اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طرحی جدید برای iPhone 5S

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
    این قسمت ها که تکرار مکرراته
    اون قسمت پورت ها اصلا واسم قابل قبول نیست بخصوص برای ما ایرانی ها که یه تبدیل ساده بیشتر از صد تومن آب میخوره

دوست عزیز اپل میتونست اولین آیپد مینی که رلیز میکنه رتینا باشه
    تنها علت رتینا نبودن دید اقتصادی به قضیه بود و اینکه اپل عادت داره قیمت هاش رو ثابت نگه داره
    آیپد مینی بعدی در ماه مارس با صفحه رتینا عرضه میشه و مطمئن باشید در این مدت هیچ معجزه یا اختراعی داخل کمپانی صورت نگرفته
    این مسائل رو دیگه ما که طرفداریم هیچی اپل زامبی ها هم قبول دارن شما چطور قبول ندارین؟
    جدی این حرف هایی که میزنین رو ایمیل کنید به اپل یه لیست تهیه کنن تو استور ها به کارمندها آموزش بدن کسی سوال پرسید لیست رو نگاه کنن جواب بدن
    درسته،

i-Thech عزیز، شما فکر می کنید شرکت اپل در حال عرق ریختنه، هر روز جلسه های سختی می ذاره برای پیدا کردن شیوه مبهم آیپد مینی با صفحه نمایش رتینا. به خدا اقتصاد برای یک شرکت حرف اول رو میزنه.

نظر

دوست عزیز اپل میتونست اولین آیپد مینی که رلیز میکنه رتینا باشه
      تنها علت رتینا نبودن دید اقتصادی به قضیه بود و اینکه اپل عادت داره قیمت هاش رو ثابت نگه داره
      آیپد مینی بعدی در ماه مارس با صفحه رتینا عرضه میشه و مطمئن باشید در این مدت هیچ معجزه یا اختراعی داخل کمپانی صورت نگرفته
      لطفا اینقدر با کلمات مسخره کردن جواب ندید.
      کسی نگفت معجزه میشه
      هر چیزی تو دنیا پله پله هست
      روز من یک یک صفحه نمایش تولید می کنم که مثلا چگالی ۲۰۰ داره
      خوب منه سازنده تا آخر عمر به این تکیه نمی کنم و قدم بعدی این هست که مثلا چگالی بشه ۳۰۰

این تکتولوژی دست سازنده های صفحه نمایش هست و به اپل ربطی نداره
      اگر اپل توانایی اون رو داشت مطمئن باشید در طی این ۲ سال کمی از ضخامت بالای آیپد ۱۰ اینچی کم می کرد
      حتی اگر اپل تکنولوژی اون رو هم داشت که باطری رو نازک تر از الان کنه و بسیار قوی تر
      پردازنده رو کوچکتر از الان کنه . چون می دونید که باید پردازنده حداقل A5x رو بزاره
      و صفحه نمایش رو هم نازک تر کنه

حتما اونقدر قیمت تمام شده بالا در میومد که نشه اون رو در ۳۲۹ دلار فروخت.
      ویرایش توسط i-Tech : https://i-phone.ir/forums/member/110820-i-tech در ساعت 28-12-2012, 02:46 AM

نظر

نوشته اصلی توسط i-tech نمایش پست ها
        خندتون رو به عنوان مسخره کردن حرفم تلقی نمی کنم چون انتظار این رو از جانب شخصی با تگ شما ندارم
        شما که ظاهرا در بخش خبری سایت هستید. یکم در مورد صفحه نمایش ها تحقیق کنید
        شاید برای اولین بار با چیز های جدیدی روبرو بشید

من کسیو مسخره نمی کنم.

این حرف رو با چه استدلالی می زنید. نازک تر از این؟ نکنه یادتون رفته چیزی به نام باطری هم وجود دارد

[b]
        اگر شما در بخش ساخت تلویزیون های قدیمی بودین، با این شیوه فکر هرگز موفق به ساخت lcd نمیشدین. حتی افسانه هم براتون نبود. فکر می کردین، هر ۱۰ سال یک بار باید به فکر نازک تر ساختن باشیم، و به همراه اون کوچکتر کردن قطعاتِ داخلی،...... چون به هر حال علم یک چیز سخت و مشکل هست.

نه نداشتم ولی حداقل اطلاعاتی دارم که کی چه پردازنده ای با چه امکاناتی معرفی شد
        یا کی و بدست کی چه صفحه نمایشی با چه مشخصانی معرفی شد

دیگه چشمام خسته شد از بس چیزهای تکراری تایپ کردم. بیخیال دوست من.

امیدوارم این بحث ها رو به منزله ی چیز دیگه ای محسوب نکنی، ما اینجاییم تا مثل مرد با هم صحبت کنیم، نه اینکه حرف های هم دیگه رو منظورِ خاص تلقی کنیم.
        ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 28-12-2012, 02:50 AM

نظر

i-tech جان بزار واست یدونه مثال بزنم
          اپل میاد ۱۰۰۰ تا آیپد مینی میزنه به قیمت ۳۰۰ دلار ولی صفحشون معمولیه، از فروش این ۱۰۰۰ تا واسش ۱۰۰۰۰ تا سود میمونه
          بعد یه مدت اپل دوباره میاد آیپد مینی میزنه همون ۱۰۰۰ تا ولی با قابلیت رتینا و قیمت هم همون ۳۰۰ دلار بازم از فروش اینا واسش ۱۰۰۰۰ تا سود میمونه
          حالا جمع اینا باهم میشه ۲۰۰۰۰ تا
          ولی فرض کنیم اپل کار اولی رو نکنه و دومی رو بکنه (چون قابلیت ریتینا و بقیه چیزا رو از خیلی قبل آماده کرده) واسش چن تا سود میمونه؟ ۱۰۰۰۰ تا که اینجا قضیه فول میشه... نمیتونه ملت رو بچاپه... حیف
          پس چون شرکت به فکر خودشه مخصوصا هم اپل اول کار ۱ بعد کار ۲ رو میکنه چون سودش بیشتره
          امیدوارم متوجه شده باشی

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
            اپل میاد ۱۰۰۰ تا آیپد مینی میزنه به قیمت ۳۰۰ دلار ولی صفحشون معمولیه، از فروش این ۱۰۰۰ تا واسش ۱۰۰۰۰ تا سود میمونه
            بعد یه مدت اپل دوباره میاد آیپد مینی میزنه همون ۱۰۰۰ تا ولی با قابلیت رتینا و قیمت هم همون ۳۰۰ دلار بازم از فروش اینا واسش ۱۰۰۰۰ تا سود میمونه
            ولی فرض کنیم اپل کار اولی رو نکنه و دومی رو بکنه (چون قابلیت ریتینا و بقیه چیزا رو از خیلی قبل آماده کرده) واسش چن تا سود میمونه؟ ۱۰۰۰۰ تا که اینجا قضیه فول میشه... نمیتونه ملت رو بچاپه... حیف
            پس چون شرکت به فکر خودشه مخصوصا هم اپل اول کار ۱ بعد کار ۲ رو میکنه چون سودش بیشتره
            امیدوارم متوجه شده باشی
            مثال خوبی بود، i-Tech عزیز، فکر کنم با این مثال فهمیده باشی که اقتصاد مهمترین رکن برای هر شرکته.

نظر

امیدوارم متوجه شده باشی
              این من رو یاد سریال دائی جان ناپلئون میندازه
              از این تحلیل ها زیاد میشد

بزار من یک سوال از شما بپرسم. به نظر اطلاعات کاملی از روند تکنولوژی دارید
              اپل اگر می تونست باطری نازک تر تولید کنه. چرا در دو سال گذشته نتونست ضخامت آیپد ۳ و ۴ رو کم کنه

حتما می دونید که افزایش ضخامت آیپد ۳ نسبت به ۲ ٬ یکی از بزرگترین ایراد هایی بود که به اپل می گرفتند
              اپل اگر می تونست چرا بعد از نسل ۳ ٬ در نسل ۴ نیومد باطری رو نازک کنه
              چون به گفته شما اپل تکنولوژی همه چیز رو داره و در حد خداست
              چرا نکرد؟

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
              مثال خوبی بود، i-Tech عزیز، فکر کنم با این مثال فهمیده باشی که اقتصاد مهمترین رکن برای هر شرکته.
              بله مسلما برای شما مثال خوبی هست
              شما هم مثالی خوبی در سطح همین دوستمون زدید که اپل هنگام معرفی آیفون ۱ می تونست آیفون ۴ رو بده
              ویرایش توسط i-Tech : https://i-phone.ir/forums/member/110820-i-tech در ساعت 28-12-2012, 02:54 AM

نظر

نوشته اصلی توسط i-Tech نمایش پست ها
                این من رو یاد سریال دائی جان ناپلئون میندازه
                از این تحلیل ها زیاد میشد

بزار من یک سوال از شما بپرسم. به نظر اطلاعات کاملی از روند تکنولوژی دارید
                اپل اگر می تونست باطری نازک تر تولید کنه. چرا در دو سال گذشته نتونست ضخامت آیپد ۳ و ۴ رو کم کنه

حتما می دونید که افزایش ضخامت آیپد ۳ نسبت به ۲ ٬ یکی از بزرگترین ایراد هایی بود که به اپل می گرفتند
                چرا نکرد؟
                چون همین الان آیپد 4 حاکم بازاره
                نیازی نیست این کار رو بکنه
                منتظر میشه سود خودش رو تا آخرین دلار به جیب بزنه بعد میاد ضخامتش رو کم میکنه همه دهنشون آب میفته که دیوایشون رو آپدیت کنن
                همیشه قطره قطره میچکونه تو دهن مشتری هاش
                شما همیشه باید تشنه باشید
                این یعنی سیاست اقتصاد
                فک میکنی یه شرکت با میلیاردها دلار سرمایه 100 تا اقتصاددان و روانشناس نداره!؟
                ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 28-12-2012, 03:04 AM

نظر

چون همین الان آیپد 4 حاکم بازاره
                  نیازی نیست این کار رو بکنه
                  منتظر میشه سود خودش رو تا آخرین دلار به جیب بزنه بعد میاد ضخامتش رو کم میکنه همه دهنشون آب میفته که دیوایشون رو آپدیت کنن
                  اپل دقیقا تو بازه از زمان آیپد ۴ رو معرفی کرد که صحبت های زیادی بود که اپل بازارش رو در تبلت ها داره از دست میده
                  همین باعث سقوط سهام اپل هم شد
                  تیم کوک دقیقا در وضعیتی هست که نیاز دارد جلوی سرمایه گذاران خودی نشان دهد اما دیدم که آیپد ۴ هیچ نغییری در ضخامت نداشت
                  اگر به قول شما بحث اقتصادی بود٬ یک آیپد ۴ نازک تر به مراتب بهتر از نسخه کنونی در تعطیلات آخر سال فروش می کرد
                  اپل اگر می تونست ضخامت رو کم می کرد بهمراه وزن
                  جون وزن آیپد ۳ و ۴ کاملا زیاد است به نسبت ۲
                  بعد برای آیپد ۵ یک طراحی جدید رو در نظر می گرفت که به فروش ادامه بده
                  ولی نشد و آیپد ۴ هم با همون ضخامت زیاد و وزن سنگین ارائه شد
                  حرفتون منطقی نیست

فک میکنی یه شرکت با میلیاردها دلار سرمایه 100 تا اقتصاددان و روانشناس نداره!؟
                  دقیقا همینه
                  روانشناس
                  به نظرتون اگر اپل تو معرفی آیپد ۴ میگین سبک تر و نازک تر ٬ از نظر روانی بیشتر مشتریان رو وادار نمی کرد که آیپد ۴ بخرند؟ تا تبلت های آندرویدی
                  ولی اپل از نظر روانشناسی تو آیپد ۴ به بدترین شکل عمل کرد.
                  پردازنده قوی تر٬ دوربین بهتر
                  خدانگهدار...

این چه تاثیری روی فروش داره
                  ویرایش توسط i-Tech : https://i-phone.ir/forums/member/110820-i-tech در ساعت 28-12-2012, 03:07 AM

نظر

زار من یک سوال از شما بپرسم. به نظر اطلاعات کاملی از روند تکنولوژی دارید

چرا نکرد؟
                    نه عزیز من اصلا هیچ اطلاعی از تکنولوژی و ... ندارم
                    فقذ یخورده راجع به اقتصاد میدونم همین اونم خیلی خیلی کم یه چیز دیگه هم که وجود داره تو دنیا و داره دنیا رو میچرخونه سیاسته "سیاست"
                    من هیچ وقت نگفتم اپل تکنولوژی همه چیرو داره و ... ولی یطور دیگه جواب میدم
                    من این رو میدونم شرکت بزرگی مثل اپل که بزرگترین شرکت جهانه واسه این که از رقابت بازار و نباختن به حریفانش ۱۰۰۰۰۰۰۰٪ یه هییتی داره که الان ما از آیفون ۵ استفاده میکنیم اونا راجع به آیفون ۶ یا ۷ دارن بررسی میکنن، الان احتمالا ۱۰۰ نوع آیفون ساخته شده به عنوان آیفون ۶ که هر کدوم یه اشکالی داشتن یا نمیتونستن تو بازار چیزی واسه گفتن داشته باشن ولی تکنولوژیشون حالا باتری یا چیز دیگه کامل بوده، البته این نظریه نه تنها راجع به اپل بلکه همه شرکت ها چه بزرگ چه کوچیک صدق میکنه
                    شما فک میکنی اپل منتظر میمونه که باطری نازک تر ساخته بشه؟ یعنی تا الان ساخته نشده؟ یعنی فک میکنی شرکتی به بزرگی اپل میاد دقیقه ۹۰ عمل میکنه؟ فک میکنی با این اوضاع میتونه تو بازار استقامت کنه؟ بین این همه گرگ؟
                    اگه نیکون بیاد یه دفعه از دوربین ۱۲ مگاپیکسل بپره به ۴۰ مگا اونوقته که مردم شوکه میشن و بعدشم بعد اون ۴۰ باید یه چیز جدیدی داشته باشه یا نه؟ پس اینطوری عمل میکنه اول ۱۲ بعد ۱۵ بعد ۲۰ بعد ۲۳ و ... (تنها مگاپیکسل رو ملاک نگیر منظورم کیفیت هست)
                    ویرایش توسط hm_hitcher : https://i-phone.ir/forums/member/35595-hm_hitcher در ساعت 28-12-2012, 03:13 AM

نظر

نوشته اصلی توسط i-Tech نمایش پست ها
                      اپل دقیقا تو بازه از زمان آیپد ۴ رو معرفی کرد که صحبت های زیادی بود که اپل بازارش رو در تبلت ها داره از دست میده
                      همین باعث سقوط سهام اپل هم شد
                      تیم کوک دقیقا در وضعیتی هست که نیاز دارد جلوی سرمایه گذاران خودی نشان دهد اما دیدم که آیپد ۴ هیچ نغییری در ضخامت نداشت
                      اگر به قول شما بحث اقتصادی بود٬ یک آیپد ۴ نازک تر به مراتب بهتر از نسخه کنونی در تعطیلات آخر سال فروش می کرد
                      اپل اگر می تونست ضخامت رو کم می کرد بهمراه وزن
                      جون وزن آیپد ۳ و ۴ کاملا زیاد است به نسبت ۲
                      بعد برای آیپد ۵ یک طراحی جدید رو در نظر می گرفت که به فروش ادامه بده
                      ولی نشد و آیپد ۴ هم با همون ضخامت زیاد و وزن سنگین ارائه شد
                      حرفتون منطقی نیست
                      دوست عزیز توی رنج 10 اینچی ها آیپد 4 رقیبی از نظر تعداد فروش نداره
                      مثلا نکسوس 10 چقد مشتری جذب کرده یا تبلت 10 اینچی سامسونگ!!!
                      اپل به خاطر تبلتش سهامش سقوط نکرد
                      سیاست های اقتصادی لحظه ای تعیین نمیشن بگن بزنین آیپد رو نازک کنید یه خودی نشون بدیم
                      سوددهی فصلی بر روی سهام تاثیر میذاره(البته جدای از بعضی اجراج ها یا قضایایی مثل نقشه اپل)

نظر

دوست عزیز توی رنج 10 اینچی ها آیپد 4 رقیبی از نظر تعداد فروش نداره
                        مثلا نکسوس 10 چقد مشتری جذب کرده یا تبلت 10 اینچی سامسونگ!!!
                        اپل به خاطر تبلتش سهامش سقوط نکرد
                        سیاست های اقتصادی لحظه ای تعیین نمیشن بگن بزنین آیپد رو نازک کنید یه خودی نشون بدیم
                        سوددهی فصلی بر روی سهام تاثیر میذاره(البته جدای از بعضی اجراج ها یا قضایایی مثل نقشه اپل)
                        ۱۰۰ درصد اپل رقیبی در تبلت ها ندارد
                        اما بازارش رو طی یک سال گذشته ۱۰ درصد از دست داد
                        فروش آیپد در سه ماهه آخر ۱۴ میلیون بود٬ که بسیار کمتر از پیش بینی های سرمایه گذاران بود
                        اپل واقعا احتیاج داشت چیزی رو معرفی کنه که دوباره مردم برای خریدش کیلومتر ها صف بکشن اما برای آیپد ۴ اینجوری نشد و نرخ فروشش معمولی دنبال شد
                        از نظر روانشناسی چند میلیمتر کمتر و کمی سبک تر می تونست صف های طولانی جلوی اپل استور ها بیاره
                        از نظر اقتصادی هم کاملا عالی بود
                        اما اپل نکرد
                        چرا؟

نظر

نه عزیز من اصلا هیچ اطلاعی از تکنولوژی و ... ندارم
                          فقذ یخورده راجع به اقتصاد میدونم همین اونم خیلی خیلی کم یه چیز دیگه هم که وجود داره تو دنیا و داره دنیا رو میچرخونه سیاسته "سیاست"
                          من هیچ وقت نگفتم اپل تکنولوژی همه چیرو داره و ... ولی یطور دیگه جواب میدم
                          من این رو میدونم شرکت بزرگی مثل اپل که بزرگترین شرکت جهانه واسه این که از رقابت بازار و نباختن به حریفانش ۱۰۰۰۰۰۰۰٪ یه هییتی داره که الان ما از آیفون ۵ استفاده میکنیم اونا راجع به آیفون ۶ یا ۷ دارن بررسی میکنن، الان احتمالا ۱۰۰ نوع آیفون ساخته شده به عنوان آیفون ۶ که هر کدوم یه اشکالی داشتن یا نمیتونستن تو بازار چیزی واسه گفتن داشته باشن ولی تکنولوژیشون حالا باتری یا چیز دیگه کامل بوده، البته این نظریه نه تنها راجع به اپل بلکه همه شرکت ها چه بزرگ چه کوچیک صدق میکنه
                          شما فک میکنی اپل منتظر میمونه که باطری نازک تر ساخته بشه؟ یعنی تا الان ساخته نشده؟ یعنی فک میکنی شرکتی به بزرگی اپل میاد دقیقه ۹۰ عمل میکنه؟ فک میکنی با این اوضاع میتونه تو بازار استقامت کنه؟ بین این همه گرگ؟
                          اگه نیکون بیاد یه دفعه از دوربین ۱۲ مگاپیکسل بپره به ۴۰ مگا اونوقته که مردم شوکه میشن و بعدشم بعد اون ۴۰ باید یه چیز جدیدی داشته باشه یا نه؟ پس اینطوری عمل میکنه اول ۱۲ بعد ۱۵ بعد ۲۰ بعد ۲۳ و ... (تنها مگاپیکسل رو ملاک نگیر منظورم کیفیت هست)
                          حرفتون ۱۰۰ درصد درسته اما اینو نمی تونید در همه بخش های تکنولوژی بست بدید
                          بعضی از بخش ها مثل صفحه نمایش یا پردازنده ها لحظه ای در حال پیشرفت و معرفی هستند
                          اگر اپل روی آیفون ۷ به طور مثال در حال کار هست٬ حتما روی تکنولوژی های خاص اون کار می کنه نه چیز هایی مثل پردازنده که دست خودش نیست

نظر

اما اپل نکرد
                            چرا؟
                            اپل نکرد چون سیاست کاریش اجازه نمیداد
                            بعدشم اینو مطمین باش اپل میدونه شرکتی که داره واسش باتری صفحه نمایش یا هرچیزی تولید میکنه، محصولش کی آماده میشه
                            (من فروشنده میدونم کی میتونم یه محصولی رو ارایه کنم و به مشتری جواب قطعی بدم)
                            ویرایش توسط hm_hitcher : https://i-phone.ir/forums/member/35595-hm_hitcher در ساعت 28-12-2012, 03:21 AM

نظر

اپل نکرد چون سیاست کاریش اجازه نمیداد
                              سیاست کاریش اجازه نمی داد که با چند میلیمتر کم کردن ضخامت و چند گرم سبک کردن بدون تغییر ظاهر کلی٬ صفی از خریدار ها رو دوباره درست کنه که هم درصد فروش آیپد رو بیش از گذشته بالا ببره٬ هم کلی سود کنه هم تیم کوک در نظر سرمایه گذاران سر بلند بشه ؟
                              یعنی سیاست کاری اپل این بوده که یک محصول جدید بی هیجان معرفی کنه که نرخ خرید مردم ثابت بمونه؟
                              عجیبه

نظر

اگه اپل این کارها رو میکرد پس آیپد ۵ چی میشد؟ واسه آیپد ۵ هم باید یه چیزی داشته باشن یا نه؟
                                تو این شرکت به این بزرگی همه چیز با نظم میره جلو که به بهترین شکل درآمد داشه باشن، اینطوری نیست که یه دفعه بگن ما آیپد میسازیم ۴mm ملت کف کنن
                                بعد دوست عزیز من نستراداموس یا پیشگو یا تحلیل گر اقتصادی و .... .... نیستم جوابایی که میدم بر اساس برداشت خودم هست. امیدوارم اینو متوجه شده باشین
                                ویرایش توسط hm_hitcher : https://i-phone.ir/forums/member/35595-hm_hitcher در ساعت 28-12-2012, 03:29 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X