اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
    توی پیوست هست دانلود کنید دوست عزیز

دوست عزیز بله جیلبریک نزدیک هست ... چرا شما می تونید shsh بگیرید.. البته فقط shsh 5.0.1

دوست عزیز می تونی با برنامه ی tinyumbrella که در پیوست قرار دادم shsh مربوط رو از سایدیا بگیری ..فقط باید کارهایی که میگم رو انجام بدی .اگر تونستی shsh رو بگیری اینجا اعلام کن که اگر کسه دیگه ای هم خواست بتونه دریافت کنه

این برنامه رو دانلود کن بعدش نصبش کن .بعدش برو تو قسمت advance تیکه سایدیا رو بزن و بعدش گزینه ی save shsh رو بزن ... shsh ها رو از سایدیا میگیره و سیو میکنه
    یکبار هم بدون تیک سایدیا دکمه save shsh رو بزن تا برات shsh 5.0.1 رو هم بگیره. برات عکسش رو می قرار میدم که کامل متوجه بشی

ممنون فقط من بلد نیستم چطور باید بین ipad و این برنامه رو pc ارتباط برقرار کنم ضمنا تو advanced چیزایی که گفتین خاموش و غیر قابل استفاده هست

نظر

• ايپدت رو كه وصل ميكنيد سمت چپ برنامه اسم ديوايستون مياد؟

نظر

ايپدت رو كه وصل ميكنيد سمت چپ برنامه اسم ديوايستون مياد؟
        آقا من ipad وصل کردم و بدون اینکه چیزیرو تغییر بدم save shsh رو زدم حالا تو قسمت general برنامه قسمت saved shsh for ipad سه تا چیز نوشته
        ipad23g 4.3.3(8j2
        ipad23g 4.3.5 (8l1
        ipad23g5.0.1(9a405
        اینا یعنی اینکه سیو کرد دیگه و نیاز نیست کار دیگه ای انجام بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
          آقا من ipad وصل کردم و بدون اینکه چیزیرو تغییر بدم save shsh رو زدم حالا تو قسمت general برنامه قسمت saved shsh for ipad سه تا چیز نوشته
          ipad23g 4.3.3(8j2
          ipad23g 4.3.5 (8l1
          ipad23g5.0.1(9a405
          اینا یعنی اینکه سیو کرد دیگه و نیاز نیست کار دیگه ای انجام بدم؟
          بله shsh ها گرفته و ذخیره کرده فقط برید به ادرس زیر یه پوشیه با نام shsh. باید باشه

C:\Users\Administrator
          نکته :
          درایو c ویندوز من هست و شما هم برید تو درایو ویندوزتون
          Administrator نام کاربری ویندوز من هست . تو قسمت Users هم وارد نام کاربری خودتون بشید

بعدش وارد فایل shsh. بشید ببیید shsh های چه ورژن هایی هست .بعدش اگر درست بود و ورژن هایی که می خواستید بود
          کل پوشه shsh. رو کپی کنید یه جایی که مطمئن هستید ... (پوشه shsh. رو کپی کنید . نه چیزهایی که داخلش هست )
          موفق باشید
          ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 28-12-2011, 07:09 PM

نظر

بله shsh ها گرفته و ذخیره کرده فقط برید به ادرس زیر یه پوشیه با نام shsh. باید باشه

نکته :
            Administrator نام کاربری ویندوز من هست . تو قسمت Users هم وارد نام کاربری خودتون بشید

بعدش وارد فایل shsh. بشید ببیید shsh های چه ورژن هایی هست .بعدش اگر درست بود و ورژن هایی که می خواستید بود
            کل پوشه shsh. رو کپی کنید یه جایی که مطمئن هستید ... (پوشه shsh. رو کپی کنید . نه چیزهایی که داخلش هست )
            موفق باشید
            ممنون از راهنمايتون

نظر

نکته :

موفق باشید
              نميدونم چي شده بعد از اينكه با tinyumbrela shsh سيو كردم يه اتفاق عجيب افتاده برنامه هاي install شده توي سايدا مثل قبل هستن ولي انگار اصلا وجود ندارن و كار نميكنو از ليست setting هم حذف شدن با وجودي كه remove و دوباره install كردم بعضيهاشونو

نظر

نميدونم چي شده بعد از اينكه با tinyumbrela shsh سيو كردم يه اتفاق عجيب افتاده برنامه هاي install شده توي سايدا مثل قبل هستن ولي انگار اصلا وجود ندارن و كار نميكنو از ليست setting هم حذف شدن با وجودي كه remove و دوباره install كردم بعضيهاشونو
                تا حالا اینجوریشو نشنیدم. من خودم الان shsh یه 4.3.3 رو به همین روش که شما رفتید سیو کردم اما مشکلی نداشت...

دوباره install هم می کنی تو setting نمیاد ؟ یه بار دستگاتو خاموش روشن کن شاید قاطی کرده

نظر

تا حالا اینجوریشو نشنیدم. من خودم الان shsh یه 4.3.3 رو به همین روش که شما رفتید سیو کردم اما مشکلی نداشت...

دوباره install هم می کنی تو setting نمیاد ؟ یه بار دستگاتو خاموش روشن کن شاید قاطی کرده
                  آره اين كارو هم كردم ولي نشد ليستشون تو قسمتinstall cydia هست ولي نه تو setting هستن نه اصلا كار ميكنن انگار وجود خارجي ندارن!

نظر

آره اين كارو هم كردم ولي نشد ليستشون تو قسمتinstall cydia هست ولي نه تو setting هستن نه اصلا كار ميكنن انگار وجود خارجي ندارن!
                    بزار من روی ایپاد ایفون یه تست کنم ببینم چطوری هاست ...
                    اخه عجیبه tinyumbrella کاری به سایدیا نداره فقط با شماره سریال کار داره .شما حتی میتونی shsh بعدی رو بدونه وصل کردن دستگاه بریزی ...اجازه بده من امتحان کنم خبرش رو بت میدم
                    موفق باشی

نظر

بزار من روی ایپاد ایفون یه تست کنم ببینم چطوری هاست ...
                      اخه عجیبه tinyumbrella کاری به سایدیا نداره فقط با شماره سریال کار داره .شما حتی میتونی shsh بعدی رو بدونه وصل کردن دستگاه بریزی ...اجازه بده من امتحان کنم خبرش رو بت میدم
                      موفق باشی
                      ممنون
                      فكر ميكنم علتش اينه يكم با اين tinyumbrella ور رفتم احتمالا چيزيرو اشتباه زدم

نظر

• بچه ها سلام چی شد بریم به 5.0.1 یا 5 باشیم

نظر

• اینجا بحث راجب جیلبریک هست یا امورش shsh گرفتن؟
                          3ساعت پیش تویت جدید گداشته ......یک نگا بندازید!چیز خواسی نیست

نظر

• خواهشا مباحث مربوط به shsh به بخش دیگه منتقل شه! اینجا بحث جیلبریکه!

نظر

• نوشته اصلی توسط xenups نمایش پست ها
                              خواهشا مباحث مربوط به shsh به بخش دیگه منتقل شه! اینجا بحث جیلبریکه!
                              بله درست میگید شما دوست عزیز ..اما این هم در نظر بگیریم که shsh یکی از مباحث مربوط به فریمور و جیلبریک هست اما حرف شما درسته .
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                                اینجا بحث راجب جیلبریک هست یا امورش shsh گرفتن؟
                                3ساعت پیش تویت جدید گداشته ......یک نگا بندازید!چیز خواسی نیست
                                دوست عزیز خق با شماست .اما ایشون نتوسنتن چیزی که دنبالش می گردن رو پیدا کنن بنده هم کمکشون کردم .در تمام اون مدت هم نگاه می کردم به تو..ئیتر pod2g خبر خواستی ارائه نکرده و فقط خوشو بش بود با شخصی به نام 0xcharlie
                                مطمئن باشید خبری ارائه بشه حتما به اطلاعتون میرسونم
                                باز هم معذرت می خوام
                                موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X