اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
    کاربرای ارشد انجمن این موضوع تکراری رو مطرح کنند جای تامل داره !!
    خوبه بارها تاکید شده مسایل بازارچه رو از مدیر بازارچه بخواید!!!
    مدیر بازراچه !!
    مراجعه شود به visitor messageهای من و مدیر مربوطه !

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
      کاربرای ارشد انجمن این موضوع تکراری رو مطرح کنند جای تامل داره !!
      خوبه بارها تاکید شده مسایل بازارچه رو از مدیر بازارچه بخواید!!!
      مدیر بازراچه !!
      سینا جان ابتدا با سعید هماهنگ کردم که گفت به paj پیام بدید
      بنده واقفم کی مدیر کدوم بخشه بعد از این همه مدت .....

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
        نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها

خصوصی مطرح کنید موضوع رو پیگیر میشم خودم !

نظر

نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
          یه کم تامل کنید بچه ها کل تیم مدیریت با هم در ارتباط هستن سعی کنید اگه مدیری در دسترس نبود به یکی دیگه از عزیزان مراجعه کنید

نظر

• مشکلی نیست عزیزان ،
            فقط کمبود همچین قانونی حس میشد در تاپیک ارتباط با مدیران گفتم
            پستم برای تایید تاپیک نبود ، گیفت کارتها در فروم همسایه فروخته شدند . برای دفعات بعدی میگم

نظر

مشکلی نیست عزیزان ،
              پستم برای تایید تاپیک نبود ، گیفت کارتها در فروم همسایه فروخته شدند . برای دفعات بعدی میگم
              متاسفانه ما هم راه به جایی نبردیم

--------------------------------------------------------------------------

دوستانه مدیر نمیشه یه مکانی رو توو قسمته بازارچه ایجاد کنید تا اونایی که قصده خرید دارن هم درخواست هاشون رو اعلام کنن؟!؟!؟ البته یادمه قبلا هم این در خواست شده بود اما خوب گویا به دلایلی که فرموده بودین عملی نشد!
              لااقل خیلی از بچه های انجمن( اگه ما رو هم از اعضایه اینجا حساب کنید ، از جمله خودم) حیرون و سرگردونه فروم هایه دیگه نشیم واسه این کار .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
              مشکلی نیست عزیزان ،

دوستانه مدیر نمیشه یه مکانی رو توو قسمته بازارچه ایجاد کنید تا اونایی که قصده خرید دارن هم درخواست هاشون رو اعلام کنن؟!؟!؟ البته یادمه قبلا هم این در خواست شده بود اما خوب گویا به دلایلی که فرموده بودین عملی نشد!
              لااقل خیلی از بچه های انجمن( اگه ما رو هم از اعضایه اینجا حساب کنید ، از جمله خودم) حیرون و سرگردونه فروم هایه دیگه نشیم واسه این کار .

نظر

• تاپیک ارتباط با مدیران و بیان مشکلات

سلام مديران محترم!
                خسته نباشيد
                امروز ٢ بار موقعه ي وارد شدن به تاپاتاك ابن پيغام رو ديدم
                گفتم شما رو هم در جريان بزارم! ؛)ImageUploadedByTapatalk1358625219.591145.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                  سلام مديران محترم!
                  خسته نباشيد
                  گفتم شما رو هم در جريان بزارم! ؛)[ATTACH]14509[/ATTACH]

بله بنده هم مشاهده كردم ولي بعضي مواقع پيش مياد
                  فكر نكنم مشكل خاصي باشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                    سلام مديران محترم!
                    خسته نباشيد
                    گفتم شما رو هم در جريان بزارم! ؛)[ATTACH]14509[/ATTACH]

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                    بله بنده هم مشاهده كردم ولي بعضي مواقع پيش مياد
                    فكر نكنم مشكل خاصي باشه!

روی انجمن آخرین نسخه Tapatalk نصبه ...
                    مشکلی نداریم از این نظر

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
                      من یه تاپیک فروش زدم سه روزه تایید نشده
                      به جناب paj هم که پیغام میدم جوابی نمیگیرم
                      نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                      در رابطه با فروش گیفت کارت که به صورت کد هست هم یه قانون بذارید ،
                      من دو بار تاپیک زدم و تایید نشده در دو ماه اخیر
                      برای گیفت کارت متاسفانه امکان فروش به شکل عمومی نداریم . علت اون هم اینه که کالای مجازی رو نمیشه ثبت و وجود اون رو اثبات کرد . در این خصوص(و مشخصا گیفت کارت) یک بار مشکلاتی بابت فروش اون برای بعضی کاربران به وجود آمد که بعد از اون قرار شد فقط بعضی افراد خاص که از این نظر دارای سابقه بوده و شخصیت حقیقی اونها برای تیم مدیریت شناخته شده هستش و قابل رهگیری میباشد اجازه فروش یابند و این عزیزان هم تعهدات و مسئولیت های واضحی در این خصوص داده اند.
                      از این که پاسخ پ خ بعضی از عزیزان (به خصوص دوستم رضا ) رو ندادم عذر میخواهم ولی تاپیکی ارسالی به واسطه موضوع فوق قابل تایید نبود و من شرمنده پاسخگویی با پاسخ منفی بودم.

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

عزیز جاهایی هستند که بازارچه شلوغی دارند و به این وسیله سعی در جذب مشتری و اتلاف وقت کاربر در محیط انجمن شان برای گشت و گذار در بازارچه(و خود به خود افزایش تعداد کاربران ) دارند .به همین لحاظ تاپیک های زیادی در بازارچه ایجاد میشه و کاربران ساعت ها بین تاپیک ها برای یافتن کالای مورد نظر خود وقت و بایت اینترنت خود را تلف میکنن .
                      بازارچه اینجا خلوت و مفید است . سعی میکنیم تایپکی که کالای در آن فروخته شده به فوریت حذف کنیم . سعی داریم تاپیک های راکد را حذف کنیم . جلوی آپ کردن تاپیک ها را میگیریم و.... همه اینها به نیت کاهش اتلاف وقت خریداران محترم برای یافتن کالای مورد نظر است . شما یک کالا (مثلا یک مدل از آیفون) را در هر انجمنی که به نظرتان بازارچه خوبی دارد هدف قرار بدید و ببینید در اونجا تعداد انتخاب های بیشتری دارید یا در انجمن ما .
                      اجازه ایجاد تاپیک برای خریداران نقض غرض فوق است . لذا از دادن چنین مجوزی معذوریم .

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                        برای گیفت کارت متاسفانه امکان فروش به شکل عمومی نداریم . علت اون هم اینه که کالای مجازی رو نمیشه ثبت و وجود اون رو اثبات کرد . در این خصوص(و مشخصا گیفت کارت) یک بار مشکلاتی بابت فروش اون برای بعضی کاربران به وجود آمد که بعد از اون قرار شد فقط بعضی افراد خاص که از این نظر دارای سابقه بوده و شخصیت حقیقی اونها برای تیم مدیریت شناخته شده هستش و قابل رهگیری میباشد اجازه فروش یابند و این عزیزان هم تعهدات و مسئولیت های واضحی در این خصوص داده اند.

.
                        در فروم همسایه برای این منظور تگی با نام فروشنده ی معتبر در نظر گرفته شده و برای گرفتن این تگ اهراز هویت واقعی از کاربرانی که تمایل داشتند انجام شده ،
                        با این اوصاف کلا اینجا فروش کالاهای اینترنتی برای یوزرها ممنوعه؟

نظر

در فروم همسایه برای این منظور تگی با نام فروشنده ی معتبر در نظر گرفته شده و برای گرفتن این تگ اهراز هویت واقعی از کاربرانی که تمایل داشتند انجام شده ،
                          با این اوصاف کلا اینجا فروش کالاهای اینترنتی برای یوزرها ممنوعه؟

اون هم دیدم و اتفاقا روی اجرایی کردن اون هم فکر کردم . ولی این احراز هویت برای اون مسئولیت کفایت نمیکنه ولی برای ایجاد امنیت بیشتر در محیط داد و ستد نت ایده مثبتی است .
                          متاسفانه در اینجا ممنوع هستش .

نظر

• ممنونم
                            حالا چه باید کرد ، من به عشق فروش در تنها فرومی که درش فعالیت دارم ، کد ها رو تهیه کردم
                            هر جور شما بگید من اعلام اعتبار میکنم
                            هر جور شما بفرمایید

نظر

• حدود یک سال پیش افرادی سود جو (عمدتا از اسیای جنوب شرقی ) تعدادی کارت اعتباری و پول الکترونیکی را به سرقت برده و برای نقد کردن انها اقدام به خرید مقدار متنابهی گیفت کارت از اپل استور (و چند فروشگاه مجازی دیگر) انجام دادند . این کارت ها به مرور به وسیله سیستم بانکی رهگیری شده و عمدتا باطل شدند . در ان زمان متاسفانه تعدادی از این کارت ها سر از بازارچه انجمن در اورد باعث شد علاوه بر مسدود شدن اکانت تعدادی از کاربران اعتبار های فیزیکی و مشروعی که این کاربران در اکانت خود داشتند باطل شود و مقدار زیادی متضرر شوند .
                              این مشکل تا انجا برای مدیریت انجمن تخصصی ایفون بالا گرفت که تا حد تصمیم به بستن بخش بازارچه هم پیش رفتیم و بعد از ان عمده قوانین سختگیرانه ای که هم اکنون ملاحظه میکنید تصویب و اجرایی گردید .
                              افرادی که هم اکنون در حال فروش گیفت کارت مجازی هستند از طریق کریدیت شخصی خود یا اعتباری که وجود ان برای مدیریت انجمن با اثبات رسیده اقدام به فروش میکنند و در مورد تاپیک اخیر هم موضوع فروش گیفت کارت نیست و صرفا تایید ان به جهت محدودیت اعتبار و کم بودن مبالغ و ... و البته اعتبار ناشی از شناخت نسبی فروشنده صورت پذیرفته است.
                              تعدادی از پست های اخیر این تاپیک به واسطه شخصی بودن محتوای بحث و پیش رفتن به سمت مخاطب فردی حذف شد . بدیهیست که نویسندگان محترم این پست ها میتوانند موضوع را از طریق پیام خصوصی دنبال کنند

نظر

• سلام
                                لطفا این تایپک لطفا پاک کنید من نمی تونمhttp://www.i-phone.ir/forums/thread79963.html
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X