اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیفون ۴ با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
    این rc11 هنوز هم مشکل دکمه سوییچ بین سایلنت و رینگر مد رو داره هنوز!!
    پس این مشکل مربوط به جیلبریک بوده
    باید بهشون خبر اد تا رفعش کنند
    with

نظر

• سلام.گوشی من4.1 بود ودیروزبا کلی دردسر ریستور کردم به 4.3.1 ولی به دوتا مشکل عجیب خوردم.اول اینکه در قسمت تلفن از قسمت تماسهای گرفته شده میخام وارد شم میپره بیرون.و دوم اینکه هنوز هیچ بازی وبرنامه ای نصب نکردم ونصف فایلهایdeb رو هم نصب کردم ولی مموری گوشی روی230 هست.این مشکل بزرگه و اگه نتونم درستش کنم برمیگردونم به همون 4.1

نظر

• من هم که انلاک بودم انتن ـش هی میره هی میاد ! برگشتم به Custom !

نظر

• بابا یکی جواب بده
          فرق4.3 با4.3.1 درچی هست؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
            بابا یکی جواب بده
            فرق4.3 با4.3.1 درچی هست؟؟؟
            در این ورژن یک سری باگ ها رفع می شود مثل مشکل اکتیویشن یا صفحه در ایپاد تاچ
            with

نظر

• سلام
              خسته نباشید
              من باید از کجا فای 4.3.1 رو پیدا کنم؟

ممنونم

نظر

• سلام
                دوستان ورژن جدید رد اسنو (rc12) هم اومده. پیشنهاد شده ازاون ورژن استفاده کنیم:
                Download Redsnow 0.9.6 RC12 to jailbreak iOS 4.3.1 on iPhone 4, iPad 1 and Other Devices | Shoutpedia

نظر

• وقتی با Redsnow 0.9.6 RC12 جیلبرک می کنم، CallerID Fix رو دیگه نمی تونم نصب کنم! دو بار Restore و بعد جیلبرک کردم اما نصب نشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط mchavoshifans نمایش پست ها
                    سلام
                    خسته نباشید
                    من باید از کجا فای 4.3.1 رو پیدا کنم؟

ممنونم
                    پست اول صفحه اول خطوط اخر رو با دقت بخونید

نوشته اصلی توسط ghalbepoly نمایش پست ها
                    وقتی با Redsnow 0.9.6 RC12 جیلبرک می کنم، CallerID Fix رو دیگه نمی تونم نصب کنم! دو بار Restore و بعد جیلبرک کردم اما نصب نشد.
                    از سورس cydia.mobile4persian.net نصب کنید ببینید چی میشه!
                    خبرش رو بدید
                    ممنون
                    موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط ghalbepoly نمایش پست ها
                      وقتی با Redsnow 0.9.6 RC12 جیلبرک می کنم، CallerID Fix رو دیگه نمی تونم نصب کنم! دو بار Restore و بعد جیلبرک کردم اما نصب نشد.
                      با نسخه ی سورس mobile4persian و سورس bigboss درست کار میکنه. کلا سیدیای جدید با سورس انجمن مشکل داره.
                      ویرایش توسط nimnab : https://i-phone.ir/forums/member/10667-nimnab در ساعت 10-04-2011, 11:47 AM

نظر

• عجیبه برای من هم اصلا سورس انجمن کار نمیکنه!

نظر

• سورس انجمن مشکل داره در حال بررسی هستن

نظر

• دوستان من جیل کردم رداسنو هم نصب کردم اما آنتن ندارم

نظر

• سلام من گوشیم 4.1 بود و خیلی هم عالی بود همه چیز فریومور اصلی 4.3.1 رو دانلود کردم و گوشیم را اپدیت کردم و به همین روش جیلبریک کردم
                              برنامه های قبلی هم الان همه روی گوشی هستند و هیچی پاک نشده فقط سرعت بسیار پایین اومده و کلا هرکاری با گوشی میخوا بکنم (مثلا برم توی ستینگ )یکم گیر میکنه
                              ممنون میشم بگین چجوری مشکل سرعت را حل کنم
                              و اگر راهی نیست چجوری میتونم همه چیز را پاک کنم و از اول 4.3.1 را بریزم؟

نظر

• شما برنامه خاصی از سیدیا نصب کردید ؟ اون باید سرعت رو اورده باشه پایین
                                برای دوباره ۴.۳.۱ ریختن هم وقتی گوشی رو به ایتونز وصل میکنید وسط اون صفحه ای که باز میشه restore نوشته !! shift رو نگه دارید و restore رو بزنید ! بعدم فریمور ۴.۳.۱ رو انتخاب کنید و تمام !

نظر

صبر کنید ..
                                X