اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گرفتن Shsh از تمامی فرم ور ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
    دقیقا !
    بعد از اتمام رستور کلا بالا نمیاد
    گوشی رو رستور کردم که با jailbreakme جیلبریک کنم ای بار ..
    حالا با redsn0w هم بالا نمیاد
    بار اول که گیر می کنه رو activation bundles
    بار دوم هم همون redsn0w گیر می کنه
    امید جان منم مشکل شما برام پیش اومد میشه بگی چی کار کردین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed king نمایش پست ها
      آی-دیوایس من 4 اس هست ولی با tinyumbrella نسخه 5.10.07 وقتی میزنم saveshsh هیچ وقت کارش تموم نمیشه ؟؟
      کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEED KING نمایش پست ها
        کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟
        چند وقته که گذاشتین shsh رو save کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arman Sanati نمایش پست ها
          چند وقته که گذاشتین shsh رو save کنه؟
          حدود یک ساعت

نظر

• سلام من ایفون ۴ و 5.0.1 دارم راهی هست که با خود گوشی بتونم shsh ذخیره کنم؟

(ايفون ٤ - 5.0.1)
            Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipm.moshk نمایش پست ها
              سلام من ایفون ۴ و 5.0.1 دارم راهی هست که با خود گوشی بتونم shsh ذخیره کنم؟

(ايفون ٤ - 5.0.1)
              Sent from my iPhone using Tapatalk
              با خود گوشي خير. اما به هر حال ميتونيد با اين آموزش shsh رو سيو كنيد و در صورت نياز استفاده كنيد
              http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                با خود گوشي خير. اما به هر حال ميتونيد با اين آموزش shsh رو سيو كنيد و در صورت نياز استفاده كنيد
                http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html
                از طريق گوشي مي تونيد با برنامه ishshit رو از سيديا نصب كنيد و از اونجا نصب كنيد بعد ذخيره كنيد و به ايميل خودتون بفرستيد !

 iPhone4 5.1.1 jailberak 

نظر

• نوشته اصلی توسط ipooya نمایش پست ها
                  از طريق گوشي مي تونيد با برنامه ishshit رو از سيديا نصب كنيد و از اونجا نصب كنيد بعد ذخيره كنيد و به ايميل خودتون بفرستيد !

 iphone4 5.1.1 jailberak 
                  اين فقط راجع به آخرين ورژن صدق ميكنه.و ورژن بسته شده رو نميگيره !

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                    اين فقط راجع به آخرين ورژن صدق ميكنه.و ورژن بسته شده رو نميگيره !
                    اگه سيدياتون سيو كرده باشه مي تونيد ذخيره كنيد !

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
                      اگه سيدياتون سيو كرده باشه مي تونيد ذخيره كنيد !

دوست عزيز يا من منظور ايشون رو متوجه نشدم يا شما. چون داريم 2 تا جواب كاملا متناقص بهشون تحويل ميديم.
                      برنامه ishshit كه معرفي كردين فقط اخرين ورژن رو سيو ميكنه كه واسه ايشون صدق نميكنه.
                      و منظورتون رو متوجه نشدم كه اگه سيدياشون سيو كرده ميتونن ذخيره كنن! چون اگه سيديا ذخيره كرده باشه = سيو و اگه اينجور بود كه ايشون الان دنيال راهي واسه اين كار نبودن.

در كل ايشون الان هيچ راهي واسه دخيره shsh جز راه ارائه شده در پست 202 ندارن .
                      موفق باشيد ...

نظر

• سلام
                        چطور می شه shsh ی که توی cydia ذخیره شده رو دانولد کرد؟ الان اون ابتدای اجرا شدن سیدیا به من نشون می ده که از 5.0.1 shsh گرفته شده ولی چطور می تونم به این shsh دسترسی پیدا کنم ؟ و در نهایت بتونم ipsw مربوطه رو بسازم.

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad_jj نمایش پست ها
                          سلام
                          چطور می شه shsh ی که توی cydia ذخیره شده رو دانولد کرد؟ الان اون ابتدای اجرا شدن سیدیا به من نشون می ده که از 5.0.1 shsh گرفته شده ولی چطور می تونم به این shsh دسترسی پیدا کنم ؟ و در نهایت بتونم ipsw مربوطه رو بسازم.
                          ميخواين مجدد به 5.0.1 ريستور كنيد ؟* ورژن فعليتون چيه ؟ ديوايس چيه ؟

نظر

• من اصلا به 5.0.1 نرفته بودم ولی طبق نوشته های ابتدای cydia خود cydia از 5.0.1 ، shsh گرفته الان هم 5.1.1 هستم و گوشیم iphone 4 gsm می خوام این shsh 5.0.1 که خود سیدیا از گوشیم گرفته رو گیر بیارم و ipsw رو بسازم و برم به 5.0.1 .

نظر

• ظاهرا با tiny umbrella می شه از سیدیا اون shsh رو گرفت ولی نمی ذونم چرا tiny umbrella v رو ویندوز 7 64 بیتی مشکل داره و اجرا نمی شه.

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad_jj نمایش پست ها
                                ظاهرا با tiny umbrella می شه از سیدیا اون shsh رو گرفت ولی نمی ذونم چرا tiny umbrella v رو ویندوز 7 64 بیتی مشکل داره و اجرا نمی شه.
                                باید جاوا نصب باشه
                                .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                                X