اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
    منم منظورم این نبود که الان میتونه ۵.۰.۱ رو جیلبریک کنه منظورم این بود که داره روی ۵.۰.۱ کار میکنه و جیلبریکی بیرون خواهد داد این قابلیت رو خواهد داشت
    فقط بدبختی این که مثل این که تا پایان کارش خبری از ریلیز شدن نیست حداقل برای ایفون مارو بده ما بریم سر کار و زندگیمون.
    تو وبلاگش هم همين رو نوشته كه وقتي اماده ي ريليز شد بزاره همه رو بده با هم بده يا وقتي تموم شد هركدوم بده، بعدش نوشته ميتونيد توي نظرات بم كمك كنيد ميتونيد بريد و نظرتون رو هم بگيد ما هم منتظريم حداقل ايفون ٤ رو ريليز كنه

نظر

• همین الان pod2g در وبلاگش اعلام کرده که تونسته آیفون 4 خودش رو در 5.0.1 بصورت آنتدر جیلبریک کنه و در مرحله بعد هم میره سراغ آیپاد 3g ٬ بعد 4g و در آخر هم iPad 1 .

هنوزم صحبتی از 4S و iPad 2 نیست.

I just want to let you know my iPhone 4 (iOS 5.0.1) is untethered.
      Some progress today heh ;-)

Next : iPod 3G, iPod 4G, iPad 1.

نظر

• Pod2G شخصی که مسئولیت جیلبریک فیرم ویر ۵ را برعهده دارد در وبلاگ رسمی خودش با آدرس pod2g اعلام کرد جیلبریک فیرم ویر ۵ موفقیت صورت گرفته است و این جیلبریک از نوع جیلبریک یوزرلند خواهد بود. در جیلبریک یوزرلند از نوع حفره هایی که هکر ها بر روی Bootrom دستگاه برای کرک استفاده می کردند استفاده نمی شود و فقط از حفره موجود بر روی خود iOS برای جیلبریک استفاده می شود٬ به این نوع جیلبریک ٬جیلبریک Userland گفته میشود. در این نوع جیلبریک tethered و Untethered معنی ندارد ولی با روشن و یا خاموش شدن دستگاه دیگری نیازی به برنامه جیلبریک کننده برای بوت شدن نیست. بطور عامیانه شبیه Untethered است.

همچنین pod2g اعلام کرده است با در نظر گرفتن موفقیت آمیز بودن جیلبریک فیرم ویر ۵ روی فیرم ویر ۵.۰.۱ هم کار خواهد کرد و در صورت موفقیت آمیز بودن جیلبریک روی فیرم ویر ۵.۰.۱ هر دو جیلبریک را منتشر خواهد کرد. (شاید یک هدیه کریسمس باشه
        پیشتر Comex خالق Sprite و Jailbreak Me از این نوع حفره ها برای جیلبریک فیرم ویر های ۳.۱.۳ و ۴.۳.۳ استفاده می کرد که چند ماهی هست در شرکت اپل استخدام شده است ولی قبل از استخدام داکیومنت های خود در این مورد را برای بقیه بصورت رایگان منتشر کرد و حالا Pod2G پیش روی این نوع جیلبریک می باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
          همین الان pod2g در وبلاگش اعلام کرده که تونسته آیفون 4 خودش رو در 5.0.1 بصورت آنتدر جیلبریک کنه و در مرحله بعد هم میره سراغ آیپاد 3g ٬ بعد 4g و در آخر هم ipad 1 .

هنوزم صحبتی از 4s و ipad 2 نیست.

I just want to let you know my iphone 4 (ios 5.0.1) is untethered.
          Some progress today heh ;-)

next : Ipod 3g, ipod 4g, ipad 1.
          خوش خبر باشی ممنون از اطلاع رسانی
          دوست عزیز طبق گفته های قبلیش و برنامه که مطرح کرده الان فقط میمونه تست و تغییراتی جزئی برای همه دیوایس هایی که a4 دارن که با توجه به سرعت بالاشون فکر کنم تا الان تموم شده و بر روی ایپد۲ کار میکنه.  

نظر

• یکی از مدیران بخش زحمت بکشه آخرین اطلاعات جیل بریک رو به روز کنه مرسی.

نظر

• نوشته اصلی توسط m252 نمایش پست ها
              pod2g شخصی که مسئولیت جیلبریک فیرم ویر ۵ را برعهده دارد در وبلاگ رسمی خودش با آدرس pod2g اعلام کرد جیلبریک فیرم ویر ۵ موفقیت صورت گرفته است و این جیلبریک از نوع جیلبریک یوزرلند خواهد بود. در جیلبریک یوزرلند از نوع حفره هایی که هکر ها بر روی bootrom دستگاه برای کرک استفاده می کردند استفاده نمی شود و فقط از حفره موجود بر روی خود ios برای جیلبریک استفاده می شود٬ به این نوع جیلبریک ٬جیلبریک userland گفته میشود. در این نوع جیلبریک tethered و untethered معنی ندارد ولی با روشن و یا خاموش شدن دستگاه دیگری نیازی به برنامه جیلبریک کننده برای بوت شدن نیست. بطور عامیانه شبیه untethered است.

همچنین pod2g اعلام کرده است با در نظر گرفتن موفقیت آمیز بودن جیلبریک فیرم ویر ۵ روی فیرم ویر ۵.۰.۱ هم کار خواهد کرد و در صورت موفقیت آمیز بودن جیلبریک روی فیرم ویر ۵.۰.۱ هر دو جیلبریک را منتشر خواهد کرد. (شاید یک هدیه کریسمس باشه
              پیشتر comex خالق sprite و jailbreak me از این نوع حفره ها برای جیلبریک فیرم ویر های ۳.۱.۳ و ۴.۳.۳ استفاده می کرد که چند ماهی هست در شرکت اپل استخدام شده است ولی قبل از استخدام داکیومنت های خود در این مورد را برای بقیه بصورت رایگان منتشر کرد و حالا pod2g پیش روی این نوع جیلبریک می باشد.

آقا من وبلاگش رو ديدم ولي همچين چيزي نگفته بود!!!!

نظر

خوش خبر باشی ممنون از اطلاع رسانی
                دوست عزیز طبق گفته های قبلیش و برنامه که مطرح کرده الان فقط میمونه تست و تغییراتی جزئی برای همه دیوایس هایی که a4 دارن که با توجه به سرعت بالاشون فکر کنم تا الان تموم شده و بر روی ایپد۲ کار میکنه.  
                ممنون. منم با نظر شما موافقم. منطقی بنظر میرسه که بشه با یه نرم افزار همه iDevice هایی که چیپ A4 دارن و بشه جیلبریک کرد. پس اگه رو iPhone 4 جواب داده٬ رو iPod و iPad هم قاعدتا باید جواب بده دیگه میمونه یه سری تغییرات برای iPad 2 و 4S که دارای چیپ A5 هستند که بنظرم از پس اونام برمیاد. (البته امیدوارم!)

نظر

• نوشته اصلی توسط m252 نمایش پست ها
                  Pod2G شخصی که مسئولیت جیلبریک فیرم ویر ۵ را برعهده دارد در وبلاگ رسمی خودش با آدرس pod2g اعلام کرد جیلبریک فیرم ویر ۵ موفقیت صورت گرفته است و این جیلبریک از نوع جیلبریک یوزرلند خواهد بود. در جیلبریک یوزرلند از نوع حفره هایی که هکر ها بر روی Bootrom دستگاه برای کرک استفاده می کردند استفاده نمی شود و فقط از حفره موجود بر روی خود iOS برای جیلبریک استفاده می شود٬ به این نوع جیلبریک ٬جیلبریک Userland گفته میشود. در این نوع جیلبریک tethered و Untethered معنی ندارد ولی با روشن و یا خاموش شدن دستگاه دیگری نیازی به برنامه جیلبریک کننده برای بوت شدن نیست. بطور عامیانه شبیه Untethered است.

پیشتر Comex خالق Sprite و Jailbreak Me از این نوع حفره ها برای جیلبریک فیرم ویر های ۳.۱.۳ و ۴.۳.۳ استفاده می کرد که چند ماهی هست در شرکت اپل استخدام شده است ولی قبل از استخدام داکیومنت های خود در این مورد را برای بقیه بصورت رایگان منتشر کرد و حالا Pod2G پیش روی این نوع جیلبریک می باشد.
                  یه قسمتی از اطلاعاتی که دوستمون دادن تو وبلاگ pod2G هست ولی یه سری دیگش هم اطلاعات خودشون که منم قبلا خوندم و درسته فقط کاش منبع رو هم ذکر میکردن.
                  ممنون

نظر

• دوست من تو وبلاگش گفته که ios 5.1 رو جیل کرده و داره رو آیپد 1 و آیپاد تاچ کار میکنه
                    همش همین

نظر

• دوستان

این روی تو ای تر Pod2g از قول خودش نوشته شده :

Got an untethered iPhone 4 running iOS 5.0.1. Feel free to update

دوستان
                      Salute

نظر

• من موندم ایشون چرا داره بازی بازی میکنه خوب برو سراغ ایپد ۲ دیگه بعدشم ریلیزش کن بابا ماها اینجا دیوایسمون باتریش داغون شد اخر بریم ۵.۰.۱ یا ۵ بمونیم جهنم برنامه کرک شده هم نخواستیم الان ۱۰۰ برنامه خوب که لازم هم داشتمو دارم ولی من بی ifile میمیرم.دوستان من اینگلیسیم درحد دیپلمه لطفا یکی که وارده ازش سوال کنه و یک جواب قطئی برای ريستور به ۵.۰.۱ یا موندن روی ۵ بپرسه من دیگه نمیتونم ۵ رو تحمل کنم
                        فقط ممکنه pod2g تا ریلیز نسخه فاینال ۵.۱ صبر کنه تا اگه حفره باز بود نسوزه. ( چون ۵.۱ اینطور که معلومه خیلی باید بالا تر از ۵.۰.۱ باشه ولی چون روی یک ورژن بی باگ دارن کار میکنن شاید هم بسته بشه)

نظر

• اقاراست میگه یکی یه خبر مطئن بگیره تا تکلیف و بدونیم

نظر

من موندم ایشون چرا داره بازی بازی میکنه خوب برو سراغ ایپد ۲ دیگه بعدشم ریلیزش کن بابا ماها اینجا دیوایسمون باتریش داغون شد اخر بریم ۵.۰.۱ یا ۵ بمونیم جهنم برنامه کرک شده هم نخواستیم الان ۱۰۰ برنامه خوب که لازم هم داشتمو دارم ولی من بی ifile میمیرم.دوستان من اینگلیسیم درحد دیپلمه لطفا یکی که وارده ازش سوال کنه و یک جواب قطئی برای ريستور به ۵.۰.۱ یا موندن روی ۵ بپرسه من دیگه نمیتونم ۵ رو تحمل کنم
                            فقط ممکنه pod2g تا ریلیز نسخه فاینال ۵.۱ صبر کنه تا اگه حفره باز بود نسوزه. ( چون ۵.۱ اینطور که معلومه خیلی باید بالا تر از ۵.۰.۱ باشه ولی چون روی یک ورژن بی باگ دارن کار میکنن شاید هم بسته بشه)
                            دوسته خوب
                            ببین بالا نوشتم .خودش چند ساعت قبل نوشته برای ای ا اس ۵.۰۱ برای ایفون با خیاله راحت اپدیت میشه بکنیم
                            ایپد رو تازه ۱۴ساعت پیش بهش هدیه دادن که روش کار کنه ...اندکی صبر سحر نزدیک است

Feel the rain on ur skin,No one else can feel it for u

نظر

• دوست عزیز لطفا اگه ممکنه عکسی مدرکی منبعی چیزی بدی من خیالم راحت راحت بشه !
                              میترسم ایشونم توزرد از اب در بیاد اخر گیرین پویزون برای ۵ انتترد بیده بیرون.

نظر

• دوستان يه جوري صحبت ميكنند انگار اين هكرها قرارداد بستن كه حتما براي ما اين كارارو انجام بدند
                                تازه خوبه ما هيچيم براشون دونيت نميكنيم وگرنه ديگه ول كنشون نبوديم
                                خوب بابا داره كار ميكنه روش ديگه. كلا وقتي ميريم سمت هك و جيلبريك اين داستان ها رو هم بايد تحمل كنيم.
                                دوست عزيز b.a23 من يه توصيه دوستانه بهت ميكنم اونم اينه كه هيچ وقت ps3 نخر چون با اين صبري كه شما داري يه بلايي سر خودت مياري (شوخي)

نظر

صبر کنید ..
                                X