اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گرفتن Shsh از تمامی فرم ور ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گرفتن Shsh از تمامی فرم ور ها

حتما می دانید که برای دانگرید به Shsh نیاز خواهید داشت و بعد از آیفون 3Gs تمامی مدل ها ٬ بعد از ارائه فرم ور جدید ٬ آیتونز به شما اجازه ریستور به فرم ور های قدیمی را نمی دهد .
    و البته گرفتن Shsh تاکنون با مشکلاتی نیز همراه بوده است . بطور مثال تاکنون شما میتوانستید از آخرین ورژن موجود shsh تهیه نمایید و پس از ارائه فرم ور جدیدتر قادر به گرفتن Shsh از فرم ور قبل تر نبودید . پروژه ای از ژانویه شروع به کار کرد که بتوانید از تمامی فرم ور ها shsh تهیه نمایید . این پروژه تاکنون در مراحل آزمایشی بوده است و سرانجام دقایقی پیش نسخه فاینال این پروژه ارائه شد .
    نام این برنامه iFaith است و فعلا فقط برای ویندوز ارائه شده است و بزودی برای مک ارائه می شود .

دستگاه های مورد ساپورت
    • iphone 3Gs
    • iphone 4
    • ipod touch 3G
    • ipod touch 4G
    • ipad 1
    • Apple TV 2G

و طبیعتا با ارائه جیلبرک آیپد ۲ ٬ آن نیز ساپورت می شود

روش استفاده :

برنامه iFaith را از لینک زیر دانلود نمایید

برای ویندوز

برای مک
    بزودی....

۲- برنامه را باز کنید و روی Dump SHSH Blobs کلیک نمایید

۳- در بخش بعد باید دستگاه خود را به DFU ببرید
    • Home + power را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید
    • power را رها کنید و به مدت ۱۰ ثانیه همچنان Home را نگه دارید

۴- بعد از Dfu خود به خود پروسه گرفتن SHSH انجام خواهد شد کمی به برنامه زمان بدهید .

۵- بعد از اتمام پروسه ٬ برنامه از شما درخواست مکانی برای ذخیره SHSH را دارد

در کنار این خود برنامه اتوماتیک shsh را نیز بر روی سرور ذخیره می کند .
    ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 25-08-2011, 06:31 PM
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

خیلی نیاز بود
    واقعا کار امده

نظر

دمت گرمممممممم خیلی عالی میشه
      فقط یک سوال خودتون امتحان کردید ؟؟؟؟

نظر

من با این برنامه کار کردم ولی اخطار میده که ساپورت نمیکنه .4.3.3. هستم و 3gs .در ضمن با این برنامه میشه shsh های قدیمی مثل 3.1.3 رو گرفت ؟

ویرایش توسط ALEN DELON : https://i-phone.ir/forums/member/26463-alen-delon در ساعت 03-06-2011, 09:43 AM

نظر

من تست کردم.فقط اینکه رو سیدیا هم مینویسه یا اینکه اتومات ذخیره میشه رو سرور؟و اینکه اون چیزی که ذخیره میکنیم آخر کار اونو کجا و چطوری بعدا میشه استفاده کرد؟

نظر

الان که من رو 4.3.1 هستم میتونم به 4.2.1 برم؟
            یا فقط از 4.3.1 shsh میگیره که بعد آپدیت به 4.3.3 بتونم دانگرید کنم؟

نظر

همه رو میگیره ۴.۳ باشی ۴.۰.۱ رو هم برات میگیره.

نظر

من طبق اموزش پشت 1 رفتم جلو تمام مراحل هم به خوبی انجام شد پیغام درست بودن مراحل هم داد ولی shsh سیو نکرد همونایی که قبلا داشتم رو نشون میده

نظر

مهم نشون دادن تو سديا نيست برنامه tiny umbrella نشون بده كفايت ميكنه بعد ذخيره كردن ssh توسط اين برنامه برنامه تيني آمبرلا رو باز كنيد و دكمه save shsh رو بزنيد ببينيد shsh هايي كه توسط اون برنامه گرفته شده رو نشون ميده ??

نظر

دقیقا همین کار رو کردم بعد از انجام عملیات tinyumbrellaرو باز کردم save shsh رو زدم جدید چیزی سیو نکرده بود همون قبلیا هستند

نظر

مال منم همون قبلیا رو گرفت چیزی اضافه نشد

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                        دمت گرمممممممم خیلی عالی میشه
                        فقط یک سوال خودتون امتحان کردید ؟؟؟؟
                        خیر من خودم چون هیچ کدوم از دو idevice که دارم جیلبرک نیست تست نکردم
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من الان تست میکنم

روزبه جان نیازی نیست جیلبریک باشه shsh نیازی جیلبریک بودن نداره

tiny umbrella باید نشون بده

نظر

من الان با جستجو متوجه شدم که این برنامه فقط ssh همون ورژنی که روش هستید رو میده حالا هر ورژنی که میخواد باشه
                            مثلا اگر شما روی 4.2.1 هستید و اپل دیگه اجازه نمیده که ssh بگیرید یا ریستور کنید این برنامه میاد همون sshرو میگیره سیو میکنه
                            Few hours ago we broke the news with iH8sn0w new project which called iFaith, now I will show you how to use iFaith to dump SHSH blobs for your current firmware even if Apple is not signing
                            منبع : How to Dumb / Save SHSH of Current iOS Firmware with iFaith - iPhone, iPod Touch, iPad - Jailbreak 4.3.1 / 4.3.2 / 4.3.3 /iOS 5 Untethered - iPad 2 Jailbreak
                            بازم در حد خودش خوبه من تست کردم
                            یه گوشی دارم 4.2.1 است و ssh 4.2.1 نداشتم بعد با این برنامه گرفتم و ریستور کردم به همون 4.2.1
                            باحال بود

نظر

من shsh4.2.1 گرفتم با این برنامه ولی پسوند برنامش shsh نیست و برنامه tinnyumberella بازش نمیکنه کسی میدونه باید چیکار کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                              X