اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
    خب دکمه cancel رو بزنید !
    منظورشون اینه که لینک رو با تاپاتاک باز نمی کنه! با سافاری باز می کنه میپرسه با تاپاتاک باز کنم وقتی ok میزنه میره توی اپ ستور.
    الان ایشون میپرسه میشه کاری کرد که مستقیم توی همون تاپاتاک لینک رو باز کنه؟!دیگه با سافاری و ... کار نداشته باشه..

نظر

• لطفا راهنمایی کنید من چطوری عکس اپلود کنم ممنون

نظر

• رو اون مستطیل رنگی کلیک کن بعدم عکسات رو انتخاب کن در نهایت یه لینک بهت میده.

نظر

• نوشته اصلی توسط milad 01 نمایش پست ها
          لطفا راهنمایی کنید من چطوری عکس اپلود کنم ممنون
          وقتی تاپیک جدید باز میکنید کلیدی در بخش پایینی صفحه به نام "مدیریت فایلهای پیوست" وجود داره که با انتخاب اون منوی باز میشه که در اون منو میتوانید کلیه فایلهای عکس رو در سرور خود انجمن آپلود کنید.
          توجه کنید که این فایلها باید کوچکتر از یک مگ باشند.

نظر

• نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
            وقتی تاپیک جدید باز میکنید کلیدی در بخش پایینی صفحه به نام "مدیریت فایلهای پیوست" وجود داره که با انتخاب اون منوی باز میشه که در اون منو میتوانید کلیه فایلهای عکس رو در سرور خود انجمن آپلود کنید.
            توجه کنید که این فایلها باید کوچکتر از یک مگ باشند.
            ممنون همین کارو انجام دادم

نظر

• سلام.من یه تاپیک واسه فروش ایجاد کردم. بعد از چندین بار درخواست یه بار تایید کردین. بعد از اون امروز رفتم میبینم فرستادینش توقسمت مطالب مردود.
              اگه اینجوریه چرا اون تاپیکهایی که قدیمی تره نفرستادین و تاپیک من که جدید بود رفته به مطالب مردود.

لطفا مدیر مربوطه که خیلی دوست داره تاپیکها رو مردود بکنه تاپیکهای قدیمی رو مردود کنه و تاپیک بنده رو مجددا به قسمت فروش مک بیاره.
              ممنون

- - - - - - - - - -

سلام.من یه تاپیک واسه فروش ایجاد کردم. بعد از چندین بار درخواست یه بار تایید کردین. بعد از اون امروز رفتم میبینم فرستادینش توقسمت مطالب مردود.
              اگه اینجوریه چرا اون تاپیکهایی که قدیمی تره نفرستادین و تاپیک من که جدید بود رفته به مطالب مردود.
              اینم لینکش
              لطفا مدیر مربوطه که خیلی دوست داره تاپیکها رو مردود بکنه تاپیکهای قدیمی رو مردود کنه و تاپیک بنده رو مجددا به قسمت فروش مک بیاره.
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hafezy-ahmad نمایش پست ها
                سلام.من یه تاپیک واسه فروش ایجاد کردم. بعد از چندین بار درخواست یه بار تایید کردین. بعد از اون امروز رفتم میبینم فرستادینش توقسمت مطالب مردود.
                اینم لینکش http://www.i-phone.ir/forums/thread79240.html
                ممنون
                سلام دوست عزیز
                هیچ کس اینجا با نه شما و نه هیچ کس دیگری پدر کشتگی ندارد و نخواهد داشت ، البته تا زمانی که قوانین سایت رو ندیده نگیرید.

شما این نکته از قوانین بازارچه را رعایت نکردید (پست آخر تاپیکتون ، شماره 16 )
                زدن پست های "بروز رسانی..."از طرف فروشنده به نیت جلب توجه تاپیک ممنوع است .در صورت مشاهده این موضوع از طرف فروشنده تاپیک به فوریت حذف خواهد گردید.
                http://www.i-phone.ir/forums/thread10479.html

شما بدون اطلاع از قوانین به مدیر ما تهمت زدید که بین کاربران فرق گذاشته و سلیقه ایی عمل کرده اند ، در صورتی که مقصر فقط و فقط شما هستید و اگر قوانین رو مطالعه میکردید ، الان تاپیکتون راهی مطالب مردود نمیشد.
                ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 15-01-2013, 01:58 AM

نظر

اینم لینکش http://www.i-phone.ir/forums/thread79240.html
                  ممنون

دوست گرامی، هیچ مدیری اینقدر وقت آزاد نداره که دنبال تاپیک های فروش کاربران بگرده و اون هارو بی مورد در مطالب مردود قرار بده، مگر اینکه خلاف قوانین عمل کرده باشید یا دستگاه شما به فروش رفته باشه. مطمئناً وقت ارزش بیشتر از اون چیزی داره که فکر می کنید، به جای گله و فکرهای جور وا جور، بهتره قوانین رو به خوبی مطالعه کنید:

http://www.i-phone.ir/forums/thread10479.html

-هر گونه اظهار نظر در مورد كيفيت و قيمت كالاي پيشنهادي براي فروش در تاپيك ممنوع است و مذاكرات در اين خصوص فقط از طريق پيام خصوصي يا وسيله ارتباطي پيشنهادي فروشنده ميباشد. عدم رعايت اين مورد موجب "توقيف شدن" كاربر متخلف به مدت ۷ روز بدون هيچ تذكر قبلی خواهد بود.ضمنا زدن پست های "بروز رسانی..."از طرف فروشنده به نیت جلب توجه تاپیک ممنوع است .در صورت مشاهده این موضوع از طرف فروشنده تاپیک به فوریت حذف خواهد گردید.

و شما هم در تاپیک خودتون 2 بار اقدام به بروزرسانی کردید.

نظر

• ممنون از پاسخهاتون.اینکه پدر کشتگی کسی داره یا نه من که اونطرف نیستم بدونم کسی پدر کشتگی داره یا نه. اما این مورد حتما در فروم های دیگه عضو هم هستین و تو کل فروم خرید و فروش نت بگردین قوانین این هست که هرتاپیک میتونه در حداقل زمان ۱۲-۲۴ ساعت بعد از اخرین نوشته یه اپ بخوره.منم اگه این کارو کردم بیش از ۱۲ ساعت و نزدیک به ۲۴ ساعت بعد بوده. ضمنا در قانون بدین خوبی ! حتما توش قید کنید که تا چه زمانی نه اینکه بنویسید: ضمنا زدن پست های "بروز رسانی..."از طرف فروشنده به نیت جلب توجه تاپیک ممنوع است .در صورت مشاهده این موضوع از طرف فروشنده تاپیک به فوریت حذف خواهد گردید. خب تا چه زمانی چه روزی باید بلاخره مشخص باشه. این ضعف از قانون سایت بوده.پس حداقل بازنگری بشه که واضح باشه.
                    زمان نوشته های من برای شفاف سازی:
                    13-01-2013, 10:49 PM
                    دیروز, 09:23 PM
                    دیروز میشه 14-01-2013
                    اگه من در یک روز یا در قبل از همون ۱۲ ساعت اپ میکردم خلاف کل جهان عمل کرده بودم
                    اگه هم چیزی گفتم بهتون برخورده ببخشید من زبونم سرخه

نظر

ممنون از پاسخهاتون.اینکه پدر کشتگی کسی داره یا نه من که اونطرف نیستم بدونم کسی پدر کشتگی داره یا نه. اما این مورد حتما در فروم های دیگه عضو هم هستین و تو کل فروم خرید و فروش نت بگردین قوانین این هست که هرتاپیک میتونه در حداقل زمان ۱۲-۲۴ ساعت بعد از اخرین نوشته یه اپ بخوره.منم اگه این کارو کردم بیش از ۱۲ ساعت و نزدیک به ۲۴ ساعت بعد بوده. ضمنا در قانون بدین خوبی ! حتما توش قید کنید که تا چه زمانی نه اینکه بنویسید: ضمنا زدن پست های "بروز رسانی..."از طرف فروشنده به نیت جلب توجه تاپیک ممنوع است .در صورت مشاهده این موضوع از طرف فروشنده تاپیک به فوریت حذف خواهد گردید. خب تا چه زمانی چه روزی باید بلاخره مشخص باشه. این ضعف از قانون سایت بوده.پس حداقل بازنگری بشه که واضح باشه.
                      دیروز میشه 14-01-2013
                      اینکه توی قوانین چه چیزی باید گنجونده بشه و یا چه چیزی حذف بشه به عهده شخص شما نیست. هر اون چیزی که باید باشه قید شده، پس اگر زمانی برای اون در نظر گرفته نشده، یعنی اینکه کلاً این کار خلاف قوانینه، فکر کنم با این سابقه ی کاربری که دارین باید فهمیده باشین که قوانین هر انجمن با هم فرق داره. این ضعف شما بوده که از خوندن قوانین سر باز زدید.

نظر

ممنون از پاسخهاتون.اینکه پدر کشتگی کسی داره یا نه من که اونطرف نیستم بدونم کسی پدر کشتگی داره یا نه. اما این مورد حتما در فروم های دیگه عضو هم هستین و تو کل فروم خرید و فروش نت بگردین قوانین این هست که هرتاپیک میتونه در حداقل زمان ۱۲-۲۴ ساعت بعد از اخرین نوشته یه اپ بخوره.منم اگه این کارو کردم بیش از ۱۲ ساعت و نزدیک به ۲۴ ساعت بعد بوده. ضمنا در قانون بدین خوبی ! حتما توش قید کنید که تا چه زمانی نه اینکه بنویسید: ضمنا زدن پست های "بروز رسانی..."از طرف فروشنده به نیت جلب توجه تاپیک ممنوع است .در صورت مشاهده این موضوع از طرف فروشنده تاپیک به فوریت حذف خواهد گردید. خب تا چه زمانی چه روزی باید بلاخره مشخص باشه. این ضعف از قانون سایت بوده.پس حداقل بازنگری بشه که واضح باشه.
                        دیروز میشه 14-01-2013
                        مدیریت انجمن تخصصی آیفون برای حفظ نظم در بخش بازارچه قوانینی وضع کرده که این قوانین به تجربه حاصل شده و نتیجه کنترل هزاران تاپیک خرید و فروش در طول ۵.۵ سال گذشته است .شما به عنوان یک کاربر یکی تاپیک تنظیم و ارسال میکنید ولی من به عنوان مدیر اینجا روزانه موظف به کنترل هزاران تاپیک هستم . قوانین و ضوابط را من وضع میکنم و شما موظف به رعایت اون هستید.
                        در این قانون قید شده هر کاربری موظف هستش پیش از ایجاد تاپیک حتما قوانین بازارچه را مطالعه کنه که شما نکردید چون اگر مطالعه کرده بودید این اشتباه رو نمیکردید.
                        در این تاپیک قید شده مباحث خصوصی را صرفا از طریق پ خ دنبال کنید و بدیهیست که موضوع تاپیک فروش شما کاملا به شخص شما مربوطه و هیچ ربطی به کس دیگه ای نداره . پس این موضوع رو هم رعایت نکردید .
                        لذا تا اطلاع ثانوی از فعالیت در بازارچه محروم خواهید بود .(انشال... سرتون سبز باشه که مثل معروف تداعی بشه)

-----------------------

در خصوص قانون حذف فوری تاپیک در صورت آپ کردن آن کاربران محترم و به خصوص دوستان فعال در بازارچه باید بدانند که منطق ما در وضع این قانون این است که این قانون هم به نفع خریدار و هم به نفع فروشنده است .
                        به نفع خریدار است چرا که در صورتی که دنبال یک کالای خاص باشد ناچار نمیشود که وقت و حجم اینترنت خود را برای مشاهده تاپیک های آپ متوالی فروشنده هدر داده و با باز کردن تاپیک به تعداد معقولی پست که همگی شرح نظرات فروشنده و پیشنهادات خریداران دیگر است مواجه میشود .
                        به نفع فروشنده است چرا که نیاز به کنترل مکرر و ایجاد استرس و رقابت برای بالا نگه داشتن تاپیکش بین تاپیک های دیگر ندارد .

بسیاری از انجمن هایی که موضوع آپ کردن در انها رایج است تاپیک های کالای فروشی را حذف نمیکنند(که نتیجه اون سردرگمی کاربران برای یافتن تاپیکهایی که کالای مورد نظر اونها رو داره هستش) ولی در اینجا به محض فروخته شدن کالا تاپیک حذف میشه و این به این دلیل امکانپذیر هستش که مدیران بازارچه تک تک پست های این بخش رو چک میکنند و این عمل باعث میشه که خریداران و فروشندگان در هر بخش بازارچه با تعداد محدودی تاپیک مواجه بشن .این مهم با ممنوعیت آپ کردن محیا شده است . پس از این جهت هم منافع کاربران فعال در بازارچه با این محدودیت تامین میشه .

نظر

• من یه تاپیک فروش زدم سه روزه تایید نشده
                          به جناب paj هم که پیغام میدم جوابی نمیگیرم

نظر

• در رابطه با فروش گیفت کارت که به صورت کد هست هم یه قانون بذارید ،
                            من دو بار تاپیک زدم و تایید نشده در دو ماه اخیر

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                              در رابطه با فروش گیفت کارت که به صورت کد هست هم یه قانون بذارید ،
                              برای منم دقیقا همینه
                              باید با جناب paj هماهنگ شه ولی یحتمل در دسترس نیستند

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
                                برای منم دقیقا همینه
                                باید با جناب paj هماهنگ شه ولی یحتمل در دسترس نیستند
                                نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                                در رابطه با فروش گیفت کارت که به صورت کد هست هم یه قانون بذارید ،
                                نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
                                من یه تاپیک فروش زدم سه روزه تایید نشده
                                به جناب paj هم که پیغام میدم جوابی نمیگیرم
                                کاربرای ارشد انجمن این موضوع تکراری رو مطرح کنند جای تامل داره !!
                                خوبه بارها تاکید شده مسایل بازارچه رو از مدیر بازارچه بخواید!!!
                                مدیر بازراچه !!

نظر

صبر کنید ..
                                X