اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گرفتن Shsh از تمامی فرم ور ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انلاک فکتوریه مطمئن باش
    ایتونز چه ورژنی باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
      انلاک فکتوریه مطمئن باش
      ایتونز چه ورژنی باشه؟
      فرقی نداره.

نظر

• سلام این رو Ipad 2,3g کار نمی کنه؟
        من نتونستم انجام بدم

نظر

• نوشته اصلی توسط prrr_22 نمایش پست ها
          سلام این رو ipad 2,3g کار نمی کنه؟
          من نتونستم انجام بدم
          نه متاسفانه آیپد 2 رو ساپورت نمیکنه
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• لام به همه دوستان
            اگه کسی تونسته SHSH ورژن 5.0 رو ذخیره کنه برام به ایمیل gis200584@gmail.com ارسال کنه ازتون نهایت تشکررو دارم
            فقط میخوام بررسی و مقایسه با ورژن 5.0.1 داشته باشم خودم نتونستم ذخیره کنم
            خواهشا برام ارسال کنید
            مخلص همه دوستان گلم

نظر

• سلام من طبق برنامه میرم جلو ولی وقتی ثانیه شمار تموم میشه میقه تو dfu نیستی مگه dfu همومنی نیس که عکس ایتونز با کابل میاره مال من رو قبول نمیکنه چرا؟
              ویرایش توسط mesi_30000 : https://i-phone.ir/forums/member/32007-mesi_30000 در ساعت 18-12-2011, 08:28 PM

نظر

• سلام
                یه سوال ، وقتی من روی 4.3.3 هستم . میتونم برای گوشیم shsh رو برای 5.0 یا 5.01 ذخیره کنم ؟ با هر نرم افزار یا روشی فرق نمیکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
                  سلام
                  یه سوال ، وقتی من روی 4.3.3 هستم . میتونم برای گوشیم shsh رو برای 5.0 یا 5.01 ذخیره کنم ؟ با هر نرم افزار یا روشی فرق نمیکنه.
                  نه دوست عزیز فعلا فقط میتونی shsh از ورژنی که روش هستی رو بگیری اما قبلا میشد

نظر

• سلام من طبق برنامه میرم جلو ولی وقتی ثانیه شمار تموم میشه میقه تو dfu نیستی مگه dfu همومنی نیس که عکس ایتونز با کابل میاره مال من رو قبول نمیکنه چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mesi_30000 نمایش پست ها
                      سلام من طبق برنامه میرم جلو ولی وقتی ثانیه شمار تموم میشه میقه تو dfu نیستی مگه dfu همومنی نیس که عکس ایتونز با کابل میاره مال من رو قبول نمیکنه چرا؟
                      خیر شما توو ریکاوری هستید .http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

• سلام آقا من هم با iFaith ورژن 1.4 و هم با ورژن 1.4.1 تست کردم بعد از مرحله dfu رفتن جایی که برنامه میره برای لود کردن دیتا رو همون پیغام 13/0 میمونه و بالاش میزنه waiting for iphone 3gs و اون نواز سبز هی میره و میاد!!!هم با چیز پی ان تست کردم و هم بدون اون!!!!راه دیگه ای نیست؟من خیلی سعی کردم shsh4.2.1 رو که الان رو گوشیمه رو بگیرم!ولی نه سیدیا و نه iSHSHIT و نه این برنامه کاری نکرده برام!!!راه دیگه ای یا راهنمایی ندارید برام؟

نظر

• با تشکر
                          آیا بک آپ هایی که از shsh با تنی آمبرلا و iFaith گرفته میشوند همانهایی هستند که در بالای صفحه سیدیا دیده میشوند؟
                          و یا روشی که با برنامه ای که داخل سورسهای سیدا تحت عنوان backup shsh وجود دارد باعث نشان دادن آنها میشود
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                            با تشکر
                            آیا بک آپ هایی که از shsh با تنی آمبرلا و ifaith گرفته میشوند همانهایی هستند که در بالای صفحه سیدیا دیده میشوند؟
                            و یا روشی که با برنامه ای که داخل سورسهای سیدا تحت عنوان backup shsh وجود دارد باعث نشان دادن آنها میشود
                            ممنون
                            ش ش هایی که با آیفیت و تاینی ذخیره میکنید کاملا مجزا از سیدیا هستند.
                            در کل بهترین و امن ترین ذخیره ش ش توسط سیدیا انجام میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                              ش ش هایی که با آیفیت و تاینی ذخیره میکنید کاملا مجزا از سیدیا هستند.
                              در کل بهترین و امن ترین ذخیره ش ش توسط سیدیا انجام میشه
                              خیلی ممنون امکان داره اسم اون برنامه که تو سیدیا هست رو بفرمائید؟
                              درضمن من بعد از ریستور 5.0.1 هیچوقت از shsh بک نگرفتم ولی الان که سیدیا رو باز میکنم بالا سبزرنگ نوشته
                              SHSH: ios 4.3.5, 5.0.1
                              آیا اینها در زمان جیلبرک ساخته شده است؟
                              ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 13-01-2012, 01:54 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                                خیلی ممنون امکان داره اسم اون برنامه که تو سیدیا هست رو بفرمائید؟
                                درضمن من بعد از ریستور 5.0.1 هیچوقت از shsh بک نگرفتم ولی الان که سیدیا رو باز میکنم بالا سبزرنگ نوشته
                                SHSH: ios 4.3.5, 5.0.1
                                آیا اینها در زمان جیلبرک ساخته شده است؟
                                خوب شما الان ش ش این دو ورژن رو دارید. سیدیا موقعی مه باز میشه و کامل لود میشه در زمان و بازه های خاصی که ش ش درحال ارایه هست، اقدام به دخیره میکنه حتی بدون اینکه شما عمل خاصی انجام بدید و این بهترین حالت ذخیره هستش.
                                اگرم برنامه جانبی خواستید که ش ش رو از توی دیوایستون ذخیره کنید ishshit هستش
                                موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X