اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
    منظورتون از نظارت ٬ بحث درباره کیفیت فروشگاه های داخل ایران هست ؟
    می تونه قسمت های مختلفی داشته باشه مثل بقیه ی بخش های انجمن. شلمل نظارت، عکس ها، review ، قیمت ها، کیفیت اجناس، اصل بودن و ...

نظر

• متاسفانه این بحث میتونه باعث این بشه که بیشتر از اینکه مفید باشه٬ باعث اعتراض فروشگاه ها٬ دشمن تراشی و جدای اون محکومیت ما به جهت دار بودن نسبت به بعضی از مکان ها بشه و در نهایت به ضرر خود ما تموم میشه.

نظر

متاسفانه این بحث میتونه باعث این بشه که بیشتر از اینکه مفید باشه٬ باعث اعتراض فروشگاه ها٬ دشمن تراشی و جدای اون محکومیت ما به جهت دار بودن نسبت به بعضی از مکان ها بشه و در نهایت به ضرر خود ما تموم میشه.
        فروشگاه هایی که در نبود نظارت، کار فروش محصولات اپل رو با قیمت های نجومی و اجناس تقلبی مانند آنچه در مورد هدفون های بیتز شاهدش هستیم به حد دلالی نزول دادن مسلمه که متضرر می شن و موضع می گیرن! حتما در میون اونها فروشگا هایی هستن که به قیمت های منطقی و کیفیت محصولاتشون اهمیت می دن و باید از اون ها دفاع کرد. در ضمن مگه انجمن ما ارتباطی با فروشگاه ها داره ؟

نظر

• صحبت بنده هم همین هست٬ خیر ما هیچ ارتباطی با فروشگاه ها نداریم.

برای چنین طرحی٬ یعنی نظارت بر کار فروشگاه ها٬ نیازمند افراد متخصص هست٬ برای مثال ما ( افراد این انجمن ) هیچ صلاحیتی برای کارشناسی این بحث نداریم و ممکنه اعتراضات درست و نادرست زیادی از طرف افرادی که منافعشون در خطر هست داشته باشیم.

لازمه نظارت ٬ آشنایی کامل با مشکلات گمرکی٬ آشنایی با واسطه ها٬ اطلاع از سورس فروشگاه ها جهت تهیه محصولات٬ زمان خرید محصول٬ مکان خرید محصول و بسیاری فاکتور های دیگه هست و متاسفانه حتی با تسلط به تمامی فاکتور ها٬ باز هم اتهامات بی اساس زیادی میتونه به انجمن وارد بشه.

نظر

صحبت بنده هم همین هست٬ خیر ما هیچ ارتباطی با فروشگاه ها نداریم.

برای چنین طرحی٬ یعنی نظارت بر کار فروشگاه ها٬ نیازمند افراد متخصص هست٬ برای مثال ما ( افراد این انجمن ) هیچ صلاحیتی برای کارشناسی این بحث نداریم و ممکنه اعتراضات درست و نادرست زیادی از طرف افرادی که منافعشون در خطر هست داشته باشیم.

لازمه نظارت ٬ آشنایی کامل با مشکلات گمرکی٬ آشنایی با واسطه ها٬ اطلاع از سورس فروشگاه ها جهت تهیه محصولات٬ زمان خرید محصول٬ مکان خرید محصول و بسیاری فاکتور های دیگه هست و متاسفانه حتی با تسلط به تمامی فاکتور ها٬ باز هم اتهامات بی اساس زیادی میتونه به انجمن وارد بشه.
            مشکل وارد شدن اتهام به انجمن چیه؟! آیا از وضیت ناگوار بازار کنونی اوضاع بدتر می شود؟ آیا پرداختن به چنین موضوع مهم و اساسی که همه اعضا درگیرش هستند از وضایف انجمن نیست؟ آیا باید کناری نشست و در مقابل دلالان این عرصه ساکت نشست؟ مشکل اینجاست که طرح این مساله منافع بعضی از اعضا که اتفاقا فروشگاه دارند را به خطر می اندازد. متاسفانه مشکل اینجاست!

نظر

• دوست عزیز چرا احساسی صحبت میکنید* ؟ رک و پوست کنده عرض میکنم ! اگر فردا فلان فروشگاه از این انجمن و سایت شکایت کنه٬ مطمئنا شما جوابگو نیستید و مشکلاتش گریبانگیر بنده و باقی مدیرهای مسئول خواهد شد !

ما تا جایی که بتونیم دست همه رو توی این انجمن برای اطلاع رسانی باز میذاریم. برای شفاف سازی و هزاران مسئله دیگه که بتونه به افراد حاضر در این انجمن در جهت خرید و یا خدمات بعد یا قبل از خرید در زمینه محصولات اپل کمک کنه٬ ولی اینکه انگشت اشاره خودمون رو به سمت خاصی بگیریم٬ بازتاب اون جز دردسر و مشکل چیز دیگه ای به همراه نخواهد داشت.

نظر

دوست عزیز چرا احساسی صحبت میکنید* ؟ رک و پوست کنده عرض میکنم ! اگر فردا فلان فروشگاه از این انجمن و سایت شکایت کنه٬ مطمئنا شما جوابگو نیستید و مشکلاتش گریبانگیر بنده و باقی مدیرهای مسئول خواهد شد !

ما تا جایی که بتونیم دست همه رو توی این انجمن برای اطلاع رسانی باز میذاریم. برای شفاف سازی و هزاران مسئله دیگه که بتونه به افراد حاضر در این انجمن در جهت خرید و یا خدمات بعد یا قبل از خرید در زمینه محصولات اپل کمک کنه٬ ولی اینکه انگشت اشاره خودمون رو به سمت خاصی بگیریم٬ بازتاب اون جز دردسر و مشکل چیز دیگه ای به همراه نخواهد داشت.
                من تو نوشتم نشونه ای از احساسات نمی بینم! بحث اینه که این یه نیازه تو انجمن! نحوه ی بیانش باید طوری باشه که افراد خاصی برن و review کنن اپل استور های مختلف رو! تو خیلی از مشاغل مثلا رستوران ها و هتل ها و ... این مسله کاملا عادیه! آیا اونا همه در حال شکایت از هم هستن؟ مسله اینه که این کار می تونه بین اپل استور ها رقابت ایجاد کنه و باعث بهبود کیفیت اونا بشه! نحوه ی بیان هم طوری باید باشه که مسایل قانونی به همراه نداشته باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmedical نمایش پست ها
                  من تو نوشتم نشونه ای از احساسات نمی بینم! بحث اینه که این یه نیازه تو انجمن! نحوه ی بیانش باید طوری باشه که افراد خاصی برن و review کنن اپل استور های مختلف رو! تو خیلی از مشاغل مثلا رستوران ها و هتل ها و ... این مسله کاملا عادیه! آیا اونا همه در حال شکایت از هم هستن؟ مسله اینه که این کار می تونه بین اپل استور ها رقابت ایجاد کنه و باعث بهبود کیفیت اونا بشه! نحوه ی بیان هم طوری باید باشه که مسایل قانونی به همراه نداشته باشه.
                  معذرت میخوام از مدیران عزیز من دخالت میکنم

ببینید جناب amirmedical حرف شما در مورد این وضعیت درسته اما شما یه نگاه به تاپیک های بخش خارج از موضوع بندازین
                  اکثرا بسته میشن چون خیلی اوقات بین خود کاربرا هم سر طرفداری از شرکت ها درگیری ایجاد میشه
                  حالا یه موضوع پرحاشیه ای مثل موردی که شما می فرمایید رو دیگه بنظرم کاملا مشخص باشه عاقبتش چی میشه
                  اشاره کردن به مکانی خاص به نظرم فقط باعث هرج و مرج در انجمن میشه
                  ما تو انجمن همین الان بحث هایی در قسمت سوالات قبل از خرید داریم که به اندازه کافی کاربران رو روشن میکنه
                  من نیازی به این مورد نمی بینم
                  موفق باشید
                  ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 25-09-2012, 01:54 AM

نظر

• نمیدونم مشکل از اینترنت منه یا از سرور شما.
                    من وقتی که داخل انجمن میام سایت کاملا لود میشه ، بدون هیچ مشکل اما بالای مرورگر تو قسمت Tab دایره که نشون میده سایت لود شده یا نه همینجوری داره حرکت میکنه.
                    الان نزدیک 3 روز که اینجوری شده.
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahan76 نمایش پست ها
                      نمیدونم مشکل از اینترنت منه یا از سرور شما.
                      من وقتی که داخل انجمن میام سایت کاملا لود میشه ، بدون هیچ مشکل اما بالای مرورگر تو قسمت Tab دایره که نشون میده سایت لود شده یا نه همینجوری داره حرکت میکنه.
                      الان نزدیک 3 روز که اینجوری شده.
                      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                      آقا ماهان برای منم چنین وضعیتیه
                      منتهی هر وقت به vp وصل میشم و میام خیلی راحت لود میکنه و تموم میشه
                      نمی دونم دردش چیه !

نظر

• منم با وی ان امتحان کردم ، به صورت کامل لود شد

نظر

• ممکنه از google plus باشه که احتمال میدم api'اش با توجه به مشکلات اخیر گوگل بسته شده باشه
                          اگه اینطور باشه و راه حلی براش نباشه به اجبار این سیستم برداشته خواهد شد .

نظر

• با سلام وخسته نباشید
                            امروز که سایت رو باز کردم متوجه این مشکل شدم
                            امروز دوشنبه ۱۰ مهر میباشد که اشتباها ۱۱ مهر نوشته شده.
                            ویرایش توسط kavire_bavar : https://i-phone.ir/forums/member/7156-kavire_bavar در ساعت 01-10-2012, 01:29 AM

نظر

• سلام تاریخی که انجمن نشون میده دوشنبه 11 مهر اگه ممکنه اصلاح بفرمائید.

- - - - - - - - - -
                              ویرایش توسط b_shahri : https://i-phone.ir/forums/member/9388-b_shahri در ساعت 01-10-2012, 09:42 AM

نظر

• بازم تاریخ انجمن اشتباهست امروز سه شنبه رو ۱۲ مهر نشون میده؟؟

- - - - - - - - - -

بازم تاریخ انجمن اشتباهست امروز سه شنبه رو ۱۲ مهر نشون میده؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X