اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیفون ۴ با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من یه چیزی رو خوب متوجه نشدم.الان رو 4.2.1هستم و وقتی گوشی رو خریدم کلی هم برنامه و بازی بیخود برام ریختن.با توجه به ریلیز شدن ورژن 4.3.2 ، آیا من میتونم فقط به 4.3.1 برم و بعدش هم جیل کنم یا حتما باید به 4.3.2 برم
    ممنونم

نظر

• شما فقط میتونید به 4.3.2 برید
      چون برای رفتن به 4.3.1 شما بابید shsh داشته باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        شما فقط میتونید به 4.3.2 برید
        چون برای رفتن به 4.3.1 شما بابید shsh داشته باشید
        ممنون از پاسختون.الان بیش از 10 روزه که منتظرم سیدیا فایل shsh 4.2.1 رو برام ذخیره کنه که تا حالا اینطوری نشده.دستی با برنامه iSHSHit از 4.3.1 فایل SHSH ساختم که نمیدونم کجا ذخیره کرده و چطوری باید استخراجش کنم.آیا همین فایل برای رفتن به 4.3.1 کافیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan488488 نمایش پست ها
          ممنون از پاسختون.الان بیش از 10 روزه که منتظرم سیدیا فایل shsh 4.2.1 رو برام ذخیره کنه که تا حالا اینطوری نشده.دستی با برنامه iSHSHit از 4.3.1 فایل SHSH ساختم که نمیدونم کجا ذخیره کرده و چطوری باید استخراجش کنم.آیا همین فایل برای رفتن به 4.3.1 کافیه؟
          1- خب سیو هم نمیشه چون شما همیشه میتونید shsh اخرین ورژن موجود رو سیو کنید
          2- اون فایل در سرور سیدیا ذخیره میشه فایلش زیاد لازم نیست
          اگه برنامه ishshit گفته که 4.3.1 رو سیو کرده بله میتونید به 4.3.1 دانگرید کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط hy645989 نمایش پست ها
            سلام
            من بعد جبلیرک که کردم همه چی درست بود الان هر کسی بهم زنگ میزنه گوشی ریست میشه و میره تو حالت سیف مد.
            وقتی هم که میس کال میشه این اتفاق میفته باید چیکار کنم

دوستان مال من هم این مشکل و پیدا کرده. اشکال کار کجاست؟

نظر

• یکی از برنامه هایی که از سیدیا نصب کردید مشکل داره

نظر

• سلام،
                من آبفون4 فرمور 4.0.1 دارم. چه طور باید ریستور کنم به 4.3.1 ؟ ضمنا گوشیم آنلاک فکتوریه. ممنوم میشم اگه یکی بگه من دقیقا باید از کجا شروع کنم.

نظر

• دیگه نیازی نیست به 4.3.1 ریستور کنی کافیه به 4.3.2 ریستور کنی و با redsn0w rc14 جیلبریک untethered کنی

نظر

• سلام از من روی لوگو اپل گیر میکنه.چه کار کنم؟

نظر

• من iphone 4 4.3.1 دارم که Luck هم هست وقتی frimware 4.3.1 را انتخاب می کنم پیغام IPSW succeessfull identified را سیستم می دهد و به هنگام Next زدن سیستم اجازه مرحله بعد را نمی دهد و پیغام Unexpected error during preparation را می دهد مشکل چیست (سیستم عامل من 7 است)

نظر

• نوشته اصلی توسط ghayoornaser نمایش پست ها
                        من iphone 4 4.3.1 دارم که Luck هم هست وقتی frimware 4.3.1 را انتخاب می کنم پیغام IPSW succeessfull identified را سیستم می دهد و به هنگام Next زدن سیستم اجازه مرحله بعد را نمی دهد و پیغام Unexpected error during preparation را می دهد مشکل چیست (سیستم عامل من 7 است)
                        سلام
                        بارها در همين تاپيك راه حل ارائه شده

بايد برنامه را در حالت run as admin اجرا كنيد يا روي برنامه كليك راست سپس properties و گزينه run as admin (win xp s pack3) را تيك بزنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط hesan2 نمایش پست ها
                          سلام از من روی لوگو اپل گیر میکنه.چه کار کنم؟
                          اگر جيلبرك شما بصورت tether هست بايد بنا به ورژن دستگاهتون برنامه سازگار با فريمورتون رو دانلود كنيد( رد اسنو)
                          سپس توسط گزينه just boot tether گوشي رو بالا بياريد
                          اما اگر گوشيتون هنگ كرده بايد ري استور كنيد
                          اگه گوشيتون انلاك فكتوري هست بدون دردسر بريد به ٤.٣.٢ ولي اگه غير انلاك و بيسباندتون ١.٥٩ هست با tinyumberelaو يا فايل كاستوم به ٤.٣.٢ بريد تا انلاك رو از دست نديد

نظر

• unable to recognize specified IPSW رو داده من باید پی کار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
                              سلام
                              بالاخره این جیلبریک هم منتشر شد ! این جیلبرک بصورت untether است
                              اول از همه دستگاهتون رو به ۴.۳.۱ ری استور کنید
                              بعد رد اسنو رو اجرا منید و فریمور ۴.۳.۱ رو انتخاب کنید
                              بعد next رو بزنید و سپس تیک install cydia رو بزنید و باز هم next

---

----

حالا باید دستگاه رو به dfu ببرید

next رو بزنید و طبق دستورالعمل برنامه دستگاه رو به dfu ببرید
                              ۳ ثانیه کلید power و بعد ۱۰ تانیه power و home و بعد power رو رها کنید و home رو نگه دارید تا به dfu بره

بعد چند لحظه صبر کتید تا کار برنامه تموم شه و بعدش از دستگاه جیبریک شدتون لذت ببرید

دانلود نسخه مک

دانلود نسخه ویندوز

فریمور ۴.۳.۱ هم از لینک بگیرید
                              با سلام .من گوشیم 4.3.1 هستش و میخوام با این روش جلیبرکش کنم .از کجا باید کارم رو شروع کنم چون وقتی برنامه red رو باز میکنم فقط گزینه بروزر روشنه که میخواد فایل 4.3.1 رو از تو کامپیوتر پیدا کنه حالا منی که گوشیم 4.3.1 هستش داستانش چی میشه
                              ویرایش توسط keram : https://i-phone.ir/forums/member/29418-keram در ساعت 30-04-2011, 04:24 PM

نظر

• کسی نبود .تو رو خدا راهنمایی کنید من برای جلیبرک گوشیم که 4.3.1 هستش باید بشینم کل 650 مگ این ورژن رو دانلود کنم که بتونم توی برنامه redsnow وارد کنم یا راه حل دیگه ای داره

نظر

صبر کنید ..
                                X