اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به نظرم ديگه وقتش كه بريم 5.0.1 چونكه pod2G و MuscleNerd (كه بهش براى پيشبردن پروژه جيلبريك تبريك گفته) از هكرهاى قديمى در اين زمينه هستند و مثل بعضى از اين گروههايى نيستند كه (تو اين مدت هم چند مورد از اونا رو ديديم ) امروز اومده باشن و فردا هم ديگه خبرى ازشون نباشه.

درسته همينا هم وعده وعيد زياد دادن ولى خوب فكر نميكنم دروغى در كار باشه. به قول دوستمون شايد هيجان زده شدن خبر جيلبريكو زودتر از موعد اعلام كردن، شايد هم با اپل پشت پرده بده بستون داشتن ولى اين مسايل ربطى به اين پيدا نميكنه كه با سابقه طولانى در اين زمينه نتونن يه سيستم عامل جديد رو هك كنن.

از طرفى مصرف باترى 5 اصلا جالب نيست و فكر كنم سيكل شارژ باترى گوشى من كه همين امروز و فرداست تموم بشه چون هر روز دارم شارژ ميكنم . اين وضعيت براى 4S و iPad 2 به مراتب بدتر هم ميشه! منكه ديگه بيشتر از يكى دو روز براى رفتن به 5.0.1 نميتونم صبر كنم...
    ویرایش توسط afalaki : https://i-phone.ir/forums/member/27835-afalaki در ساعت 15-12-2011, 10:44 AM

نظر

• يعنى جيلبريك براى 5 نمياد و فقط براى 5.0.1 مياد يا نه براى هر دوشون؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h.pay نمایش پست ها
        يعنى جيلبريك براى 5 نمياد و فقط براى 5.0.1 مياد يا نه براى هر دوشون؟
        نه دوست عزيز هم براي 5 مياد هم براي 5.0.1

نظر

• نوشته اصلی توسط h.pay نمایش پست ها
          يعنى جيلبريك براى 5 نمياد و فقط براى 5.0.1 مياد يا نه براى هر دوشون؟
          pod2G در آخرين اظهاراتش گفته بود كه حفره اى كه در 5 بوده در 5.0.1 بسته شده و لى بعدش فقط رسما اعلام كرد كه ميتونه iDevice ها رو در 5.0.1 جيلبريك كنه ولى رسما اعلام نكرد كه از همون حفره اى كه در 5 بوده استفاده كرده يا نه بنابراين نميشه بطور قطع گفت اگه جيلبريك 5.0.1 بياد براى 5 هم مياد. 

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
            نه دوست عزيز هم براي 5 مياد هم براي 5.0.1
            البته براي 5 كه مياد ولي براي 5.0.1 زياد معلوم نيستش چون 5.1 هم قرار هستش بياد
            احتمال اينكه بعد از جيلبريك 5 برن براي جيلبريك 5.1 زياد هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
              pod2G در آخرين اظهاراتش گفته بود كه حفره اى كه در 5 بوده در 5.0.1 بسته شده و لى بعدش فقط رسما اعلام كرد كه ميتونه iDevice ها رو در 5.0.1 جيلبريك كنه ولى رسما اعلام نكرد كه از همون حفره اى كه در 5 بوده استفاده كرده يا نه بنابراين نميشه بطور قطع گفت اگه جيلبريك 5.0.1 بياد براى 5 هم مياد. 
              دوست عزيز اون حفره اي بود به نام singing ( البته فكر كنم اسمش اين بود) كه گفتن تو 5 هست اما توي 5.0.1 بسته شده بعدش pod2g بعد جبلكبريك در ios5ً اعلام كرد كه از اون حفره استفاده نشده و دستكاري نشده و روش خود هسته سيستم عامل استفاده شده كه بعدش گفتن كه امكانش هست از اين روش بتونن در 5.0.1 استفاده و دقيقا عين كلمه ي خودشون كه گفتن جبلبريك 5 با 5.0.1 نيز سازگار است از اين روش هك فقط comex استفاده كرده بود براي ipad2 4.3.3 كه نياز به دستكاري سيستم عامل نبود
              كار ios5 همون روز هاي اول تموم شد و كار 5.0.1 ديروز تموم شد و از امروز شروع ميكنه براي A5
              بعدش كجا رسما اعلام كرد كه فقط در ios5.0.1 ميتونه جيبريك كنه لينك منبع رو قرار ميديد چون توي سايتش غير از گفته ي شماست
              موفق باشيد
              ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 15-12-2011, 11:31 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
                البته براي 5 كه مياد ولي براي 5.0.1 زياد معلوم نيستش چون 5.1 هم قرار هستش بياد
                احتمال اينكه بعد از جيلبريك 5 برن براي جيلبريك 5.1 زياد هستش
                دوست عزيز كار جيلبريك 5.0.1 روي پردازنده a4 تموم شده ديروز، پس جيلبريك امادست از امروز ميره سراغ a5
                موفق باشيد

نظر

• خوش به حلا اوناییکه ipad 2 دارن
                  مایی که 4S داریم باید بین باتری خوب و جیلبریک یکی رو انتخاب کنیم
                  مگر اینکه برای 5.1 هم جیلبریک بدن بیرون

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
                    دوست عزيز اون حفره اي بود به نام singing ( البته فكر كنم اسمش اين بود) كه گفتن تو 5 هست اما توي 5.0.1 بسته شده بعدش pod2g بعد جبلكبريك در ios5ً اعلام كرد كه از اون حفره استفاده نشده و دستكاري نشده و روش خود هسته سيستم عامل استفاده شده كه بعدش گفتن كه امكانش هست از اين روش بتونن در 5.0.1 استفاده و دقيقا عين كلمه ي خودشون كه گفتن جبلبريك 5 با 5.0.1 نيز سازگار است از اين روش هك فقط comex استفاده كرده بود براي ipad2 4.3.3 كه نياز به دستكاري سيستم عامل نبود
                    كار ios5 همون روز هاي اول تموم شد و كار 5.0.1 ديروز تموم شد و از امروز شروع ميكنه براي A5
                    بعدش كجا رسما اعلام كرد كه فقط در ios5.0.1 ميتونه جيبريك كنه لينك منبع رو قرار ميديد چون توي سايتش غير از گفته ي شماست
                    موفق باشيد
                    يا شما منظور منو بد متوجه شديد يا اينكه من كلمه "فقط" رو جاى بدى تو جملم نوشتم. منظور من اين بود كه "تنها چيزى رو كه اعلام كرد اين بود كه ميتونه iDevice ها رو جيلبريك كنه و توضيح بيشترى نداده بود كه از همون حفره 5 استفاده ميكنه يا از روش جديدى ميخواد اين كارو انجام بده"

بازم عذرخواهى ميكنم از دوستان اگه باعث سؤءتفاهم شدم. 

نظر

• سلام

موندیم چه کار کنیم

من هم iphone 4 و ipad 2 دارم هر دو ios 5 هستند و نسبت به ورژن قبلی مصرف باتری بالاست برم 5.0.1 یا بمونم؟؟؟؟

یک سری از بچه ها هم میگن مصرف باتری 5.0.1 عین 5 هست و هیچ فرقی نکرده

نظر

• نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
                        يا شما منظور منو بد متوجه شديد يا اينكه من كلمه "فقط" رو جاى بدى تو جملم نوشتم. منظور من اين بود كه "تنها چيزى رو كه اعلام كرد اين بود كه ميتونه idevice ها رو جيلبريك كنه و توضيح بيشترى نداده بود كه از همون حفره 5 استفاده ميكنه يا از روش جديدى ميخواد اين كارو انجام بده"

بازم عذرخواهى ميكنم از دوستان اگه باعث سؤءتفاهم شدم. 
                        قكر كنم اون فقط مشكل داشت به هر حال شما عزيزي من فقط نميخواستم كسي سوتفاهم شه براش

نظر

• الان pod2g وبلاگش رو اپديت كرد و گفت

معذرت ميخوام براي سكوت ديروزم كار ايپد ١ هم تموم شد ميخواد جيلبريك رو نهايي كنه براي بقيه دستگاها و اماده ريليز كنه و تا چند روز ديگه هم ميخواد برلي دانلود قرار بده و گفته كه با كمك ها الات ميتونهipad2 و 4s رو بگيره و روشون كار كنه و از امروز هم شروع كردن براي گشتن چيزي كه بشه. باش اينها رو جيلبريك كرد و بقيه روز روي اونها كار ميكنه ، اميدوارم موفق باشه
                          ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 15-12-2011, 02:14 PM

نظر

• Thursday, December 15, 2011

Hello my friends,I know that I've been silent yesterday and that it was annoying.

Sorry for this, but I had to organize things for the release.
                            Also, I've tested iPad 1 and it worked.
                            Today I hope I can test a 3Gs.

BTW: please don't propose to be a beta tester because I'm too paranoid, fearing leaks.

Now the time to finalize the jailbreak for old devices, fix some stability issues and package the whole.That will take some days.

In the meanwhile, I'm starting the research for iPad 2 and 4S.I'll take you informed of my progress.

Finally, I want to thank all who donated. I now can buy both devices! I don't know what to say.

Thanks you very much my friends.
                            Have a good day!

See ya.

نظر

• ببخشيد دوستان لطعفا كمي راهنماييم كنيد
                              من تجربم توي ايپد ٢ كمه وقتي خريدمش ٤.٣.٣ بود بعد از ٤ روز هم اشتباهي به ورژن ٥ آپديت شد و واسه همين تفاوت مصرف باطري ها رو متوجه نشدم
                              الان ميخوام بدونم ايپد ٢ هم توي ورژن ٥ مشكل باطري داره؟ اين مشكل هنوز توي ورژن ٥.٠.١ هست؟

نظر

• بله آیپد2 توی ورزن5 مشکل باطری داره ولی من که از 4.3.5 به 5.0.1 آپدیت کردم مصرف باطری یه مقدار بالا رفته

نظر

صبر کنید ..
                                X