اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ببخشید یه سوال ...

وقتی جی بی انتتر ورژن ۵ بیاد ...
    ما که الان رو ۵ ایم و تتر ایم ... باید چیکار کنیم ؟؟
    باید ری استور کرد یا کاری کردن که بدون ری استور بشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
      musclenerd نیز در توییتی گفت :

" تبریک به pod2g برای پیشبرد untethere 5.x خود ! شما در این ویدیو می توانید بخشی از فعالیت او را ببینید "

چه عجب! یه خبر امیدوارکننده، از یه منبع مطمئن.
      البته یه مشکلی اینجا هست. با توجه به اینکه مشکل مصرف باطری در دو ورژنی که از 5 بیرون اومده حل نشده، من ترجیح میدم هکرها صبر کنن تا یه ورژن کم نقصتر بیرون بیاد و جیلبریکشون رو به اصطلاح نسوزونن. وگرنه اگه من روی ورژن ۵ یا ۵.۰.۱ باشم (نعوذ بالله!) و جیلبریک کنم و فرداش اپل ورژن ۵.۱ رو با بهبود مصرف بلتری بیرون بده، باز برام این تردید کشنده می مونه که برم رو ورژن بهتر یا با ورژن جیلبریک شده ولی پر مصرف قبلی سر کنم.

نظر

• من که دارم دیوونه میشم این جیل کی میاد پس. رو ۴.۳.۳ هستم ولی خیلی دوست دارم ببینم ورژن ۵ چجوریه که گفتن ۲۰۰ تا چیز جدید داره همین روزاس که خر شم و اپدیت کنم به ۵.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان زمان ریلیز ios5.1 هنوز معلوم نیست؟؟؟ با این خبر خوش یکم دلمون اروم گرفت حالا به نظرتون الان بریم ۵.۰.۱ یا صبر کنیم تا به صورت کامل جیلبریک ریلیز بشه بعد بریم اخه میترسم اپل به زودی ۵.۱ رو ریلیز کنه بعدش دیگه این همه خوشی خراب میشه.  

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            دوستان زمان ریلیز ios5.1 هنوز معلوم نیست؟؟؟ با این خبر خوش یکم دلمون اروم گرفت حالا به نظرتون الان بریم ۵.۰.۱ یا صبر کنیم تا به صورت کامل جیلبریک ریلیز بشه بعد بریم اخه میترسم اپل به زودی ۵.۱ رو ریلیز کنه بعدش دیگه این همه خوشی خراب میشه.
            درباره ی چه دستگاهی صحبت می کنین؟ آیفون، آیپد۱ یا ۲؟ و الآن رو چه ورژنی هستین؟

نظر

• صحبتم کلی من خودم ایفونم رو ۵ هست توی همون ۱۲ ساعت بعد از ریلز ۵.۰.۱ رفتم الانم میخوام برم ۵.۰.۱ ولی چون جیلبریک میکنم میخوام جیلبریک انتترد داشته باشم موندم الان اینا راسته دروغه رو ۵ کار میکنن رو ۵.۰1 کار میکنن دیگه خسته شدم از ۵ هم نمیتونم دل بکنم موندم چیکار باید کرد!

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                صحبتم کلی من خودم ایفونم رو ۵ هست توی همون ۱۲ ساعت بعد از ریلز ۵.۰.۱ رفتم الانم میخوام برم ۵.۰.۱ ولی چون جیلبریک میکنم میخوام جیلبریک انتترد داشته باشم موندم الان اینا راسته دروغه رو ۵ کار میکنن رو ۵.۰1 کار میکنن دیگه خسته شدم از ۵ هم نمیتونم دل بکنم موندم چیکار باید کرد!
                دادش منم همين مشكل تورو داشتم ولي به اين نتيجه رسيدم فعلا رو ٥ بمونم تا يكشنبه دوشنبه

نظر

• كسي از دوستان از جيلبريك انتترد ٥.٠.١ براي ايپد٢ خبري داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ladeffense نمایش پست ها
                    كسي از دوستان از جيلبريك انتترد ٥.٠.١ براي ايپد٢ خبري داره؟
                    نه دوست عزيز خبر ١٠٠٪ نيست ولي گفته داره كار ميكنه هم رو ايپد٢ و هم روي ٥.٠.١ اميدواري هم داده كه بشه جيل كرد

نظر

• مرسي،ماهم به شدت اميدواريم

نظر

• ساعاتی پیشPod2G یکی از اعضای Chronic Dev-Team یک ویدیو از جیلبریک untethered فیرم ویر ۵.۰ را منتشر کرد و اینطور که مشخص است کار جیلبریک Untethered فیرم ویر ۵.۰ رو به پایان است و اگر مشکلی پیش نیاید شاهد جیلبریک Untethered برای فیرم ویر فقط ۵.۰ خواهیم بود. همچنین لازم به یادآوری است که بعد از اعلام پیدا شدن حفره ای در فیرم ویر ۵.۰ از طرف Chronic Dev Team اپل در نسخه ۵.۰.۱ این حفره را پوشانده است و جیلبریک Untethered فعلا برای ۵.۰.۱ نخواهد بود. پس بهتر است فعلا از ریستور به ۵.۰.۱ خودداری کنید. Chronic Dev Team تیمی است که برنامه جیلبریک کننده Greenpois0n را منتشر می کرد. همچنین در جیلبریک untethered برخلاف جیلبریک tethered بعد از یکبار جیلبریک دیگر نیازی به برنامه جیلبریک کننده برای بالا آمدن سیستم عامل دستگاه نیست.

نظر

• دوستان

اصلا و ابدا قصدم انرژی منفی و اینا نیست ولی ببینید توی صف جیلبرک کردن ، این هکر عزیز آیپد2 رو گذاشته ته ته صفه : ( منبع Iclarified)

I can't give much details right now, but here are the next steps
                          - upgrade the iPod 3G to iOS 5.0.1
                          - do the same on iPhone 4 / iOS 5.0.1
                          - then iPad 1 & iPod 4G

At every step, the exploit code needs certainly to be reworked, but I really don't know right now. Next, I'll return to the research for iPad 2 and iPhone 4S.

نظر

• سلام به همگی
                            بچه ها یه سوال اگه شما خودتون یه هکر بودین که داشتین جیلبرک رو آماده میکردین آیا اینطوری برنامه ریزی هایی رو که کردین به همه میگفتین ؟
                            به نظر من این کار یه خورده عجیبه ؟؟ یا اصلا کاری انجام نشده ؟؟
                            یا اینکه کاملا جیلبرک واسه همه دیوایس ها آماده شده و به هر دلیلی داره این بازی ها رو در میاره !!!؟؟
                            یا شایدم میخاد اپل رو ترغیب به ارائه 5.1 کنه ؟؟
                            واقعا این یه هفته اخیر خبر های عجیب غریبی واسه جیلبرک به فواصل کم از هم پخش میشه ؟؟؟!!!
                            ویرایش توسط vahid_hv : https://i-phone.ir/forums/member/409-vahid_hv در ساعت 10-12-2011, 02:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_hv نمایش پست ها
                              سلام به همگی
                              بچه ها یه سوال اگه شما خودتون یه هکر بودین که داشتین جیلبرک رو آماده میکردین آیا اینطوری برنامه ریزی هایی رو که کردین به همه میگفتین ؟
                              به نظر من این کار یه خورده عجیبه ؟؟ یا اصلا کاری انجام نشده ؟؟
                              یا اینکه کاملا جیلبرک واسه همه دیوایس ها آماده شده و به هر دلیلی داره این بازی ها رو در میاره !!!؟؟
                              یا شایدم میخاد اپل رو ترغیب به ارائه 5.1 کنه ؟؟
                              واقعا این یه هفته اخیر خبر های عجیب غریبی واسه جیلبرک به فواصل کم از هم پخش میشه ؟؟؟!!!
                              با حرفتون موافقم.... نه به اون موقع كه همشون ساكت بودن نه به حالا كه همشون با هم اعلام كردن كه موفق شدن و آماده بيرون دادن جيلبريك هستند.مثلا اون musclenerd كه كليپ ايپد ٢ جيلبريك رو داده بود بيرون چرا حالا هيچ حرفي نميزنه؟
                              شايد هم دارن اپل رو تهديد ميكنن كه باج بگيرن.آخه فكر ميكنم با جيلبريك كردن خيلي پول به جيب نميزنند.
                              يا اگر اشتباه نكنم اون comex كه ديگه زنگي خودشو ساخت با استخدام شدن توي شركت اپل.

نظر

• قضیه بو داره اینا میخوان با این کاراشون مردم رو نا امید نکنند ولی من فکر میکنم یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X