اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گرفتن Shsh از تمامی فرم ور ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• واسه من توی مرحله 2 بیش از ربع ساعته مونده هنوز (load ifaith) و نوشته که: waiting for iphone 4

چیکار کنم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
      واسه من توی مرحله 2 بیش از ربع ساعته مونده هنوز (load ifaith) و نوشته که: waiting for iphone 4

چیکار کنم؟؟؟؟
      از نو شروع كن

نظر

• سلام و خسته نباشید. تو برنامه ifaith نشون می ده که shsh رو سیو کرده ولی تو redsn0w نمی تونم shsh پیدا کنم .لطفا کمکم کنید.

نظر

• من iphone 3gs دارم که 4.0.1 بود بدون گرفتن shsh 6.0.1 کردم حالا میشه با این دانگرید کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidre_za نمایش پست ها
            من iphone 3gs دارم که 4.0.1 بود بدون گرفتن shsh 6.0.1 کردم حالا میشه با این دانگرید کنم؟
            شما با shsh ورژن 6.0.1 به 4 دانگرید کنید؟

نظر

• سلام به همه دوستان
              من iPod 4G دارم و بعد از یک سال کلنجار بالاخره تصمیم به جیلبرک کردن گرفتم . علمم کم بود و بعد از اینکه اینکا رو کردم وقتی با iFunBox نرم افزار ها یا بازی هایی که میخواستم نصب کنم اشکال میگره که Valid نیست و از این چیزا . حالا تصمیم گرفتم ورژن رو از 6.1 به ورژن پایین تر دانگرید کنم که فهمیدم به shsh نیاز دارم ولی با تمام نرم افزار هایی که برای این موضوع استفاده میشه امتحان کردم و جواب نمیگیرم . با تاپیک شماره یک هم که اینکارو میکنم بعد طی چند مرحله این error ظاهر میشه . لطفا راهنمایی کنید چیکار میتونم بکنم واسه گرفتن shsh .

[IMG][/IMG]

با سپاس
              ویرایش توسط blue_gate : https://i-phone.ir/forums/member/78582-blue_gate در ساعت 05-04-2013, 08:21 PM

نظر

• یه سوال
                من the new iPad دارم ورژنش ۵.۱.۱ هست سایدیا رو که باز میکنم اینو نوشته
                Shsh 5.1.1 6. 6.1 6.1.1 6.1.
                چطور ممکنه من ورژن بالاتر نرفتم ولی shsh رو داره
                جریان چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط blue_gate نمایش پست ها
                  سلام به همه دوستان
                  من iPod 4G دارم و بعد از یک سال کلنجار بالاخره تصمیم به جیلبرک کردن گرفتم . علمم کم بود و بعد از اینکه اینکا رو کردم وقتی با iFunBox نرم افزار ها یا بازی هایی که میخواستم نصب کنم اشکال میگره که Valid نیست و از این چیزا . حالا تصمیم گرفتم ورژن رو از 6.1 به ورژن پایین تر دانگرید کنم که فهمیدم به shsh نیاز دارم ولی با تمام نرم افزار هایی که برای این موضوع استفاده میشه امتحان کردم و جواب نمیگیرم . با تاپیک شماره یک هم که اینکارو میکنم بعد طی چند مرحله این error ظاهر میشه . لطفا راهنمایی کنید چیکار میتونم بکنم واسه گرفتن shsh .

[IMG][/IMG]

با سپاس
                  با سلام
                  1)دوست عزیز شما در هنگام نصب برنامه ها از طریق iFunBox مطمئن بودید appsync رو نصب کردید؟اگه نه مشکل از اونه.
                  2)برای گرفتن sh sh از آموزش زیر استفاده کنید :
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread58997.html

نظر

• نوشته اصلی توسط blue_gate نمایش پست ها
                    سلام به همه دوستان

[IMG][/IMG]

با سپاس
                    دوست من اول اینکه شما وقتی روی فریمور 6.1 هستی نمیتونید از فریمور پایین تر shsh بگیرید برای همین 6.1 هم که هستید احتمال کمی وجود داره که shsh موجود باشه چون از طرف اپل بسته میشه.
                    اگر قبلا از فریمور های قبلی shsh گرفته باشید موجود هست در سرور ifaith و سایدیا و میتونید الان استفاده کنید.

دلیل این ارور هم این هست که شما از نسخه قدیمی ifaith دارید استفاده میکنید که فریمور 6 رو پشتیبانی نمیکنه و اخرین نسخه اون رو میتونید از اینجا دانلود کنید

برای نصب بازی و نرم افزار appsync رو نصب کرده بودید؟ چون روی گوشی های جیلبریک باید برای نصب اپ ها appsync رو نصب کنید.

نظر

• یه سوال
                      جریان چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid2500 نمایش پست ها
                        یه سوال
                        جریان چیه؟
                        ارتباطی به این نداره که حتما شما توو یه ورژن باشید تا shsh گرفته بشه .
                        مهم اینه که در اون زمانی که یه ورژن آزاد بوده شما سیدیا رو رفرش کردین و همون موقع shsh خودکار گرفته شده .

نظر

• من 4 ورژن 6.1.3 هستم روی لوگو سیب برنامه گیر میکنه و گوشی میاد بالا چه کار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid2500 نمایش پست ها
                            یه سوال
                            جریان چیه؟
                            دوست عزیز حتما سعی کن shsh خودتو در اولین فرصت از Cydia کپی کنی که بتونی از ورژنهای دیگه استفاده کنی، برای اینکار می تونی از برنامهٔ Redsnow استفاده کنی.

نظر

• نوشته اصلی توسط arashmi نمایش پست ها
                              من 4 ورژن 6.1.3 هستم روی لوگو سیب برنامه گیر میکنه و گوشی میاد بالا چه کار کنم ؟
                              مجددا ریستور کنید

نظر

• برای ios 6.1.3 هم کار می کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X