اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
    یکی میشه توضیح بده من چرا از کاربر ارشد با 684 پست کاربر فعال شدم؟
    http://www.i-phone.ir/forums/thread82486.html

نظر

• واقعا اين انصافه كه كسي با ١٠٠ پست كاربر فعال باشه و كاربر ديگه اي مثلا با ٧٠٠ پست هم فعال واقعا اين تصميم درست نبوده و من نميدونم چرا كسي اعتراضي نميكنه واقعا ادم از ادامه فعاليت سرد ميشه

نظر

• بايد اين تصميم براي كاربراني كه تازه از فعال ميخواستن ارشد بشن گرفته ميشد نه كاربراني كه نزديك به ١ سال ارشد بودن و براي اين عنوان زحمت كشيدند رو كاربر فعال ميكرديد و اين جاي تاسف داره

نظر

واقعا اين انصافه كه كسي با ١٠٠ پست كاربر فعال باشه و كاربر ديگه اي مثلا با ٧٠٠ پست هم فعال واقعا اين تصميم درست نبوده و من نميدونم چرا كسي اعتراضي نميكنه واقعا ادم از ادامه فعاليت سرد ميشه
          نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
          بايد اين تصميم براي كاربراني كه تازه از فعال ميخواستن ارشد بشن گرفته ميشد نه كاربراني كه نزديك به ١ سال ارشد بودن و براي اين عنوان زحمت كشيدند رو كاربر فعال ميكرديد و اين جاي تاسف داره
          انقدر تگ برای شما مهمه الان !؟
          تصمیم گیری مسایل مهم انجمن بر عهده کل تیم مدیریت هستش و نتیجه روز ها مشورت ... و قطعا همه ما بهبود و رشد انجمن رو مبخوایم و این جمله شما که چرا کسی اعتراض نکرد خنده داره
          اگه قرار باشه با اعتراض 2-3 نفر ما قانونی که وضع کردیم رو بشکنیم که سنگ روی سنگ بند نمیشه !

این جای تاسف داره که شما فقط برای تگ فعالیت میکردید و قصدتون کسب مقام بوده و بس !

در ضمن هدف ما فقط افزایش بازده گروه کاربر ارشد بوده و هست چون کسی که 1000 پست داره معلوم هستش که واقعا داره زحمت میکشه (منکر زحمت باقی دوستان هم نیستیم و خیلی هم ازشون تشکر میکنیم) و بهتر میشه روشون تصمیم گیری کرد برای انتخاب این افراد در گروه های مختلف انجمن از قبیل کارشناسی و ...

نظر

واقعا اين انصافه كه كسي با ١٠٠ پست كاربر فعال باشه و كاربر ديگه اي مثلا با ٧٠٠ پست هم فعال واقعا اين تصميم درست نبوده و من نميدونم چرا كسي اعتراضي نميكنه واقعا ادم از ادامه فعاليت سرد ميشه
            نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
            بايد اين تصميم براي كاربراني كه تازه از فعال ميخواستن ارشد بشن گرفته ميشد نه كاربراني كه نزديك به ١ سال ارشد بودن و براي اين عنوان زحمت كشيدند رو كاربر فعال ميكرديد و اين جاي تاسف داره
            آقا سینا قول شرف بهتون میدم که اگه تگ مدیریت کل انجمن رو هم بگیرید ، زمانی احترام و شوکت دارید که پست خوب و مفید به جا بذارید که موندگار باشه
            اگه دقت کرده باشید منم مثل شما May 2011 عضو شدم و به کرّات دیدم که یه کاربر جدید العضو ، طی نهایت یک ماه و نیم با گذاشتن پست های بی فایده (حالا نگیم اسپم) میشد کاربر ارشد با فقط و فقط 500 پست
            اتفاقا خیلی بد بود که اینچنین تگی به این کاربران داده بشه ؛ آدم زورش میومد. شما همینجوریشم برای ما سالاری یکم صبر کنید تا پستاتون بیشتر شه انشالله راضی خواهید شد

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
              آقا سینا قول شرف بهتون میدم که اگه تگ مدیریت کل انجمن رو هم بگیرید ، زمانی احترام و شوکت دارید که پست خوب و مفید به جا بذارید که موندگار باشه
              اگه دقت کرده باشید منم مثل شما May 2011 عضو شدم و به کرّات دیدم که یه کاربر جدید العضو ، طی نهایت یک ماه و نیم با گذاشتن پست های بی فایده (حالا نگیم اسپم) میشد کاربر ارشد با فقط و فقط 500 پست
              اتفاقا خیلی بد بود که اینچنین تگی به این کاربران داده بشه ؛ آدم زورش میومد. شما همینجوریشم برای ما سالاری یکم صبر کنید تا پستاتون بیشتر شه انشالله راضی خواهید شد
              همچين چيزي من نديدم... الان حدود يه ساله انجمن هستم... نصف تاپيك هاي من بيجوابه... به خاطر تگ يا دير عضو شدنمه... انجمن يه حالت بد به خودش گرفته كه از جو دوستانه و صميمي تبديل شده به مكاني براي قدرت نمايي بعضي افراد... من خيلي وقت نيس عضوم ولي تو اين يه سال دارم ميبينم... به اميد روزي كه چه اينجا چه هر جاي ديگه ملاك كارهامون "تگ" افراد نباشه...

نظر

• نوشته اصلی توسط Morefa021 نمایش پست ها
                همچين چيزي من نديدم... الان حدود يه ساله انجمن هستم... نصف تاپيك هاي من بيجوابه... به خاطر تگ يا دير عضو شدنمه... انجمن يه حالت بد به خودش گرفته كه از جو دوستانه و صميمي تبديل شده به مكاني براي قدرت نمايي بعضي افراد... من خيلي وقت نيس عضوم ولي تو اين يه سال دارم ميبينم... به اميد روزي كه چه اينجا چه هر جاي ديگه ملاك كارهامون "تگ" افراد نباشه...
                خواهشاً از آب گل آلود ماهی نگیرید و جو الکی ندید دوست عزیز

این لیست تاپیک هاش شما :
                http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...22b1dc8700.PNG

2تاپیک پاسخ نداره که یکیش سوال در رابطه با یک محصول بوده که دلیلش حتماً عدم تجربه شخصی کاربران بوده

ریاضیتون رو قوی کنید ، چون 2 تا حتی شبیه نصف هم نیست !!!!

ربطی هم به تگ نداره ، لطفاً تشویش اذهان نکنید و تاپیک رو هم از موضوعش دور نکنید ، جواب اون دوستمون هم داده شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط Morefa021 نمایش پست ها
                  بحث ما موضوع دیگه ای بود در مورد تعداد پست ها

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
                    خواهشاً از آب گل آلود ماهی نگیرید و جو الکی ندید دوست عزیز

این لیست تاپیک هاش شما :
                    http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...22b1dc8700.PNG

2تاپیک پاسخ نداره که یکیش سوال در رابطه با یک محصول بوده که دلیلش حتماً عدم تجربه شخصی کاربران بوده

ریاضیتون رو قوی کنید ، چون 2 تا حتی شبیه نصف هم نیست !!!!

ربطی هم به تگ نداره ، لطفاً تشویش اذهان نکنید و تاپیک رو هم از موضوعش دور نکنید ، جواب اون دوستمون هم داده شده.
                    تشويش اذهان!!!

نظر

• با سلام وعرض خسته نباشید خدمت مدیران محترم

من 2 روز پیش از سایت فروشگاه اینترنتی سیدیا استور | Persian Cydia Store ( فروشگاه اینترنتی سیدیا استور ) توییک AirBlue Sharing را خرید کردم در هنگام خرید بعد از اینکه کارم تویه سایت بانک تمام شد و مبلغ 15000 تومان کسر شد به سایت فروشگاه برگشت خوردم بعد با این گزینه رو به رو شدم که عکسشو براتون می زارم

در کل پول از حساب من کسر شده ولی هیچی از سایت مبنی بر فعال سازی نرم افزار مربوطه دریافت نکردم .

لطفا رسیدگی کنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenteimoury نمایش پست ها
                        با سلام وعرض خسته نباشید خدمت مدیران محترم

من 2 روز پیش از سایت فروشگاه اینترنتی سیدیا استور | Persian Cydia Store ( فروشگاه اینترنتی سیدیا استور ) توییک AirBlue Sharing را خرید کردم در هنگام خرید بعد از اینکه کارم تویه سایت بانک تمام شد و مبلغ 15000 تومان کسر شد به سایت فروشگاه برگشت خوردم بعد با این گزینه رو به رو شدم که عکسشو براتون می زارم

در کل پول از حساب من کسر شده ولی هیچی از سایت مبنی بر فعال سازی نرم افزار مربوطه دریافت نکردم .

لطفا رسیدگی کنید ؟

با پشتیبانی سایت از طریق یاهو در ارتباط باشید

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام
                          ۲/۳روز هست که با مرورگر موزیلا نوشته های سایت به صورت ناخوانا نمایش داده میشن!
                          راه حل چی هست؟
                          چجوری درست میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط manuel نمایش پست ها
                            سلام
                            ۲/۳روز هست که با مرورگر موزیلا نوشته های سایت به صورت ناخوانا نمایش داده میشن!
                            راه حل چی هست؟
                            چجوری درست میشه؟
                            کش و کوکی های مرورگر رو هالی کنید

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• مشکلی از انجمن نیست و مشکل از مرورگر شماست، کافیه یک بار کوکی ها و Cache مرورگر خودتون رو خالی کنید تا مشکل حل شود.

نظر

• چند روز پيش با سافاري ايپد به انجمن ميومدم نوشته ها ناهوانا بود ولي همون روز با سافاري ايفون ميومدم درسايت نوشته ها خوانا بود؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X