا بجاش میتونیم بگیم درصد گوشی های ۳.۵- ۴ اینچ تو بازار بیشتره یا ۴ به بالا؟

نظر

بزرگ تر کردن یک صفحه نمایش که نمیشه یک فرهنگ
                  دقیقا حالا شده

حالا اگه اپل اینکارو کرده بود میشد پیشرفت تکنولوژی ؟
                  اتفاقا بزرگتر شدن صفحه نمایش برای کاربران سامسونگ پیشرفت تکنولوژی هست فقط. برای همین هر ساله صفحه بزرگ میشه

سایز گالاکسی که من دیدم و باهاش کار کردم، خبری از اینکه نتونیم با یک دست باهاش کر کنیم نبود.
                  خوب شاید دست شما بزرگ هست
                  به طور مثال در گالاکسی نت فکر کنم وقتی وارد ماشین حساب میشید٬ به دلیل اینکه کاکرد با یک دست غیر ممکن هست اعداد به یک طرف صفحه به طرز مسخره ای برده شدن و شما اونجا انتخاب می کنید که چپ دست هستید یا راست داست. با این شیوه اونجا میتونید با یک دست با ماشین حساب کار کنید اما در حالت عادی دو دست لازمه

چطور وقتی اپل نیم اینچ صفحه رو بزرگ کرد گفتیم خیلی هوشمندانه بود.
                  تنها حرکت هوشمندانه اپل در این قضیه این بود که سایزی رو انتخاب کرد که مجبور نباشه عرض گوشی رو زیاد کنه

اینکه اپل هم دست به صفحه نمایش بزنه، بستگی به آینده رقبا داره، الان اگر نگاه به آمارهای مختلف بکنیم، می بینیم گالاکسی از آيفون خیلی سر تر هست. اعم از فروش.
                  اصلا و ابدا اینجوری نیست. کدوم آمار گفته گالاکسی اس بیشتر از آیفون فروش کرده؟

بزرگ تر شدن صفحه که نشد گول زدن ملت، الان شما آيفون ۵ رو توی حالت Landscape بزار، نمی تونی چت کنی توی یاهو !،
                  واقعا نمیشه؟ بعید می دونم

گالاکسی نوت هم تلفیقی از یک گوشی و تبلت هست، با صفحه نمایش عالی برای وبگردی.
                  خوب وقتی شما سایز گالاکسی نت رو که برای ماشین حسابش مجبوری مشخص کنی کدوم دستی هستی رو ایده آل میدونی کاملا استاندارد هات برای سامسونگ تعریف شده نه اپل و اشتباه کردی آیفون خریدی

نمیشه که هرکاری اپل کرد، بگیم این کار استاندارد هست.
                  من هچین حرفی زدم؟
                  من قبلا یک گوشی بزرگ داشتم و هنوز یادمه چی کشیدم با اون
                  پس من کاری به استادارد اپل ندارم٬ کار به منطق دارم. اگر روزی قرار باشه یک گوشی ۷ اینچ باشه و یک تبلت ۷ اینچ
                  من ترجیح میدم یک تبلت داشته باشم نه یک گوشی !

شما به بازار جهانی نگاه کن نه امریکا، چون همه امریکایی ها یه تعصب خاصی رو محصول خودشون دارن
                  یا بجاش میتونیم بگیم درصد گوشی های ۳.۵- ۴ اینچ تو بازار بیشتره یا ۴ به بالا؟
                  هر آماری رو می تونید نگاه کنید٬ آیفون پر فروش ترین اسمارت فون هست
                  شاید در مجموعه از همه گوشی های هوشمند سامسونگ کمتر بفروشه٬ اما به خودی خود پرفروش ترین هست
                  ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 25-12-2012, 11:57 PM
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

اینم مدرک حرفم
                    اگر سایز گالاکسی نت ایده ال هست و برای کار کردن با یک عالیه٬* پس طراحان نرم افزار سامسونگ بیکار بودند که ماشین حساب رو اینجوری طراحی کردند
                    فقط به فضاهای اضافه این ماشین حساب نگاه کنید. می فهمید که چقدر زیادی صفحه بزرگه

i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

اینو یادم رفت جواب بدم بخش جالبشو داشتم از دست می دادم

ان شما آيفون ۵ رو توی حالت Landscape بزار، نمی تونی چت کنی توی یاهو !، نصف بیشتر صفحه متعلق به کیبورد هست، برای وبگردی هم فاجعه هست
                      حسام جان قبلا راجب نسبت تصویر خیلی خیلی خیلی با هم بحث کردیم٬ هر چند که بحث رو نصفه گذاشتید

بهرحال چون نسبت تصویر آیفون ۵ و گالاکسی نت کاملا یکی هست
                      پس تو حالت landscape اگر ردیف های دکمه های کیبورد رو یکی فرض کنیم که فکر کنم هست٬ تفریبا کیبورد گالاکسی نت هم تا همون جای صفحه که برای آیفون ۵ بالا میاد٬ خواهد اومد.
                      با یک معادله ساده ریاضی میشه این رو حساب کرد. فرقی نمی کنن تو این
                      ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 26-12-2012, 12:05 AM
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                        اینم مدرک حرفم
                        اگر سایز گالاکسی نت ایده ال هست و برای کار کردن با یک عالیه٬* پس طراحان نرم افزار سامسونگ بیکار بودند که ماشین حساب رو اینجوری طراحی کردند
                        فقط به فضاهای اضافه این ماشین حساب نگاه کنید. می فهمید که چقدر زیادی صفحه بزرگه

اگه همه کارهای اپل ایده آل هست پس چرا تو نقشه گند زد؟ یا ملت با عرض معذرت منگل بودن که نقشه رو درک نکردن یا مسولان اپل بیکار بودند که نقشه اینظوری اومد بیرون؟

نظر

طرحی جدید برای iPhone 5S

من نوت ٢ استفاده كردم و گالكسي اس ٣ و ايفون ٥
                          با اينكه اپلي متعصب هستم نوت ٢ محشره
                          اپل بايد تكون بخوره چون متعصبهاش دارن از دست ميرن ها
                          بريد به كوك بگيد حالا

نظر

اگه همه کارهای اپل ایده آل هست پس چرا تو نقشه گند زد؟ یا ملت با عرض معذرت منگل بودن که نقشه رو درک نکردن یا مسولان اپل بیکار بودند که نقشه اینظوری اومد بیرون؟
                            دوست عزیز من کی اصلا گفتم اپل خوبه
                            شما اصلا فرض روی این بزارید که اپل بدترین شرکت دنیا هست. من میگم صفحه نمایش های بزرگ بد و غیر منطقی هست. دیگه چرا اینقدر شاخه به شاخه میپرید

در مورد نقشه های اپل٬ بازم اگر منطقی نگاه کنید هیج نقشه ای روز اول کامل نیست و هیچ شرکتی واقعا نمی تونه آمار تک تک خیابون های دینا رو داشته باشه
                            البته نقشه های اپل مشکلات بزرگتری هم داشت
                            اما در کل نقشه های اپل٬ مثل نقشه های گوگل یا نوکیا٬ تنها و تنها با یک چیز پیشرفت می کنه و اون فید بک مردم هست. یعنی من که جایی زندگی می کنم اگر مثلا یه مرکز خریدی نزدیک خونه هست و تو نقشه های اپل نیست باید گزارش بدم که باید. یا اگر خیابونی نزدیک خونه ما کشیده شد٬ اپل که نمیاد هر روز کل دنیا رو ببینه٬ من کاربر باید گزارش بدم
                            گوگل هم سال ۲۰۰۷ که اومد روی آیفون٬ بهتر از الان نقشه های اپل نبود و کل اهواز رو با یک خیابون نشون میداد
                            نقشه های اپل هم چه ازش متنفر باشید چه نه٬ روز به روز به فید بک کاربران بهتر میشه. چن پتانسیل این رو داره

در کل بحث شما فرض بگیر اپل بدترین هست. اینجا داریم درباره سایز صفحه حرف میزنیم دوست من
                            ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 26-12-2012, 12:15 AM
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

كي گفت همه كارهاي اپل ايده ال هست؟
                              بحث سر سايز صفحه نمايش هست كه بعضي ها مثل شما بزرگ دوست دارن بعضي ها هم مثل من صفحه ٤ اينچي اپل رو ايده ال ميدونن چون با يه دست راحت ميشه كار كرد
                              من وان ايكس و اس٣ و انواع اقسام اندرويدي هارو تست كردم نتونستم باهاش كار كنم واقعا هم با يه دست نميشه باهاش كار كرد اين حقيقته
                              ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 26-12-2012, 12:18 AM

نظر

خودتون فرق رو ببینید

نظر

صبر کنید ..
                                X